زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۹۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط forouzan69.)
منم هستم بااین ک فکرمیکنم رتبم زیر۵۰۰میشه یعنی مشاورم بهم میگه ولی بنظرم رتبه خوبی ندارم میخوام زود شروع کنم تااشتباه امسال. نکنم فقط ۳ماه خوندم واقعا وقت کم اوردم لطفا از یکجا شروع کنین تاببینیم سنجش چ بلایی سرمون درمیاره

اگه کسی هم هست باهم برنامه بریزیم بخونیم من پایه ام
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۹۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  خیلی زود و یک طرفه و همه جانبه در مورد همه چیز صحبت کردید و پاسخ همه چیز رو مثل یک کنکور مستر هایپر حرفه ای دادید و در آخر هم گفتید کنکور آیتی سطح پایینتری داره نسبت به کامپیوترExclamationExclamationExclamationExclamation
در مورد الگوریتم و ساختمان یه نگاه به سوالای کامپیوتر و آیتی پارسال بندازید. همیشه سوالات تحلیلی سخت تر بوده از سوالات ریاضی وار حل کردنی
یادمه در جمله آخر اینو نوشتم "هر رشته ای در جای خودش مشکله.قضاوت با خودتوون."
من تجربیاتم زیاده و نه چیزه دیگه ای. میتونستم بجای نوشتمن اسن متن طویل که بیشتر از یک ساعت وقت گرفت یه کار دیگه ای انجام بدم ولی خوب بهتر دیدم که تجربیاتم رو بگم. قصد بی احترامی به رشته دیگه ار رو ندارم و اگه برای هوش نخونده بودم قطعا برای امنیت میخوندم و به این گرایش هم علاقه دارم. بچه های هوش ۱۴ عنوان درسی بچه های نرم و سخت ۱۵ عنوان درسی ولی تمام گرایشهای آی تی روی همرفته ۱۲ عنوان درسی دارند. امیدوارم اینرو به حساب "کل کل" نذارید. قصد اعلام نظر شخصی است نه چیزی دیگر.ما هم سوالات تحلیلی داریم و شما هم دروس حفظی دارید مثل مهندسی نرم افزار و مدیریت.

به خاطر وقتیکه گذاشتید ممنون
در کل قصدی نداشتم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۹۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
خانم sa.ghasemi شما یه نامه بنویسید و بچه های تهرون هم خودشون رو معرفی کنن لطفا.
همینجا متن نامه شما رو ویرایش کنیم و حالا یه روز توافقی بریم تهران واسه اعتراض یا اینکه زیر نامه رو امضا میکنیم و نفر به نفر میفرستیم و چند از دوستان تهرانی لطف کنند اعتراض رو ببرند سنجش
چون معلوم نیست همون روز اول پاسخگوی ما باشند، و برای بچه های شهرستان هم سخته که چند روز تهران بمونند.

در کل به قول کاربر sixsixsix اگه با هم باشیم موفق هستیم

اینکار هم اگه قبل از عید انجام بشه بهتره چون بعد از عید تا اواخر فروردین همه چی تق و لقه و وقتمون هم هدر میره

دوستانی هم که هستند لطفا همینجا اعلام کنند و شهرشون رو هم در صورت تمایل بنویسند و همینطور به دوستای غیرمانشتیشون هم اطلاع بدند که بیان و همکاری کنند
۱
۰
ارسال: #۹۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط kader.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  دوست هایی که در برنامه ریزی میخوان باشند به نظرتون چطور شروع کنیم یک درس رو کامل تموم کنیم و بعد سراغ درس بعد بریم؟ یا به صورت برنامه ی پارسه ۲۵ درصدی همه ی دروس رو جلو ببریم؟ خواهشا دوستانی که موفق بودند و نتیجه گرفتن راهنمایی کنند؟

سلام .این گفته ی یکی از رتبه های برتر هست که من خودمم خیلی ازش استفاده کردم.گفتم شاید برای شما هم مفید باشه.

" کنکور امتحان های دانشگاه نیست که بخایم یک درس رو تموم کنیم بعد بریم سراغ درس دیکه ، تو کنکور همه درس ها باید عرض سه ساعت پاسخ داده بشن پس بهتره از اول برنامه ریزی در طی روز دو یا سه درس رو بگنجونین تا مغز رو آماده کنید."

(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  خانم sa.ghasemi شما یه نامه بنویسید و بچه های تهرون هم خودشون رو معرفی کنن لطفا.
همینجا متن نامه شما رو ویرایش کنیم و حالا یه روز توافقی بریم تهران واسه اعتراض یا اینکه زیر نامه رو امضا میکنیم و نفر به نفر میفرستیم و چند از دوستان تهرانی لطف کنند اعتراض رو ببرند سنجش
چون معلوم نیست همون روز اول پاسخگوی ما باشند، و برای بچه های شهرستان هم سخته که چند روز تهران بمونند.

اینکار هم اگه قبل از عید انجام بشه بهتره چون بعد از عید تا اواخر فروردین همه چی تق و لقه و وقتمون هم هدر میره

دوستانی هم که هستند لطفا همینجا اعلام کنند و شهرشون رو هم در صورت تمایل بنویسند و همینطور به دوستای غیرمانشتیشون هم اطلاع بدند که بیان و همکاری کنند

من هستم اما لطفا این کار سریع تر انجام بشه تا به تعطیلی های عید نرسیدیم نامه رو بدیم بهشون ، تا بتونیم زودتر نتیجه بگیریم ، مسلما اگه از اساتیدی در شریف مثل دکتر ربیعی که حرفش تو سنجش برو داره مشورت کنید و امضای ایشون رو هم داشته باشیم خلی بهتر هست.

فقط پشت گوش نندازین این موضوع رو
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  خانم sa.ghasemi شما یه نامه بنویسید و بچه های تهرون هم خودشون رو معرفی کنن لطفا.

چشم من حتما تا فردا نامه رو مینویسم روچشمم حتما تا عید حل میکنیم Smile
۲
۰
ارسال: #۹۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ
دوستان من که فکر میکردم امنیت و شبکه دیگه ۱۰۰ درصد از سال دیگه از مجموعه IT حذف میشه و میره زیرمجموعه کامپیوتر... ممکنه این اتفاق نیفته و مثل قبل تمام گرایش های IT سر جای خودش باقی بمونه؟ حقیقتش این موضوع برای من که بسیار حیاتی هست، چون اینکه شبکه و امنیت جزو آی تی باقی میمونه یا خیر خیلی روی روند مطالعاتی یک فرد برای کنکور تاثیر میذاره..
منم فرصت زیادی برای مطالعه ندارم و بخاطر حذف شدن شبکه و امنیت بیخیال این گرایش ها شدم و برنامه رو به IT و تجارت الکترونیک تغییر دادم..
چرا سازمان سنجش یا وزارت علوم یه بیانیه یا نامه ای چیزی روی سایتش نمیذاره که بالاخره این تغییرات بطور قطعی از سال بعد اعمال میشه یا نه.. Sad
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
از بچه های تهرون خواهش میکنم خودشون رو معرفی کنند تا برای پیگیری اعتراض مشکلی نداشته باشیم
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  از بچه های تهرون خواهش میکنم خودشون رو معرفی کنند تا برای پیگیری اعتراض مشکلی نداشته باشیم

من تهرانی نیستم میشه ن=تو نوشتن نامه کمکم کنین من انشام ضعیفه Huh
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ
باسلام بنده هم میخواهم برای سال دیگه در کنکور ارشد شرکت کنم
اما چند مشکل پیش روی من است
۱-اینکه بنده به دلیل شاغل بودن در دوره دانشجویی به طور مناسبی دروس را نخواندم
۲-نمیدانم واسه ارشد رشته هوش آیا تغییراتی ایجاد شده یانه
۳-به دلیل اینکه در پیام نور دانشجو هستم نمیدانم چه کتابهایی برای تقویت درسهای کنکورم باید مطالعه کنم و همچنین چه کتابهای تستی را باید بزنم
۴-و از همه مهمتره آیا این امکان وجود داردکه بعد از تلاش یکساله آیا بنده رتبه خوبی را کسب کنم یا نه
۱
۱
ارسال: #۱۰۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  باسلام بنده هم میخواهم برای سال دیگه در کنکور ارشد شرکت کنم
اما چند مشکل پیش روی من است
۱-اینکه بنده به دلیل شاغل بودن در دوره دانشجویی به طور مناسبی دروس را نخواندم
۲-نمیدانم واسه ارشد رشته هوش آیا تغییراتی ایجاد شده یانه
در پست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منابع رو نوشتم.
اگه یکسال کامل بخونید بله میرسید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  از بچه های تهرون خواهش میکنم خودشون رو معرفی کنند تا برای پیگیری اعتراض مشکلی نداشته باشیم

دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز نامه ای رو قبلا نوشته بودن که روی این سایت موجوده، متنش میتونه کمک کننده باشه...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
مسئله اصلی اینه که مگه رشته فناوری اطلاعات از سال ۹۲ نرفته زیر گروه کامپیوتر؟! پس کنکور ۹۵ هم باید طبق روال قبل برگذار بشه! آخه ورودی های سال ۹۱ چه گناهی کردن که باید درسایی رو توی کنکور امتحان بدن که پاس نکردن؟!
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط alphax.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)mjs2 نوشته شده توسط:  مسئله اصلی اینه که مگه رشته فناوری اطلاعات از سال ۹۲ نرفته زیر گروه کامپیوتر؟! پس کنکور ۹۵ هم باید طبق روال قبل برگذار بشه! آخه ورودی های سال ۹۱ چه گناهی کردن که باید درسایی رو توی کنکور امتحان بدن که پاس نکردن؟!

دوست عزیز اینا باید تو کت سازمان سنجش بره Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

سعی کنید دوستان رو جمع کنید و بیاریدشون اینجا. مخصوصا تهرانی ها رو

(01 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  از بچه های تهرون خواهش میکنم خودشون رو معرفی کنند تا برای پیگیری اعتراض مشکلی نداشته باشیم

اکی، سعی میکنم تا فردا عصر نامه بچه های دانشگاه صنعتی که دوستمون قرار دادن رو ادیت کنم و بذارم
۱
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)alphax نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)mjs2 نوشته شده توسط:  مسئله اصلی اینه که مگه رشته فناوری اطلاعات از سال ۹۲ نرفته زیر گروه کامپیوتر؟! پس کنکور ۹۵ هم باید طبق روال قبل برگذار بشه! آخه ورودی های سال ۹۱ چه گناهی کردن که باید درسایی رو توی کنکور امتحان بدن که پاس نکردن؟!

دوست عزیز اینا باید تو کت سازمان سنجش بره Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

سعی کنید دوستان رو جمع کنید و بیاریدشون اینجا. مخصوصا تهرانی ها رو

اکی، سعی میکنم تا فردا عصر نامه بچه های دانشگاه صنعتی که دوستمون قرار دادن رو ادیت کنم و بذارم

ممنونم من به شمعدونی پیغام دادم که نامه رو بزارن واسم ولی مثله اینکه دیگه تالار نمیان باید تا عید حل کنیم

امیدم فقط به بچه های مانشته با هم باشیم کم نیاریم دنیا تو دستای ماست اینکه چیزی نیست Heart
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۰۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
می گم بیستر بحث روی گرایشهای امنیت و سبکه فناوری اطلاعلت هست دیگه[/b]

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۲۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۷۶۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close