زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه مربوط به دانشگاهها

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
سهمیه مربوط به دانشگاهها
سلام دوستان من یه سوال داشتم من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستم توی استان رتبه اول رو کسب کردم از چند نفر پرسیدم بعضی ها میگفتن تنها سهمیه ای که من دارم اینه که بدون کنکور میتونم توی دانشگاههای غیرانتفاعی و یا پیام نور ادامه تحصیل بدم بعضی ها هم میگفتن که برا کنکور دانشگاه سراسری هم سهمیه دارم و توی رتبه ام خیلی تاثیر میگذاره لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاعی داره و منو از این سردرگمی خلاص کنه ممنون میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ
سهمیه مربوط به دانشگاهها
۷۱ نفر بازدید آخه هیچ کسی پیام نوری نیست که جواب سوال منو بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
RE: سهمیه مربوط به دانشگاهها
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه سوال داشتم من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستم توی استان رتبه اول رو کسب کردم از چند نفر پرسیدم بعضی ها میگفتن تنها سهمیه ای که من دارم اینه که بدون کنکور میتونم توی دانشگاههای غیرانتفاعی و یا پیام نور ادامه تحصیل بدم بعضی ها هم میگفتن که برا کنکور دانشگاه سراسری هم سهمیه دارم و توی رتبه ام خیلی تاثیر میگذاره لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاعی داره و منو از این سردرگمی خلاص کنه ممنون میشم
فک کنم اینطوری باشه:
حتما باید کنکور شرکت کرده باشی و انتخاب رشته بکنی.
تو سراسری هم تاثیرگذاره البته اینو حتما پیگیری کنید.
ببینید تو رتبه تاثیر گذار نیست تو قبولیتوون تاثیرگذاره.مثلا ممکنه با رتبه ۲۰۰ و شاگرد اولی امیرکبیر قبول بشید.
باید نمره علمی کنکورتوون ۸۰ یا ۹۰ درصد نمره علمی نفر آخر پذیرفته شده تو اوون گرایش و اون دانشگاه باشه.
دانشگاهتون خودش آمار شاگرد اولیها رو واسه وزارت علوم میفرسته .
البته بهتره خودتوون هم پیگیر باشید و ازدانشگاه بخواید آمار رو سریعتر بفرسته تا سهمیه توون نسوزه.
ضمنا این سهمیه فقط یه بار قابل استفاده است.
موفق باشید.

البته نباید از تاریخ فارغ التحصیلیتوون بیشتر از یه ترم گذشته باشه
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
سهمیه مربوط به دانشگاهها
سوالتون رو جای نادرستی پرسیدین. بخش اخبار مناسب این سوال نیست. لطفا در بخش دانشگاه ها یا مسایل جانبی بپرسید.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۵۹ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۰۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  احتمال قبولی ارشد کنترل روزانه دانشگاههای تهران mositavasoly ۱ ۲,۳۹۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mositavasoly
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۳۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close