زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۲۱۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط bazardeh.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ)mazyar123 نوشته شده توسط:  روز بخیر
ممنون از راهنمایی هاتون ، همونطوری که گفتم قبلا کتابا ماله یکی از دوستامه که نیازی بهش نداره میخواد بده به من همینطوری .
تحقیقات میکنم و هرکدوم که بهتره رو کم کم میگیرم . فعلا واسه شروع کار چندتا از اینا رو استفاده میکنم تا بعد انشالله

دوستان راهنمایی اشتباه و ناقص نکنید

دوست عزیز ، هیچ وقت پک کامل یک موسسه رو نخر چون تمام کتابهاش خوب نیست و نخواهد بود ، حالا دوستون داره اون مشکلی نیست

به عنوان مثال همه میدون که هوش بهترین راهیان ارشده ، یا طراحی مقسمی انتشارات گسترش جزو چند تاس

پس شما باید تو تاپیک سال قبل و امسال از تجریه دوستان جهت خرید کتاب خوب اقدام کنی

موفق باشی
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ersa2022 , khayyam , d_felfelak
ارسال: #۲۱۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ
من پارسال تمام کتاب های ممکن رو گرفتم و مطالعه هم کردم به وقتش نقطه به نقطه تمام کتاب ها رو نقد و بررسی می کنم و نقاط ضعف و قدرتشومی گم گرچه از این فیلد دیگه جدا شدم و یه مسیر جدید رو شروع کردم ......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *HANA*
ارسال: #۲۱۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط hamedmohsenee.)
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  دوست هایی که در برنامه ریزی میخوان باشند به نظرتون چطور شروع کنیم یک درس رو کامل تموم کنیم و بعد سراغ درس بعد بریم؟ یا به صورت برنامه ی پارسه ۲۵ درصدی همه ی دروس رو جلو ببریم؟ خواهشا دوستانی که موفق بودند و نتیجه گرفتن راهنمایی کنند؟
من موفق نبودم اما تجربمو نسبت به کنکور میگم.
به نظر من اگر مثل برنامه موسسات پیش برین بهتره البته به شرطی که هرچندوقت یهبار مرور داشته باشین.
در انتخاب منابعتون هم سعی کنید درست انتخاب کنین.
هرچند وقت یه بار هم استراحت از خود مطالعات واجبتره.

در کل اهسته ولی پیوسته پیش رفتن پیشنهاد من به دانشجوهای داوطلب کنکور رشد

(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  من میخوام تا کارنامه ها میاد درسایی که مشکل دارم رو بخونم میدونم رتبم خوب نمیشه
از بین تمام گرایشا تجارت الکترونیک دوس دارم اما درس مهندسی نرم افزار و شبکه که جزء دروس مشترک برام غیر قابل تحمله
از طرفی تو مجموعه مهندسی اگه بخوام واسه نرم افزار ثبت نام کنم درس معماری و نظریه رو اصلا متوجه نمیشم ریاضیمم خیلی ضعیفه
هنوز نتونستم یه تصمیم درست و حسابی واسه آزمون امسال بگیرم Sad

پیشنهاد من برای مهندسی نرم افزار و شبکه:

مهندسی نرم افزار پرسمن ۷+یکی از این کتابا
مهندسی نرم افزار خلیلی فر-مهدسی نرم افزار پارسه نقدعلی زنجانی-مهندسی نرم افزار مدرسان شریف

شبکه:لایه های پایین:
درسنامه کتاب شبکه پارسه دکتر حقیقت-تست ۳هزارمساله
لایه های بالا:درسنامه شبکه کوروس-تست مسائل حل شده کلاس دکتر ضبایی

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان عزیز اگرچه موضوع ربطی به این تاپیک نداره ولی به نظرم این تاپیک فعال تره واسه همین...
۲ سوال داشتم.
اول: به نظرتون گسسته گریمالدی بخونم یا پوران؟؟؟
دوم: سرفصل های گریمالدی نسبت به پوران بیشتره, میشه بگین فصل های گریمالدی در چه فصل های پوران جای داره؟؟؟
پیشاپیش از جوابتون تشکر.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط bazardeh.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز اگرچه موضوع ربطی به این تاپیک نداره ولی به نظرم این تاپیک فعال تره واسه همین...
۲ سوال داشتم.
اول: به نظرتون گسسته گریمالدی بخونم یا پوران؟؟؟
دوم: سرفصل های گریمالدی نسبت به پوران بیشتره, میشه بگین فصل های گریمالدی در چه فصل های پوران جای داره؟؟؟
پیشاپیش از جوابتون تشکر.

هر دو رو باهم اگر وقت میکنی
چون پوران آقای یوسفی خیلی خوبه برای کسانی که ریاضی شون بد نیست چون زیاد مباحث و باز نکردند و کلی گفتند
اگر ریاضیت خوبه پوران و اگر زیاد خوب نیست هر دو رو باهم
گریمالدی رو تنها نخون چون تست و کنکور محور نیست
موفق باشیBig Grin

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۱
۰
ارسال: #۲۱۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
وضعیت شبکه و امنیت چطوره جز مهندسی هست یا جز it?
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
از دوستان هر کدوم مایل به درس خوندن دو نفره یا گروهی برای کنکور ۹۵ هستن به من اطلاع بدن که باهم بخونیم . ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط fatemehrsh.)
دوستان سلام من امروز با این انجمن آشنا شدم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم.هدف دولتیه ولی اگه نشه فقط علوم تحقیقات تهران میخوام برم.
من دو تا درس رو حذف کردم که نخونم. یکی ریاضی مهندسی و یکی برنامه نویسی
فکر میکنید ضربه بزرگی بزنه حذف این دو درس؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)fatemehrsh نوشته شده توسط:  دئستان سلام من امروز با این انجمن آشنا شدم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم.هدف دولتیه ولی اگه نشه فقط علوم تحقیقات تهران میخوام برم.
من دو تا درس رو حذف کردم که نخونم. یکی ریاضی مهندسی و یکی برنامه نویسی
فکر میکنید ضربه بزرگی بزنه حذف این دو درس؟
شاید نظر دادن من درست نباشه وقتی خودم اندر خم یه کوچه ام
ولی اینو بهت بگم که از حالا هدفت رو نذار علوم تحقیقات و اصلا به «اگه نشه» از حالا فکر نکن! هیچ وقت راه دررو واسه خودت نذار چون در نهایت انگیزه ات کم میشه برا دولتی و اخرش به همون علوم تحقیقات قانع میشی. خیلی مونده تا کنکور و میشه تا اون روز اتفاقا رتبه خوبی هم آورد. بلند پروازی همیشه بد نیست. این یک.
مورد دو.از الان درسی رو حذف نکنی بهتره ولی اگه میخوای حذف کنی فکر نمیکنم تو ریاضیا فقط حذف ریاضی مهندسی مسئله خاصی باشه.
برنامه سازی رو بخون. چون درس تخصصیه و تاثیرش خیلی زیاده. ممکنه سال بعد این درس رو انقدر ساده بدن که کل ۵ تا سوالش رو بتونی جواب بدی.

موفق باشی : )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۲۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط oatashgah69.)
دوستانی که به گرایش شبکه و امنیت علاقه دارن و براشون مهمه تکلیف این دوتا گرایش چی میشه، ازشون خواهش میکنم بیایید هم فکری کنن تا ببینیم باید چه کار کنیم. نباید بذاریم دقیقه ۹۰ باز هممون سورپرایز بشیم!
اینطورکه معلومه اگه پیگیری نشه معلوم نیس چه اتفاقی میفته. باید سریعا اعلام کنن بلاخره زیر مجموعه کدوم رشته میشن.
واقعا بیاین یه اقدامی کنیم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۲۲۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ
Smile RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
۱۶ تا صفحه خوندم از اولین پیام تا آخرینش ولی متوجه نشدم سر چی شماها بحث میکنید!!!!Huh
خیلی پیام بازرگانی داشتید.
من از امروز شروع کردم درس خومدم زبانم ضعیفه دارم میرم کلاس کنکور ریاضی هم از پایه میخوام قوی کنم ولی نمیدونم چی بخونم!!؟یه برنامه و کتاب خوب واسه ریاضی بگید.
ممنونم موفق باشیدHeartHeartHeart
۱
۰
ارسال: #۲۲۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)Ultra نوشته شده توسط:  ۱۶ تا صفحه خوندم از اولین پیام تا آخرینش ولی متوجه نشدم سر چی شماها بحث میکنید!!!!Huh
خیلی پیام بازرگانی داشتید.
من از امروز شروع کردم درس خومدم زبانم ضعیفه دارم میرم کلاس کنکور ریاضی هم از پایه میخوام قوی کنم ولی نمیدونم چی بخونم!!؟یه برنامه و کتاب خوب واسه ریاضی بگید.
ممنونم موفق باشیدHeartHeartHeart
جوابتون رو به صورت پیام خصوصی دادم.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ultra
ارسال: #۲۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ق.ظ
EMAD.F ممنون از لطفت
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط sadegh.zahmatkeshan.)
سلام دوستان دراکولا برگشت!!!
بعد از ۵ سال دوری مطلق از کتاب و درس و مدرسه برگشتم ک ی تغیراتی تو زندگی خودم ایجاد کنم!!
خدای برنامه ریزی هستم ولی در عمل صفر ولی ایندفه دیگه آخرین مهلتمه برا ایجاد تغیرات تو زندگیم!!
دوستان کدوم انتشارات از نظر شما بهتره!!! چرا؟؟

(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ ب.ظ)MarziehR نوشته شده توسط:  سلام.
منم میخوام آیتی گرایش امنیت شرکت کنم البته ممکنه با تغییرات سنجش مجبور بشم تعدادی از درسهای کامپیوتر رو اضافه کنم. من شاغلم و علیرغم تلاش زیاد امسال نتونستم تو مدت زمان ۳ ماهه مطالعه خوبی داشته باشم و امیدی به آزمون امسال ندارم. به خاطر همین علاقه مندم از اسفند یا نهایتا فروردین سال بعد مطالعه ام رو با آرامش شروع کنم.
خیلی دوست دارم یک فرد واقعا با انگیزه هم با من همراه بشه تا با هم برنامه ریزی کنیم و درصد پیشرفتمون به دیگری هم انگیزه بده
چون دوره طولانی مطالعه خود به خود ناامیدی و خستگی میاره.
لطفا اگر کسی تمایل داره واقعاً -با وجود همه تغییرات سنجش که باید یه فکری براش بکنیم بالاخره - رسماً اعلام کنه.
سلام رفیق منم شاغلم و این کارو برام سخت میکنه ولی تصمیم گرفتم همه چیزو عوض کنم امیدوارم ک سرد نشیم!!!
انشالا ۹۵ میترکونیم!!!

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  من دودلم نمی دونم شرکت کنم یا نه؟
میترسم شروع کنم کلی پیش برم باز مشکلی پیش بیاد نتونم ادامه بدم خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم.
نمیدونم این یکسالی قرار باشه توی خونه بمونم بخونم میتونم حرف بقیه را تحمل کنم؟
و اینکه میخواستم دلایل تون را برای تلاش بدونم یعنی بعد اینکه رشته دلخواه و دانشگاه دلخواهتون قبول شدید بعدش چی؟چیکار میخواهید بکنید؟
ممنون میشم نظراتتون را بگید شاید به تصمیم گیری من کمکی کنه
اگر شرکت نکنی از وقتت چطور میخای استفاده کنی؟؟
ببین موفقیت توی اون چند درصده و توی مسله کنکور چند درصده؟؟؟
و ارزش هر کدام پس از موفقیت چقدره؟؟
با ی نسبت ساده میشه فهمید کدوم مسیر بهتره!!!
منم دقیقا هنین حس رو دارم ولی بی تعارف دانبال راحت طلبی هستیم و براش ۱۰۰۰ دلیل میاریم!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۲۲۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
دوستان چی شد آخرش؟ همه چی روی هواست فعلا؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۲۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۲۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close