زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مباحث عمومی کنکور دکتری ۹۴ تا اعلام نتایج

ارسال: #۱۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: مباحث عمومی کنکور دکتری ۹۴ تا اعلام نتایج
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  ساختمان داده نبود که
همش گراف بودفک کنم از ۱۵سوال ساختمان داده، ۱۰تا گراف بود
منم گراف نه واسه ارشد خونده بودم،نه واسه دکتری:-(

به نظرم ساختمان داده که بیشتر الگوریتم بود سخت بود
سستم عامل بهتر از سال های قبل بود حداقل معلوم بود از چه کتابی سوال دادن
پایگاه داده راحت

سیستم عامل از چه کتابی سوال دادند دوست گرامی؟
از کتاب سیستم های توزیعی تننباوم

دوست عزیز من سه بار کتاب توزیعی تننباوم رو زیر و رو کردم، به استثنای ۲-۳ سوال بقیه از یه رفرنس دیگه بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوست عزیز من سه بار کتاب توزیعی تننباوم رو زیر و رو کردم، به استثنای ۲-۳ سوال بقیه از یه رفرنس دیگه بود
توو یه پستی گفتم سیستم عامل کار دکتر جلیلی بوده و ایشونم علاقه شدیدی به کتاب سینگهال دارنSmile)
ارسال: #۱۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  با سلام دوستان در این بخش فقط درد و دل هاتون رو بگید، برای بررسی سوالات میتونید با توجه به گرایشون به یکی از تاپیک های زیر برید:

گرایش نرم افزار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گرایش هوش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گرایش معماری:

زبان عمومی:

استعداد تحصیلی:

لطفا از ایجاد تاپیک های اضافه خود داری کنید، با سپاس فراوان.

سلام بی زحمت علوم کامپیوتر هم ایجاد نمایید. ممنون
ارسال: #۱۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط x86.)
زیاد نگران نباشید، یا قبول میشیم یا نمیشیم، اگه "یا نمیشیم" اتفاق بیوفته میریم Big Grin

(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سلام بی زحمت علوم کامپیوتر هم ایجاد نمایید. ممنون

سلام ممنون از یاد آوریتون ایجاد شد:

ارسال: #۲۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  زیاد نگران نباشید، یا قبول میشیم یا نمیشیم، اگه "یا نمیشیم" اتفاق بیوفته میریم
احسنت... همین خوبه... اصلا نریمم کلا دکتری هم نخونیم ۵ سال زودتر میتونیم به زندگی برگردیمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , x86 , هلیا۹۹
ارسال: #۲۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ
وقتی که سطح سوالات خیلی سخت طراحی میشه اونی که خونده با اونی که نخونده هیچ فرقی نمیکنه هردو گروه میگن سخته و نمیتونن جواب بدن ... یه سال از عمرمون به سختی گذشت انشالله همه اونایی زحمت کشیده بودن نتیجه بگیرن
ارسال: #۲۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط zahra_davoody.)
من سیستم توزیعی تنباوم رو حسابی خوندهبودم چند تا از سوالها که اصلان از اون نبود بعضی از سوالا هم که مباحثش مرتبط بود ولی معلوم بود از روی یه کتاب دیگه طرح شذه
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  ساختمان داده نبود که
همش گراف بودفک کنم از ۱۵سوال ساختمان داده، ۱۰تا گراف بود
منم گراف نه واسه ارشد خونده بودم،نه واسه دکتری:-(

به نظرم ساختمان داده که بیشتر الگوریتم بود سخت بود
سستم عامل بهتر از سال های قبل بود حداقل معلوم بود از چه کتابی سوال دادن
پایگاه داده راحت

سیستم عامل از چه کتابی سوال دادند دوست گرامی؟
از کتاب سیستم های توزیعی تننباوم

از همه طراح های سوال متنفرم که واسه عمر و وقت و روح و روان بچه ها اصلا ارزشی قائل نیستن یکی نیست به اینا بگه یه روند برای کنکور بزارین همون رو هر سال دنبال کنید نه اینکه سر کنکور ادم رو غافل گیر کنید تعداد سوال ها که با پارسال فرق داشت تعداد پایگاه رو کم کرده بودن نوع سوال ها هم فرق داشت .
اینها اولین شرایط طراحی سوال که هر معلم مدرسه ای رعایت میکنه بلد نیستن اینکه سوالها باید توزیع شده باشه نه اینکه همه از یکجا اونم برای کنکوری که معلوم نیست از چه کتابی سوال میاد یه نفر ممکنه چند تا کتاب بخونه اون وقت طراح سوال های سیستم عامل از این همه مبحث فقط گیر داده بود به ساعت برداری حالا اومد یه نفر همه رو حسابی خونده بود اون یه مبحث رو نخونده بود .
طراح ساختمان داده بر خلاف پارسال یادش رفته بود درخت قرمز سیاه هست و مباحث دیگه وفقط گیر داده بود به گراف و هر کدوم از سوال ها ۳یا ۴ سوال بود هر گزینه خودش یه سوال بود باید چند تا جمل پراکنده رو میشمردی که چند تاش درسته.
سوال های Gmat هم در همه جای دنیا ۲/۴۵ دقیقه وقت استانداردش هست ولی من نمیدونم توی ایران چرا اینطوره من فقط به سه تا سوال زبان رسیدم خوب فرق من با اونی که اصلا زبان نخونده چه طور معلوم میشه.
واقعا بی عدالتی در این کنکور ها با این طراحان و برگذارکنندگان به وفور دیده میشه و اینا اصلا یک ذره در صدد انتخاب بهترین ها نیستند بلکه فقط میخان یه چوری این کنکور رو از سر خودش رفع کنند و ما رو هم مسخره خودشون کردن .
اینها نیروی جوان تحصیل کرده رو سر کار گذاشتن وقتشون رو حروم کردن پولشون رو حروم کردن با روح و روانشون بازی کردن اینها همش حق الناس مگه حق الناس فقط دزدی هست من که هیچ کدومشون رو حلال نمیکنم.
ارسال: #۲۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
سلام بچه ها لینک دفترچه توو سایت اومده ولی در کمال نا باوری فکر کنم قصدشون اینه فقط ملت بیان کلیک کنن آمار سایت بره بالاSmile) چون خبری نیست تووشSmile
ارسال: #۲۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
اینو هستم Smile
ارسال: #۲۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ
دفترچه اومد بچه هاااااااا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۲۹۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۱۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۲۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close