زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۱۳۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ق.ظ، توسط flowerirani.)
بله حق باشماست چون کلمه فقط ذکر نشده سوال ۳۷ دو جواب میشه اما من که دو رو زدم اما باورم هنوز این این سوال اگر نگم مشکل داره ابهام داره همین بزرگترین عنصر میتونه غیر برگم باشه. خوب کاش قید کرده بود عناصر متمایزن اونوقت جای بحث نداشت اگر یادتون باشه عناصر هیپ میتونن تکراری باشن

راجب سوال ۴۸ سال ۹۳ توجیه تونو برام بفرستین من اون سوالو قبول ندارم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  بله حق باشماست چون کلمه فقط ذکر نشده سوال ۳۷ دو جواب میشه اما من که دو رو زدم اما باورم هنوز این این سوال اگر نگم مشکل داره ابهام داره همین بزرگترین عنصر میتونه غیر برگم باشه. خوب کاش قید کرده بود عناصر متمایزن اونوقت جای بحث نداشت اگر یادتون باشه عناصر هیپ میتونن تکراری باشن

آقا شما میتونی یک مثال بزنی که بزرگنرین تو برگ نباشه و توی غیر برگ باشه حتی با کلید مساوی
باور کنید گزینه یک درسته و براش توی کتب مرجع الگوریتم داریم با مرتبه زمانی O(n)
باز من پیشنهاد میکنم که گزینه یک را دوباره و با دقت بخونید
سوال ۴۸ سال ۹۳ را براتون پیام خصوصی میکنم
دوستان دیگه نظرشون در مورد سوال ۳۷ بگند و اگه توجیه من اشتباه است بگند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  بله حق باشماست چون کلمه فقط ذکر نشده سوال ۳۷ دو جواب میشه اما من که دو رو زدم اما باورم هنوز این این سوال اگر نگم مشکل داره ابهام داره همین بزرگترین عنصر میتونه غیر برگم باشه. خوب کاش قید کرده بود عناصر متمایزن اونوقت جای بحث نداشت اگر یادتون باشه عناصر هیپ میتونن تکراری باشن

آقا شما میتونی یک مثال بزنی که بزرگنرین تو برگ نباشه و توی غیر برگ باشه حتی با کلید مساوی
باور کنید گزینه یک درسته و براش توی کتب مرجع الگوریتم داریم با مرتبه زمانی O(n)
باز من پیشنهاد میکنم که گزینه یک را دوباره و با دقت بخونید
سوال ۴۸ سال ۹۳ را براتون پیام خصوصی میکنم
دوستان دیگه نظرشون در مورد سوال ۳۷ بگند و اگه توجیه من اشتباه است بگند
نه من کاملا باهاتون موافقم

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: pasbag
ارسال: #۱۳۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط neda.h.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سلام
شما چقد دقیق حرف میزنی. Confused
یه چند تا سوال تو ذهنم هست می پرسم ازتون:
چرا شما جوری حرف میزنید که انگار طراح کنکور خودتوت بودید؟ آخه گفته بودید:"نظر من اینه پس بی شک نظر طراحم همینه"
بقیه سوالا هم که بچه ها توضیح داده بودند.نیازی نبود اینقد خودتون رو در تایپ کردن خسته کنید.لازم بود؟

چه جالبSmile
من بعد از گذاشتن پستم دیگه به مانشت سر نزدم.
چقد عصبانی هستن همه اینجاSmile
دوست من، من کلا همینجوری حرف میزنم. اگه باعث رنجش بعضیا شد بدونید که اصلا همچین قصدی نداشتم و حتی فکر نمیکردم پستم همچین فیدبک تندی داشته باشه!Smile
دوست من، من نگفتم "نظر من اینه 'پس' بی شک نظر طراحم همینه"، گفتم "این نظر منه، و بی شک نظر طراح" فقط همین! معنیش اینه که من شک ندارم نظر طراح هم همینه. میگید نه صبر کنید کلید نهایی بیاد.
من میگم، طراح فقط در صورتی کلیدشو عوض میکنه که به چیزی "حواسش نبوده باشه". ولی وقتی طراح "مخصوصا" سوالی رو طرح میکنه و جوابی براش درنظر میگیره که حتی برای دانشجو اذیت کنندست و باعث اعتراضش میشه، طراح کلیدو عوض نمیکنه، چون با آگاهی کامل از سوال و جوابش، سوال رو طرح کرده. اما وقتی طراح به چیزی حواسش نبوده، اونجا فرق میکنه. و احتمالا اعتراض مؤثر میفته.
من حتی خودم به طرح سوال سیستم معترضم اما اعتراض توی سنجش ثبت نکردم. چون مشخصه که طراح مخصوصا این سوال رو طرح کرده و مخصوصا تعداد قاب ها رو نداده! خودش "حواسش بوده" چکار کرده. نه اینکه تعداد قاب رو جا انداخته باشه. اگر هم واقعا جا انداخته، نیاز به ۶۰هزارتا اعتراض نیست. با یه گوشزد هم متوجه میشه تعداد قاب توی سوال "جا افتاده". برعکسِ چیزی که بقیه فکر میکنن که هرچی بیشتر اعتراض بزنیم بهتر، من میگم از این خبرا نیست. چشم من آب نمیخوره. طراح "اگر بخواد" چیزی رو "اصلاح" بکنه، با چنتا اعتراض هم متوجه میشه و اصلاحش میکنه. اگر هم نخواد، با ۲۰۰هزار تا اعتراضم عوضش نمیکنه.
سوال شبکه هم من نگفتم اعتراضتون بی مورده، گفتم "متأسفانه" این سوال هم بنظر میاد که طراح منظور دیگه ای داشته. معضل همیشگی کنکور! بنظر من بیشتر توی صورت سوال اشتبا کرده تا توی گزینه ها. این نظر منه! باور کنید نظر من اصصصصصصلا برای طراح سنجش مهم نیست Big Grin نگران نباشید Big Grin
دوست عزیزِ دیگه که گفته بودی شما اومدی کلیدای خودتو تأیید کنی، دوست من باید خدمتت بگم بنده خودم ۹تا جواب اشتباه دارمSmile اول به ۲تاش خواستم اعتراض بزنم. اما توضیحات بچه ها رو که خوندم متوجه شدم خودم اشتباه کردم. چه بسا توی سوالایی که لیست کردم و بقول شما کلید رو تأیید کردم، سوالای اشتباه خودم هم هست! من فقط نظرمو گفتم! همین. شما خودتو با نظر من آشفته نکنSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70 , gunnersregister , flowerirani
ارسال: #۱۴۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سلام
شما چقد دقیق حرف میزنی. Confused
یه چند تا سوال تو ذهنم هست می پرسم ازتون:
چرا شما جوری حرف میزنید که انگار طراح کنکور خودتوت بودید؟ آخه گفته بودید:"نظر من اینه پس بی شک نظر طراحم همینه"
بقیه سوالا هم که بچه ها توضیح داده بودند.نیازی نبود اینقد خودتون رو در تایپ کردن خسته کنید.لازم بود؟

چه جالبSmile
من بعد از گذاشتن پستم دیگه به مانشت سر نزدم.
چقد عصبانی هستن همه اینجاSmile
دوست من، من کلا همینجوری حرف میزنم. اگه باعث رنجش بعضیا شد بدونید که اصلا همچین قصدی نداشتم و حتی فکر نمیکردم پستم همچین فیدبک تندی داشته باشه!Smile
دوست من، من نگفتم "نظر من اینه 'پس' بی شک نظر طراحم همینه"، گفتم "این نظر منه، و بی شک نظر طراح" فقط همین! معنیش اینه که من شک ندارم نظر طراح هم همینه. میگید نه صبر کنید کلید نهایی بیاد.
من میگم، طراح فقط در صورتی کلیدشو عوض میکنه که به چیزی "حواسش نبوده باشه". ولی وقتی طراح "مخصوصا" سوالی رو طرح میکنه و جوابی براش درنظر میگیره که حتی برای دانشجو اذیت کنندست و باعث اعتراضش میشه، طراح کلیدو عوض نمیکنه، چون با آگاهی کامل از سوال و جوابش، سوال رو طرح کرده. اما وقتی طراح به چیزی حواسش نبوده، اونجا فرق میکنه. و احتمالا اعتراض مؤثر میفته.
من حتی خودم به طرح سوال سیستم معترضم اما اعتراض توی سنجش ثبت نکردم. چون مشخصه که طراح مخصوصا این سوال رو طرح کرده و مخصوصا تعداد قاب ها رو نداده! خودش "حواسش بوده" چکار کرده. نه اینکه تعداد قاب رو جا انداخته باشه. اگر هم واقعا جا انداخته، نیاز به ۶۰هزارتا اعتراض نیست. با یه گوشزد هم متوجه میشه تعداد قاب توی سوال "جا افتاده". برعکسِ چیزی که بقیه فکر میکنن که هرچی بیشتر اعتراض بزنیم بهتر، من میگم از این خبرا نیست. چشم من آب نمیخوره. طراح "اگر بخواد" چیزی رو "اصلاح" بکنه، با چنتا اعتراض هم متوجه میشه و اصلاحش میکنه. اگر هم نخواد، با ۲۰۰هزار تا اعتراضم عوضش نمیکنه.
سوال شبکه هم من نگفتم اعتراضتون بی مورده، گفتم "متأسفانه" این سوال هم بنظر میاد که طراح منظور دیگه ای داشته. معضل همیشگی کنکور! بنظر من بیشتر توی صورت سوال اشتبا کرده تا توی گزینه ها. این نظر منه! باور کنید نظر من اصصصصصصلا برای طراح سنجش مهم نیست Big Grin نگران نباشید Big Grin
دوست عزیزِ دیگه که گفته بودی شما اومدی کلیدای خودتو تأیید کنی، دوست من باید خدمتت بگم بنده خودم ۹تا جواب اشتباه دارمSmile اول به ۲تاش خواستم اعتراض بزنم. اما توضیحات بچه ها رو که خوندم متوجه شدم خودم اشتباه کردم. چه بسا توی سوالایی که لیست کردم و بقول شما کلید رو تأیید کردم، سوالای اشتباه خودم هم هست! من فقط نظرمو گفتم! همین. شما خودتو با نظر من آشفته نکنSmile
سلام
راستش قبول دارم من تند برخورد کردم.من بابت اشتباهات بی مورد سر جلسه کنکور خودخوری میکردم و نمیخواستم قبول کنم که منم میتونم یه اشتباهاتی بکنم.Undecided
الان که آروم تر شم و از جو بعد از کنکور فاصله گرفتم میفهمم که اشتباه کردم و سر مباحث الکی با بچه ها جر و بحث میکردم.
از شما و سایر دوستان عزیز عذر میخوام.امیدوارم که اون نتیجه ای که میخاید را بگیرید Blush
چه جملاتی گفتما از خودم بعید بود Big Grin

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h , tanhatarin , flowerirani , SMD.interstellar
ارسال: #۱۴۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  من میگم، طراح فقط در صورتی کلیدشو عوض میکنه که به چیزی "حواسش نبوده باشه". ولی وقتی طراح "مخصوصا" سوالی رو طرح میکنه و جوابی براش درنظر میگیره که حتی برای دانشجو اذیت کنندست و باعث اعتراضش میشه، طراح کلیدو عوض نمیکنه، چون با آگاهی کامل از سوال و جوابش، سوال رو طرح کرده. اما وقتی طراح به چیزی حواسش نبوده، اونجا فرق میکنه. و احتمالا اعتراض مؤثر میفته.
من حتی خودم به طرح سوال سیستم معترضم اما اعتراض توی سنجش ثبت نکردم. چون مشخصه که طراح مخصوصا این سوال رو طرح کرده و مخصوصا تعداد قاب ها رو نداده!
چرا شما فکر میکنید طراح قراره سوال خودش رو حذف کنه؟کسی که این اعتراض رو بررسی میکنه این کار رو انجام خواهد داد.مطمئنا هدف طراح اینه که مسئولیت خودش رو که طرح سوال درسته به خوبی انجام بده ولی لزوما همیشه به نتیجه مطلوب نمیرسه.
امیدوارم بیشتر از این وقت کسی بابت سوالی که در صورت درست بودن هم حاوی هیچ نکته جدید و باارزشی نیست هدر نرود.

تغییر این سوال و سایر سوالات برام کوچکترین اهمیتی نداره با اعتراض به سوالات فقط سعی کردم حقی از کسی ضایع نشه.

Time Doesn't Exist Clocks Exist
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۱۴۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط neda.h.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)SMD.interstellar نوشته شده توسط:  چرا شما فکر میکنید طراح قراره سوال خودش رو حذف کنه؟
منظورم بطور کلی مسئولین مربوط به طرح سوالات و رسیدگی به اعتراضات بود

(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)SMD.interstellar نوشته شده توسط:  مطمئنا هدف طراح اینه که مسئولیت خودش رو که طرح سوال درسته به خوبی انجام بده
من اصلا اینطور فکر نمیکنم. اصلا. برای یه طراح بامسئولیت و با وجدان، طرح سوالات بی ایراد اصلا کار سختی نیست!! ولی میبینید که هر ساله چه حق هایی که با بی مسئولیتی طراحای کنکور به حق دار نمیرسه. یدونه تست رو که شما درست بزنی و شخص دیگه ای به غلط جواب سنجش رو بزنه و حتی شخص دیگه ای اون سوال رو اصلا نزنه، و همون یدونه تست شما رو از مرز قبولی به عدم قبولی ببره و در مسیر کاملا متفاوتی با اونچه که حق زحمتتون بوده قرار بده، و تمام اونچه که توی چند ماه به شما گذشته پایمال بشه، اونوقت شاید شماهم با من هم عقیده بشی. که متأسفانه ما مسئولِ بامسئولیت خیلی کم داریم. شاید برای شما کوچکترین اهمیتی نداشته باشه، اما برای منِ نوعی خیلی مهمه!! خیلی!
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)SMD.interstellar نوشته شده توسط:  تغییر این سوال و سایر سوالات برام کوچکترین اهمیتی نداره با اعتراض به سوالات فقط سعی کردم حقی از کسی ضایع نشه.
این خیلی خوبهSmile به شما تبریک میگم بابت حسن نیتی که داریدSmile واقعا خیلی باارزشه.
من شخصا از این حرکات خیلی خستم. قبلا توی پستم نوشتم که پارسال خیلی زحمت کشیدم و نتیجه ای واقعا دور از انتظارم گرفتم. نه فقط دور از انتظار خودم، دور از انتظار همه. کل این جریانِ درصد گرفتن ها و اعتراض ها به کلید، برام روزای بدی رو تداعی میکنه. پارسال هم اعتراض کردم. نتیجش رو هم دیدم....... به هرحال واااقعا امیدوارم که هرکی قد تلاشو زحمتش و قد نبوغش به نتیجه ای که باید برسه. ان شااللهSmile یا حق

اینم اضافه میکنم، که خوشبختانه امسال کم ایرادترین کلید رو داشتیم به نظر من. در مقایسه با سالهای گذشتهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SMD.interstellar
ارسال: #۱۴۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دوستان یه سوال دارم توضیحیکه آقای خلیلی فر دادن ینی اینکه باید سوال حذف بشه؟ سوال غلطه ؟ دوگزینه ای بشه؟؟؟
میشه یه نفر به من توضیح بده؟؟ لدفن!
ارسال: #۱۴۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ق.ظ، توسط flowerirani.)
کدوم سوال رو مبگبد؟
ارسال: #۱۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دارم توضیحیکه آقای خلیلی فر دادن ینی اینکه باید سوال حذف بشه؟ سوال غلطه ؟ دوگزینه ای بشه؟؟؟

اگرمنظورتون سوال ۸۳ هست،درهمون تاپیکی که باهمین موضوع زده شده درباره اش بحث شدولی بچه ها نیومدن نظرات خودشون رو اعلام کنن.به نظرمن که همون گزینه ۲ صحیحه.طبق کتاب خود آقای خلیلی فر، توضیح ایشون درباره گزینه ۲ نادرست هست.درهمون تاپیک دلیلش روتوضیح دادم.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۱۴۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دارم توضیحیکه آقای خلیلی فر دادن ینی اینکه باید سوال حذف بشه؟ سوال غلطه ؟ دوگزینه ای بشه؟؟؟

اگرمنظورتون سوال ۸۳ هست،درهمون تاپیکی که باهمین موضوع زده شده درباره اش بحث شدولی بچه ها نیومدن نظرات خودشون رو اعلام کنن.به نظرمن که همون گزینه ۲ صحیحه.طبق کتاب خود آقای خلیلی فر، توضیح ایشون درباره گزینه ۲ نادرست هست.درهمون تاپیک دلیلش روتوضیح دادم.

من خودم هم گزینه ۲ رو زدم فقط خواستم بدونم ینی امکان داره عوض شه کلید؟
اون سوال ارضا محدودست چطور؟

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کدوم سوال رو مبگبد؟

۸۳ و ۸۶ اگه اشتباه نکنم
ارسال: #۱۴۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
اینکه عوض میشه یانه رو نمی دونم.معمولاکلیداولیه گزینه اشتباه نداره هرچند دوستان روش بحث می کنن که مثلا فلان گزینه ای که اعلام شده غلطه.ممکنه بعضی سوالا دوگزینه ای باشن ولی معمولا گزینه اشتباه نداریم.
درموردسوال ارضای محدودیت هم نمی دونم چی بگم.من خودم برحسب درجه ای ۵ زدم.اماجمله زیرعینا درصفحه ۱۷۹ کتاب راهیان چاپ پنجم آورده شده.اگه این جمله رو ملاک قراربدیم به نظرم گزینه اعلامی درسته.
هیوریستیک MRV راهنمای قدرتمندتری است اما هیوریستیک درجه ای می تواندگره گشاباشد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۴۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
البته سوال معماری قطعا غلط هست،و جوابش ۹ میشه ، حدود ۱۰ بار در زمان های مختلف حلش کردم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۴۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
البته نظرمن هم این نبودکه حالاحتماپاسخ همه سوالات درست هستند.ولی توی این مدت تعیین شده برای اعتراض حرفهای بچه ها دیگه واقعاجالب شده بود.البته بایه نگاه به تاپیک های مشابه درسال۹۳ نبایدزیادتعجب زده می شدم ولی دوستان بعضی هاشون دیگه کنکور و طراحان و سازمان سنجش رو به شوخی گرفته بودن.پارسال بعضی ازبچه ها ۷ تا۸ تاسوال رومی گفتن جوابش غلطه یانمی دونم سوال ناقصه و... . ولی همون طورکه قبلاهم گفتم معمولا تعدادکمی ازسوالات درکلیدنهایی تجدیدنظرمی شن.
بعضی وقتها هم شاید حق با داوطلبین باشه که مثلا سوالی درست نیست اما سنجش ترجیح می ده اون سوال رومثلا چندگزینه ای یا با تاثیرمثبت کنه تاحذف.به هرحال دیگه بایدمنتظرموندودیدکه چی میشه.

Winston Churchill
ارسال: #۱۵۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط flowerirani.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دارم توضیحیکه آقای خلیلی فر دادن ینی اینکه باید سوال حذف بشه؟ سوال غلطه ؟ دوگزینه ای بشه؟؟؟

من خودم هم گزینه ۲ رو زدم فقط خواستم بدونم ینی امکان داره عوض شه کلید؟
اون سوال ارضا محدودست چطور؟

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کدوم سوال رو مبگبد؟

۸۳ و ۸۶ اگه اشتباه نکنم

==========
سوال ۸۳ موافقم خیلی از اساتید هوش گفتن ۱و۲ جوابه وهردو غلط هستن طبق دفترچه c
اما سوال ۸۶ نه کاملا درست هست

چون ۸۶ اول باید mrv زد وقتی راسی مساوی شدن با مقادیر باقی مانده اونوقت میری سراغ dh درجه بیشتر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۰ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۶۸ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۴ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۱ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close