زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری زبان انگلیسی در سربازی

ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
سلام ممنون میشم کمکم کنی من میخواهم زبان انگلیسی ام رو قوی کنم زبان در حد صفر یا بهتر بگم شایدم زیر صفر هستش نه تلفظ لغت بلدم و نه معنی لغتی نهیاتا ۲۰ تا و نه گرامر بلدم خیلی سر درگمم شدم هر کسی یک روشی ارائه میده یکی میگه کتاب داستان بخون و یکی دیگه میگه فیلم یا سریال زبان اصلی ببین و یکی دیگه میگه کلاس برو و....... متاسفانه من نمیتونم کلاس برم وضعیت مالی ام خوب نیست میخواستم بدونم آیا باخوندن مقاله های انگلیسی ای اس ای میتونم زبانم را قوی کنم آیا با این شرایطی که من دارم میتونم این مقالات را بخونم و معنی کنم اگه روش دیگه ای داری بهم بگو اگه مقاله کمک میکنه میتونی چند نمونه مقاله لینکشو بهم بدهی که بتونم بخونم و معنی کنم البته بگم ساده باشه از مبتدی باشه متنش و یک روشی را شرح بده بهتره چون زبانم خوب نیست نمیتونم مقاله های و متنهای سخت و آسون و......را از هم تشخیص بدهم اگر در حوزه ی هوش مصنوعی پردازش تصویر و بینایی ماشین باشه عالی میشه باتشکر البته اینم بگم من نمیتونم سربازی چیزی ببرم منظورک گوشی موبایل و کامپیوتر و ......اصلا تکنولوژی ممنوع هستش .فقط کتاب میتونم ببرم ولی نمی دونم کدوم کتاب رو ببرم و از چی شروع کنم البته اینم بگم من یک اسفند ۹۳ باید برم اینم بگم هدفم تافل هستش برای خارج از کشور برای دکترا و الان وضعیت مالی ام خوب نیست نمیتونم کلاس زبان برم و همچنیین در دوران سربازی به سر میبرم میخواهم راهنماییم کنید چیکار کنم خودم کتاب select reading و همچنین کتاب امریکن انگلیش فایل و همچنین کتاب داستان steps to understing رو معرفی میکنم ولی نمیدونم کدوم یکی خوب هستش و اینکه از بین اینها از کدوم یک استفاده کنم باتشکر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ
ببین شما چاره ای نداری جز اینکه از سطح پایین شرو کنی..وباید حوصله بخرج بدی

یکی از دوستان اینجا بمن amrican english fileرو معرفی کرده...فک کنم کلا ۴تاlevelداره یعنی ۴تا کتاب اصلی!..اگ بگیریشون از همون ابتدا کاری کنی سی دی هاشم بگیری و در کنارش بتونی کتاب داستان بخونی ک باید سطح به سطح داستان انتخاب کنی...مقاله هم ترجمه کنی کم کم راه می افتی

من خودم دارم همینکارو میکنم..البته من کتاب سطح پایین بغیر اینی ک گفتم داشتم دارم همونا رو میخونم یکم راه افتادم میرم کتاب ۳و۴ این amricanرو میخونم!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: یادگیری زبان انگلیسی در سربازی
میشه این کتابای سطح پایینی رو که میخونین معرفی کنین؟
البته اگه راضی هستین ازشون

دارم عادت میکنم به نخواستن خواسته هایم...
به گمانم این آغاز بی تفاوتی ست...
و من چه میترسیدم از چنین روزی!
کاش زمستان معجزه ای کند
مثلا یک روز صبح با صدای باران بیدار شوم و کنار خدا نشسته باشم حوالی آسمانها
و دیگر هیچ هراسم نباشد از این عادتهای زمینی...
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: یادگیری زبان انگلیسی در سربازی
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)mahshar_370 نوشته شده توسط:  میشه این کتابای سطح پایینی رو که میخونین معرفی کنین؟
البته اگه راضی هستین ازشون

من interchangeمیخونم!!...البته کتاب یکم الان قدیمی شده شما میتونید کتابای جدید تر استفاده کنید مث همونایی ک گفتم!!
البته من ازهمینم interchangeهم نسبتا راضیم!!...الان ۸تا درس ازش خوندم!
من چون اینا رو داشتم نخواستم دوباره هزینه بدم..چون کتابای سطح پایین تقریبا شبیه هم هستن..گفتم یکم راه افتادم میرم سطح بالای اون کتابا رو میخرم!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۳ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۲,۹۹۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close