زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحصیل مجدد

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
Rainbow تحصیل مجدد
سلام.من دانشجوی ترم ۶ رشته رادیولوژی هستم و رشته ما دارای طرح اجباری است و متولد سال ۷۱ بوده و یک سال پشت کنکور بوده ام. من می خواهم در کنکور سراسری سال ۹۵ شرکت کنم(در رشته پزشکی).
طبق صفحه ۵ مورد (ز) دفترچه سراسری سال ۹۴ برای شرکت در آزمون سراسری نیاز به گذراندن طرح خود می باشم و ذکر نموده که از نظر سربازی نباید مشکلی وجود داشته باشد و من با توجه به این نه طرح گذرانده ام و نه سربازی رفته ام آیا می توانم در کنکور سراسری آینده صرفا در رشته پزشکی تحصیل نمایم؟
با توجه به اینکه من چند روزبعد از آزمون سراسری فارغ التحصیل شده و به میزان ۱ سال فرصت برای معرفی خود به نظام وظیفه دارم آیا این ۱ سال فرصت شامل معافیت از سربازی و معافیت از طرح در این ۱ سال شده و می توانم ازمون سراسری را شرکت کنم و در صورت پذیرفتن می توانم در دانشگاه قبولی ثبت نام نمایم؟) واسه دانشگاه ازاد چه طوره؟
من نمیخوام از رشتم انصراف بدم. فقط یه سوال من همون سال که فارغ التحصیل میشم میتونم شرکت کنم ؟یا باید سال بعد فارغ التحصیلی شرکت کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
RE: تحصیل مجدد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)nashfa نوشته شده توسط:  سلام.من دانشجوی ترم ۶ رشته رادیولوژی هستم و رشته ما دارای طرح اجباری است و متولد سال ۷۱ بوده و یک سال پشت کنکور بوده ام. من می خواهم در کنکور سراسری سال ۹۵ شرکت کنم(در رشته پزشکی).
طبق صفحه ۵ مورد (ز) دفترچه سراسری سال ۹۴ برای شرکت در آزمون سراسری نیاز به گذراندن طرح خود می باشم و ذکر نموده که از نظر سربازی نباید مشکلی وجود داشته باشد و من با توجه به این نه طرح گذرانده ام و نه سربازی رفته ام آیا می توانم در کنکور سراسری آینده صرفا در رشته پزشکی تحصیل نمایم؟
با توجه به اینکه من چند روزبعد از آزمون سراسری فارغ التحصیل شده و به میزان ۱ سال فرصت برای معرفی خود به نظام وظیفه دارم آیا این ۱ سال فرصت شامل معافیت از سربازی و معافیت از طرح در این ۱ سال شده و می توانم ازمون سراسری را شرکت کنم و در صورت پذیرفتن می توانم در دانشگاه قبولی ثبت نام نمایم؟) واسه دانشگاه ازاد چه طوره؟
من نمیخوام از رشتم انصراف بدم. فقط یه سوال من همون سال که فارغ التحصیل میشم میتونم شرکت کنم ؟یا باید سال بعد فارغ التحصیلی شرکت کنم؟

ما اینجا در مورد رشته های کامپیوتر (علوم و مهندسی ) و آی تی بحث میکنیم و ائنطوری که فهمیدم سوال شما به این فروم ربطی نداره.
اما قبلا یه چیزایی درموردش خوندم و اونو بهتوون میگم.
آقایون بعد از فراغت از تحصیل حتما باید برن سربازی. مگه اینکه تو فرصت یکساله بتوونن در مقطع دیگه قبول شن. ولی شما طرحتوون رو باید بگذرونید و آیا میتونید اینقدر زمان بگذارید که به خوندن درسهای کنکور برسید؟
پذیرش مجدد در پزشکی برای اونایی که قبلا روزانه خوندن ممکن هست اما باید شهریه معادل شبانه رو پرداخت کنن.(به دلیل اینکه اونا زورشوون میرسه)
قبول شدنش الان سخت تر شده مخصوصا دولتی ولی بین الملل پولیشوون راحتتره.
آزاد هم خوبه ولی خوب اونهم هزینه اش بالاست.
من از جزیان طرح شما خبر ندارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۶۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۱۷ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۱۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۶۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۴۳ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۹۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close