زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات فوق العاده آسون مهندسی کامپیوتر ۹۳

ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
راستش من زیاد مانشت نمیام و کم پیام میذارم
ولی یه موضوعی به نظرم جالب اومد. اونم اینکه بیشتر بچه ها از نگرانی هاشون حرف زده بودن و اینکه خیلی ها فک میکنن کنکور سخته
من با دلیل و مدرک بهتون ثابت میکنم که کنکور اسونه و فقط کافیه اعتماد به نفس داشته باشین و بتونین سر جلسه از مطالبی که یاد گرفتین به خوبی استفاده کنین
میخوایم با هم سوالات کنکور ۹۳ رو بررسی کنیم تا به این نتیجه برسیم که کنکور چقد بچه بازیه
تازه این در حالیه که به گفته بچه هایی که پارسال شرکت کردن، کنکور ۹۳ جز سختا بوده.
خب بریم سراغ سوالات چرت و پرت مشترک
سوال ۵۱: کپی سوال صفحه ۱۴۸ پوران(سوال شماره ۲۱) – علوم کامپیوتر ۸۱
سوال ۵۳: یه سوال ساده. یه گرامر و عبارت منظم و یه ماشین ساده
سوال ۵۵: یه سوال حفظی- کافیه بدونین زبان ها چی هستن
سوال ۵۶: کافیه خواص زبان حساس به متن رو بدونین
سوال ۵۹:کپی سوال ۵۳ صفحه ۲۱۵ پوران- آزاد ۷۹
سوال ۶۰: سوال ۵۱ صفحه ۱۴۱ پوران با اندکی تغییر
سوال ۶۲: یه جدول کارنو ساده (ابتدایی ترین مبحث مدار منطقی)
سوال ۶۳: فقط باید به این نکته توجه کنید که مدار میلی است و خروجی بدون کلاک هم میتواند عوض شود. فقط همین
سوال ۶۸: سوال تعریفی- آسون ترین سوال- وقفه های خارجی ناهمگام و وقفه های داخلی همگام. از این آسون تر میشه؟
سوال ۷۰ : الگوریتم C-SCAN . کیه که این الگوریتم رو بلد نباشه
سوال ۷۱: کپی سوال ۲۴ صفحه ۳۰۶ پارسه – آزاد ۸۰
سوال ۷۳: الگوریتم HRRN . کیه که ندونه این الگوریتم انحصاریه
اینا شدن چند تا سوال؟
۱۳ تا
این در حالیه که نفر ۳۷ یا ۳۸ هوش فقط ۲۷ درصد زده. یعنی فقط ۷ تا سوال
این درحالیه که نفر ۶۰ یا شصت و خورده ای(دقیقا یادم نیست) نرم افزار فقط ۲۲ درصد زده. یعنی فقط ۶ تا سوال
و از همه جالب تر اینه که نفر اول نرم افزار فقط ۵۴ درصد. وای یعنی فقط ۱۴ تا سوال. اندازه همون سوالات چرت و پرتی که گفتیم
حالا باورتون شد حتی واسه نفر اول شدن هم نیازی به نبوغ ندارین و فقط کافیه بتونین از دانسته هاتون خوب استفاده کنین.
هستن کسانی که بعد از کنکور میان سوالات رو میبینن و میگن ای داد بیداد عجب سوال آسونی رو نزدیم. به نظرتون چرا؟
دلیلش اینه که بعضیا کنکور رو واسه خودشون سخت میکنن و انتظار سوالات سخت رو دارن واگه سوالات اسون باشه، بی خودی واسه خودشون سخت میکنن.
حالا باورتون شد سوالات چقد اسونن؟
نشد؟ واقعا نشد؟
دارین منو عصبانی میکنینا که بگم بقیه سوالات هم چرت و پرتن
خیلی خب، خودتون خواستین
من عصبانی بشم. فحش میدما
خب منو عصبانی کردین
بازم میگم نذارین من دهنمو باز کنم و بهتون فحش بدم
نذارین بگم
سوال ۴۷ : کافیه بدونین جمع اعداد ۱ تا n چند میشه و تصاعد عددی رو بلد باشین
سوال ۴۸: سوال لگاریتم( سال اول دبیرستان)
سوال ۵۰ : کافیه یه بی تری فرض کنید. یه بار با حداقل فرزند واسه هر گره، یه بار هم با حداکثر فرزند واسه هر گره
قانع نشدین؟
ای بابا، مثل اینکه بیشتر فحش میخواین
باشه هرجور راحتین. من آدم بی ادبی هستم
سوال ۵۲ : اصل ضرب میدونین چیه.(چه سوالیه؟ معلومه همه میدونن)
تعداد کل حالاتی که دو عنصر میتونن داشته باشن چند تاست؟ ۱۰۰ تا . چرا؟ چون عنصر اول میتونه در هر کدوم از ۱۰ خانه باشه و به ازا هر کدوم از این حالات عنصر دوم میتونه ۱۰ حالت داشته باشه(میتونه تو هر کدوم از ۱۰ خونه باشه). پس تا اینجا تعداد کل حالات شد ۱۰۰ تا. حالا تعداد حالات مساعد(مسئله امار). تعداد حالات مساعد ۱۰ تا می باشد. چون یا باهم در خونه اول هستن، یا باهم در خونه دوم و ... یا با هم در خونه دهم.
تعداد حالات مساعد رو به تعداد حالات کل تقسیم کن. سخت بود؟
سوال ۵۴: گرامر مبهم
سوال ۵۸: کافیه از حالت ۰۰۰۰ شروع کنین تا دوباره به همین حالت برسین. یعنی یه سیکل تشکیل بدید و تعدا حالتشو به دست بیارین. بعد تعداد تغییرات صفر به یک خروجی رو حساب کنید و تقسیم به تعداد حالات سیکل و بعدم ضربدر فرکانس ورودی
بازم فحش میخواین؟
سوال ۶۴ : فقط کافیه توجه کنید که عرض داده ماژول های ۴ مگابایتی ۸ بیته اما ما عرض داده ۳۲ بیتی میخوایم. یعنی باید ۴ تاشو بذاریم کنار هم تا عرض داده بدست بیاد
سوال ۶۷ : این یه سوال ساده حافظه نهان است. فقط باید برای بدست آوردن درصد افزایش یه کوچولو ریاضی بلد باشین
سوال ۶۹: کافیه بدونین بزرگترین عدد کوچکتر از ۱ می شود ۱/۱۱۱۱۱۱۱۱۱ تقسیم به دو(همین). بعد از ممیز هر چی یک بذارین، عدد به دو نمیرسه
هنوز هم باورتون نشد سوالات آسونن؟
پس دیگه کاری از دست فحش های من بر نمیاد. باید کتک بخورین که متاسفانه من دست بزن ندارم
مطمئنا همه باور کردید که سوالات آسونن و عجیب و غریب نیستن.
ببینید بچه الان کنکور حدود ۲۰ سال داره برگزار میشه و سرفصل دروس هم تقریبا ثابته، پس تقریبا همه جور سوالی رو قبلا دادن. فقط هنر طراحان سوال اینه که صورت سوال رو عوض کنن و به قول خودشون سوال رو بپیچونن. که این خلاقیتشون بعضی وقتا کار دستشون میده و میزنن سوال رو از دم ناقص میکنن، به همین دلیل هر ساله چند تا سوال اشتباه داریم
شما فقط کافیه سوالات تکراری و مشابه سال های قبل رو جواب بدید. اون موقع میشین رتبه یک
اگه خواستین رکورد بشکنین و اسمتون تو تاریخ کنکور ثبت بشه و صد در صد سوالات رو جواب بدین، خب مشکلی نیست میتونین سوالات ساده ی دیگه رو هم جواب بدین.
من به هیچ کس فحش نمیدم. همه تون عزیزین
خب رتبه یک ۹۴ (هوش مصنوعی) پیشاپیش کنکور خوبی رو براتون آرزو داره. انشااله وقتی ۱۸ بهمن اومدیم اینجا و خواستیم در مورد سوالا و درصدامون حرف بزنیم، همه خوشحال باشیم
گفتم این پیامارو بذارم، شاید تونسته باشم روحیه ای بهتون بدم
باور کنید بچه ها، کنکور آسونه. وقتی کافیه خودتونو باور کنید
ان شااله همگی موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamid_0311 , nina69 , javad_sobouti , goldoonehkhanoom , artmiss , arefeh.hp , ghazal dl , sana70 , M a h d i , ریحان , arya_sad , afagh , elahe-comp
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
دوست عزیز شما نه تنها سوالات کنکور رو بلکه انگار کل زندگی رو خیلی ساده گرفتی !

واسه منی که پارسال کنکور دادم چیزی ساده نبود !

چون من کف دستم رو بو نکرده بودم که مثلاً سوال ۷۴ کپی سوال ۲۴ صفحه ۳۰۶ پارسه هست و الخ ....
بله واسه شما سادست که بگی !

قطعاً همون اندازه که ترس و اضطراب و بدبینی نسبت به کنکور می تونه خطرناک باشه !
خوش بینی مفرط و اعتماد به نفس کاذب هم خطرناکه ! بلکه هم خطرناک تر ....

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , nlp@2015 , Mahsash , tanhatarin , pezhman.m-AI , NP-Cσмρℓєтє , ملینا ارشد
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
معما چو حل گشت آسان شود!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ملینا ارشد
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط npour.)
RE: سوالات فوق العاده آسون مهندسی کامپیوتر ۹۳
تا مدار منطقی و معماری کنکور پارسال.. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم وقتی سر کنکور به تستی میرسید که مطمئن هستید بلدید ولی هرچقدر حل میکنید جوابش در گزینه ها نباشه، چه جوری به اعصابتون مسلط میشید و این اتفاق چندین بار در حین کنکور بیفته....
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh , ملینا ارشد
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: سوالات فوق العاده آسون مهندسی کامپیوتر ۹۳
(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلامی دوباره
من نمیخواستم دیگه بیام مانشت ولی مثل اینکه بعضیا اومدن و نتیجه پیام روحیه بخش منو خراب کردن. هیچ اشکال نداره، ما بچه های ۹۴ قوی تر از این حرفاییم
نمی دونم چرا بعضیا دوست دارن بگن کنکور سخته
من گفتم آسونه و نشون میدم که آسونه
تحلیلایی که من واسه سوالا نوشتم، کجاش سخت بود؟
مطالبی بود که اکثر بچه ها میدونن ولی چرا نمیتونن سر جلسه ازش استفاده کنن؟
واسه اینکه استرس میاد سراغشون
کی این استرس رو بهشون تزریق میکنه؟
کسانی که احتمالا نتونستین نتیجه بگیرین و دوست دارن هر چیزی رو که خودشون تجربه کردن بگن درسته و همونو به بچه ها انتقال بدن
سوالات کنکور سخته اما واسه کسی که فک میکنه سخته.
سوالات کنکور آسونه اما فقط واسه کسی که فک میکنه آسونه.
یکی از دوستان خواسته بود من اسم و فامیلمو بگم و کارناممو بذارم
چشم(کارناممو میتونین اواخر اردیبهشت بیاین نگاه کنین)
من میثم تیمورپور هستم
در حضور تمام بچه های مانشت قول میدم که اگه رتبه بنده بیشتر از ۹ شد(یعنی دو رقمی یا سه رقمی یا .......) هیچ دانشگاهی ثبت نام نکنم. یا قید درس رو بزنم و یا سال آینده کنکور بدم
جالبه بدونین من تو دانشگاهی درس خوندم که فقط ۱۵۰ تا دانشجو داشت و بیشتر استاداش فرق دست چپ و راستشونو نمیدونستن(فقط یه خوبی داشت اونم این که زیر نظر دانشگاه باهنر بود، اما خب اقماری بود و ۱۰۰ کیلومتر با باهنر فاصله داشت) و بنده سه ترم مشروط شدم و معدلم ۱۲ است(فک نمیکنم کسی شرایطی به بدی من داشته باشه)
نمیخوام خدای ناکرده فخر فروشی کنم یا حال کسی رو بگیرم.
فقط میخوام به بچه های مانشت ثابت کنم اعتماد به نفس یعنی چی.
البته اعتماد به نفسی که از روی تلاش باشه نه از روی حماقت.
میخوام اگه سال آینده یکی مثل من اومد و خواست به بچه ها روحیه بده. همه حرفشو قبول داشته باشن.
میتونین وقت اعلام نتایج بیاین مانشت تا قدرت اعتماد به نفس رو ببینین

ای بابا
باشه آقا هرچی شما بگید [تصویر:  324301_rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif]
کنکور خیلی آسونه
موفق باشید

ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط IT93.)
معما چون حل شود اسان شود

مشتاق شدم نتیجه کنکورتونرو بدونم

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ملینا ارشد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۵۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۵۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۴۹۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۸,۶۷۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close