زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۰

ارسال: #۶۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
من که امروز سر نماز برا همه دوستان مانشتی دعا کردم!! دعا کردم که خدا به برکت این روزای عزیز همه دوستانو خوشحال کنه و همه نتیجه زحماتشونو ببینن!!!!
همه کسانی که تو این مدت به هم کمک میکردن به هم امید میدادن به فکر دوستاشون بودن تو همه حال هدفشون کمک کردن بود با حرفاشون به بقیه بچه‌ها امید میدادن و .....
دوستان خوبمون مث دکتر‌، afagh1389, alavinejad, alime, ali_computer69, arezu_2020, banou, BlackBrigade,fardad,سارا ارشد ،نیما، هوش، Complement, fuzzy, goleyas, hadilg, , robotics, ronaldo, موج‌، پارسانا‌، summer_66‌، delta ،fatima1537‌، daneshju-arshad ،
,
saba_1984, sadafiranpoor, SaeedB12, shahryar, sila.bora, sjj, zhale
و همه دوستان عزیز مانشتی .............
با آرزوی موفقیت برا تک تک مانشتی های عزیز و دوس داشتنی

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۱۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , goleyas , موج , ف.ش , delta , SaeedB12 , 87855611 , saba_1984 , robotics , summer_66 , ali_computer69 , alime , peniya , mosavat , Avicenna
ارسال: #۶۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط goleyas.)
RE: زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۰
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  من که امروز سر نماز برا همه دوستان مانشتی دعا کردم!! دعا کردم که خدا به برکت این روزای عزیز همه دوستانو خوشحال کنه و همه نتیجه زحماتشونو ببینن!!!!
همه کسانی که تو این مدت به هم کمک میکردن به هم امید میدادن به فکر دوستاشون بودن تو همه حال هدفشون کمک کردن بود با حرفاشون به بقیه بچه‌ها امید میدادن و .....
دوستان خوبمون مث دکتر‌، afagh1389, alavinejad, alime, ali_computer69, arezu_2020, banou, BlackBrigade,fardad,سارا ارشد ،نیما، هوش، Complement, fuzzy, goleyas, hadilg, , robotics, ronaldo, موج‌، پارسانا‌، summer_66‌، delta ،fatima1537‌، daneshju-arshad ،
,
saba_1984, sadafiranpoor, SaeedB12, shahryar, sila.bora, sjj, zhale
و همه دوستان عزیز مانشتی .............
با آرزوی موفقیت برا تک تک مانشتی های عزیز و دوس داشتنی

بالاخره بعد از صبح تا حالا یه چیزی خوشحالم کرد،ممنونBlushامیدوارم هم شما و هم همه‌ی بچه های خوب مانشت به اون چیزی که اول از همه خیره و بعد باعث خوشحالیتون/خوشحالیشون می شه برسید/برسند/برسم.....Rolleyes
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kabirkooh , summer_66
ارسال: #۶۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ
واقعا آدم بعضی از حرفا رو میبینه دلش میسوزه Big Grin بعضی‌ها عجب اوضاع روحی دارن.با این شرایط اگه همین بعضی‌ها نتایج نهایی رو ببینن احتمالا چندتا تصادفی داشته باشیم Big Grin
سال بعد همین موقع خودم همین وضع رو دارم: -)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
ارسال: #۶۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  من که امروز سر نماز برا همه دوستان مانشتی دعا کردم!! دعا کردم که خدا به برکت این روزای عزیز همه دوستانو خوشحال کنه و همه نتیجه زحماتشونو ببینن!!!!
انشالله خدا به خاطر نیت پاک شما نگاهی به ما کنه و همین جا به بزرگیش قسمش میدم که به خواسته های قلبیتون برسید.Smile

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kabirkooh
ارسال: #۶۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
ازنتایج که تا حالا خبری نیست فردا که اعلام بشه همزمان با شب عید فطر هست ان شاا... خدا به هممون یکی از هدیه های این ماه‌ها عطا کنه و همه خوشحال بشن ببینیم هدیه کدامامون قشنگ تر(البته در زمینه تحصیل)
۵
۰
ارسال: #۶۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سایت سنجش فعلا واسه من که بالا نمیاد، فکر می کنم یه اتفاقاتی بعد بالا اومدنش بیوفته Confused
۰
۱
ارسال: #۶۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط mfXpert.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)MJRS نوشته شده توسط:  سایت سنجش فعلا واسه من که بالا نمیاد، فکر می کنم یه اتفاقاتی بعد بالا اومدنش بیوفته Confused
ظهر هم همینطوری شده بود.آخرشم هیچ اتفاقی نیفتاد

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۱
ارسال: #۶۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)MJRS نوشته شده توسط:  سایت سنجش فعلا واسه من که بالا نمیاد، فکر می کنم یه اتفاقاتی بعد بالا اومدنش بیوفته Confused
واسه من که عین شاخ شمشاد میاد بالا Big Grin
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
بابا بچه که نیستم
مملکت اسلامیه و پرسنل سنجش به اجبار روزه!
خدارو مگه خوش میاد که روزه داران رو تا این ساعت
سر پست اداری نگه دارن؟
حاضرم شرط ببندم که فردا اگرم بیاد بعد از وقت اداری میاد!!
پس بهتره خودمونو اذیت نکنیم

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۲
۳
ارسال: #۷۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ
من که خسته شدم آنقدر به سایت سنجش چشم دوختم
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
اون برای کنکور سراسری هست

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۲
۱
ارسال: #۷۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
ای خدا adsl نداشته باشی بخوای با dial-up وصل شی‌، سازمان سنجش هم ناز کنه !!!!!
من میگم فردا هم نمیاد‌، آخه انتخاب رشته کاردانیه !!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
فک کنم دارن میزنن
این پیغام رو داده سنجش
سازمان سنجش آموزش کشور

با عرض پوزش هم اکنون سایت در حال بروزرسانی می باشد

لطفا برای دسترسی دوباره به سایت برروی لینک زیر کلیک نمایید

در قنوت سحرگاه عشق

۱
۰
ارسال: #۷۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ق.ظ
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۳۸ کدرشته‌امتحانی از ۱۴۸ کد رشته امتحانی آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌تکمیلی‌ (دوره‌های‌کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۰ و هم چنین تاریخ انتشار اطلاعیه این سازمان در مورد پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محلهای جدید و تکمیل ظرفیت

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور بدین‌وسیله‌ به‌ اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۰ می‌رساند که‌ آزمون‌ مذکور در ۱۴۸ کد رشته‌ امتحانی‌ برگزار گردیده،‌ که‌ نتیجه‌ اقدامات‌ انجام‌ شده‌ تاکنون به‌ شرح‌ ذیل‌ اعلام‌ می‌گردد.
الف - فهرست‌ اسامی‌ قبول‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۳۸ کد رشته امتحانی از ۱۴۸ کد رشته امتحانی در تاریخ ۸/۶/۹۰ ساعت ۱۴ بر روی سایت این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار خواهد گرفت.

منبع:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: someone
ارسال: #۷۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ق.ظ
بچه‌ها زدن نتایجو

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۳۸ کدرشته‌امتحانی از ۱۴۸ کد رشته امتحانی آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌تکمیلی‌ (دوره‌های‌کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۰ و هم چنین تاریخ انتشار اطلاعیه این سازمان در مورد پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محلهای جدید و تکمیل ظرفیت

به‌ اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ سال‌ ۱۳۹۰ می‌رساند که‌ آزمون‌ مذکور در ۱۴۸ کد رشته‌ امتحانی‌ برگزار گردیده،‌ که‌ نتیجه‌ اقدامات‌ انجام‌ شده‌ تاکنون به‌ شرح‌ ذیل‌ اعلام‌ می‌گردد... ادامه »

در قنوت سحرگاه عشق

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۰۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۹۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۹۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close