زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود کتاب معماری پیشرفته کامپیوتر نویسنده Hwang

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
با سلام دوستان
من دنبال pdf کتاب معماری پیشرفته کامپیوتر نویسنده Hwang هستم . کی میتونه کمک کنهUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط Farzamm.)
من چند سال پیش خیلی دنباله این کتاب گشتم / چون قدیمیه رو نتونستم نسخه کامل کتاب رو گیر بیارم / ولی یه pdf گیر آوردم که فقط بعضی صفحات رو نداره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه کتاب کاملشو هم بخوای می توونم آفستشو براتون از دانشگاه بخرم / فک کنم حدود ۴۰-۴۵ هزار تومن بشه

“Suffering has been stronger than all other teaching, and has taught me to understand what your heart used to be. I have been bent and broken, but - I hope - into a better shape.”
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi9293

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۱ ۲,۵۴۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: nazmehr
  شبکه های کامپیوتری پیشرفته-محمود فتحی rad.bahar ۴ ۵,۲۰۷ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mihan123
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۶ ۴,۷۲۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedorage
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۰ ۵,۹۴۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: dashmohsen
  معرفی کتاب کنکور و تست برای دروس سیستم عامل پیشرفته و شبکه های پیشرفته amirhacker ۲ ۲,۲۰۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دانلود سوالات تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱ ( کد ۲۳۷۲) Lonely Palm ۷ ۶,۶۲۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: infinity31
  مفاهیم پیشرفته دیتابیس (ترجمه فصل ۱۲ تا ۲۲ کتاب سیلبرشاتس ) مرجعی برای دانشجویان ارشد mahsheygiven ۰ ۳,۹۰۹ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsheygiven
  درخواست توضیح در مورد چند اصطلاح از درس شبکه های کامپیوتری پیشرفته sahar121 ۲ ۱,۵۷۸ ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ashma
  کتاب درس و کنور سیستم عامل پیشرفته و کتاب پایگاه داده پیشرفته ebrahim.alaeee ۲ ۳,۶۳۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری۹۲(کد ۲۳۵۸) yaser.b ۱ ۱,۹۸۶ ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yasemi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close