زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رسیدن به درصد بالای ۸۰

ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
سلام.
دوستان، برای کسب درصد بالا تو این درس، چه کتاب های رو پیشنهاد می کنید؟
من اصول و مبانی مدیریت راهیان ارشد و مدرسان رو دارم اما به نظر میرسه کافی نیست.
مجموعه دو جلدی دکتر طرسا (پارسه) چطوره؟
بین دوستان، کسانی هستن که درصد های بالای ۷۰ رو زده باشن تو این درس؟ از چه منابعی مطالعه کردن؟

ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
همه کسانی که من دیدم درصد های خیلی خوب زده بودند از کتاب مرجع مدیریت رابینز خونده بودند

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , ali.radiohead , Happiness.72
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.
کتاب مرجع چند جلده؟ حجمش چقدره؟
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.
والله باز میگم اکثر بچه هایی که رابینز میخونن بالای ۷۰% میزنن ... من که شبکه بودم معماری نخوندم فقط چیزیه که دیدم
فکر کنم ۴۰۰ صفحه

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , ali.radiohead
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
RE: رسیدن به درصد بالای ۸۰
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.

رابینز۵۰۰صفحه میشه

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead , Behzad TP
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
من رابینز خوندم ۲ بار...بدون خلاصه نویسی
۷۱ درصد زدم
اکه یه سوال بی دقتی نمیکردم ۸۰ بود درصدم...رابینز خیلی روونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead , Behzad TP
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط ali.radiohead.)
رسیدن به درصد بالای ۸۰
همین کتابه دیگه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعا همین کفایت میکنه؟

------------------------------------
این کتابم دیدم، همون اسم و همون انتشاراته ولی ویرایش ۹۳ اما با دو برابر قیمت بیشتر.. صفحاتشم بیشتره مثل اینکه.. این کتاب رو بگیرم یا اولی رو؟

یدونه کتاب ۱ جلدی داره که اغلب همین رو به عنوان مرجع معرفی می کنن..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری هم میگن ۳ جلد رفتار سازمانی رابینز مرجعه Confused که فکر می کنم ۲ سال وقت لازمه برای تموم کردنش!

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط Behzad TP.)
رسیدن به درصد بالای ۸۰
(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من رابینز خوندم ۲ بار...بدون خلاصه نویسی
۷۱ درصد زدم

ایول... منظورتون همین کتابه؟

ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من رابینز خوندم ۲ بار...بدون خلاصه نویسی
۷۱ درصد زدم

ایول... منظورتون همین کتابه؟

بله همینه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
رسیدن به درصد بالای ۸۰
دوستان، ویرایش جدید (۹۳) از کتاب اصول و مبانی مدیریت تالیف دکتر پرچ + حسین ممتاز + مقسمی از انتشارات گسترش علوم پایه رو به همراه ویرایش ۹۲ حتما تهیه کنید.. تفاوت ویرایش جدید با ویرایش سال قبلی در اینه که خلاصه ای از کتاب رابینز رو ابتدای هر فصل آورده به اضافه تست های تالیفی آخر هر فصل. فصل ها همون ۱۶ فصل کتاب رابینز هستن. ویرایش ۹۲ فقط تست های سال ۸۳ تا ۹۲ سراسری و آزاد هستن + پاسخ های تشریحی دکتر پرچ که اگر ویرایش ۹۳ خونده بشه دیگه نیازی به خوندن پاسخ های تشریحی نیست.
پیشنهاد بنده برای دوستانی که نمیخوان کتاب چهارصد و خورده ای صفحه رابینز رو بخونن.

[تصویر:  343613_perech1.jpg]

[تصویر:  343613_perech2.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)ali.radiohead نوشته شده توسط:  سلام.

بهترین کتاب برای آزمون ارشد مهندسی it کتاب اصول و مبانی مدیریت مدرسان هست که هم درس هست و هم تست های آزاد و دولتی رو پاسخ داده. خیلی مفیده و کامله.
دوستان، برای کسب درصد بالا تو این درس، چه کتاب های رو پیشنهاد می کنید؟
من اصول و مبانی مدیریت راهیان ارشد و مدرسان رو دارم اما به نظر میرسه کافی نیست.
مجموعه دو جلدی دکتر طرسا (پارسه) چطوره؟
بین دوستان، کسانی هستن که درصد های بالای ۷۰ رو زده باشن تو این درس؟ از چه منابعی مطالعه کردن؟

ممنون.

بهترین کتاب برای آزمون ارشد مهندسی it کتاب اصول و مبانی مدیریت مدرسان هست که هم درس هست و هم تست های آزاد و دولتی رو پاسخ داده. خیلی مفیده و کامله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ZaHacker
ارسال: #۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
دوستان این کتاب مرجع مدیریت رابینز برای فناوری اطلاعات رو می شه با لینک به فروشگاه معرفی کنید، چون وقتی اسم رو آدم جستجو می کنه توی فروشگاه های مختلف واقعا چیزای عجیب غریبی پیدا می کنه!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۹۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۶۶۸ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Exclamation فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف csun ۱ ۲,۳۱۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Elham Pr
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۲۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۴۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  فروش کتاب کارشناسی ارشد IT و کامپیوتر با تخفیف ۶۰ درصد Mahshid-P ۱۰ ۶,۱۰۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rhf261
  فروش کتاب های کنکوری ( اکثرا" نو ) به قیمت ۶۵ درصد پشت جلد marjan_m ۱ ۲,۹۱۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close