زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۹۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ ق.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  بچه ها چرا روی سوال ۶۰ و ۱۰۱ اعتراض نمی زنید؟؟؟؟
راست میگه،منم رو این دو سوال اعتراض دارم

singleboy0123
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zipper
ارسال: #۹۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ
۶۰ رو من چندین بار سر جلسه حل کردم و گزینه ۴ درست بود
ارسال: #۹۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
دوستان من در پست قبلی هم عرض کردم در رابطه با سوال ۱۰۳، من از یکی از اساتید معتبر پایگاه داده که در موسسات هم این درس رو برای کنکور تدریس می کنند پرسیدم. ایشون فرمودن با استدلال توضیح بدید که گزینه ۴ بسط داده شده ی گزینه ۲ هست. اگر کسی کتاب پارسه رو داره صفحه ۴۸ کاملا تقسیم رو پیاده سازیش رو توضیح داده. لطفا به این صفحه مراجعه کنید و با دلیل اعتراض بزنید شاید تاثیری داشته باشه. به امید خدا
در رابطه با سوال ۹۴ هم این سوال عینا در کنکور سال های قبل اومده. فکر نمی کنم اعتراض تاثیری داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۲ پایگاه بنظر من کاملا واضحه چون از کلمه های حداقل و حداکثر استفاده کرده.

سوال ۱۰۳ پایگاه در گزینه دو یکی از دوستان میگه take مچ نمیشه یکی لطفا این حرف و ترجمه کنه ببینیم منظور ایشون چیه گزینه دو کاملا چیزی که سوال میخواد و تولید میکنه.

سوال ۹۰ کامپایلر هیچ ابهامی نداره واقعا چطوری ممکنه کسی بگه این سوال ابهام داره اینطوری باشه که همه سوال ها باید حذف بشن.

سوال ۶۳ معماری طبق کتاب های کنکور باید گزینه دو باشه ولی هنوز نرفتم سرش ببینیم چه نکته ای توش داره اصلا داره؟.

سوال ۹۴ طراحی زبان گزینه درست نداره باید حذف بشه.

سوال ۷۲ سیستم عامل و من سر جلسه وقت نکردم حل کنم هنوز هم حل نکردم ولی میگن باید حذف بشه.

خوشحال میشم دوستان هم نظر بدن

۹۰ ابهام داره آخه سوالی به اون آسونی رو یجور بیآن کردن که اصلا معلوم نیست حالت(آیتم) رو گفته یا اینکه جدول رو در اون حالت! سوال ۱۰۳ پایگاه Take رو به نظرم نباید یکدفعه تقسیم میکرد(نمیدونمUndecided )
(ولی ایگار تو این تاپیک هرکی هرچی غلط زده با استدلال و بی استدلال میخواد بگه سوال غلط بوده! شماهم امیدوارم همینجور" باید باید" راه بندازید واسه سنجش
ارسال: #۹۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط zipper.)
دوستان ببینید این سوالاتی که نوشتم درست تحلیل کردم ؟ میخوام اعتراض بزارم برای سازمان سنجش... لطفا نظرتون رو بهم بگید تا اصلاحش کنم، ممنون Wink

سولات مشکل دار ... (البته برای گرایش هوش)

سوال ۴۶ : باید گزینه یک باشه نه دو --- فی اویلر برای عدد ۱۰ برابر ۴ است بنابرین هر ۴k+1 بار که عدد x را به توان برسانیم به باقی مانده x به ۱۰ میرسیم، به نظر میرسد که طراح سوال ۱+۲+۳+۴ بدست آورده و اشتباها آن را به جای تقسیم به ۱۰ به ۴ تقسیم کرده است

سوال ۵۶ : باید گزینه ۲ درست باشه نه چهار --- توضیح : هیچ کدام از دو زبان مستقل از متن نیستند، در ضمن مکمل زبان دوم باید حالاتی که اصلا c نداریم و یا حالاتی که c در وسط رشته نیست رو هم در بر بگیره

سوال ۶۳ : گزینه ۲ درست است ... زیرا در حالت اول (بدون نانو حافظه) یک حافظه با ۱K الگو داریم که هر یک از آن ها ۳۲ بیتی است، اما پس از اعمال نانوحافظه، حافظه میکرو دارای ۱k خانه ۹ بیتی (سقف Log450 را در نظر میگیریم) است یعنی در این حالت برای هر خانه ۲۳ بیت صرفه جویی کردیم، یعنی در کل ۲۳Kb صرفه جویی کردیم، اما نظر طراح محترم گزینه یک یعنی ۲۲Kb است

سوال ۶۸ : مقدار داده شده در هیچ حالتی برابر با C8FF نخواهد شد ! --- توضیح : مقدار بایاس را تعیین نشده بنابرین دو حالت وجود دارد، یا مقدار بایاس برابر ۲ به توان عدد بیت آخر (ارزش بیت آخر است) و یا ۲ به توان عدد بیت آخر منهای یک (مثل مدل استاندارد IEEE) اما در هر دو صورت جواب بدست نمی آید... به نظر میرسد طراح سوال یک صفر برای مساوی جلوی عبارت "مقدار عدد" کم گذاشته

سوال ۷۲ : گزینه صحیح وجود ندارد و بهترین گزینه ها ۳ و ۴ است --- سخنی با طراح سوال : در این سوال مقدار c یا منفی سه خواهد بود و یا یک عدد زوج ... امکان ندارد که مقدار فرد دیگری (به جز منفی سه ) بگیرد زیرا در حالات دیگر مقدار c بر حسب a و b بدست می آید و a و b هموار زوج است و جمع و تفریق آنها نیز زوج است... احتمالا در صورت سوال در قسمت مقدار b-a و باید b-c و یا b+a باید b+c و غیره می بوده که اشتباها چاپ شده است
 سپاس‌گزاری شده توسط: r3za , ehsansjs , mehdi62
ارسال: #۹۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط r3za.)
خوب شد سوال ۶۸ رو یادم انداختی...سوال ۶۰ همون گزینه ۴ رو زده سنجش,درسته
بچه ها سوال ۶۸ رو بدون تعصب یه بار بررسی کنید من اینطور سوالا رو خیلی راحت حل میکردم ولی سر جلسه هر کاری میکردم این سوال به نتیجه نمیرسید و فقط با حدس و گمان میشد یک گزینه رو انتخاب کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: zipper
ارسال: #۹۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  خوب شد سوال ۶۸ رو یادم انداختی...سوال ۶۰ همون گزینه ۴ رو زده سنجش,درسته
بچه ها سوال ۶۸ رو بدون تعصب یه بار بررسی کنید من اینطور سوالا رو خیلی راحت حل میکردم ولی سر جلسه هر کاری میکردم این سوال به نتیجه نمیرسید و فقط با حدس و گمان میشد یک گزینه رو انتخاب کرد

ممنون، ۶۰ رو حذف کردم...
سوال ۶۸ رو من تو یه سوت میتونستم حلش کنم اما اصلا این سوال به C8FF جور در نمیاد... سر جلسه آخرین سوالی که حل میکردم (نکردم!) همین بود اما خوب مثل این که طراح اشتباها یا یه دونه صفر داخل :
۱/F
کم گذاشته یعنی باید میشده :
۱/۰F
و یا اینکه عدد C8FF رو اشتباه نوشته ....

دوستان کسی هست که سوال ۶۸ (لعنتی!) رو درست جواب داده باشه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: r3za
ارسال: #۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط IT93.)
[تصویر:  337812_796bc883c0654ad0817ce4a9ba3b6f2434c45c67.jpg]

گزینه غلط بعنوان پاسخ انتخاب شده است .
پاسخ صحیح، گزینه اول انتخاب شده است . در صورتی که گزینه صحیح گزینه چهارم است. چون در سوال نوع هیورستیک خاصی مشخص نشده است ، پس میتوان از دو هیورستیک ذکر شده در کتاب مرجع استفاده کرد . اگر از MRV استفاده شود گره شماره ۴ و اگر از هیورستیک درجه استفاده شود گره شماره ۵ انتخاب میشود. یعنی گزینه چهارم پاسخ صحیح است. یعنی گره ۴ و ۵ با هم در یک الویت هستن. توضیحات بیشتر در عکس پیوست شده است عکس برای کتاب راهیان ارشد هوش مصنوعی است صفحه ی ۱۹۲ سوال ۳ ؛ که سوال برای سال ۸۷ کامپیوتر است در ایتی ۹۴ تکرار شده است، اما با تغییر در گزینه های پاسخ. گزینه های سال۸۷ بدین شرح بودند : ۱)۵ ۲)۶ ۳)۳ ۴)۴ کتاب راهیان ارشد(سند در عکس موجود است) توضیح داده است که گزینه ۱ و ۴ با هم یک الویت دارند و پاسخ صحیح گزینه ۱ و ۴ است . یعنی گره ۴ و ۵/ یعنی پاسخ صحیح در گزینه های نبود! در کنکور امسال گزینه های پاسخ به شرح زیر بود: ۱)۴ ۲)۵ ۳)۶ ۴)۴و۵ یعنی گزینه صحیح به جمع گزینه ها امد، اما باز گزینه غلط بعنوان پاسخ صحیح انتخاب شد. طبق کلید اولیه گزینه اول انتخاب شده است در صورتی که گزینه صحیح گزینه ۴ است یعنی گره ۴ و۵ با الویت یکسان . (توضیحات بیشتر در عکس پیوست شده است.)

نظرتون ؟

بچه های ایتی بر خلاف همیشه ضعیف عمل میکنن چرا!Big Grin
ارسال: #۹۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  [تصویر:  337812_796bc883c0654ad0817ce4a9ba3b6f2434c45c67.jpg]

گزینه غلط بعنوان پاسخ انتخاب شده است .
پاسخ صحیح، گزینه اول انتخاب شده است . در صورتی که گزینه صحیح گزینه چهارم است. چون در سوال نوع هیورستیک خاصی مشخص نشده است ، پس میتوان از دو هیورستیک ذکر شده در کتاب مرجع استفاده کرد . اگر از MRV استفاده شود گره شماره ۴ و اگر از هیورستیک درجه استفاده شود گره شماره ۵ انتخاب میشود. یعنی گزینه چهارم پاسخ صحیح است. یعنی گره ۴ و ۵ با هم در یک الویت هستن. توضیحات بیشتر در عکس پیوست شده است عکس برای کتاب راهیان ارشد هوش مصنوعی است صفحه ی ۱۹۲ سوال ۳ ؛ که سوال برای سال ۸۷ کامپیوتر است در ایتی ۹۴ تکرار شده است، اما با تغییر در گزینه های پاسخ. گزینه های سال۸۷ بدین شرح بودند : ۱)۵ ۲)۶ ۳)۳ ۴)۴ کتاب راهیان ارشد(سند در عکس موجود است) توضیح داده است که گزینه ۱ و ۴ با هم یک الویت دارند و پاسخ صحیح گزینه ۱ و ۴ است . یعنی گره ۴ و ۵/ یعنی پاسخ صحیح در گزینه های نبود! در کنکور امسال گزینه های پاسخ به شرح زیر بود: ۱)۴ ۲)۵ ۳)۶ ۴)۴و۵ یعنی گزینه صحیح به جمع گزینه ها امد، اما باز گزینه غلط بعنوان پاسخ صحیح انتخاب شد. طبق کلید اولیه گزینه اول انتخاب شده است در صورتی که گزینه صحیح گزینه ۴ است یعنی گره ۴ و۵ با الویت یکسان . (توضیحات بیشتر در عکس پیوست شده است.)

نظرتون ؟

عزیز من کلی استدلال از راسل آوردم توی بحث سوالات هوش مصنوعی باز شما عکس کتاب راهیان رو میزارید ... راهیان این موضوع رو اشتباه نوشته .. توی راسل صراحتا نوشته شده که mrv بر درجه اولویت داره
صفحه و متن دقیق راسل و چیزای دیگه این موضوع رو توی اون بحث کزاشتم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۰۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط IT93.)
کجاست این صفحه ؟

و کجای راسل ؟
ارسال: #۱۰۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  کجاست این صفحه ؟

الان شهرستانم کتاب دستم نیست .. برو توی بحث هوش مصنوعی هم متن دقیق این موضوع رو نوشتم هم صفحه راسل رو .. چند صفحه بیشتر نیست بگردی پیدا میکنی راحت
متاسفانه این سوال رو فقط کسایی که از راهیان خوندن اشتباه زدن چون توی پارسه هم درست نوشته شده بود

ارسال: #۱۰۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  کجاست این صفحه ؟

الان شهرستانم کتاب دستم نیست .. برو توی بحث هوش مصنوعی هم متن دقیق این موضوع رو نوشتم هم صفحه راسل رو .. چند صفحه بیشتر نیست بگردی پیدا میکنی راحت
متاسفانه این سوال رو فقط کسایی که از راهیان خوندن اشتباه زدن چون توی پارسه هم درست نوشته شده بود

فقط اینو پیدا کردم ک پست شما رو ندیدم توش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پارسه از mrv حل کرده . اما در صورت سوال حالت خاصی برای هیوریستیک ذکر نشده پس لزوما نباید پاسخ mrv باشه . بازم پستتون رو پیدا کردید بذارید چون من پیدا نکردم
ارسال: #۱۰۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  کجاست این صفحه ؟

فقط اینو پیدا کردم ک پست شما رو ندیدم توش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پارسه از mrv حل کرده . اما در صورت سوال حالت خاصی برای هیوریستیک ذکر نشده پس لزوما نباید پاسخ mrv باشه . بازم پستتون رو پیدا کردید بذارید چون من پیدا نکردم

پارسه درست حل کرده چون mrv اولویت داره بر درجه ...
توی این بحث :

کلی راجب این تست بحث شد ..
باز میگم mrv بر درجه اولویت داره

ارسال: #۱۰۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط IT93.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  ...توی راسل صراحتا نوشته شده که mrv بر درجه اولویت داره...
بازم به نظرم این برای ی حالت خاص هست نه در حالت کلی(مثلا برای شروع کار). نه تویه پارسه و نه تویه راهیان چنین جیزی نیست ! که mrv بر درجه اولیت داره یا حداقل من ندیدم!
ارسال: #۱۰۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  ...توی راسل صراحتا نوشته شده که mrv بر درجه اولویت داره...
بازم به نظرم این برای ی حالت خاص هست نه در حالت کلی. نه تویه پارسه و نه تویه راهیان چنین جیزی نیست ! که mrv بر درجه اولیت داره یا حداقل من ندیدم!

توی پارسه نوشته ...
خود استاد طارمیان هم سر کلاس گفته بود
اتفاقا صفحه پارسه هم نوشتم توی این بحث میتونی ببینی
نوشته شده که هیوریستیک درجه فقط برای وقتی هست که هیوریستیک mrv برای چند گره نتیجه مساوی ای داره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۴۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۱,۹۸۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۷۰۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۵۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۳۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close