زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد همکاری برای نوشتن مقاله

ارسال:

mjjoon2 پرسیده:

سلام به همه دوستان.
من تو حوزه پردازش تصویر و ویدئو کار میکنم. حوزه تخصصیم human action recognition هست و abnormal behavior detection. یک مقاله آی اس آی دارم و یک مقاله علمی پژوهشی و دو تا کنفرانس (البته کنفرانس ملی نه بین المللی) . البته دو هفته دیگه دفاعمه و نتونستم در خلال دانشگاه خیلی کار کنم ولی امیدوارم بتونم حداقل دو تا آی اس آی دیگه بدم. دنباله پایه میگردم واسه کسی که با هم کار کنیم و مقاله مشترک بدیم تو حوزه مشترک . قبل از هر چیز هم به دنبال تبادل اطلاعات در این زمینه هستم.
اگر کسی تو این زمینه حاضره با هم همکاری کنیم خوشحال میشم.
ایمیل من : smkh1985 ات جیمیل دات کام
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

AmiriManesh پاسخ داده:

RE: پیشنهاد همکاری برای نوشتن مقاله

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.
من تو حوزه پردازش تصویر و ویدئو کار میکنم. حوزه تخصصیم human action recognition هست و abnormal behavior detection. یک مقاله آی اس آی دارم و یک مقاله علمی پژوهشی و دو تا کنفرانس (البته کنفرانس ملی نه بین المللی) . البته دو هفته دیگه دفاعمه و نتونستم در خلال دانشگاه خیلی کار کنم ولی امیدوارم بتونم حداقل دو تا آی اس آی دیگه بدم. دنباله پایه میگردم واسه کسی که با هم کار کنیم و مقاله مشترک بدیم تو حوزه مشترک . قبل از هر چیز هم به دنبال تبادل اطلاعات در این زمینه هستم.
سلام
خب شما که تونستید یکبار آی اس آی بدید، چرا باز خودتون نمیدید؟ حتما با روش کار آشنا هستید، چه نیازی به حضور بقیه ست؟ چرا بازهم با استاد راهنماتون مقاله نمیدید؟

ارسال:

mjjoon2 پاسخ داده:

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ)AmiriManesh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.
سلام
خب شما که تونستید یکبار آی اس آی بدید، چرا باز خودتون نمیدید؟ حتما با روش کار آشنا هستید، چه نیازی به حضور بقیه ست؟ چرا بازهم با استاد راهنماتون مقاله نمیدید؟

از سوالتون کمی تعجب میکنم! سوال شما این رو در ذهن بنده تداعی کرد که احتمالا با کار تیمی خیلی موافق نیستین یا تجریه کار تیمی نداشتین. شکی نیست کارهای گروهی بسیار قوی تر از کارهای تک نفره هستند. من نمیخوام همینطوری مرامی اسم کسی رو بیارم تو مقالم. دو مغز متفکر خیلی بهتر از یک مغز متفکره . زمانی که من باید روی فهم بسیاری از الگوریتمها صرف کنم با بودن نفرات بیشتر بسیار کم تر خواهد بود و بسیاری دلیل دیگه برای کار TeamWork.
ضمناً اساتید بنده هیچ کمکی در راستای مقالات به من نکردن. هر چند که حضورشون موجب دلگرمی بنده بوده و جای تشکر دارن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

AmiriManesh پاسخ داده:

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ)AmiriManesh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.
سلام

از سوالتون کمی تعجب میکنم! سوال شما این رو در ذهن بنده تداعی کرد که احتمالا با کار تیمی خیلی موافق نیستین یا تجریه کار تیمی نداشتین. شکی نیست کارهای گروهی بسیار قوی تر از کارهای تک نفره هستند. من نمیخوام همینطوری مرامی اسم کسی رو بیارم تو مقالم. دو مغز متفکر خیلی بهتر از یک مغز متفکره . زمانی که من باید روی فهم بسیاری از الگوریتمها صرف کنم با بودن نفرات بیشتر بسیار کم تر خواهد بود و بسیاری دلیل دیگه برای کار TeamWork.
ضمناً اساتید بنده هیچ کمکی در راستای مقالات به من نکردن. هر چند که حضورشون موجب دلگرمی بنده بوده و جای تشکر دارن.

حق با شماست، کار گروهی بهتره. من خودم هم قبلا دنبال انجام کار گروهی بودم، ولی راستش بیشتر اذیت شدم، چون هماهنگی بین چند نفر، کار خیلی سختیه. ترجیح میدم خودم تنهایی کار کنم و فقط برای رد یا تایید کارم، از اساتیدم راهنمایی بگیرم. راستش من خیلی وقته که فرد مشتاق علم ندیدم، اکثر افراد فقط دنبال بالا بردن پست و مقامشون هستند و نه بالا بردن سواد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

darya62 پاسخ داده:

سلام خسته نباشید
مثلا چه کمکی از طرف مقابلتون میخواین؟
کمک یه تازه کار هم قبوله؟؟
شرایطش چجوریه؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۱,۶۶۳ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۶۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۴۰ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۳۸۶ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۹۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close