زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الکترونیک دیجیتال و VLSI - مهندسی کامپیوتر ۹۴

ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط Farzamm.)
دوستان گرایش معماری

این تاپیک به منظور بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI می باشد.
اگه سوالات رو دارید لطف کنید بزارید تا بررسی کنیم.

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را از طریق پیام ارسال کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: الکترونیک دیجیتال و VLSI - مهندسی کامپیوتر ۹۴
۲۲۳۳-۲۲۳۳-۲۲۳۳-۲۲۳۳ این پاسخ من بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ
انقد سوالات تخصصی معمارى بد بود که هنوزم تو شوکم!
آخه اون انتقالا چى بوووود!!!!؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  انقد سوالات تخصصی معمارى بد بود که هنوزم تو شوکم!
آخه اون انتقالا چى بوووود!!!!؟؟؟؟

واقعا دلم می خواد طراح سوالشو خفه کنم.
چرا اینجوری بود سوالا؟Confused
vlsi و ال هم بد بود.
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
جدی؟ یعنی سخت بوده اینقدر؟

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را از طریق پیام ارسال کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  جدی؟ یعنی سخت بوده اینقدر؟
شبیه چند سال اخیر نبود زیاد.
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
من لنتقال و دیجیتال و vlsi رو خورده بودم! به زور ٩ تا زدم که ٦ تاشو فقط مطمئنم درسته! چند سال اخیر گلابى بود سوالا ولى امسال...
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط doost4.)
عجب تخصصیای مسخره و بی مصرفی بود !!! من این همه طراحی مدارات مختلف cmos ایستا و پویا رو خونده بودم، vlsi خونده بودم، انتقال خونده بودم. آخه چی بود این سوالا؟؟؟ vlsi که یه سوالش اصن مخاطره همه جوره داشت همچین مداری تحت هیچ شرایطی ساخته نمیشه آخه اون طراح چه طور به ایناش فکر نکرده بود؟ هرسال انتقال از بهره وری کانال سوال میداد ولی امسال اصن کنترل جریان و خطایابی هیچ سوالی نیومد که مهمترین بخش انتقال دادست!!! اون سوال دیگش هم که لگاریتم عجیب غریبی بود و بیشتر به محاسبات شبیه بود! تاسف میخورم به حالشون واقعا...

ضمنا فقط تخصصی معماری اینجوری بود هوش و نرم افزار که من درساشو اصلن نگاهم نکرده بودم بعضی تستاشو میشد زد. مدار هوش که بیشتر به بچه بازی شبیه بود تا سوال کنکور...
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  عجب تخصصیای مسخره و بی مصرفی بود !!! من این همه طراحی مدارات مختلف cmos ایستا و پویا رو خونده بودم، vlsi خونده بودم، انتقال خونده بودم. آخه چی بود این سوالا؟؟؟ vlsi که یه سوالش اصن مخاطره همه جوره داشت همچین مداری تحت هیچ شرایطی ساخته نمیشه آخه اون طراح چه طور به ایناش فکر نکرده بود؟ هرسال انتقال از بهره وری کانال سوال میداد ولی امسال اصن کنترل جریان و خطایابی هیچ سوالی نیومد که مهمترین بخش انتقال دادست!!! اون سوال دیگش هم که لگاریتم عجیب غریبی بود و بیشتر به محاسبات شبیه بود! تاسف میخورم به حالشون واقعا...

ضمنا فقط تخصصی معماری اینجوری بود هوش و نرم افزار که من درساشو اصلن نگاهم نکرده بودم بعضی تستاشو میشد زد. مدار هوش که بیشتر به بچه بازی شبیه بود تا سوال کنکور...

اون لگاریتمه خیلی بد بود!!!! هر کاری کردم آخر جواب دقیق در نیاوردم. ۳ بار حل اش کردم. البته سوال گفته بود جواب تقریبا چی میشه!Dodgy
ارسال: #۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  عجب تخصصیای مسخره و بی مصرفی بود !!! من این همه طراحی مدارات مختلف cmos ایستا و پویا رو خونده بودم، vlsi خونده بودم، انتقال خونده بودم. آخه چی بود این سوالا؟؟؟ vlsi که یه سوالش اصن مخاطره همه جوره داشت همچین مداری تحت هیچ شرایطی ساخته نمیشه آخه اون طراح چه طور به ایناش فکر نکرده بود؟ هرسال انتقال از بهره وری کانال سوال میداد ولی امسال اصن کنترل جریان و خطایابی هیچ سوالی نیومد که مهمترین بخش انتقال دادست!!! اون سوال دیگش هم که لگاریتم عجیب غریبی بود و بیشتر به محاسبات شبیه بود! تاسف میخورم به حالشون واقعا...

اون لگاریتمه خیلی بد بود!!!! هر کاری کردم آخر جواب دقیق در نیاوردم. ۳ بار حل اش کردم. البته سوال گفته بود جواب تقریبا چی میشه!Dodgy

آره خب گفته بود تقریبا ولی بازم باید مقدار لگاریتمو بدست میاوردیم. اون کلمه تقریبا به خاطر این بود که چون لگاریتم تقسیم تبدیل به دوتا منها میشه کلی عدد بعد از ممیز میات که خواسته گرد کنیم (زحمت کشیده واقعا) ولی خب نکته اینجاست که چرا یه عدد مثل آدم ندادن که ساده بشه؟ الان فرق کسی که SNR و اینا رو بلد بود با کسی که بلد نبود مشخص شد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۲۴ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۳۹ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ارزهای دیجیتال mahboub_1989 ۰ ۱,۸۶۰ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mahboub_1989
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۲۴۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشخصات قفل دیجیتال آنلاین roshaa ۰ ۱,۸۸۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: roshaa
  منبع خوب برای دروس الکترونیک دیجیتال و vlsi Mehran jam ۰ ۱,۵۳۸ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close