زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۳۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط alizl70.)
سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
اگه که مثال نقضی دارید بگید من برم چک کنم.
اون سوال شبکه هم من اعتراض میزنم هرچند که میدونم بی نتیجست.اعتراض میزنم چون سر جلشه بزرگتر از ۶ بدست آوردم و ۷ رو زدم.زورم میگیره اینطور سوال غلط بزنم.اگه که از روی نادانی یا نداشتن علم سوال غلط میزدم مساله ای نبود اما اینجا یه بحث دیگست و طراح محترم باید بفهمه اینجور سوال نده که هر کس بنا به تحلیل خودش جواب سوال رو بده

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , mehdi.m2 , رتبه۱سال۹۴ , afrooz-OMD
ارسال: #۳۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  فک نکنم سوال سیستم عامل حذف بشه به این دلیل
ما می دونیم که با افزایش تعداد قابها نقص صفحه کمتر میشه.
و می دونیم که lru بر خلاف fifo و second chance دارای ناهنجاری بلیدی نیست.پس به راحتی میتونیم با تعداد قاب دلخواه مساله رو حل کنیم.مثلا ۴ قاب میدادیم فک کنم نقص ۸ میشد که در گزینه ها نبود خب پس با توجه به خاصیت lru و همچنین گزینه ها قاب ها کمتر از ۴ است.۳ رو تست میکردید ج بدست میومد و منحصر بفردم بود.اگه که fifo بود سوال باید حذف میشد ولی اینlru هست.الکی یه سوال حذف نمیشه دوستان.ولی به نظر بنده این سوال رو تاثیر + میدن.
این نظر بنده است.

احسنت...

دوستانی خیال میکنید سوالاتی که غلط زدید یا نزدید حذف کنید.. بدونید سنجش هوای اونایی که درست زدند رو داره ...
یعنی شما عمرا به هدفتون نمی رسید ،که از کسانی که سوال رو درست زدند پیشی بگیرید ... فوقش براتون نزده حساب میشه
و یدالله فوق ایدیهم...

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
ارسال: #۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  واس اون سوال ارضای محدودیت من خودم ۴ و ۵ زدم ولی غلطه.کتاب هوش راهیان ارشد اشتباه کرده و این نکته از کتاب راسل رو نگفته که اولیت با mrv است پس گزینه ی سنجش درست است
از این تست ۲ سالی سوال اومده بود و هر بارم راهیان چیز جدیدی نگفته بود و علاوه بر جواب سنجش جواب دیگه ای با روش دیگه ای رو انتخاب کرده بود.....این همه گفتیم راهیان عالیه کتابش هنوزم هست ولی خوب همه که کتاب راسلو نمیخونن و کتاب کنکوری میخونن شایدم انگشت شماری خوندن....Sad

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
در مورد سوال LRU که یکی از آسون ترین سوالها بود ، فکر نمیکنم منطق دوستان که خودمون باید حدس میزدیم چند هست درست باشه ،سوال ابهام داره تو مهمترین پارامترش که نکته کلیدی سوال رو نگفته ، در مورد سایر سوالات هم هرکسی حس میکنه درست زده میتونه اعتراض کنه و اینکه ما بیایم اینجا امید اونها رو نا امید کنیم فکر نمیکنم جالب باشه ...
ارسال: #۳۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
دوستان هر کس سوالات مشکل دار منطقی رو اعتراض بکنه البته همه میدونن تعداد بسیار کم است شاید زیر ۳-۴ تا باشه به هر حال سوال مبهم و ایراد دار بایس حداقل برای تغییرش تلاش کرد.شاید سوال اول داده ساختار.تعداد قاب صفحهLRUو...
تلاش منطقی و بدون تعصب خوب است حتی اگر به نتیجه نرسد.
ارسال: #۳۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  فک نکنم سوال سیستم عامل حذف بشه به این دلیل
ما می دونیم که با افزایش تعداد قابها نقص صفحه کمتر میشه.
و می دونیم که lru بر خلاف fifo و second chance دارای ناهنجاری بلیدی نیست.پس به راحتی میتونیم با تعداد قاب دلخواه مساله رو حل کنیم.مثلا ۴ قاب میدادیم فک کنم نقص ۸ میشد که در گزینه ها نبود خب پس با توجه به خاصیت lru و همچنین گزینه ها قاب ها کمتر از ۴ است.۳ رو تست میکردید ج بدست میومد و منحصر بفردم بود.اگه که fifo بود سوال باید حذف میشد ولی اینlru هست.الکی یه سوال حذف نمیشه دوستان.ولی به نظر بنده این سوال رو تاثیر + میدن.
این نظر بنده است.
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  باشه پس شما به دکتر حقیقتم اینو بگو ک پنجره جدید در علم سیستم عامل باز شده!!!کتابشم ویرایش کنه
همیشه در سیستم عامل سوال های اشتباه زیاد بوده اینم نمونش.سوال غیر قابل حل نبوده که.من خودم دکتر حقیقتو خیلی قبول دارم اصلا فقط ویس ایشون و کتابشون رو خوندم و سر اون چیزایی که از ایشون یاد گرفتم سر جلسه این تستو زدم هرچندم همون اول کنار سوال نوشتم تعداد قاب پس کو ؟؟! ولی دیدم وقت هست ۴ و ۳ رو تست کردم.بله درسته تست درست نیست.اینکه تعداد قاب رو به دلخواه بدی اونم سر جلسه کنکور واقعا به ذهن نمیرسه و باید به طراح محترم کنکور یه چیزی گفت.اینطور نباید سوال بدن.منم منکر حرف شما نیستم من اینو میگم که سوال گزینه ی اشتباه نداشت و با وجود اطلاعات ناقص قابل حل بود.۲ گزینه به عنوان ج نداشت و با تحلیل حل میشد.ایشالا که حق با شما باشه و سوال حذف شه.اگرم حذف نشه با نظرم تاثیر + میدن

ارسال: #۳۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
ببینید پشت اعتراضتون بایدیک منطقی باشه.نه اینکه من حس می کنم که جواب من درست یا چون فلان موسسه گفته پس این جوابه و....
مثلا دوستانی که به اون سوال سیستم عامل اعتراض دارن خب حق دارن.سوال واقعا ناقصه.یاهمین طوراون سوال شبکه ها.اگه کسی دلیل منطقی برای اعتراض داره باید اعتراض کنه.نا امیدهم نباشه حداقل اینه که هرکاری ازدستش برمی اومده کرده.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۳۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!

دوست عزیز .. یعنی شما میگید طراحی که خودش سوال طرح کرد گزینه هم گزاشته براش .. حالا خودش حاضر میشه جواب رو برگردونه ...
شما برو سال های پیش رو ببین کارنامه نهایی رو ببین .. ببین کدوم سوالها حذف شدند.. ببین سوال سیستم عامل دو سال پیش حذف شد؟
سوال شبکه گه مثل سوال یک شبکه امسال بود حذف شد ؟؟ حالا اینا محاسباتی بودند حذف نشدند.. سوال هوش و شبکه امسال که اصلا محاسباتی نبودند.. جواب سر راست داشتند.. سوال سیستم رو شما با هر منطقی که بگی طبق گزینه ها مشخص بود که قاب ۳ تاست .. یا سوال پایگاه ... هم همینطور ...حالا شما نتونستی مطلب رو ببینی درست میگی ..براتون نزده حساب میشه .. فوقش ... / کلا دلتون به حذف سوالات خوش نکنید مگر نوع حادش که اونم طبق نظر اساتید دانشگاه برمیگرده نه ماها..

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
ارسال: #۴۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
اون سوال شبکه هم من اعتراض میزنم هرچند که میدونم بی نتیجست.اعتراض میزنم چون سر جلشه بزرگتر از ۶ بدست آوردم و ۷ رو زدم.زورم میگیره اینطور سوال غلط بزنم.اگه که از روی نادانی یا نداشتن علم سوال غلط میزدم مساله ای نبود اما اینجا یه بحث دیگست و طراح محترم باید بفهمه اینجور سوال نده که هر کس بنا به تحلیل خودش جواب سوال رو بده
من هم با شما موافقم با اینکه خودم جواب سنجشو زدم ولی گزینه ۴ که میگه همه گزینه ها غلطه پس اینم جوابه سر امتحان دقت نکردم. این سوال باید حذف بشه خداییش منطقی...یا سوال اول پایگاه واقعا جواب نداشت اینم باید حذف بشه....اگه در مورد رنگ امیزی اشتباه کردم ولی هنوز اون سوال ۸۵ هوش قانع نشدم چرا ۸۴% چرا؟Shy
من کاملا باهاتون موافقم حالا حذف بشه تاثیر مثبت میدن؟Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال: #۴۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!
نه دوست من اینطور نیست.ما میخوایم اینجا به یه نتیجه برسیم.بچه ها میان اینجا سوالایی که به نظرشون سنجش اشتباه زذه رو میگن و ماهم وظیفمونه که یا اونا رو از اشتباهی که کردن آگاه کنیم و یا اینکه باشون همصدا بشیم.ما نمیخوایم کسی رو نا امید کنیم...

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
من هم با شما موافقم با اینکه خودم جواب سنجشو زدم ولی گزینه ۴ که میگه همه گزینه ها غلطه پس اینم جوابه سر امتحان دقت نکردم. این سوال باید حذف بشه خداییش منطقی...یا سوال اول پایگاه واقعا جواب نداشت اینم باید حذف بشه....اگه در مورد رنگ امیزی اشتباه کردم ولی هنوز اون سوال ۸۵ هوش قانع نشدم چرا ۸۴% چرا؟Shy
من کاملا باهاتون موافقم حالا حذف بشه تاثیر مثبت میدن؟Shy
به نظر بنده سوال حذف نمیشه چون اکثرا گزینه ۲ زدن.یکی از بچه ها گفت که مشابه این تست قبلا اومده و فقط گزینه غلط رو سنجش زده ولی من ندیدم جایی مشابه این تست بوده باشه.
دو حالت بیشتر وجود نداره یا اینکه فقط گزینه ۲ جوابه یا اینکه هم ۲ و هم ۴/ولی حدس من رو ۲ گزینه است.ایشالا.
والا اون سوال هوش رو من نزدم نمیدونم چیه جوابش Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۴۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)JAFARI71 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  سلام
دوستان هدف از زدن این تایپیک جدا این بود اینجا با هم هماهنگ بشیم برای سوالاتی که اعتراض داریم .

هرچه اعتراض بیشتر بهتر.Shy

دوستان این سوالات اعتراض بزنن تو رو خدا اگه یه دونشم تاثر کنه ۵۰ یا ۱۰۰ رتبه تاثر میزاره)
سوال ۱۲ زبان گزینه ۴ درسته.
سوال ۷۶ پایگاه گزینه درست ندارد.
سوال ۸۵ هوش گزینه ۲ درسته.(من ۳۲% آوردم چط.ری شد ۸۴%)
سوال ۸۶ هوش گزینه ۴ درسته.(این ته نامردیه رنگ امیزی گراف جواب هر دو میشه)

دوستان باز اگر سوالی رو اعتراض دارید بگید اینجا هماهنگ باشیم.Shy

یعنی عاشق اعتراض زدنتمونم
معلومه هرکسی که گزینه ای رو زده حل کرده و بدست آورده!!!
منم حل کردم ۰/۸۴ بدست آوردم و رو هوا نزدم! پس اگه ۰/۳۲ بشه جواب میرم اعتراض میزنم!!!
دلیل نمیشه هرچی من غلط زدم رو برم اعتراض بزنم که

سوال ۸۵ و ۸۶ هردوتاش درسته
ارسال: #۴۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!

دوست عزیز .. یعنی شما میگید طراحی که خودش سوال طرح کرد گزینه هم گزاشته براش .. حالا خودش حاضر میشه جواب رو برگردونه ...
شما برو سال های پیش رو ببین کارنامه نهایی رو ببین .. ببین کدوم سوالها حذف شدند.. ببین سوال سیستم عامل دو سال پیش حذف شد؟
سوال شبکه گه مثل سوال یک شبکه امسال بود حذف شد ؟؟ حالا اینا محاسباتی بودند حذف نشدند.. سوال هوش و شبکه امسال که اصلا محاسباتی نبودند.. جواب سر راست داشتند.. سوال سیستم رو شما با هر منطقی که بگی طبق گزینه ها مشخص بود که قاب ۳ تاست .. یا سوال پایگاه ... هم همینطور ...حالا شما نتونستی مطلب رو ببینی درست میگی ..براتون نزده حساب میشه .. فوقش ... / کلا دلتون به حذف سوالات خوش نکنید مگر نوع حادش که اونم طبق نظر اساتید دانشگاه برمیگرده نه ماها..
شما خودت داری میگی طبق نظر اساتید دانشگاه پس ببخشید لابد دکتر حقیقت ک کتاباش اینهمه فروش داره بقال سرکوچست که گفته سوال غلطه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۴۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط ali.it87.)
به نظر منم سوالای ۸۳ ،و ۹۲ کلیدهاشون اشتباهه.
تو سوال ۹۲ که اصلا تعداد قابها داده نشده.
در مورد سوال ۸۶ هم باید بگم که این سوال دقیقا شبیه سوال هوش کامپیوتر ۸۷ هستش و گزینه ۱ باید جواب باشه چون براساس هیوریستیک درجه ۴و۵ یکسان اند و باید اونی که مقدار کمتری داره طبق MRV انتخاب بشه و به این ترتیب نود ۴ انتخاب میشه.تو کتاب هوش پوران پژوهش تستهای فصل ۴ این سوال هستش و میتونید جوابش رو نگاه کنید.
تو سوال ۸۳ هم تا جایی که من میدونم اگه هدف پیدا کردن مینیمم باشه الگوریتم تپه نوردی تبدیل میشه به گرادیان.وباید گزینه ۱ درست باشه.

شکر امسال تعداد سوالات نادرست کمتر از سال پیش...سال پیش که افتضاح بود...

اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد….
"حاج اسماعیل دولابی"
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
بله روی سوال ۳۷ موافقم بد گزینه داده بودن میشه هر ۲ گزینه اخر و دومی جواب اعلام شود. سوال شبکه هم بد فهمی سوال است میشه روش مانور داد.و سوال سیستم عاملم قابل پیگیری است. کلا سعی کنید به یک نتیجه واحد با منطق لازم برسیم بعد لینک اعتراض سنجش رو قرار بدید تا هر کدام از دوستان که دوست داشتند برای اعتراضات منطقی به صورت واحد اعتراض بزنیم فارغ از تنیجه دادن یا ندادن. سپاس
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , alizl70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۷ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۱ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۲ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close