زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درگاه امن مانشت راه‌اندازی شد(۶/۹۰)

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
درگاه امن مانشت راه‌اندازی شد(۶/۹۰)
در ادامه فعالیت‌ها جهت گسترش مانشت، درگاه امن مانشت راه‌اندازی شد.
با توجه به گفتگوی برخط کاربران و احتمال شنود گفت‌گوها و نیز برای امنیت بیشتر ارتباطات با مانشت این درگاه راه‌اندازی شده است.
جهت دسترسی با مانشت با اتصال امن می‌توانید به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه نمایید.
نظرات خود را در مورد کیفیت این سیستم می‌توانید اینجا بیان نمایید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , hanif , blackhalo1989 , sina_n , mosavat , narges_r
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ
RE: درگاه امن مانشت راه‌اندازی شد
خطای SSL میده دکتر
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ
درگاه امن مانشت راه‌اندازی شد
من وقتی با گوگل کروم میرم قبل از ورود به سایت یه اخطار میده و میگه‌: The site security certificate is not trusted

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
firefox هم همین پیغام رو میده

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ق.ظ
به خاطر اینکه صفحه رمزنگاری شده ولی هیچ اطلاعات هویتی در دسترس نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  به خاطر اینکه صفحه رمزنگاری شده ولی هیچ اطلاعات هویتی در دسترس نیست.

میشه بیشتر توضیح بدین.

۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط -Ali-.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ق.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  به خاطر اینکه صفحه رمزنگاری شده ولی هیچ اطلاعات هویتی در دسترس نیست.

میشه بیشتر توضیح بدین.

یعنی گواهینامه SSL برای این دامنه صادر نشده و Certificate Information موجود نیست
برای صدور گواهینامه هم نیاز به هزینه سالیانه حداقل ۶۰۰۰۰ تومانی هست

۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  یعنی گواهینامه SSL برای این دامنه صادر نشده و Certificate Information موجود نیست
برای صدور گواهینامه هم نیاز به هزینه سالیانه حداقل ۶۰۰۰۰ تومانی هست

یعنی اگر این گواهینامه صادر نشه چی میشه؟ درگاه امن نمیشه؟ یا اگه ما برای این پیام خطا exception ایجاد کنیم میتونیم با درگاه امن سایت رو ویزیت کنیم؟

۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
مشکلی نست‌، اگر از فایرفاکس استفاده می کنید‌، به این ترتیب عمل کنید
پس از مشاهده هشدار مربوطه با عنوان This Connection is Untrusted بر روی گزینه I Understand the Risks (در برخی مرورگرها گزینه دیگری است) کلیک نموده و سپس روی دکمه Add Exception کلیک نموده و در صفحه جدید روی دکمه Get Certificate کلیک نموده و پس از اندکی مکث روی دکمه Confirm Security Exception کلیک کنید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  مشکلی نست‌، اگر از فایرفاکس استفاده می کنید‌، به این ترتیب عمل کنید
پس از مشاهده هشدار مربوطه با عنوان This Connection is Untrusted بر روی گزینه I Understand the Risks (در برخی مرورگرها گزینه دیگری است) کلیک نموده و سپس روی دکمه Add Exception کلیک نموده و در صفحه جدید روی دکمه Get Certificate کلیک نموده و پس از اندکی مکث روی دکمه Confirm Security Exception کلیک کنید

بله این کارو انجام دادم قبلا سوالم در مورد certification که گفتید بود. دیدم ظاهرا در این زمینه اطلاعات دارید گفتم بپرسم اصل قضیه چیه؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال: #۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ
ان شا الله اگه پولدار شدیم گواهیش رو هم می‌خریم، البته دامنه ir تحریم هستSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , summer_66
ارسال: #۱۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط موج.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ان شا الله اگه پولدار شدیم گواهیش رو هم می‌خریم، البته دامنه ir تحریم هستSmile

ا پس برای همین برای پرداخت های الکترونیکی بانک ملی هم مثه مانشت اول خطا میده
من گفتم شاید صفحه بانک نیست و جعلیه که اولش پیام میده
از خیر واریز پول الکترونیکی گذشتم گفتم شنبه میرم بانک Smile
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ق.ظ
بله به همین خاطره، البته من راه دور زدن تحریم رو پیدا کردم اما بانک ملی هنوز تو کف تاییدش مونده. یه شرکت کره‌ای پیدا کردم. ولی فعلاً توجیهی نداره certificate گرفتن.
ممکنه مانشت یه سرویس epay راه‌اندازی کنه. اون موقع به درد بخور می‌شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , m450ud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close