زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حدس زدن رتبه خودتون.

ارسال: #۴۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط Marjan Gerdoo.)
حدس زدن رتبه خودتون.
زبان و نگرفتم...
حدس: ۱۰%

ریاضی
۸/۳۳ یا ۱۶/۶۷ یا ۲۵ Smile)

مشترک
۲۲/۲ یا ۲۷/۱۶

تخصصی معماری
۲/۰۸

حدس میزنم ۱۹۰۰ بشه رتبه ام :"(

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  فک کنم تنها کسی که میاد این تاپیک و حسرت میخوره منم...

خوشبحالتون بچه ها

خوش ب حال تون.....
نه تنها نیستی، منم خیلی خراب کردم Sad
البته درست ترش اینه که "من خوب نخوندم"!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط shiri.)
RE: حدس زدن رتبه خودتون.
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Marjan Gerdoo نوشته شده توسط:  زبان و نگرفتم...
حدس: ۱۰%

ریاضی
۸/۳۳ یا ۱۶/۶۷ یا ۲۵ Smile)

مشترک
۲۲/۲ یا ۲۷/۱۶

تخصصی معماری
۲/۰۸

حدس میزنم ۱۹۰۰ بشه رتبه ام :"(
۱۹۰۰؟؟؟؟؟؟؟
کجای کاری داداش؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا میانگین چیزایی که گفتی بشی با معدل حدود ۱۴ رتبت حدود ۴۰۰ میشه.شاید اگه خوشانسی بیاری و سوالا برای بچه ها هم یکم از پارسال سختتر بوده باشی نهایتا تا ۲۵۰ هم رتبه بیاری.دعا کن ففط از میانگین بازه ی درصدایی که گفتی یه کم بیشتر شی
ارسال: #۴۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Marjan Gerdoo.)
حدس زدن رتبه خودتون.
امیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدوارم اینطوری باشه که شما میگی :-s
خدا از زبونت بشنوه آقا

درصدامو یه سری از روی پاسخهای پارسه گرفتم و یک سری از روی پاسخهایی که آقای فرزام تو یکی از پستها گذاشتن.
(همه رو دست پایین گرفتم؛ یعنی سوالایی رو که یادم نیست چی زدم، فرض کردم غلط زده باشم!!!)،
معدلمم ۱۵
ارسال: #۴۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Marjan Gerdoo نوشته شده توسط:  حدس میزنم ۱۹۰۰ بشه رتبه ام :"(
راستش من خیلی راجع به کنکور معماری نظر نمیدم، چون اولا رنج رتبه هاش دستم نیست، دوما فکر میکنم امسال الکترونیک دیجیتال و vlsi خیلی سخت بوده و نمیشه همینجوری قضاوت کرد.
اما ۱۹۰۰ که شما گفتی دیگه خیلی overestimate
Big Grin
قطعا زیر ۱۰۰۰ میشی.
فقط یه قضیه ای که امسال راجع به معماری پیش میاد اینه که، (اگر واقعا همونطور که من فکر میکنم، سخت باشه)، کسایی که دفترچه اول رو خوب زدن و تخصصی گرایش معماری رو شانسی زده باشن یا اصن نزده باشن، اونا هم رتبه معماری خوبی میارن. چون درصد اکثریت بچه های معماری تو درسهای تخصصی معماری پایینه. در نتیجه یه حباب رتبه، دوباره امسال تو معماری پیش میاد.
اما این وضعیت تو گرایشهای دیگه کمتر پیش میاد، چون به نسبت سوالاش آسونتر و درصدها بالاتر بودن. (به نظر من)
ارسال: #۵۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
آره... ۱۹۰۰ در نظرگرفتم که وقتی رتبه ها میاد تو برجکم نخوره!!! Big Grin ولی زیر ۱۰۰۰ هم بعید میدونم...

کلا خیــــلی از بچه های معماری تخصصی نمیزنن! هر سال وضعیت همینه،
به خاطر همینه که رتبه معماری هر کسی بهتر از رتبه نرم افزار و هوش خودشه

مثلا این کارنامه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هم درصد تخصصی معماریش صفره، هم درصد تخصصی نرم افزارش، اما رتبه معماریش به مراتب بهتره(چون بچه های معماری تخصصی نمیزنن کلا، ازززززز بس سخته Big Grin )
ارسال: #۵۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط doost4.)
حدس زدن رتبه خودتون.
دوست عزیز شما قطعا زیر ۱۰۰۰ هستی . منم درصدام نزدیک به شماست و ۱ رتبه از شما بهترم Big Grin پس اگه قرار باشه جایی قبول شید اول من میرم Big Grin

دوستان اگه نگران رتبتون هستین یه پک کامل از رتبه و درصدای پارسال رو میذارم تا بتونید تخمین بزنید. تقریبا همه جور رتبه ای توش هست هم بد هم خوب. دوس داشتین درصداتونو بگید تا با توجه به پارسال براتون تخمین بزنم. البته ۲ برابر شدن تاثیر زبان رو هم خودتون در نظر بگیرید. مثلا اگه امسال زبان رو ۱۵ زدید و ریاضی رو صفر معادل اینه که پارسال ریاضی ۱۵ زدید و زبان صفر Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , mslinkin001 , RinoOo
ارسال: #۵۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط freidoony.)
حدس زدن رتبه خودتون.
سلامو علیکم
زبان -۱/۱۱
ریاضی ۲/۱
مشترک ۳۷/۰۳
تخصصی نرم افزار ۷۵

این همه ریاضی خوندیم آخرش اینطوری شد!
مشترکم یه ۱۳ تا جواب دادم ۵ تا هم شک داشتم ولی در نهایت این ۵تا هم زدم ولی هر ۵ تاش غلط در اومد... خداااااا
یعنی شریف قبول میشم بازم؟
ارسال: #۵۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما قطعا زیر ۱۰۰۰ هستی . منم درصدام نزدیک به شماست و ۱ رتبه از شما بهترم Big Grin پس اگه قرار باشه جایی قبول شید اول من میرم Big Grin

Big Grin باشه آقا قبوله!!!!

مـــــــــــرسی دوستان خیلی بهم امیدواری دادین ^_^
ارسال: #۵۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط royaarabi.)
تو گرایش نرم تاثیر دروس مشترک بیشتره یا تخصصی؟؟؟ من تخصصی گند زدم
تخصصی از چه حدی کمتر باشه دیگه امیدی به قبولینیست؟
ارسال: #۵۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط Marjan Gerdoo.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط:  تو گرایش نرم تاثیر دروس مشترک بیشتره یا تخصصی؟؟؟ من تخصصی گند زدم

بستگی داره که چقد مشترک زده باشی. این کارنامه رو ببین...
فقــــــــــط ۵۰ درصد مشترک زده(زبان-تخصصی-ریاضی، همشون سفیده)، رتبه نرم افزارش ۸۸۰ شده.

ارسال: #۵۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Conducted نوشته شده توسط:  اگه کسی نظری داره که رتبم تغریبا چند میشه ممنون میشم بگه.
ان شا ا... هممون موفق بشیم.
هیچی دیگه، شریف قبولی! یالا ممنون شو! Big Grin
ایشالا ایشالا!

الان الکی مثلا ممنونم ... Big Grin
ولی شما هم زیاد گفتی!
توی بهترین حالت فکر نکنم از ۷۰-۸۰ بهتر بیاد!
کارنامه ای مشابه این درصدا دارید که رتبش بالا باشه؟ (از بچه های پارسال)
ممنون.
ارسال: #۵۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط:  تو گرایش نرم تاثیر دروس مشترک بیشتره یا تخصصی؟؟؟ من تخصصی گند زدم

کلا هر دوش ضریب یکسان دارن شما اگه میخوای جای خوب قبول شی مجموع دوتاشو باید نزدیک به ۶۵-۷۰ زده باشی
ارسال: #۵۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ
بچه ها درصدای من
زبان ۵۰
ریاضی ۴۰
مشترک ۶۰
تخصصی ۵۰
الکی مثلا من رتبه یکم Big GrinCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce
ارسال: #۵۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
۳۰ زبان
۲۰ مشترک
۱۸ هوش
۱۸ نرم افزار میشه حدس بزنید حدودا چه رتبه ای میارم لطفا
ارسال: #۶۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)z.amiri67 نوشته شده توسط:  ۳۰ زبان
۲۰ مشترک
۱۸ هوش
۱۸ نرم افزار میشه حدس بزنید حدودا چه رتبه ای میارم لطفا

حدودا ۴۰۰

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۲۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۷,۰۳۹ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۰۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۲۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  ایا با نخوندن و صفر زدن چند تا درس ارشد میشه موفق شد؟ confesseur ۳ ۳,۸۴۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sara27
  نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو majid10 ۵۳ ۲۴,۱۳۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۶۷ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۷۷ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سوالات کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ رو حدس بزن edward71 ۵ ۳,۲۶۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close