زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات کنکور ۹۴

ارسال: #۱۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: سوالات کنکور ۹۴
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  من الان بهم ثابت شد که دفترچه ها فرق داشته
آقا کاش واسه همه دفترچه ها کلید میومد

آره خب فرق داشتن. مثلا واسه مهندسی کامپیوتر فک کنم ۵ تا دفترچه بود
سوالاتی رو که جواب دادین، اگه یه بار با دقت بخونین باید یادتون بیاد کدوم گزینه رو زدن
البته فک کنم خیلی هم این رفترچه ها با هم فرق نداشتن. مثلا من سوالات زبان عمومی صبح جمعه که مال رشته های مختلفه رو نگاه میکنم ، گزینه هاش خیلی با هم فرق ندارن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آره خب فرق داشتن. مثلا واسه مهندسی کامپیوتر فک کنم ۵ تا دفترچه بود
سوالاتی رو که جواب دادین، اگه یه بار با دقت بخونین باید یادتون بیاد کدوم گزینه رو زدن
البته فک کنم خیلی هم این رفترچه ها با هم فرق نداشتن. مثلا من سوالات زبان عمومی صبح جمعه که مال رشته های مختلفه رو نگاه میکنم ، گزینه هاش خیلی با هم فرق ندارن

فک کنم هم کام هم آیتی ۶تا بود abcdef
خو یه سری سوالها واقعا یادآوریش سخته واسه من
ارسال: #۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
سلام... من یه سری پست خوندم... فقط می خوام بگم اصلا به کلید مدرسان اعتماد نکنید اگه مثل سابق کلید بده بیرون!! یادمه سال ۹۲ کلید اولیه که واسه دروس مشترک کامپیوتر داده بود درصدش منفی میشد که من توو فروم پی ام دادم کلیدو برداشتن...تا کلید سنجش نیومده خودتون رو اذیت نکنید... دوستانی ام که خراب کردن اصلا غصه نخورن چیز خاصی از دست ندادن...همگی موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
سوالات کنکور ۹۴
جواب زمان عمومی مهندسی کامپیوتر هم اضافه شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  اصن داخل این تایپیک که میام با ترسو لرز میام چون زبان زدم بعد تا لینکای آقای تیمورپور بزنم باز بشن یه دو سه تا سکته رو رد میکنمCoolCool

الان حس میکنم کلا صورتم یه وری شدهBig GrinBig Grin خواهرم میگه میای اینجا که کفاره گناهاتو پس بدی Big GrinBig Grin

به هر حال دیگه کنکور تموم شد، مهم اینه که الان هر کاری کنیم دیگه رو نتیجه تاثیری نداره
من این تایپیکو زدم چون دوست داشتم زودتر بفهمم نتیجه کنکورم چی میشه و حتما دوستان دیگه ای هم هستن که دنبال این هدفن
چون هر چه زودتر نتیجه رو بفهمیم بهتره، بعدش میتونیم متناسب با نتیجه بریم دنبال کاری که میخوایم
یکشنبه آینده که کلیدا بیان تقریبا همه بچه ها میفهمن چکار کردن، هر چند همین الان هم تا حدودی معلومه
سوالات مشترک که تقریبا اسون بودن و رو جواباشون خیلی بحثی نیست
زبان عمومی هم که تکلیفش مشخص شد
سوالات تخصصی یه مقدار نکته داشتن که تا کلیدا نیاد نمیشه درصدو حساب کرد
من دوشنبه آینده کاملا میفهمم رتبم در چه حدیه و کجا میتونم قبول شم

فعلا که زبان رو ریاضی خراب شد و همه امیدم به مشترک و تخصصیه
ریاضی من ۳ تا زدم که ۲ تاشو مطمئنم درسته. حالا اگه اون یکی هم درست باشه میشم ۱۹ درصد و اگه غلط باشه میشم ۱۰ درصد
زبان هم که وقت نکردم تخصصی رو کامل بخونم و عمومی هم واقعا سخت. تو بهترین خالت اگه به ۵ درصد برسه
اما به مشترک و تخصصی امیدوارم

البته اگه خدای ناکرده مشترک و تخصصی هم مثل ریاضی و زبان شه، اون موقع دیگه کوه هزار (بلندترین قله کرمان) انتظارمو میکشه

به هر حال دوستان کنکور تموم شد
بهتره نتیجه رو قبول کنیم و بریم دنبال هدفمون(حالا هر هدفی که هست. خوندن واسه سال بعد، رفتن سر کار و .....)

پس درصدای من این شکلین
زبان: ۵ درصد (حالا یکی دو درصد بالا و پایین)
ریاضی: ۱۰ یا ۱۹ درصد
مشترک هم تا حدودی میدونم ولی کلیدا که بیاد بهتر میشه گفت

حالا زمین بره آسمون، آسمون بیاد زمین، نمیدونم زلزله بیاد، سیل بیاد، سازمان سنجش آتش بگیره، چمیدونم داعش حمله کنه به ایران و.....
درصدای ریاضی و زبان من همینه، پس بهتره زودتر بفهمم و تا ۳ ماه آینده انتظار بیخود نکشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , solmaz_69
ارسال: #۲۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
سوالات کنکور ۹۴
با حرفاتون تا حدودی موافقم
ولی وقتی مصاحبه نقرات قبول شده رو میخوندم، تقریبا همه شون میگقتن قبل از اعلام نتایج انتظار رتبه ای رو که آورده بودن میکشیدن، حالا یه کم بالا و پایین
در مورد جواب سنجش هم هر ساله به جز ۲ یا نهایتا ۳ تا سوال جوابهای بقیه درسته
اگه غیر از این باشه که دیگه کنکور کشک میشه و تمام کسانی که دارن دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و امیرکبیر و ... درس میخونن، کشکی قبول شدن
مثلا در مورد کنکور پارسال کلید اولیه چند تا غلط داشت که کاملا واسه همه مشخص بود که کلید اشتباهه و بعدش تصحیح شد و بر اساس کلید تصحیح شده پاسخ نامه ها تصحیح شد
منم با شما موافقم که این ۳ ماه بی خیال شیم و اگه قراره غصه بخوریم اون یه هفته بعد از اعلام نتایج بخوریم
ولی مشکل اینجاست که نمیتونیم این ۳ ماه بی خیال شیم و مدام به نتیجه فکر میکنیم
پس بهتره اگه قراره غصه ای بخوریم همین الان بخوریم که دیگه ۳ ماه انتظار که گاها تحملش خیلی سخت میشه واسه بعضیا رو نداشته باشیم

اگه کسی بتونه تو این ۳ ماه اصلا به نتیجه فک نکنه و فقط موقع اعلام نتایج بره نتیجه شو نگاه کنه خیلی عالی میشه

ولی خب بعضیا هم نظرشون اینه که باید رو سوالات بحث بشه تا اگه به نتیجه رسیدیم که سوالی رو سنجش اشتباه جواب داده اعلام کنیم و اصلاحش کنه، هر چند به قول دوستمون بعضی وقتا اصلاح نمیشه

یادمه یه بار یه مسابقه پرش اسکی نگاه میکردم
یه نفر خیلی خوب پرید و به محض اینکه پرشش تموم شد، به تابلوی اعلان نتایج نگاه میکرد و تا نتیجه اعلام شد یه کم طول کشید
تو این چند لحظه چهرش شبیه کسانی بود که میخواست منفجر شه و بعد نتیجه اعلام شد و اول شد

یه عده هستن که خودشون هم میدونن زیاد تلاش نکردن و نتیجه براشون مهم نیست. ولی هستن کسانی که واقعا زحمت کشیدن و ممکنه الان حال اون اسکی باز رو داشته باشن و نتونن بیخیال نتیجه بشن و بهش فک نکنن

اینم منبع متن های زبان تخصصی ای تی(از قول یکی از دوستان مدرسانی)
en.wikipedia.org/wiki/Herbicide

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درست یا غلطشو خودتون چک کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۲۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
' نوشته شده توسط:
پس درصدای من این شکلین

حالا زمین بره آسمون، آسمون بیاد زمین، نمیدونم زلزله بیاد، سیل بیاد، سازمان سنجش آتش بگیره، چمیدونم داعش حمله کنه به ایران و.....
درصدای ریاضی و زبان من همینه، پس بهتره زودتر بفهمم و تا ۳ ماه آینده انتظار بیخود نکشم

فکر میکردم زبان ۱۰درصد زده باشم. ولی الان که چک کردم منفی زدم...در بهترین حالت ۵% زدم. ریاضی هم که ۲تا زدم جفتش درسته میشه ۱۲%. حالا منم مث شما فقط به تخصصی و مشترک فکر میکنم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  

پس درصدای من این شکلین

فکر میکردم زبان ۱۰درصد زده باشم. ولی الان که چک کردم منفی زدم...در بهترین حالت ۵% زدم. ریاضی هم که ۲تا زدم جفتش درسته میشه ۱۲%. حالا منم مث شما فقط به تخصصی و مشترک فکر میکنم.
[/quote]

البته زبان عمومی صبح جمعه سختترین سوال رو داشته و همه داوطلبین گله دارن
خب پس تا اینجا شما میشین یک و منم میشم ۲SmileSmileSmileSmileSmile
تاریخ ثبت نام دانشجویان جدیدالورود شریف کیه؟SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط:  سوالای برنامه سازی و سیستم و نظریه خیلی سخت بود نظرتون چیه؟؟؟ پارسال نظریه خیلی راحت بود امسال سبک سوالای نظریه کلا فرق داشت؟

نه به نظرم تخصصی راحت بود
زبان ماشین هم مثل پارسال بود
فقط قسمت ریاضی مشکل بودIdea

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۲۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
باشه قبول، من میشم رتبه ۳
شما با آقا پژمان سر رتبه یک و دو دعوا کنید ولی خواهشا به رتبه من کاری نداشته باشین
ارسال: #۲۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  

پس درصدای من این شکلین

البته زبان عمومی صبح جمعه سختترین سوال رو داشته و همه داوطلبین گله دارن
خب پس تا اینجا شما میشین یک و منم میشم ۲SmileSmileSmileSmileSmile
تاریخ ثبت نام دانشجویان جدیدالورود شریف کیه؟SmileSmileSmile

ا ا ا ا منم به شریف فک میکنم هاااااا
[/quote]

حالا این شوخی ها رو ول کنید
واقعا کسی سوالات را از جلسه کش نرفته؟؟؟؟Tongue

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۲۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
احتمالا کسی نتونسته کش بره
چون اگه کسی این کارو کرده بود سوالات الان تو سایت مدرسان پیدا میشد
 سپاس‌گزاری شده توسط: solmaz_69
ارسال: #۲۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
احتمالا حوزه شما تحت کنترل داعش بوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۲۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
سوالات کنکور ۹۴
این حوزه سعادت میخواد توش باشیSmile
ارسال: #۳۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  باشه قبول، من میشم رتبه ۳
شما با آقا پژمان سر رتبه یک و دو دعوا کنید ولی خواهشا به رتبه من کاری نداشته باشین

آقا من نه ۱ میخوام نه ۲/
۷ رو بدید من بقیش واسه خودتون....Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۶۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۷۲ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  درخواست حل سوالات سیستم عامل پیشرفته کنکور دکتری ۹۶ okok ۱ ۲,۴۴۴ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parmouze
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۷۶۴ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۸۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  بارُم و بودجه بندی سوالات کنکور چگونه است ؟ Moh3nRezaei ۰ ۱,۶۹۵ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  بررسی سوالات تخصصی مهندسی IT کنکور دکتری ۹۴ x86 ۳۰ ۱۷,۴۸۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: springgirl9696
  سیستم عامل ۹۴و ۹۵ فناوری اطلاعات signal_micro ۲ ۲,۵۹۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
Exclamation تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس sara417 ۱۰ ۱۵,۰۴۹ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: salehi95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close