زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موضوع پروژه کارشناسی

ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان
برای پروژه کارشناسی ی سری موضوعات دارم اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید که این موضوعات کدومش راحتتره ممنون میشم. همچنین توضیح کوتاهی در رابطه با این موضوعات :
[تصویر:  n33xjed7sg4k.jpg]

با تشکر
tabassomesayna، در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به بخش پایان نامه کارشناسی منتقل شد.در انتخاب محل تاپیک دقت کنید.

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
با یاد خدا
سلام
موضوعات خوشمزه ای هستن
کاش من رو مجبور به انجام همه ی اینها میکردن
من با همشون اشنایی ندارم اما بزارید یه توضیح در مورد اونهایی که حس میکنم کار کمتری دارن بدم
در نوشتن فایروال تحت وب WAF شما مثلا با زبان php درخواست ها رو میگیرید و با توجه به اشناییی که با حملات دارید اونها رو انالیز میکنید که ایا درخواست سالم هست یا الوده که wAF خودش دو نوع هست یکی در سطح سیستم یکی در سطح وب
اونی که در سطح سیستم هست با c++ نوشته میشه که اون یکم سخته و اونی که در سطح وب هست برای مثلا php وب های مینویسید که من پیشنهادم همینه

تولید رمز کننده هم بحثش جالبه یعنی ما بشینیم یه پروتکل برای کد کردن داده هامون بنویسیم که حالا گاها در یک قفل نرم افزاری و گاها در یک برنامه ی مسنجر استفاده میشه ساده ترین حالتش میگیم بیا به جای ali بنویس ۱pa بعد ارسال کن و اون طرف بلعکس

بقیه هم راحته ولی طولانیه مثلا نوشتن اسکنر امنیتی و انالیز ترافیک شبکه و ....

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
سلام
موضوعات خوشمزه ای هستن
کاش من رو مجبور به انجام همه ی اینها میکردن
من با همشون اشنایی ندارم اما بزارید یه توضیح در مورد اونهایی که حس میکنم کار کمتری دارن بدم
در نوشتن فایروال تحت وب WAF شما مثلا با زبان php درخواست ها رو میگیرید و با توجه به اشناییی که با حملات دارید اونها رو انالیز میکنید که ایا درخواست سالم هست یا الوده که wAF خودش دو نوع هست یکی در سطح سیستم یکی در سطح وب
اونی که در سطح سیستم هست با c++ نوشته میشه که اون یکم سخته و اونی که در سطح وب هست برای مثلا php وب های مینویسید که من پیشنهادم همینه

تولید رمز کننده هم بحثش جالبه یعنی ما بشینیم یه پروتکل برای کد کردن داده هامون بنویسیم که حالا گاها در یک قفل نرم افزاری و گاها در یک برنامه ی مسنجر استفاده میشه ساده ترین حالتش میگیم بیا به جای ali بنویس ۱pa بعد ارسال کن و اون طرف بلعکس

بقیه هم راحته ولی طولانیه مثلا نوشتن اسکنر امنیتی و انالیز ترافیک شبکه و ....

من شما رو مجبور به انجام همه ی این کارها میکنم. Smile
من خودم از قبل تولید رمز کننده رو انتخاب کرده بودم.این موضوع تازه ایه؟ یعنی خروجی همه ی اینا ی نرم افزار؟و الان وجود ندارن؟
میشه بگید من از کجا باید شروع کنم؟ یعنی با چ زبانی باید نوشته بشه؟ و بعدش .... به چه ابزار هایی نیاز دارم در مسیر انجام پروژه؟
اگ راهنمایی کنید ممنون میشم

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ
سلام مجدد
ببینید همه ی اینها قبلا نوشته شده وجود داره اما خب هر کدوم یه ویژگی داره
مورد دوم اینکه شما میخواید این رمز کننده کجا استفاده بشه؟
فک کنم بهترین کار اینه شما یه DLL بنویسید که توش توابع مختلفی برای رمزنگاری باشه
و اون dll میتونید در زبان های مختلف استفاده کنید که در این شرایط با ++سی باید بنویسید
اما اگه نظرتون رو چیزه دیگه ای هست مثلا میخواید برای یه سرویس شبکه یا یه پروتکل وب یا .... بنویسید اونوقت باید موضوع مشخص باشه

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سلام
منظورتون از نوشتن DLL اینه که ما ی کتابخونه بنویسیم و از این کتابخونه مثلا به برنامه ی همه ی نرم افزار های چتمون اضافه کنیم تا امن بشن؟؟؟ یا از این کتابخونه هر جا که به امنیت نیاز داریم استفاده کنیم؟

اینکه میگید پروتکل بنویسیم ... پروتکل نوشتن که کار ما نیست..؟؟؟!!! هست؟

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ
سلام علیک
در مورد DLL دو مثالی که زدید یکی بود
ما یه dll میسازیم و هر جا خواستیم استفاده میکنیم حالا دلیلیش میخواد برا امنیت باشه یا هر چیز دیگه
در مورد پروتکل هم بله بسیار ساده اس اونقدری که اگه قسمت بشه و توضیح بدم خندتون میگیره
میدونید مشکل چیه ما یا مقابل رو بزرگ میبینیم یا خودمون رو کوچیک
این رو برای همیشه یادتون باشه شما علم X رو بلد نیستید چون براش وقت نزاشتید همین...
استعداد و هوش واژه های بی ارزشی در مقابل تلاش انسان هستن

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام علیک
در مورد DLL دو مثالی که زدید یکی بود
ما یه dll میسازیم و هر جا خواستیم استفاده میکنیم حالا دلیلیش میخواد برا امنیت باشه یا هر چیز دیگه
در مورد پروتکل هم بله بسیار ساده اس اونقدری که اگه قسمت بشه و توضیح بدم خندتون میگیره
میدونید مشکل چیه ما یا مقابل رو بزرگ میبینیم یا خودمون رو کوچیک
این رو برای همیشه یادتون باشه شما علم X رو بلد نیستید چون براش وقت نزاشتید همین...
استعداد و هوش واژه های بی ارزشی در مقابل تلاش انسان هستن

مرسی ..
برای نوشتن پروتکل از چه زبانی استفاده میشه؟
به نظرتون من اگه بخوام از الان شروع کنم برای این پروژه(تولید رمز کننده) از اونجایی که خیلی تو برنامه نویسی حرفه ای نیستم میتونم تا پایان شهریور به ی خروجی کامل برسم ؟؟

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
سلام مجدد
لطفا مطالب رو نقل قول نکنید چون پست شما زیر پست من قرار میگیره نیازی به این کار نیست
برای نوشتن پروتکل از هر زبان برنامه نویسی استفاده میشه + زبان فارسی و عربی و روسی و...
بله انشالله تمام میکنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۰۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۱۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close