زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حدس زدن رتبه خودتون.

ارسال: #۶۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
RE: حدس زدن رتبه خودتون.
تا همین الان امیدوار بودم از این پل صراط گذشتم ولی با کلیدی که پارسه گذاشت دیدم نه با گزینه هایی که غلط زدم و نمره منفیشون آویزون شدم اگه کلید سنجش دستمو نگیره میفتم.عجبا
فکر کنم همون رتبه ۴۰۰ خوبه جرات فکر کردن به بدترشو ندارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط kabirzad.)
بچه ها با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟!!
زبان ۳۰
ریاضی ۱۹
مشترک ۲۱
هوش ۲۲
ارسال: #۶۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
امسال سوالات خیلی آسون بودن نسبت به پارسال. خیلی روی تخمین رتبه ها با درصدای سالهای گذشته حساب نکنید.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۶۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
حدس زدن رتبه خودتون.
به نظر من در کل درصدای قبولی امسال با پارسال فرق آنچنانی ندارن، یعنی تقریبا هر ساله همین جوره. معمولا اگه یه بخش رو ساده بدن، بخش دیگری رو سختتر میدن

امسال فقط مشترک اسون تر بود
زبان سخت تر بود
ریاضی سخت تر بود
تخصصی هوش هم سخت تر بود

تخصصی بقیه گرایشا رو نمیدونم

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)kabirzad نوشته شده توسط:  بچه ها با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟!!
زبان ۳۰
ریاضی ۱۹
مشترک ۲۱
تخصصی ۲۲

زبانتون که خوبه
مشترک یه کم کارو خراب کرده . در کل درصدای خوبین
ولی نمیدونم. دوستان رتبه شناس باید نظر بدن
ارسال: #۶۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
Re: حدس زدن رتبه خودتون.
مشترکا نظریه و مدار منطقی و سیستم عامل خیلی ساده بودن. تخصصی نرم افزار کامپایلر در حد آب خوردن و پایگاه داده هم خیلی ساده بودن.
من درصدام ایناست،ولی خودم فکر نمیکنم بهتر از ۸۰۰ بشه رتبه م:
مشترک: ۳۰
تخصصی نرم: ۳۰/۳۳
زبان:۳۵
ریاضی:۶/۲۵
نظر شما چیه؟

ارسال: #۶۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  امسال سوالات خیلی آسون بودن نسبت به پارسال. خیلی روی تخمین رتبه ها با درصدای سالهای گذشته حساب نکنید.
مخالفم! اونقدر آسون تر نبود. میشه حساب کرد.

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  به نظر من در کل درصدای قبولی امسال با پارسال فرق آنچنانی ندارن، یعنی تقریبا هر ساله همین جوره. معمولا اگه یه بخش رو ساده بدن، بخش دیگری رو سختتر میدن
کاملا موافقم! مثلا نظریه امسال واقعا سخت تر از پارسال بود به نظرم!

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)kabirzad نوشته شده توسط:  بچه ها با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟!!
زبان ۳۰
ریاضی ۱۹
مشترک ۲۱
تخصصی ۲۲
اگه منظورتون از تخصصی، تخصصی هوش است، با توجه به دو برابر شدن ضریب زبان و با فرض معدل ۱۶، من رتبه شما رو ۲۳۰ پیش بینی میکنم.
ارسال: #۶۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط kabirzad.)
[quote='faza' pid='335475' dateline='1423592701']
[quote='farhud' pid='335452' dateline='1423589563']
خدا کنه!!! اما امیدی نیست...
ارسال: #۶۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
زبان بین ۱۰ تا ۱۵ درصد

ریاضی ۵ درصد

مشترک ۵۵ درصد

تخصصی نرم افزار ۶۵ درصد

اگه شانس بیارم شاید زیر ۱۰۰ بشم ؛)
ارسال: #۶۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط shiri.)
من نمیدونم.مث اینکه سیستم عامل خیلی بهتون چسبیده حفظی اومده ها......... . یه سری احمق به جای مسئله دادن (اینهمه مسئله ی جالب تو سیستم هست) ورداشتن .......... دادن.(همین میشه زبون در میارید و میگید آسون بوده مشترک).مسئله میدادن اینجوری حق و ناحق نمیشد.دقیق هر چی مسئله بود تو همه ی درسای مشترک ریاضی تخص حل شده هر چی تریپ قلقای حفظی یا تعریف داستان شده.من که حلال نمیکنم سنجشو.گرچه الانم درصدام اینه:
۰
۳۵
۴۳
۴۱
با معدل ۱۲/۷۴
ایشالا بدتر از ۷۰ نمیشم الانشم ولی:
هر چی رتبه کم میارم واس شریف حق و ناحق شدن و سوالای بدون بار علمیه.سوالات مسخره ی محاسبات،سیستم،کمی نظریه و سوالات هوش که هنوز جوابشو خودشونم بلد نیستن.این خیلی زور داره واو به واو هر درسیو بخونی.سه ماه قبل کنکور میگن ضریب زبان زیاد شده.اون وقت فرق من پشت کنکوری که همون اول سال فقط ریاضی مهندسیم مونده بود و کسی که کلا ریاضی بلد نیست و میاد صفر میزنه هیچی میشه.چون وقت دفترچه جوری نیس.۲۴ تا مشترک فک کنی.۱۴ تا ریاضی.۲۰ تام زبان.اینجوری میشه که نمیتونی دامنه مطالبت زیاد کنی چون همون ۱۵۰ دقرم کردن ۱۴۰ دقه.کارای عجیب..... واقعا عجیب!!!!!!!!
من ازمونای پارسرو با ۱۲ تا ریاضی تو هر ازمون ادامه میدم و بچه ها وسط سال میان با زبان جبران میکنن و الانم زبون در میارن که مشترک اسون بود.اره واس کسی که نشسته فقط حفظیایه سیستمو حفظ کرده ۱۰ درصد تو مشترک نسبت به منی که کل مسئله های پارسه ی استاد طرقییو تحلیل کرده بودم جلو افتاده و به جای سوالایی ریاضی که معلوم بود بچه ها تو پارسه نمیزنن هم رفته زبان زده.خیلی مطالب بود که اشاره ای بهش نکردم.ولی امیدوارم هر کی به اندازه ای که دانش تو حل مسئله داشته قبول شه و حق و ناحق نشه....... .
فکر کنم فهمیده باشید که توهین به کسی نبوده.فقط ذوق نکنید اگه خیلی شانس باهاتون یار بوده و تونستید جلوتر از کسی که شایستگیشو نداشتید قرار بگیرد.اگه طراحا درسارو بلد بودن و مفهوم امتحان تستی رو میدونستن از این کارا نمیتونستین کنین..... .
قدسی با اون ابهتش میاد قشنگ سوال میده و معقول. استادی که تو شریف به تعدادی المپیادی که واقعا بچه های با سوادین(مخصوصا کارشناسیاشون) درس میده.که اگه بچه های شریف قرار بود بیان کنکور بدن کلا جور و پلاسمو جم میکردم و بی خیال کنکور میشدم.استادی که استاد این بچه هاس مث آدم سوال میده.نمیدونم بقیه چی در مورد خودشون فکر میکنن که سوالای.........
ارسال: #۷۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
اقا چقد به این تخمین رتبه مدرسان اعتماد هست واسه ای تی؟؟؟
ارسال: #۷۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ)shiri نوشته شده توسط:  الانم زبون در میارن که مشترک اسون بود.
زیاد دقت نکن به این حرفا! اینایی که میان میگن خیلی آسون بود و ...! اینا یا واقعا هر چی میومد بلد بودن، یعنی رتبه یکن! یا هنوز خبر ندارن چه غلطهایی قراره سنجش بذاره تو کاسشون Big Grin از این آدما هر سال هست!
شما هر آزمونی بگیری نمیتونی ادعا کنی که حق رو به حق دار رسوندی. هیچوقت یه آزمون اینجوری نمیتونه مشخص کنه که هرکس واقعا چقدر بلده و چقدر کار کرده و ...
ولی ایشالا که خییییلی هم دیگه حق و ناحق نمیشه و شما هم شریفی میشی به امید خدا. و البته هرکسی که لیاقتشو داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marjan Gerdoo
ارسال: #۷۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ)shiri نوشته شده توسط:  من نمیدونم.مث اینکه سیستم عامل خیلی بهتون چسبیده حفظی اومده ها......... . یه سری احمق به جای مسئله دادن (اینهمه مسئله ی جالب تو سیستم هست) ورداشتن .......... دادن.(همین میشه زبون در میارید و میگید آسون بوده مشترک).مسئله میدادن اینجوری حق و ناحق نمیشد.دقیق هر چی مسئله بود تو همه ی درسای مشترک ریاضی تخص حل شده هر چی تریپ قلقای حفظی یا تعریف داستان شده.من که حلال نمیکنم سنجشو.گرچه الانم درصدام اینه:
۰
۳۵
۴۳
۴۱
با معدل ۱۲/۷۴
ایشالا بدتر از ۷۰ نمیشم الانشم ولی:
هر چی رتبه کم میارم واس شریف حق و ناحق شدن و سوالای بدون بار علمیه.سوالات مسخره ی محاسبات،سیستم،کمی نظریه و سوالات هوش که هنوز جوابشو خودشونم بلد نیستن.این خیلی زور داره واو به واو هر درسیو بخونی.سه ماه قبل کنکور میگن ضریب زبان زیاد شده.اون وقت فرق من پشت کنکوری که همون اول سال فقط ریاضی مهندسیم مونده بود و کسی که کلا ریاضی بلد نیست و میاد صفر میزنه هیچی میشه.چون وقت دفترچه جوری نیس.۲۴ تا مشترک فک کنی.۱۴ تا ریاضی.۲۰ تام زبان.اینجوری میشه که نمیتونی دامنه مطالبت زیاد کنی چون همون ۱۵۰ دقرم کردن ۱۴۰ دقه.کارای عجیب..... واقعا عجیب!!!!!!!!
من ازمونای پارسرو با ۱۲ تا ریاضی تو هر ازمون ادامه میدم و بچه ها وسط سال میان با زبان جبران میکنن و الانم زبون در میارن که مشترک اسون بود.اره واس کسی که نشسته فقط حفظیایه سیستمو حفظ کرده ۱۰ درصد تو مشترک نسبت به منی که کل مسئله های پارسه ی استاد طرقییو تحلیل کرده بودم جلو افتاده و به جای سوالایی ریاضی که معلوم بود بچه ها تو پارسه نمیزنن هم رفته زبان زده.خیلی مطالب بود که اشاره ای بهش نکردم.ولی امیدوارم هر کی به اندازه ای که دانش تو حل مسئله داشته قبول شه و حق و ناحق نشه....... .
فکر کنم فهمیده باشید که توهین به کسی نبوده.فقط ذوق نکنید اگه خیلی شانس باهاتون یار بوده و تونستید جلوتر از کسی که شایستگیشو نداشتید قرار بگیرد.اگه طراحا درسارو بلد بودن و مفهوم امتحان تستی رو میدونستن از این کارا نمیتونستین کنین..... .
قدسی با اون ابهتش میاد قشنگ سوال میده و معقول. استادی که تو شریف به تعدادی المپیادی که واقعا بچه های با سوادین(مخصوصا کارشناسیاشون) درس میده.که اگه بچه های شریف قرار بود بیان کنکور بدن کلا جور و پلاسمو جم میکردم و بی خیال کنکور میشدم.استادی که استاد این بچه هاس مث آدم سوال میده.نمیدونم بقیه چی در مورد خودشون فکر میکنن که سوالای.........

باهاتون موافقم. من هم کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو خونده بودم و کل تستاشو حل کرده بودم. متاسفانه زحمتی که کشیدم با کسی که فقط ۱۰ دقیقه سیستم عامل خونده بود یکی شد...Undecided
ارسال: #۷۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ق.ظ، توسط MShariati.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)z.amiri67 نوشته شده توسط:  ۳۰ زبان
۲۰ مشترک
۱۸ هوش
۱۸ نرم افزار میشه حدس بزنید حدودا چه رتبه ای میارم لطفا

حدودا ۴۰۰

البته امسال خیلی ضرایب و سؤالات فرق داشته و تخمین رتبه تقریباً غیر ممکنه، ولی جسارتاً باید بگم من هر طور هم که حساب می‌کنم این تخمین بسیار غیرکارشناسانه و خوشبینانه است؛ البته ان شاء الله که رتبه‌شون از این هم بهتر بشه، ولی اینجور تخمین‌ها احساسات دوستان رو به بازی می‌گیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , faza , flowerirani
ارسال: #۷۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط farhud.)
Re: حدس زدن رتبه خودتون.
(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ)shiri نوشته شده توسط:  همین میشه زبون در میارید و میگید آسون بوده مشترک
اتفاقا کسی که معدل کارشناسیش اینه و با چند ماه درس خوندن فکر میکنه حق مسلمش قبولی شریف بوده و استادهای "احمق" حقشو خوردن، و فرق سوال آسان و سخت رو نمیفهمه و باوجودیکه سه ماه مونده به کنکور متوجه میشه اهمیت چهار تا درس حجیم ریاضی به اندازه یک درس زبانه و باز زبان رو میذاره کنار و با چهار تا مساله حل کردن توهم زده و فکر میکنه تنها شخصیه که درس خونده و احیانا از آسمون نازل شده بر روی زمین و حق داره هر طوری خواست صحبت کنه زبون درآورده.

سوالهای سیستم آسان بودن چون حفظی بودن، منم فقط یکی زدم چون وقت زیادی گذاشته بودم برای قسمت‌هایی که قبلا خوب نخونده بودم و اتفاقا بر خلاف نظر اونی که فکر میکنه زبون درنیاورده اکثرا مسایل زمانبندی و حافظه بودن و مرورشون، که سوال این طوری اومد. من چون فقط یکی زدم دلیل نمیشه نگم سوال سخت نبود.

حالا شما دل خودتون رو خوش کنید با این تخمین رتبه های عجیب و فضایی و به بچه ها امید الکی بدین که هم چند ماه از وقتشون تلف بشه و هم موقع اومدن نتایج شوکه بشن.

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۷۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
حدس زدن رتبه خودتون.
زبان۰
مشترک۱۰
مدیریت۲۵
تخصصی۴۰
بای تا سال بعد؟!!!!!!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۲۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۷,۰۶۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۰۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۲۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  ایا با نخوندن و صفر زدن چند تا درس ارشد میشه موفق شد؟ confesseur ۳ ۳,۸۴۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sara27
  نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو majid10 ۵۳ ۲۴,۱۳۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۷۵ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۷۷ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سوالات کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ رو حدس بزن edward71 ۵ ۳,۲۶۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close