زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۱۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  سلام
من پست هارو تا یه جایی خوندم
نظرم در مورد بعضی سوالا که مطرح شد اینه :
سوال ۳۶ گسسته : جواب ۱۶ بدست میاد و درسته
سوال ۳۷ ساختمان : بچه ها انصافا به هر سوالی نباید اعتراض زد! منظور طراح از گزینه ی آخر واضحا مشخصه! ضمن اینکه کسی که داوطلب کنکوره، حتما چندتایی از تستای سال گذشته رو خونده! پس باید به این سبک سوال و پاسخ آشنا باشه! این مدل گزینه ها بارها توی کنکورهای گذشته اومده. عجیبه این اعتراض!! و اینکه، با توجه به اینکه گزینه ۲ مشخصا نادرسته، پس چجور میتونید فکرکنید که ممکنه گزینه آخر هم جواب باشه!؟ اصلا یه حرف عجیبیه. لطفا جبهه نگیرید. دعوا نداریم با هم. این نظر منه. و بی شک نظر طراح. بی تعصب میگم.
سوال ۴۷ ساختمان : رادیکال إن میشه و جواب درسته.
سوال ۵۰ نرم : بچه ها منظور از مدل ساختاری همون نمودار درختی سلسله مراتبی برای ساختار برنامه و مولفه هاست!!! دقت کنید که گفته مدل ساختاری برای نمایش "طراحی معماری"!! و جواب سنجش درسته.
سوال ۵۹ شبکه : بنظرم میشه فهمید جریان طرح این سوال چیه. طراح در واقع "منظووورش" از بیشتر، بیشتر مساوی بوده. و باز هم مشکل همیشگی منظور طراح. این واقعا معضل کنکوره.
جواب میشه بیشتر از ۶/ حالا اصن ۶و یک هزارم. خب اگه بخوایم اینجور سوالو حساب کنیم پس باید اعتراض بزنیم که "گزینه صحیح وجود ندارد"! چون دلیلی نداره جواب عدد صحیح باشه که حالا بشه ۷!! بنظر من ۷ اصلا جواب درستی نیست. یعنی اعتراض "گزینه صحیح وجود نداره" خیلی مناسب تر از "گزینه ی اشتباه" هست! ولی خب با توجه به گزینه ها میشه فهمید منظور مسخره ی طراح چی بودهSmile
خخخخ Big Grin
سوال ۷۶ پایگاه : بعضی دوستان گفتن که رابطه یک به یک اصلا اشتباهه مگر اینکه توجیه فنی خاصی داشته باشه. خب آفرین! دقیقا مگر اینکه توجیه فنی خاصی داشته باشه! خب توجیهشو کی مشخص میکنه؟ طراح بانک! آقا طراح بانک اینجا طراح سواله. شما نمیتونی بهش بگی رابطه ت غلطه! چرا؟ مگه شما میدونی طراح توجیهش برای طراحیش چی بوده؟ نه! شاید برای کاربردی که مد نظرشه این رابطه توجیه داره! همین!! مورد دیگه اینکه، آقا شما سوالو طبق گزینه ها حل کن! دیگه چکار داره که طراح چرا بانکت اینجوریه؟ هرچند من بازم نظرم همونه که نمیشه به این رابطه یک به یک ایراد گرفت چون این دست طراح بانکه. و "قابل پیاده سازیه". شما باید به همین دقت کنی، که "قابل پیاده سازیه". اما رابطه چند به چند اساسا قابل پیاده سازی نیست.
و نهایتا، از بین ۲ گزینه ۱ و ۴ که هردو میتونن درست باشن، با توجه به مفهوم و کاربرد رابطه، درست تر اینه که کلید استاد در گروه آموزشی کلید خارجی باشه. (شما طبیعتا توی جدول گروه آموزشیه که میخوای بدونی رئیس کیه. نه اینکه توی جول استاد بخوای بدونی این استاد، رئیسِ کدوم گروهه. این منطقی نیست. اغلب اساتید اصلا رئیس نیستند و مقدار زیادی "نال" ایجاد میشه.)ا
بعضی هم میگن باید میگفت کذوم اجباریه کدوم اختیاری. خب اینم که مشخصه! طبیعتا گروه آموزشی باید اجباری باشه و استاد اختیاری!
و نهایتا جواب سنجش درسته.
سوال ۸۳ هوش : کسی گفته بود فرق گرادیان و تپه نوردی اینه : تپه نوردی همون تپه نوردی اولین انتخاب یا تپه نوردی ساده ست. و اولین همسایه ی بهتر رو انتخاب میکنه. اما گرادیان از بین همسایه ها بهترین رو انتخاب میکنه. کس دیگه ای هم گفته بود گرادیان و تپه نوردی تفاوت دارند اما سرعت گرادیان کمتر از تپه نوردیه.
خب من فقط کتاب راهیان رو خوندم. و طبق مطالب این کتاب : تپه نوردی یا همون تپه نودی ساده، به ۲نوعه. بیشترین شیب و کمترین شیب. یا در واقع گرادیان صعودی و گرادیان نزولی. و در واقع گرادیان همون تپه نوردیه. و از بین همسایه ها بهترین رو انتخاب میکنه. و، تپه نوردی اولین انتخاب "نوعی از" تپه نوردیه، نه خود تپه نوردی.
حالا من یه خواهش دارم از همه! من کتاب راسل رو ندارم. لطفا کسایی که کتاب راسل رو دارن، تصویر مطالب مربوط به این سوال رو آپلود کنن توی همین تاپیک. اگر که گرادیان با تپه نوردی فرق داره (و گرادیان سریعتره) تصویر مطلبشو بذارین که قضیه حل شه. اگرم گرادیان همون تپه نوردیه، یا اینکه مستندات یا دلایلی دارن که گرادیان از تپه نوردی کندتر هست، خب خیلی مهم تره، لطفا تصویر رو بذارید با ذکر مشخصات کتاب و صفحه ی مربوطه، که بتونیم به همون استناد کنیم و ارسال کنیم برای سنجش. لطفا.خواهشا. اگه یه پیام خصوصی هم به من بدید که از آپ شدنش مطلع بشم که خیلی عالیه ا
سوال ۸۴ هوش : جواب درسته چون حداقل سمت چپ یکسان سازی باید حتما متغیر باشه.
سوال ۸۶ هوش : من خودم ۵ رو زدم. اما جواب سنجش درسته. توی کتاب راهیان هم گفته بود که اولویت با "ام آر وی" هست.(من حواسموجمع نکردمSad
سوال ۹۲ سیستم : درسته که میشه با توجه به گزینه ها و با چندتا آزمون و خطا تعداد قاب مد نظر طراح رو متوجه شد و جواب رو بدست آورد، اما این سوال زیااااادی غیر استاندارد و غیر"معقوله"!!! بنظرم باید باعث خجالت سازمان سنجش باشه. طراح فقط قصدش این بوده که یه عده ای سوالو ول کنن. همینو بس. وقتی سوالای کنکور رو ملاک سنجش و گزینش میذارن، طرح چنین سوالی خیلی غیرمعقوله. وقتی ملاک درست نباشه سنجش هم درست نیست. در کل اعتراض به این سوال منطقیه. هرچند که چنین طراحی با چنین تفکری خیلی بعیده که سوالشو پس بگیره.
سوال ۹۶ معماری : حق با بچه هاست. جواب ۹ میشه.
سلام
شما چقد دقیق حرف میزنی. Confused
یه چند تا سوال تو ذهنم هست می پرسم ازتون:
چرا شما جوری حرف میزنید که انگار طراح کنکور خودتوت بودید؟ آخه گفته بودید:"نظر من اینه پس بی شک نظر طراحم همینه"
بقیه سوالا هم که بچه ها توضیح داده بودند.نیازی نبود اینقد خودتون رو در تایپ کردن خسته کنید.لازم بود؟
نصف حرفهات درستهWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Hamed90.)
خوب اینم نظرات من دوستان.
زبان :بدون اشکال
مشترکا :شاید حداکثر یکی از ساختمان/و یکی هم شبکه
مدیریت:بی اشکال
تخصصی:شاید حداکثر یکی پایگاه/سیستم عامل هم یکی قطعا/هوش بدون اشکال
معماری: یک سوال حداقل
و این یعنی ازمونی کم خطا نسبت به دوره های گذشته.نوید خوبی است واقعاSmile Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال: #۱۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ق.ظ، توسط flowerirani.)
من الان با استناد دانشگاهم تماس گرفتم هوش گرایدان وتپه نوردی فرمودن دقیقا یکی هستن وفقط بخاطر هزینه ودر یک منفی ضرب میشه واین سوال ۲کلیدی هست
ایتی خوراکش از۸۹به این ور ۲کلیدی شدنه
در ضمن گفتن تپه نوردی به سمت بالاترین حرکت میکنه گرادیان به سمت کمترین فقط عکس همدیگه هستند
حالا ما اعتراضمونو میزنیم بقیه اش دیگه هرچی میخاد بشه فقط بعدش حسرت نخوریم
در ضمن این کلیدها با نظرات اساتید بزرگ بازهم بررسی میشه نه من نوعی یه ادم عادی.
من اینم بگم سوال۳۷ موافقم
اما اگر کلیدهای مساوی داشت ۲تاش غلط میشه درست تر این ۳۷ ۲کلیدی بشه چون به هرروی طراح اگر فکر کنه وقتی مثال نقض داره باید بشه ۲کلیدی
راجب بقیه هم اعتراضاتمو به سنجش اعلام میکنم

راستی اینم قید کنم چر اهمه به کتاب راهیان ارشد لینک میدین این کتابم غلط داره وزیادم داره مرجع راسل هست نه راهیان ارشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط pasbag.)
b
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من الان با استناد دانشگاهم تماس گرفتم هوش گرایدان وتپه نوردی فرمودن دقیقا یکی هستن وفقط بخاطر هزینه ودر یک منفی ضرب میشه واین سوال ۲کلیدی هست
ایتی خوراکش از۸۹به این ور ۲کلیدی شدنه
در ضمن گفتن تپه نوردی به سمت بالاترین حرکت میکنه گرادیان به سمت کمترین فقط عکس همدیگه هستند
حالا ما اعتراضمونو میزنیم بقیه اش دیگه هرچی میخاد بشه فقط بعدش حسرت نخوریم
در ضمن این کلیدها با نظرات اساتید بزرگ بازهم بررسی میشه نه من نوعی یه ادم عادی.
من اینم بگم سوال۳۷ موافقم
اما اگر کلیدهای مساوی داشت ۲تاش غلط میشه درست تر این ۳۷ ۲کلیدی بشه چون به هرروی ۲ طراح هرجور میخاد فکر کنه وقتی مثال نقض داره باید بشه ۲کلیدی

راستی اینم قید کنم چر اهمه به کتاب راهیان ارشد لینک میدین این کتابم غلط دارهوزیادم داره مرجع راسل هست نه راهیان ارشد

دوست عزیز من این خط
اما اگر کلیدهای مساوی داشت ۲تاش غلط میشه درست تر این ۳۷ ۲کلیدی بشه چون به هرروی ۲ طراح هرجور میخاد فکر کنه وقتی مثال نقض داره باید بشه ۲کلیدی
را متوجه نشدم و در ضمن اگه مثال نقضی با کلید مساوی دارید بفرمایید؟
ارسال: #۱۲۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
هوش رو جز شما کسی اعتراضی نداره
[/quote]

===========
دلیلش این شما مرجعتون راهیان ارشده ومن راسل
خواهیم دید ای نسوال اردیبهشت میبینمتون بعد از دیدن کلید نهایی
ارسال: #۱۲۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  هوش رو جز شما کسی اعتراضی نداره

===========
دلیلش این شما مرجعتون راهیان ارشده ومن راسل
خواهیم دید ای نسوال اردیبهشت میبینمتون بعد از دیدن کلید نهایی
[/quote]

daghighan man faghat az parse va russle khundam va aslan rahian nadaram
dar morede geradian movafegham
manzooram oon soale moteghayer hast

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۲۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ق.ظ، توسط flowerirani.)
کاری نداره من سرجلسه کشیدمش
۶تا کلید بکش مساوی هم بهشون بده ۲تا کافی جوری باهاش بازی کن میبینی که علاوه بر اینکه توبرگها مساوی هست تو غیر برگ هم هست
اصلا یه دخت بکش همه عناصر مساوی حتما که توی برگ همشون نیستن بزرگترینها ریشه هم بزرگترینه
این نقض
برای رسوال کافیه فقط ۱مثال نقض بیارین برای اثبات که قانون بشه باید همه مثالهاش درست بشه که توی این مثال نمیشه
بعدشم ساختمان الگوریتم بینهایت اسون بود من۱۱ زدم من ۳۷ شک ندارم ۲کلیدیه اگر طراح محترم مثل سوال۴۸الگوریتم ۹۳ زیر بار نره...
من من تنها موردم بحث روی سوال موئلفه های متصل قوی هست
اما بدون غرض باور بفرمایین سوالات غلط یا ۲کلیدی حداقل ۶موردش هست توی ایتی نظر من اینه
ارسال: #۱۲۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کاری نداره من سرجلسه کشیدمش
۶تا کلید بکش مساوی هم بهشون بده ۲تا کافی جوری باهاش بازی کن میبینی که علاوه بر اینکه توبرگها مساوی هست تو غیر برگ هم هست
اصلا یه دخت بکش همه عناصر مساوی حتما که توی برگ همشون نیستن بزرگترینها ریشه هم بزرگترینه
این نقض
برای رسوال کافیه فقط ۱مثال نقض بیارین برای اثبات که قانون بشه باید همه مثالهاش درست بشه که توی این مثال نمیشه
بعدشم ساختمان الگوریتم بینهایت اسون بود من۱۱ زدم من ۳۷ شک ندارم ۲کلیدیه اگر طراح محترم مثل سوال۴۸الگوریتم ۹۳ زیر بار نره...
اما بدون غرض باور بفرمایین سوالات غلط یا ۲کلیدی حداقل ۶موردش هست توی ایتی نظر من اینه
ببینید شما از اولین باری که نظر گزاشتید تا الان یه بار وقت نزاشتید سوالایی که مشکل دارید با دلیل دقیقش توضیح بدید
لطفا الان بکنید
من تا الان فکر میکردم دارید در مورد یوال جایگذاری هوش بحث میکنید

ارسال: #۱۲۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
اولا دوستان از اظهارنظرهمدیگه ناراحت نشید خصوصاسر موضوعات علمی.یکی ازدلایلی که باعث جذب من به مانشت شد همین محیط بازدانشجویی دربحث های مختلف واینکه بچه ها آزادانه اظهارنظرمی کنن بود.
بعد درجواب flowerirani عزیز باید تعریف زیر رو بگم:
In simple hill climbing, the first closer node is chosen, whereas in steepest ascent hill climbing all successors are compared and the closest to the solution is chosen. Both forms fail if there is no closer node, which may happen if there are local maxima in the search space which are not solutions
باتوجه به این تعریف تپه نوردی ساده با گرادیان متفاوته همون طورکه راهیان هم اشاره کرده.نظری دارید خوشحال می شم بگید.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۱۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ق.ظ، توسط flowerirani.)
۳۷ حتما ۱و۲ میشه

صراحتا اسم الگوریتم قید نشده ودرضمن شما میفرمایین ساده نه بهترین حالت تپه نوردی
من بازم روی این سوال اصرار دارم منظور از تپه نوردی بهترین حالتشه نه بدترینش
وقتی اسم الگوریتمی قید میشه الگوریتم بهینه اون هست
خدا ر وشکر شما مرجع نیستین وگرنه بدبخت میشدم۱۰درضد منو عقب مینداختین
ارسال: #۱۳۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  37 حتما ۱و۲ میشه

خب ۳۷ چرا میگید اون یکی گزینه هم درسته توضیح بدید

ارسال: #۱۳۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  ۳۷ حتما ۱و۲ میشه

صدالبته که شمادرست می فرمایید ومن هم ادعانکردم که مرجع هستم.فقط نظرم روگفتم وخواستم اگه اشتباه می کنم شما یادیگر دوستان تصحیحش کنید البته درصفحه قبل درباره نام الگوریتم درسوال مطرح شده یک مطلبی نوشتم.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۱۳۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
من نگفتم دوست عزیز درست میگم نظرمو گفتم ما مسلمونها معتقدیم ۱۴معصوم داریم هرکس دیگه ایی هم میتونه اشتباه کنه حتی طراحان من عرضم اتینه
البته شما و دوست عزیزمون دنسک واقعا ادمهای بادانش ومطلعی هستین ازتونم خوشم اومده اما بجان خودم بااستادمم مشورت کردم گفتن گرادیان وتپه نوردی یکسانند فقط عکس هم حرکت میکنند
راجب سوال ۳۷ عرض کردم وقتی عناصر مساوی باشند خوب حتما که برگ نمیشن واس هاین حتما ۲کلید دار ه۱و۲
اصر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S
ارسال: #۱۳۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Densike.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من نگفتم دوست عزیز درست میگم نظرمو گفتم ما مسلمونها معتقدیم ۱۴معصوم داریم هرکس دیگه ایی هم میتونه اشتباه کنه حتی طراحان من عرضم اتینه
البته شما و دوست عزیزمون دنسک واقعا ادمهای بادانش ومطلعی هستین ازتونم خوشم اومده اما بجان خودم بااستادمم مشورت کردم گفتن گرادیان وتپه نوردی یکسانند فقط عکس هم حرکت میکنند
راجب سوال ۳۷ عرض کردم وقتی عناصر مساوی باشند خوب حتما که برگ نمیشن واس هاین حتما ۲کلید دار ه۱و۲
اصر
مرسی دوست عزیز
خب سوال ۳۷ شما گفتید گزینه ۱ درسته و مثال نقضتون این بود که همه عناصر توی مساوی باشند
خب در این حالت آیا اون عنصری که در برگ هست و با بقیه مساری هست بزرکترین نیست ؟ درسته عنصری که توی ریشه هست بزرگترین عنصر هم هست ولی باز هم یک بزرگترین عنصری توی برگه ... نمیدونم والله

سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال: #۱۳۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کاری نداره من سرجلسه کشیدمش
این نقض
خب من از شما خیلی خوشم میاد چون سر حرفتون هستید
حالا من چند تا سوال از شما دارم
اول اینکه آیا تو هرم کمیه بخواهیم دنبال بزرگترین عدد بگردیم مگر n/2 آخر را جستجو نمیکنم و بزرگترین را برمی گرداینم؟آیا این n/2 برگ نیستند؟آیا این الگوریتم تو کتب مرجع نیست؟
گزینه ۱ سوال ۳۷ را با دقت با هم بخوانیم
بزرگترین عنصر حتما در یک برگ ذخیره شده است.
حالا من سوالم از شما اینه که آیا گفته "بزرگترین عنصر حتما فقط در یک برگ ذخیره شده است"؟
من زیاد فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که منظور سوال این جمله نبوده و فقط این بوده که بزرگترین عدد حتما تو برگه که صد در هزار درسته حالا میخواد چند جای دیگه هم ذخیره شده باشه حتی تو ریشه!!!
دوست دارم اگر اشتباه می کنم با منطق جواب منو بدید.
ممنون میشم
در ضمن از آنجا که کنکور ۹۴ نمیخوام در مورد کنکور ۹۳ صحبت کنم ولی دوست داشتید پیغام خصوصی بذارید تا در مورد سوال ۴۸ آی تی پارسال که خیلی سوال قشنگیه و من هم اشتباه زدم و کلید طراح صدرصد درسته(البته با منطق و عقل بنده)بحث کنیم.
مشتاقانه منتظر نظر شما و دوستان هستم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۱ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۱ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close