زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

clrs

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
clrs
سلام
کتاب clrd که آقای دهقان طرزه ترجمه کردن برای کنکور هر دو جلدش لازمه؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
Information RE: clrs
بله باید هر دو جلد رو داشته باشین ولی خوب لازم نیست تمام مطالب هر دو جلد رو بخونین. ولی اگر هدف جواب دادن به اکثریت سوالات کنکور باشه باید هر دو جلد خوب خونده بشه. که البته به درس ساختمان داده هم خیلی کمک می کنه. به نظرم اگر کل این کتاب رو خوب خونده باشین که در حدود ۱۳۰۰ صفحه هست نیاز چندانی به کتاب کنکور دیگه ای نخواهید داشت (البته من پیش فرض در نظر گرفتم که برای کنکور می پرسین Big Grin ).

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: clrs
اصلا نیازی به خواندن clrs نیست
بیخود وقتتون را تلف نکنید

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط parizadgh.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  بله باید هر دو جلد رو داشته باشین ولی خوب لازم نیست تمام مطالب هر دو جلد رو بخونین. ولی اگر هدف جواب دادن به اکثریت سوالات کنکور باشه باید هر دو جلد خوب خونده بشه. که البته به درس ساختمان داده هم خیلی کمک می کنه. به نظرم اگر کل این کتاب رو خوب خونده باشین که در حدود ۱۳۰۰ صفحه هست نیاز چندانی به کتاب کنکور دیگه ای نخواهید داشت (البته من پیش فرض در نظر گرفتم که برای کنکور می پرسین Big Grin ).

ممنون از راهنمایتون

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  اصلا نیازی به خواندن clrs نیست

چراااا؟؟؟
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  بله باید هر دو جلد رو داشته باشین ولی خوب لازم نیست تمام مطالب هر دو جلد رو بخونین. ولی اگر هدف جواب دادن به اکثریت سوالات کنکور باشه باید هر دو جلد خوب خونده بشه. که البته به درس ساختمان داده هم خیلی کمک می کنه. به نظرم اگر کل این کتاب رو خوب خونده باشین که در حدود ۱۳۰۰ صفحه هست نیاز چندانی به کتاب کنکور دیگه ای نخواهید داشت (البته من پیش فرض در نظر گرفتم که برای کنکور می پرسین Big Grin ).

ممنون از راهنمایتون

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  اصلا نیازی به خواندن clrs نیست

چراااا؟؟؟

وقتی شما پرسیدین هر دو جلد لازمه یا نه.. من فرض رو بر این گذاشتم که تصمیم گرفتین clrs رو بخونین و فقط میخواین بدونین هر دو جلد لازمه یا نه .. اگر سوالتون این بود که خود clrs برای کنکور لازمه یا نه .. اون موقع طبیعتا جوابم متفاوت می بود .. اما این جا کوتاه توضیح بدم داستان رو ...

سبک سوالات کنکور سال های گذشته: در سال های اخیر سبک سوالات کنکور در طراحی الگوریتم تغییر زیادی کرده .. یعنی به جای اینکه یک الگوریتم بدن و از شما تحلیلش رو بخوان .. یک مسئله میدن و به شما میگن که اگر یک الگوریتم بهینه برای این مسئله طرح بشه مثلا پیچیدگی اون چقدر خواهد بود و از این دست سوال ها .. یعنی طراحی الگوریتم رو به شما محول می کنن و شما برای پاسخ باید با روش های اصلی طراحی مثل تقسیم و غلبه یا برنامه ریزی پویا و .. آشنا باشین و انقدر تمرین حل کرده باشین که بتونین پاسخ بدین..

آیا clrs لازمه؟؟ اگر هدفتون پاسخ دادن به حداقل ۷۰% سوالات طراحی الگوریتم باشه بله مطمئنا ضروریه ولی اگر مثلا میخواین از ۶ تا سوال به ۲ یا ۳ سوال جواب بدین یکی از کتاب های کنکور کفایت می کنه (کتاب کنکور مدرسان خیلی خوبه برای چنین افرادی)

آیا هر دو جلد clrs لازمه؟؟ همونطوری که گفتم مطالب مورد توجه طراحان سوال در دو جلد پراکنده است (البته بهتره تمام کتاب خونده بشه) ولی مثلا الگوریتم های گراف که سوال ازش خیلی میاد در جلد دوم هستن .. پس بله هر دو جلد لازمه ولی لزومی برای خوندن تمام مطالب هر دو جلد نیست ... در ضمن مزیتی که clrs داره اینه که دو بخش در حدود ۸ فصل (اگر درست به خاطر داشته باشم Shy ) در مباحث ساختمان داده است و خوب میتونه درس ساختمان داده رو هم درون خودش جای بده ... به همین دلیل این کتاب هم یکی از منابع الگوریتم و هم یکی از منابع ساختمان داده است ...

خواستم کوتاه بگم ولی نشد .. Big Grin Big Grin

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  بله باید هر دو جلد رو داشته باشین ولی خوب لازم نیست تمام مطالب هر دو جلد رو بخونین. ولی اگر هدف جواب دادن به اکثریت سوالات کنکور باشه باید هر دو جلد خوب خونده بشه. که البته به درس ساختمان داده هم خیلی کمک می کنه. به نظرم اگر کل این کتاب رو خوب خونده باشین که در حدود ۱۳۰۰ صفحه هست نیاز چندانی به کتاب کنکور دیگه ای نخواهید داشت (البته من پیش فرض در نظر گرفتم که برای کنکور می پرسین Big Grin ).

ممنون از راهنمایتون

چراااا؟؟؟

وقتی شما پرسیدین هر دو جلد لازمه یا نه.. من فرض رو بر این گذاشتم که تصمیم گرفتین clrs رو بخونین و فقط میخواین بدونین هر دو جلد لازمه یا نه .. اگر سوالتون این بود که خود clrs برای کنکور لازمه یا نه .. اون موقع طبیعتا جوابم متفاوت می بود .. اما این جا کوتاه توضیح بدم داستان رو ...

سبک سوالات کنکور سال های گذشته: در سال های اخیر سبک سوالات کنکور در طراحی الگوریتم تغییر زیادی کرده .. یعنی به جای اینکه یک الگوریتم بدن و از شما تحلیلش رو بخوان .. یک مسئله میدن و به شما میگن که اگر یک الگوریتم بهینه برای این مسئله طرح بشه مثلا پیچیدگی اون چقدر خواهد بود و از این دست سوال ها .. یعنی طراحی الگوریتم رو به شما محول می کنن و شما برای پاسخ باید با روش های اصلی طراحی مثل تقسیم و غلبه یا برنامه ریزی پویا و .. آشنا باشین و انقدر تمرین حل کرده باشین که بتونین پاسخ بدین..

آیا clrs لازمه؟؟ اگر هدفتون پاسخ دادن به حداقل ۷۰% سوالات طراحی الگوریتم باشه بله مطمئنا ضروریه ولی اگر مثلا میخواین از ۶ تا سوال به ۲ یا ۳ سوال جواب بدین یکی از کتاب های کنکور کفایت می کنه (کتاب کنکور مدرسان خیلی خوبه برای چنین افرادی)

آیا هر دو جلد clrs لازمه؟؟ همونطوری که گفتم مطالب مورد توجه طراحان سوال در دو جلد پراکنده است (البته بهتره تمام کتاب خونده بشه) ولی مثلا الگوریتم های گراف که سوال ازش خیلی میاد در جلد دوم هستن .. پس بله هر دو جلد لازمه ولی لزومی برای خوندن تمام مطالب هر دو جلد نیست ... در ضمن مزیتی که clrs داره اینه که دو بخش در حدود ۸ فصل (اگر درست به خاطر داشته باشم Shy ) در مباحث ساختمان داده است و خوب میتونه درس ساختمان داده رو هم درون خودش جای بده ... به همین دلیل این کتاب هم یکی از منابع الگوریتم و هم یکی از منابع ساختمان داده است ...

خواستم کوتاه بگم ولی نشد .. Big Grin Big Grin

ممنووووون از جواب کاملتونWinkSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۸,۹۹۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۰۰۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۸۹۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۴۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh
  حل المسائل CLRS ویرایش سوم jazana ۶ ۱۶,۸۹۴ ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  حل المسائل مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست سوم جلد اول و دوم milad.bh ۰ ۳,۳۹۲ ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: milad.bh
  لینک دانلود حل المسائل کتاب CLRS fateme66 ۲۲ ۳۵,۶۲۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: loghman206
  درخواست حل المسائل قسمت problem های کتاب clrs shahryar711 ۱۲ ۹,۶۶۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close