زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه شما از استرس تست

ارسال: #۱۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
تجربه شما از استرس تست
ان شا الله شب آینده با تعداد بیشتری تست رو انجام می‌دیم.
سعی کنید واسه شب آینده از این نرم‌افزارهای دانلود آفلاین که یکی از دوستان می‌خواست استفاده کنه، استفاده کنید. اینطوری همه صفحات سایت هم نوردیده می‌شن Smile
واسه بی‌اثر کردن این نرم‌افزارها یه راه‌حل خیلی ساده هست: cache و الان ما یه موتور قوی cache دستورات php رو روی سرور نصب کردیم. یعنی دستورات php مجدد کامپایل نمی‌شن خیلی اوقات. جالبه؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط narges_r.)
RE: تجربه شما از استرس تست
(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  زشته بچه‌ها ما داشتیم به تست سرور کمک می کردیم‌، اون وقت بعضی دوستان حرفای ما رو می گن مزخرف . برا سیستم فکری تون متاسفم
مهندس سریع از حرف بچه‌ها دل گیر نشو
شاید از واژه نامناسبی در مورد مزخرف استفاده شده
میگن همیشه درقضاوت کردن چیزی از قضاوت شدن هستش
الان پست حذف میکنم
عذر خواهی میکنم اگر ناراحت شدید
ارسال: #۱۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  من پی بردم چی br2011 گم کرده بود ؟
یه ادم نبود ۲تا آدم بودند که رنگ کاربریشون با کاربرای عادی فرق داره و از اون بچه های فنی روزگارند‌ Big Grin

چهار تا بود
یکیش خودم بودم یکیشم فنی نبود و سومی هم خودت بودی(همون که سر سازش نداشت) و چهارمی هم قزافی بود که هنوز پیدا نشده Smile
حالا فردا شب آقای دکتر تالارو باز میکنه ادامه میدیم Big GrinTongue
ارسال: #۱۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  من پی بردم چی br2011 گم کرده بود ؟
یه ادم نبود ۲تا آدم بودند که رنگ کاربریشون با کاربرای عادی فرق داره و از اون بچه های فنی روزگارند‌ Big Grin

چهار تا بود
یکیش خودم بودم یکیشم فنی نبود و سومی هم خودت بودی(همون که سر سازش نداشت) و چهارمی هم قزافی بود که هنوز پیدا نشده Smile
حالا فردا شب آقای دکتر تالارو باز میکنه ادامه میدیم Big GrinTongue

مهندس سعی کن برا فردا سوالهای سخت تری اماده کنی
اخه امروزیها را که تو حدس اول ودوم بچه‌ها بهش رسیدن

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
ارسال: #۲۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
تجربه شما از استرس تست
نمیدونم میدونید یا نه ولی استرس تست یک روش تست گرفتگی عروق قلب هست که در کلینیکها و بیمارستانها در بخش قلب بعنوان یک روش تشخیصی استفاده میشه. بدینصورت که در حین دویدن بیمار بر روی تردمیل نوار قلبش را میگیرند . تردمیل برای سرعت و شیب از پروتکلهای خاصی استفاده میکنه و در هر مرحله یا استیج کمی به سرعت و شیبش افزوده میشه. فعالیت الکتریکی قلب با بالا رفتن ضربان تغییراتی میکنه و از روی شکل موج پزشک متخصص پی به گرفتگی عروق میبره. این روش تشخیص قطعی نیست ولی اگه دکتر شک کنه بیمار را واسه آنژیوگرافی معرفی میکنه. تحلیل تغییرات سیگنالهای نوار قلب یا الکتروکاردیوگراف یکی از جالبترین مباحث پردازش سیگنال هست و نرم افزارهای مربوطه دارای ارزش بالایی هستند. معیارهایی هم برای تحلیل وجود داره که معتبرترینش معیار مینه سوتا کدینگ هست که توسط دانشگاه مینه سوتا گذاشته شده. جای مهندسین نرم افزار در این مباحث واقعا" خالی است.
ببخشید که موضوع را عوض کردم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , narges_r , mosavat
ارسال: #۲۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط موج.)
تجربه شما از استرس تست
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نمیدونم میدونید یا نه ولی استرس تست یک روش تست گرفتگی عروق قلب هست که در کلینیکها و بیمارستانها در بخش قلب بعنوان یک روش تشخیصی استفاده میشه. بدینصورت که در حین دویدن بیمار بر روی تردمیل نوار قلبش را میگیرند . تردمیل برای سرعت و شیب از پروتکلهای خاصی استفاده میکنه و در هر مرحله یا استیج کمی به سرعت و شیبش افزوده میشه. فعالیت الکتریکی قلب با بالا رفتن ضربان تغییراتی میکنه و از روی شکل موج پزشک متخصص پی به گرفتگی عروق میبره. این روش تشخیص قطعی نیست ولی اگه دکتر شک کنه بیمار را واسه آنژیوگرافی معرفی میکنه. تحلیل تغییرات سیگنالهای نوار قلب یا الکتروکاردیوگراف یکی از جالبترین مباحث پردازش سیگنال هست و نرم افزارهای مربوطه دارای ارزش بالایی هستند. معیارهایی هم برای تحلیل وجود داره که معتبرترینش معیار مینه سوتا کدینگ هست که توسط دانشگاه مینه سوتا گذاشته شده. جای مهندسین نرم افزار در این مباحث واقعا" خالی است.

از روی شکل من پزشک پی به گرفتگی عروق میبره؟Smile

جدای از شوخی
واقعا فکر کنم جا داره یه تاپیک هم برای این عرصه های ناشناخته مهندسی کامپیوتر باز کرد
.
ارسال: #۲۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نمیدونم میدونید یا نه ولی استرس تست یک روش تست گرفتگی عروق قلب هست که در کلینیکها و بیمارستانها در بخش قلب بعنوان یک روش تشخیصی استفاده میشه. بدینصورت که در حین دویدن بیمار بر روی تردمیل نوار قلبش را میگیرند . تردمیل برای سرعت و شیب از پروتکلهای خاصی استفاده میکنه و در هر مرحله یا استیج کمی به سرعت و شیبش افزوده میشه. فعالیت الکتریکی قلب با بالا رفتن ضربان تغییراتی میکنه و از روی شکل موج پزشک متخصص پی به گرفتگی عروق میبره. این روش تشخیص قطعی نیست ولی اگه دکتر شک کنه بیمار را واسه آنژیوگرافی معرفی میکنه. تحلیل تغییرات سیگنالهای نوار قلب یا الکتروکاردیوگراف یکی از جالبترین مباحث پردازش سیگنال هست و نرم افزارهای مربوطه دارای ارزش بالایی هستند. معیارهایی هم برای تحلیل وجود داره که معتبرترینش معیار مینه سوتا کدینگ هست که توسط دانشگاه مینه سوتا گذاشته شده. جای مهندسین نرم افزار در این مباحث واقعا" خالی است.

از روی شکل من پزشک پی به گرفتگی عروق میبره؟Smile
واقعا فکر کنم جا داره یه تاپیک هم برای این عرصه های ناشناخته مهندسی کامپیوتر باز کرد
بحث عوض نشه بگن من از مدیریتم سوئ استفاده میکنمHuh
ببینید در قلب یک گره هست باسم گره الکتریکی قلبElectrical heart node
تغییر پتانسیل این گره ماهیچه قلب را تحریک میکنه و ماهیچه منقبض میشه و خون را از بطن چپپمپ میکنه و بعد برعکس میشه و قلب باز میشه و خون را به داخل دهلیز راست میکشه. مدار سنکرون باین زیبایی که خدا آفریده واز هشت هفتگی تا صد سالگی یا بالاتر کار میکنه هیچ جا نمی بینید. این سیگنال ایجادشده توسط این گره وقتی بسطح بدن میرسه میشه نوار قلب که دستگاه اون را حس میکنه و نمایش میده یا روی کاغذ میکشه. اگه ماهیچه قلب خوب تحریک نشه مثلا" یک رگ گرفته داشته باشه که چون تغذیه خونی نمیشه عملکرد بهم میریزه شکل موج تغییر میکنه. تغییر در یک قطعه از شکل موج هست که بنام St Segmentمعروفه. این قطعه شیب و اندازه اش عوض میشه.(نه از روی شکل شما). این میشه بیماری عروقی قلب. بیماری دریچه‌ها با دستگاه تصویربرداری اولتراسوند بنام اکو کاردیوگراف مشخص میشه.
اینقدر حیفه که بچه های برق و مهندسی پزشکی در این زمینه‌ها کار میکنند و در نوشتن نرم افزارهاش مهندسین نرم افزار نیستند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , narges_r , موج
ارسال: #۲۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ق.ظ
تجربه شما از استرس تست
دیشب سرعت لودینگ سایت خوفناک بالا بود

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۱۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۹۳۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۱۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۹۷ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۸۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close