زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوره برنامه نویسی با محوریت جاوا

ارسال: #۱۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ
سلام واقعا از وقتی که می گزارید ممنونم من هم دوست دارم شرکت کنم اما برنامه نویسی خیلی ضعیفی دارم امیدوارم از عهدش بربیام
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
منم هستم عاشق متد سخت گیرانه ام البته دوره one hacker alone اعلام آمادگی کردم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
من هم خیلی دوست دارم شرکت کنم اما میترسم اخه اصلا جاوا کارنکردم و دوستان هم فکرنکنم بخوان ازپایه شروع کنن،
بااین حساب میتونم شرکت کنم یانمیتونم؟
باسختگیریتون هم اصلا هیچ مشکلی ندارم

멈추지 말고

My Dream is to fly
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: دوره برنامه نویسی با محوریت جاوا
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  انقدر سخت گیرانه نوشتید، آدم میترسه اعلام آمادگی کنه Sad
چون سیستم دانشگاه ها (و در ادامش جامعه) سیستم تنبل بازی و از زیر کار در رفتن و کپی کردن تکالیفه اینو نوشتم.
بله، شاید
البته من خودم از اونام که حداقل به خودم سخت میگیرم، در حدی که استادام و دوستان از سخت گیری من شاکی میشدن یا حتی تو محل کار من وقت مرده نداشتم Shy بیام تنبل نیستم
به هر حال ممنون که میخواین از وقتتون برای بقیه هم خرج کنید، اگر شرایطش محیا شد حتما از آموزشتون استفاده میکنم

فقط یه سوال، درک مفاهیمش پیش نیاز خاصی میخواد یا نه؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
توضیح راجع به پیش نیاز به پست اصلی اضافه شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ
سلام منم هستم یعنی الان تو برنامه ام هست که جاوا یاد بگیرم یه سواله دیگه ام داشتم من بعد از نصب JDK وقتی تو محیط Environment Variable وقتی JAVA_HOME را به Variableها اضافه میکنم ولی به کادر پایین یعنی کادر system variable اضافه نمیشه!؟ یعنی ویندوزم مشکل داره؟! این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی فک نکنم اونجا کسی جواب بده! میشه لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
با سلام جناب آقای مهندس ممنونم از اموزش هایی که در مورد جاوا قراره بزارید فقط یک خواهشی داشتم ببینید توی مانشت الان خیلی وقت هستش که آموزشهاییی اینچننی جاهایش خالی هستش اگر یک گام مثبتی شما و افراد دیگه در این قدم بردارند بسیار عالی میشه منظورم اینکه بیشتر افراد به دنبال کنکور ارشدیا .. هستند و افرادی که بعد از اینکه ارشد دادند بنا به دلایلی دیگه به این سایت سر نمی زنند من توصیه ام اینکه اگر قابل بدونید یک کاری شبیه سایتهای کورسا یا خانه ی آکادمی یا ..... قرار بدهید یا ادکس هر طور راحت هستید یعنی بهتر باشه فیلم تهیه بشه که بعدا افرادی نتونستند شرکت کنه یا .... به نظرم کم هم نیستند مثلا افرادی که سرشون شلوغه و یا حتی افرادی که مثلا سربازی میرن یا حتی افرادی هستند که اون قسمت رو اموزش می بینید ممکنه اون مباحث رو فراموش کرده باشند یا ......بتونند دوباره برگردنند و این فیلمها را ببینید و مطالب یاد آوری شون بشه یا اگر فیلم نه روشهایی دیگه ای مد نظرتون هستش انجام بدهید درمورد سخت گیری و کپی پیست هم نگران نباشید میتونید بگید اگر این اموزش را بنا به هر دلایلی کپی کنید یا ذکر منبعش را نگویید غیر مجاز هستش و بر خورد قانونی میشه . به نظرم در این سایت مانشت یک امکانی طراحی بشه که ما ها و خیلی افراد دیگه بتونند از این اموزش ها لذت ببرند و همینطور یک سایت جامعی باشه شامل همه چیز افرادی که قصد دارند برن دنبال درس و کنکور ارشد و دکترا خوب اون شاخه را دنبال میکنند و افرادی که دوست دارند برن دنبال بازار کار میان این آموزشها را دنبال میکنند و حتی افرادی هستند در خلال تحصیل در دانشگاه ها دوست دارند برنامه نویسی ویا مطالبی را بلد باشند ممکنه این توصیه با اهدف سایت تناقض داشته باشه در این مورد اگر امکانش نباشه و مدیران ببینید که با اهداف سایت متناقض هستش این کار را اجازه ندهند و اگر هستش امکانی فراهم بشه من نظرم اینکه یک چیزی باشه ماندگار باشه و بتونند افراد ازش استفاده کنند نه اینکه بعضی از افراد ازش بهره ببرند و بعضی نتونند مطمئن باشید اگر اینکار را بکنید حالا توی این سایت استقبال کم بشه افرادی که در رمینه مثلا یادگیری جاوا رو توی گوگل سرچ میکنند بیشتر به این سایت جذب میشوند و همچنینن شاید گامی باشه برای اموزشهای بیشتر در قالبهایی مختلف مثل سی شارپ و ....و حتی آموزشهای کلاس مثل دیتا ماینیگ و یا پردازش تصویر و ..... الان دیگه آموزشها و حتی دانشگاه ها دارن میرند به دنبال اموزشهای انلاین پس شما هم یک دانشگاه با این آموزش های خوب تون مطرح کنید اگر دیدید اینجا سرورش نمیکشه یا .... جاهایی دیگه آپلود کنید و بزارید اگر با نظرم مخالف هستید بگویید یا ....توی پیام خصوصی بگویید خواهشن نقل قول نکنید با سپاس

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
منم هستم.

متاهل هستم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم یعنی الان تو برنامه ام هست که جاوا یاد بگیرم یه سواله دیگه ام داشتم من بعد از نصب JDK وقتی تو محیط Environment Variable وقتی JAVA_HOME را به Variableها اضافه میکنم ولی به کادر پایین یعنی کادر system variable اضافه نمیشه!؟ یعنی ویندوزم مشکل داره؟! این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی فک نکنم اونجا کسی جواب بده! میشه لطفا راهنمایی کنید
چرا JAVA_HOME رو میخواید به متغیر های محیطی اضافه کنید؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط Avril89.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم یعنی الان تو برنامه ام هست که جاوا یاد بگیرم یه سواله دیگه ام داشتم من بعد از نصب JDK وقتی تو محیط Environment Variable وقتی JAVA_HOME را به Variableها اضافه میکنم ولی به کادر پایین یعنی کادر system variable اضافه نمیشه!؟ یعنی ویندوزم مشکل داره؟! این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی فک نکنم اونجا کسی جواب بده! میشه لطفا راهنمایی کنید
توی فیلم آموزشی سایت پروفکس (فیلماش تو مانشت هم هست) بعد از نصب JDK، متغیر JAVA_HOME را اضافه میکنه بعد توی کادر پایینش به path مسیر میده(که اینم اگرچه مسیر میدم ولی اصلا اثر نمیکنه) فکر کنم دلیلش اینه که بعدش بتونیم از طریق cmd برنامه را اجرا کنه!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط mcse2010.)
برنامه نویسی جاوا را داخل ویژال استدیو۲۰۱۳ انجام بدیم؟؟؟؟
مال من جاوا اسکریپت داره.این با جاوا فرق میکنه!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ
اگر جون دار باشه من هم هستمAngry
حالا هر کی می خواد شروع کنه از یک تکنیک برنامه نویسی شروع کنه م÷ل تردینگ

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
سلام..من jdk از oracle دانلود میکنم متاسفانه تو سیستم اجرا نمیشه
مشکل از سیستم هست؟
میگه واسه ۳۲ بیتی valid نیست درصورتی که من ۳۲ بیتی رو دانلود میکنم
مشکل از سیستم هست یعنی،یاچی؟
ممنون اگه کمک کنین
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم یعنی الان تو برنامه ام هست که جاوا یاد بگیرم یه سواله دیگه ام داشتم من بعد از نصب JDK وقتی تو محیط Environment Variable وقتی JAVA_HOME را به Variableها اضافه میکنم ولی به کادر پایین یعنی کادر system variable اضافه نمیشه!؟ یعنی ویندوزم مشکل داره؟! این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی فک نکنم اونجا کسی جواب بده! میشه لطفا راهنمایی کنید
توی فیلم آموزشی سایت پروفکس (فیلماش تو مانشت هم هست) بعد از نصب JDK، متغیر JAVA_HOME را اضافه میکنه بعد توی کادر پایینش به path مسیر میده(که اینم اگرچه مسیر میدم ولی اصلا اثر نمیکنه) فکر کنم دلیلش اینه که بعدش بتونیم از طریق cmd برنامه را اجرا کنه!
حداقل اوایلش احتیاج به این نیست. نت بینز که خودش پیدا میکنه JDK رو.

(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام..من jdk از oracle دانلود میکنم متاسفانه تو سیستم اجرا نمیشه
مشکل از سیستم هست؟
ممنون اگه کمک کنین
هنوز دوره شروع نشده. اون سوال قبلی هم از دستم در رفت. لطفا برای سوالتون یه تاپیک دیگه باز کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۳۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
حداقل اوایلش احتیاج به این نیست. نت بینز که خودش پیدا میکنه JDK رو.

(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام..من jdk از oracle دانلود میکنم متاسفانه تو سیستم اجرا نمیشه
مشکل از سیستم هست؟
ممنون اگه کمک کنین
هنوز دوره شروع نشده. اون سوال قبلی هم از دستم در رفت. لطفا برای سوالتون یه تاپیک دیگه باز کنید.

تبعیض گر
مثلا چه اشکالی داشت جواب میدادیSad
سوال از دستتون در رفت میتونسین فقط بار اول جواب بدین
نه اینکه دوبار Sleepy
هیچ من شرکت نمیکنم
Exclamation
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۲۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۳۱ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۳۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close