زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در این دو روز باقیمانده چه کنیم؟

ارسال: #۱۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
بشینین برا دو ماه بعد کنکور برنامه ریزی کنین که چطور می خواین خوش بگذرونین و خستگیه بره Wink مرور خلاصه ها هم گام دومه Wink
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۱۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
RE: در این دو روز باقیمانده چه کنیم؟
بچه ها اصلا به این فکر نکنید که مطالب فراموشتون شده.این حالت الان تقریبا عادیه.واسه این که همه مطالب رفته رو حافظه هاردیسکتون.
باید سرجلسه سوالو ببینید بعد فرمان بدید به مغزتون تا دیکد شه اولش تاخیر داره چون داره از حافظه اصلی واکشی میشه.بعد که اومد تو RAMاوضاع بهتر میشه.دیکد,که شد اپرند فتچ میشه.وشروع میشه به اجرا.یه جاهایی باید از سیستم جایابی مغزتون استفاده کنید در دسترس ترین الگوریتم رو استفاده کنید.یجاهایی نرم افزاریی پروگرم کنید وسوالاتو با جاگذاری حل کنید پیشنهاد میکنم اصلا فکر پایپ لاین نباشید که جواب نمیده.
اخرشم که اجرا تموم شد تو پاسخنامه سیاست های نوشتن رو اعمال کنید.اخرشم یه دعا بخونید فوت کنید رو برگهBig Grin
اینم اخر عاقبت ما با کنکورBig Grin
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , مرتضی صفری , NP-Cσмρℓєтє , pooyaa , atiangel8003 , behruz_p , archer22 , alizl70 , Mahsash , Bahar_HS , abji22 , luxamburg , sanamsayna , miss msv66 , ریحان , RASPINA , Matrix2x2 , S - Is
ارسال: #۱۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها اصلا به این فکر نکنید که مطالب فراموشتون شده.این حالت الان تقریبا عادیه.واسه این که همه مطالب رفته رو حافظه هاردیسکتون.
باید سرجلسه سوالو ببینید بعد فرمان بدید به مغزتون تا دیکد شه اولش تاخیر داره چون داره از حافظه اصلی واکشی میشه.بعد که اومد تو RAMاوضاع بهتر میشه.دیکد,که شد اپرند فتچ میشه.وشروع میشه به اجرا.یه جاهایی باید از سیستم جایابی مغزتون استفاده کنید در دسترس ترین الگوریتم رو استفاده کنید.یجاهایی نرم افزاریی پروگرم کنید وسوالاتو با جاگذاری حل کنید پیشنهاد میکنم اصلا فکر پایپ لاین نباشید که جواب نمیده.
اخرشم که اجرا تموم شد تو پاسخنامه سیاست های نوشتن رو اعمال کنید.اخرشم یه دعا بخونید فوت کنید رو برگهBig Grin

دوست عزیز حتما بعد کنکور دو سه ماه برو مسافرت!نگرانت شدم واللهSmile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , alizl70 , S - Is
ارسال: #۱۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
داداش نگو داغ دلم تازه شد.فردای کنکور باید برم سرکار:'(
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها اصلا به این فکر نکنید که مطالب فراموشتون شده.این حالت الان تقریبا عادیه.واسه این که همه مطالب رفته رو حافظه هاردیسکتون.
سافتور اینو خوندم یه وقفه خارجی در عملیات های پردازشی مغزم رخ داد, شاید باورت نشه رفتم دیدم از منبع تغذیه بوده ! Big Grin
سوخت Big Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , atiangel8003 , Mahsash , luxamburg , miss msv66 , d_felfelak
ارسال: #۲۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
زهرا وقفه های خارجی رو اصلا این روزا پاسخ نده.وقفه های داخلی رو جریمه کن.فقط عملیات اصلی رو اجازه پردازش بده.برو تو مد هسته.مد کاربری رو غیر فعال کن.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
don't worry
مود کاربری غیر فعال شد
Big Grin
چقد من خستم ولی هستم....
ولی هی بخودم میگم [تصویر:  332107_427019_nevermind.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۲۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
خدا از این طراح سوال ساختمان داده وطراحی الگوریتم وساختمان گسسسته نگذره با این سوال های بیخود وگندش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , ریحان
ارسال: #۲۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  اخرشم یه دعا بخونید فوت کنید رو برگهBig Grin

این قسمت عالی بود Big Grin
امیدوارم تو اردیبهشت موقع اعلام نتایج هم بخندیم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها اصلا به این فکر نکنید که مطالب فراموشتون شده.این حالت الان تقریبا عادیه.واسه این که همه مطالب رفته رو حافظه هاردیسکتون.

دوست عزیز حتما بعد کنکور دو سه ماه برو مسافرت!نگرانت شدم واللهSmile

بد جوری کامپیوتری شدیSmile
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ
اهم من امادم!

به مصلحتم نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۲۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام... من پارسال همین حس رو داشتم و با ۱۳۲ الان خواجه نصیر آیتی هستم.... ایشالا قبول میشید همه... نترسید... ظرفیت هاامسال هم زیاد شده............Smile))))

۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  خدا از این طراح سوال ساختمان داده وطراحی الگوریتم وساختمان گسسسته نگذره با این سوال های بیخود وگندش
اینا که طراحاشون واقعا مریضند Smile من پارسال هوش را ۱۰۰ زدم اما طراحی هر ۶ سوال غلط! هیشکی هم نفهمید چرا؟!!

(۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  اخرشم یه دعا بخونید فوت کنید رو برگهBig Grin

دقت کردین ما ایرانیا در شرایط بحرانی و زیر فشار، جک تر میشیمBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parizadgh
ارسال: #۲۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط parizadgh.)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  خدا از این طراح سوال ساختمان داده وطراحی الگوریتم وساختمان گسسسته نگذره با این سوال های بیخود وگندش
اینا که طراحاشون واقعا مریضند Smile من پارسال هوش را ۱۰۰ زدم اما طراحی هر ۶ سوال غلط! هیشکی هم نفهمید چرا؟!!

(۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  اخرشم یه دعا بخونید فوت کنید رو برگهBig Grin

دقت کردین ما ایرانیا در شرایط بحرانی و زیر فشار، جک تر میشیمBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
یعنی واقعا این سوال ها رو از کجا میارنHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfusedAngryAngryAngry

بچه ها چند نفر مثل من احساس می کنن هیچی یادشون نسیتHuh
۰
۱
ارسال: #۳۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ
پاسخ : در این دو روز باقیمانده چه کنیم؟
۱۵ساعت ونیم تا آغاز امتحان ارشد۹۴////
موفق باشید همگییییی

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۸۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close