زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۱۷-منطقی دکتری ۹۳

ارسال:

The BesT پرسیده:

تست ۱۷-منطقی دکتری ۹۳

[تصویر:  334588_5vvubrik9r73heiy2v7l.jpg]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

تست ۱۷-منطقی دکتری ۹۳

x که مهم نیست (یعنی با هر نوع فلیپ فلاپ میشه ساخت) و n هم حداقل باید ۴ باشه
ولی طراح حداکثر را خواسته است، حداکثر قابل تعیین نیست پس گزینه ۴ صحیح است.
این تست، تست جالبی نیست و فک نمی کنم اینطور سوالات مجدد بیاد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

anonymous پاسخ داده:

RE: تست ۱۷-منطقی دکتری ۹۳

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  x که مهم نیست (یعنی با هر نوع فلیپ فلاپ میشه ساخت) و n هم حداقل باید ۴ باشه
ولی طراح حداکثر را خواسته است، حداکثر قابل تعیین نیست پس گزینه ۴ صحیح است.
این تست، تست جالبی نیست و فک نمی کنم اینطور سوالات مجدد بیاد.
نکته‌ی سوال توی کلمه‌ی «حداکثر» هستش. ما با روشهای معمول میتونیم بگیم که به حداقل ۴ فلیپ فلاپ نیاز داریم؛ ولی حداکثر نمیشه تعیین کرد. چون مثلا ممکنه یه فلیپ فلاپ بذاریم اونجا که هیچ کاری نکنه ولی در عین حال جزوی از شمارنده هم محسوب بشه. به همین خاظر جواب گزینه ۴ میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ)anonymous نوشته شده توسط:  نکته‌ی سوال توی کلمه‌ی «حداکثر» هستش. ما با روشهای معمول میتونیم بگیم که به حداقل ۴ فلیپ فلاپ نیاز داریم؛ ولی حداکثر نمیشه تعیین کرد. چون مثلا ممکنه یه فلیپ فلاپ بذاریم اونجا که هیچ کاری نکنه ولی در عین حال جزوی از شمارنده هم محسوب بشه. به همین خاظر جواب گزینه ۴ میشه.

بله / درسته کاملاً / ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

The BesT پاسخ داده:

تست ۱۷-منطقی دکتری ۹۳

من اصلا متوجه منظور سوال نمیشم. شمارنده پیمانه ۱۲ یعنی چه؟ من این عبارت تا حالا نشنیدم.منظور از پیمانه یعنی از یک تا ۱۲ بصورت باینری بشمارد؟

ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من اصلا متوجه منظور سوال نمیشم. شمارنده پیمانه ۱۲ یعنی چه؟ من این عبارت تا حالا نشنیدم.منظور از پیمانه یعنی از یک تا ۱۲ بصورت باینری بشمارد؟

شمارنده Modulo N یعنی از ۰ تا N-1 می شمارد. شمارنده باینری معمولی همه پیمانه ۲^n (که n تعداد FFها است) می باشند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۲۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۴۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۳۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی کنکور دکتری generalenglish ۰ ۹,۴۴۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۴۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  تعداد تست،ضریب هر درس و منابع پیشنهادی دروس کنکور دکتری کامپیوتر و ایتی ۹۵ yaser.b ۱۴ ۱۲,۶۴۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۶۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham
  رتبه ۹۳۵ نرم افزار roser ۰ ۱,۳۳۳ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: roser
  ۹۳۵ تجارت مجازی شیراز،قبولی بله یا خیر؟؟؟؟؟؟ mahsa.a.24 ۰ ۱,۱۹۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa.a.24
  دکتری پردیس بین الملل شیراز-فردوسی یا دکتری دانشگاه آزاد؟ sharareh_moradi ۶ ۵,۳۳۳ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kavehn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close