زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

-فوری-NOT کردن خروجی بافر سه حالته!!!

ارسال:

MiladCr7 پرسیده:

-فوری-NOT کردن خروجی بافر سه حالته!!!

سلام دوستان!!!با مسئله عجیبی رو به رو شدم!!!لطفا کمک کنید وقتی خروجی بافر سه حالته رو Not کنیم دقیقا چه اتفاقی میفته!!من همه جا خوندم که ورودی بافر فقط Not میشه و متغیر کنترلی دست نخورده میمونه!!!کتاب پوران تمام سوالایی که از بافر سه حالته اومده رو دقیقا برعکس این عمل کرده و به جوابم رسیده!! کسایی که از کتاب تست های به غیر پوران استفاده میکنن میشه یه نظری بدن؟؟ببینم کتاب اونا چجوریه؟؟
این یه نمونه سوال:
[تصویر:  325219_kecolgmwa5moyzoqrj6q.jpg]

حالا به نظر شما جواب چی میشه؟؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

RE: -فوری-NOT کردن خروجی بافر سه حالته!!!

این تست حذف شده است.

جوابتونو می توونید تاپیک زیر بگیرید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

یه چند تا سوال دیگه هم هست که کتاب پوران به همین شیوه براشون جواب پیدا کرده!!!یعنی اونا هم حذف شدند؟؟

ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

(۱۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  یه چند تا سوال دیگه هم هست که کتاب پوران به همین شیوه براشون جواب پیدا کرده!!!یعنی اونا هم حذف شدند؟؟

من نمی دونم پوران چیکار می کنه / این روشی که این تست حل کرده بود که غلط بود متاسفانه
پیشنهاد میکنم یا به کتابی های معتبر مراجعه کنید ویا اگه سوالی دارید تو تایپک جدید مطرح کنید تا پاسخ بدهیم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

(۱۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  [quote='miladcr7' pid='325232' dateline='1420482098']
یه چند تا سوال دیگه هم هست که کتاب پوران به همین شیوه براشون جواب پیدا کرده!!!یعنی اونا هم حذف شدند؟؟

من نمی دونم پوران چیکار می کنه / این روشی که این تست حل کرده بود که غلط بود متاسفانه
پیشنهاد میکنم یا به کتابی های معتبر مراجعه کنید ویا اگه سوالی دارید تو تایپک جدید مطرح کنید تا پاسخ بدهیم.

باشه الان میذارم ببینید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۲۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۷۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۱۳۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۱۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۶۷۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۹۱۳ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۷۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۲۷ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close