زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره و برنامه ریزی برای امتحان تافل اینترنتی

ارسال: #۱۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
اگه زودتر شروع کنین منم هستم...
من که روزی یه ساعت میشینم cnn نگاه می کنم..تو این یه ماه گذشته خیلی بهتر شده گوشم...
فقط یه نظر
بهتره همه ددلاینشونو اعلام کنن و با توجه به اون گروه بندی کنیم و برنامه ریزی ...اینطوری نمیشه یه نفر ۹ ماه یه نفر ۱۵ ماه یه نفر ۵ ماه...
یه نظر دیگه : فک کنم واسه هر مهارت یه بخش جدا بزنیم بهتر باشه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , codin , alim93
ارسال: #۱۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
بچه ها یه نرم افزاری هست به نام "پرآموزی" برای یادگیری واژگان.من تعریفشو شنیدم شما چیزی نشنیدین؟هر نسخه اش ۵۰ تومن قیمتشه و سه تا لایسنس داره یعنی مثلا اگر خوب باشه بهتره شریکی بخریم هرکی یه لایسنسو برداره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , crevice
ارسال: #۱۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: مشاوره و برنامه ریزی برای امتحان تافل اینترنتی
سلام دوستان
منم هستم و تقریبا یک سال فرصت دارم و سطح زبانم خیلی خوب بود که مربوط میشه به سوم دبیرستان ولی همه چیز یادم رفته و در این مدت فقط چند تا فیلم دیدم و زبان رو به صورت جدی دنبال نکردم متاسفانه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط karbar.)
بچه ها حتما اگر می تونید از نرم افزار انکی برای حفظ لغت استفاده کنید، خیلی عالیه
به نظرم اونایی هم که می خوان تیر امتحان بدن حتما اول باید در ۲ الی ۳ هفته فشرده لغت کار کنید و بعد وارد منابع تافل بشید! اگر هم واقعا می خواهید نتیجه بگیرید تا تیر، باید از الان خیلی جدی کار کنید! مخصوصا اگر تا مهر و آبان gre هم دارید! از خود کنکور به نظر من بدتره!Smile
راستی منظور من از جدی روزی حداقل ۷ تا ۸ ساعت درس خوندنه! البته برای کسی که سطحش اینترمدیت رو به آپر باشه! وگرنه داشتیم کسایی که یک ماه خونده gre نمره خوب گرفته!Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Sadi_gh , so@
ارسال: #۲۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ
بچه ها کسی لینک دانلود این کتاب هارو نمیدونه چه طور میشه پیدا کرد؟
آخه من کتاب North Star building skills for the TOEFL iBT رو که میخواستم هر چی گشتم نبود!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  بچه ها حتما اگر می تونید از نرم افزار انکی برای حفظ لغت استفاده کنید، خیلی عالیه
به نظرم اونایی هم که می خوان تیر امتحان بدن حتما اول باید در ۲ الی ۳ هفته فشرده لغت کار کنید و بعد وارد منابع تافل بشید! اگر هم واقعا می خواهید نتیجه بگیرید تا تیر، باید از الان خیلی جدی کار کنید! مخصوصا اگر تا مهر و آبان gre هم دارید! از خود کنکور به نظر من بدتره!Smile
راستی منظور من از جدی روزی حداقل ۷ تا ۸ ساعت درس خوندنه! البته برای کسی که سطحش اینترمدیت رو به آپر باشه! وگرنه داشتیم کسایی که یک ماه خونده gre نمره خوب گرفته!Big Grin
من که بی خیال GRE شدم میخوام فقط رو همون تافل تمرکز کنم والا حرفتون درسته برای GRE باید زیاد خوند..
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
آره منم با دوستمون کاملا موافقم بهترین برنامه میتونه همون Anki باشه و یه برنامه خوب دگ هم memrise هست که میتونید از دیکشنری های اماده اش استفاده کنید(هم واسه اندروید و هم واسه ویندوز)... هرچند من با انکلی راحتترم.
در مورد GRE هم من فعلا کار خاصی واسش نمیکنم و فقط شروع به حفظ لغات ۱۱۰۰ واژه رو کردم که برای هر دو آزمون مفیده... متاسفانه همینجوری Codin هم گفت بسیار سخت و زمانبر هست و من هم واقعا نگران این قضیه ام!. فقط امیدوارم بتونم راه رو به جایی برسونم.

واسه شماهایی که وقت بیشتری دارید توصیه میکنم حتما اول واسه تافل خودتونو آماده کنید و امتحانو که دادید برید سراغ غول اخر(جی آر ای) ... چون واقعا دانش زبانی بالایی نیاز داره؛ عکس تافلی که بیشتر باید با تکنیک ها و چاله چوله آشنا بشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , arefeh.hp , iammiti
ارسال: #۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
متاسفانه هر دو ازمون باید داده بشن در هر صورت، موازی باشن بهتره

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
چقد جالب!
دقیقا این هفته داشتم فک میکردم کاش یه پایه داشتم باهاش زبان میخوندم واسه تافل
الان خیییلی اتفاقی اومدم مانشت و کلی خوشحال شدم
منم هستم!
البته یه سال وقت دارم خوشبختانه Smile
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
به نظرم قبل از شروع به خوندن، یه تافل آزمایشی توو امیربهادر یا هر مؤسسه‌ی دیگه بدید تا دستتون بیاد کجای کارید. کسایی که اصلاً با ساختار آزمون آشنا نیستند هم یکی دو آزمون مثل TPO یا Cambridge و ... بزنند بعد تافل آزمایشی بدند.
برای listeningهم وقتتون رو با فیلم (movie) یا سریال تلف نکنید، ولی پادکست یا ویدئوهایی مثل TED چرا.

از بین کتاب‌هایی که معرفی شد، oxford رو من از بقیه بهتر دیدم و flow خوبی داره. برای تقویت reading از بقیه مسلماً بهتره ولی فایل‌های listeningش از تافل آسون‌تره و نباید بهش اکتفا کرد. پادکست برای listening زیاده، مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا سری از ویدئوهای TED که لزوماً نیاز به تصویر نداره.
speaking حتماً باید یه دوست/همکار داشته باشید.
واسه writing حتماً باید یه نفر که زبانش، حداقل writing اش در حد عالی باشه نوشته‌های شما رو با حوصله تصحیح کنه و بهتون guide بده. اگر همچین کسی ندارید، حداثل برای این یه مورد کلاس تافل (نه کلاس زبان) برید.
واسه لغت، همون ۳ کتابی که گفته شد کافیه. از ۴۲ سوال reading حدود ۱۲-۱۰ تاش synonym هست و درجه‌ی سختی متوسطی دارند و اون کتابا کافیه براشون. ۱۱۰۰ زیاده. کلاً متن‌های تافل نیاز به تمرین reading دارند تا دایره‌ی لغات.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , crevice , website.expert , codin , Aurora , gogooli
ارسال: #۲۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط karbar.)
به نظرتون خرداد امتحان داریم بهتر نیست تا آخر فروردین برای لیسنینگ با سریال و فیلم بریم جلو و از اردیبهشت جدا برای لیسنیگ تافل کار کنیم؟
(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  به نظرم قبل از شروع به خوندن، یه تافل آزمایشی توو امیربهادر یا هر مؤسسه‌ی دیگه بدید تا دستتون بیاد کجای کارید. کسایی که اصلاً با ساختار آزمون آشنا نیستند هم یکی دو آزمون مثل TPO یا Cambridge و ... بزنند بعد تافل آزمایشی بدند.
برای listeningهم وقتتون رو با فیلم (movie) یا سریال تلف نکنید، ولی پادکست یا ویدئوهایی مثل TED چرا.

از بین کتاب‌هایی که معرفی شد، oxford رو من از بقیه بهتر دیدم و flow خوبی داره. برای تقویت reading از بقیه مسلماً بهتره ولی فایل‌های listeningش از تافل آسون‌تره و نباید بهش اکتفا کرد. پادکست برای listening زیاده، مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا سری از ویدئوهای TED که لزوماً نیاز به تصویر نداره.
speaking حتماً باید یه دوست/همکار داشته باشید.
واسه writing حتماً باید یه نفر که زبانش، حداقل writing اش در حد عالی باشه نوشته‌های شما رو با حوصله تصحیح کنه و بهتون guide بده. اگر همچین کسی ندارید، حداثل برای این یه مورد کلاس تافل (نه کلاس زبان) برید.
واسه لغت، همون ۳ کتابی که گفته شد کافیه. از ۴۲ سوال reading حدود ۱۲-۱۰ تاش synonym هست و درجه‌ی سختی متوسطی دارند و اون کتابا کافیه براشون. ۱۱۰۰ زیاده. کلاً متن‌های تافل نیاز به تمرین reading دارند تا دایره‌ی لغات.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط crevice.)
همونطوری که دوستمون گفتند؛ بهترین کار در اولین گام آشنایی از سطح زبان خود شماست. اما قبل از ارزیابی خود مطمئن شوید که با متدها و نحوه ی ارزیابی آزمون آشنایی کافی دارید. شاید به منظور آشنایی مطالعه کتاب آفیشیال گاید خود ETS بهترین راه حل باشد.
بعد از آشنایی با آزمون و ساختار و نحوه ارزیابی شما در هر مهارت میتوانید ارزیابی ای از خوتان انجام دهید که کجای راه قرار دارید. به منظور این ارزیابی همانطور که گفته شد میتوانید از ماک تست هایی مثل امیربهادر(از بقیه نمره ها دقیق تره) و یا خود ETS که ۴ نمونه ارائه می دهد و یا بدون هزینه و با کمک همین TپیO ها انجام دهید...
لینک کتاب آفیشیال گاید و سایر منابع از این فاروم:

لینک دانلود نرم افزارشبیه ساز "تی_P-او" !!! :

پ.ن: دوستان لطفا از اسم دقیق تی*p-او استفاده نکنید تا دوباره این لینک دچار مشکل نشه؛ چون شرکت ارائه دهنده حق نشر داره.. و خوشبختانه این مجموعه شبیه ساز توسط چینی ها فراهم آورد شده که مجموعه ای از آزمونهایی قبلی ETS هستش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert , arefeh.hp , Aurora , A V A
ارسال: #۲۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط website.expert.)
سلام
من هم زبانم ضعیفه ولی میخوام برای تافل برنامه ریزی کنم، یکسال هم وقت دارم

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط alim93.)
با سلام.میشه یه توضیح دقیق در مورد تافل و آیلتس و gre بدید......
اینکه امتحاناش به چه نحوه ایه؟چندتا تسته؟چندتاش listening........... هِ؟جریان نمره بالای ۱۰۰ چیه؟؟؟جریانِ مدتِ اعتبارِِِ مدرک چیه؟
نمره قبولیش چنده؟امتحاناش چند وقت به چند وقت برگزار میشه؟؟مصاحبه داره یا نه؟؟؟هزینه امتحان چقدره فعلا؟؟؟
یه سالی هست که میرم زبان....سطحمم preintermediate ....
واسه ارشد برنامه ریزی کردم.اونچنان وقتی هم نمیکنم که روزی ۷ ۸ ساعت زبان بخونم ولی کلاس زبانمو ادامه میدم.به نظرتون بعدِ ارشد به فکر گرفتن این مدارک باشم یا همین الان؟؟؟؟نظر خودم بعد ارشده.
ممنون میشم دوستان نظر بدن

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
دوستان به نظرتون بهتره برای حفظ کردن لغات از خود کتاب ها استفاده کرد یا از نرم افزار هایی مثل انکی و... ؟ منظورم اینه که مثلا من فایل انکی برای کتاب ۴۰۰Must-Have Words For The TOEFL رو که دیدم برای هر کلمه معانی زیادی رو نوشته بود که لزوما اولویت نداشت و بعضی از اونها خیلی دور از کاربردشون بود که کار رو سخت میکنه یا اینکه بهتره خودمون کلمات رو توی نرم افزار بنویسیم؟؟
لطفا نظرتون رو بگید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۳,۹۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۱۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۳۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۱۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۶۹۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۸۹۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۶۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۴۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۲۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close