زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲

ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
دوستان کسی پاسخنامه آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ را داره؟
هر چقدر سرچ کردم پیدا نکردم!!!
ممنون میشم اگر کسی داره اینجا بذاره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
RE: [درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید این سوال رو می پرسم ولی اگه منظورتون از کنکور دکتری IT سال ۹۲ همون کنکوری است که تو اسفندماه سال ۱۳۹۲ (کنکور دکتری ۹۳) برگزار شد من کلیدش رو دارم و بالطبع اگه منظورتون همین کنکور باشه بفرمایین تا براتون همینجا قرار بدم.

سلام
ممنون. منظورم کنکور سال قبل نیست (اسفند ۹۲ - ورودی ۹۳).
کنکور سال قبلش(اسفند ۹۱-ورودی۹۲) و قبلتر (فروردین ۹۱-ورودی۹۱) رو میخوام.
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
ببخشید شرمنده ام که منظورتون رو اشتباه متوجه شدم. تا اونجایی که می دونم اصلا" واسه این دو سال سازمان سنجش کلیدها رو بیرون نداد به خاطر بحثی که از قبلش در مورد دادن یا ندادن کلیدها بود؟ و همچنین به علت اینکه می گفتن سوالات تکراری هست و جواب ها مشخص هست البته این حرف تکراری بودن رو یکسری موسسات متخلف می گفتند, حالا اگه پیدا کردید که چه بهتر ولی تو اینترنت اصلا" پیدا نمیشه.
بازم از اینکه منظورتون رو اشتباه متوجه شدم معذرت میخوام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: [درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  ببخشید شرمنده ام که منظورتون رو اشتباه متوجه شدم. تا اونجایی که می دونم اصلا" واسه این دو سال سازمان سنجش کلیدها رو بیرون نداد به خاطر بحثی که از قبلش در مورد دادن یا ندادن کلیدها بود؟ و همچنین به علت اینکه می گفتن سوالات تکراری هست و جواب ها مشخص هست البته این حرف تکراری بودن رو یکسری موسسات متخلف می گفتند, حالا اگه پیدا کردید که چه بهتر ولی تو اینترنت اصلا" پیدا نمیشه.
بازم از اینکه منظورتون رو اشتباه متوجه شدم معذرت میخوام.

ممنون. ممنون. دشمنتون شرمنده. این چه فرمایشی هست.
خیلی لطف کردید! الان یه مدته با یکی از دوستان داریم میگردیم Undecided Huh
خیلی خیلی ممنون که گفتید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
خواهش می کنم, خیلی ممنونم از لطفتون. ممنون
شاد و موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۶۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۷۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۰۲ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۰۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close