زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی

ارسال: #۱۶
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام عیدتون مبارک سال خوبی داشته باشین من سال اولی هست که میخوام برای ارشد امتحان بدم برای کارشناسیم چون که موفق نبودم و دوره کارشناسی رو در پیام نور گذروندم خیلی استرس دارم و میترسم که نکنه دوباره موفق نشم حالا نمیدونم چطور و از کجا باید شروع کنم هر درس رو جدا جدا بخونم یا با هم , یا اصلا از چه درسی شروع کنم مثلا دروس مشترک رو کامل تموم کنم بعد برم سراغ تخصصی یا برعکس , ممنون میشم از لطفتون اگه من رو راهنمایی کنید با تشکر
سلام
لطفا در مورد وضعیت تحصیلی و مدت زمانی که میتونید در روز زمان بزارید یه پیام خصوصی به من بدید و توضیحاتی بفرمایید تا بتونم راهنمایی تون کنم.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , کوثر۱۳۹۳ , بنفشه
ارسال: #۱۷
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ق.ظ
RE: مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی
با سلام
من برای کنکور ۹۵ میخوام از الان شروع کنم
للطف کنید راهنماییمکنید آخه من سرکارمیرم روزا تا ساعت۲مشغول[/size]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ
سلام
لطفا هرچه سریعتر فایل ها رو واسم ایمیل کنید.
من ایمیل رو به صورت پیام خصوصی فرستادم.
با تشکر

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۱
۶
ارسال: #۱۹
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  هرچه سریعتر فایل ها رو واسم ایمیل کنید.
ارسال کردم براتون
ولی نحوه بیانتون زیاد جالب نیست. بنده هزار و یک مشغله و گرفتاری مربوط و غیر مربوط به ایام نوروز دارم.
بدهکار شما نیستم که میفرمایید زودباش بفرست بیاد!
۵
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۲۰
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط EMAD.F.)
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  هرچه سریعتر فایل ها رو واسم ایمیل کنید.
ارسال کردم براتون
ولی نحوه بیانتون زیاد جالب نیست. بنده هزار و یک مشغله و گرفتاری مربوط و غیر مربوط به ایام نوروز دارم.
بدهکار شما نیستم که میفرمایید زودباش بفرست بیاد!
خیلی ببخشید بنده قصد بی ادبی نداشتم.UndecidedUndecidedUndecided
در ضمن شما بدهکار نیستین، اون منم که بدهکار شما هستم.
لطفا اینقدر زود ناراحت نشین، اگه پ.م منو یکبار دیگه از روی حوصله بخونید اول با احترام کامل گفتم: لطفا...
شما خودتون لطفا رو پاک کردین بعد جواب دادین.
به هر حال پیام من نشان از بی ادبی به شما نبود، اگه شما اینطور فکر کردین، بازم ببخشید.ConfusedConfusedConfused

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , RASPINA , maryam_92a
ارسال: #۲۱
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
سلام خدمت دوستان.
اگر اشکالی نداشته باشه منم نظراتم رو می گم. امیدوارم که مفید باشه.
خواستم بگم عزیزانی که می خوان از الان شروع کنن فکر کنم یکم زود باشه. درسته که هر کسی شرایط خودش رو داره و شاید فکر کنه که چون پایه اش ضعیفه باید زود شروع کنه ولی به نظرم اگر از الان شروع شه آخرش به مشکل بر می خورید.
من تا حالا با کسی برخورد نکردم که از عید شروع کرده باشه و موفق باشه. البته انسان ها با هم فرق می کنند ولی به نظرم از تابستان کافی باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , Riemann , mahyamk , neda_Network , کوثر۱۳۹۳ , MSZ
ارسال: #۲۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان.
اگر اشکالی نداشته باشه منم نظراتم رو می گم. امیدوارم که مفید باشه.
خواستم بگم عزیزانی که می خوان از الان شروع کنن فکر کنم یکم زود باشه. درسته که هر کسی شرایط خودش رو داره و شاید فکر کنه که چون پایه اش ضعیفه باید زود شروع کنه ولی به نظرم اگر از الان شروع شه آخرش به مشکل بر می خورید.
من تا حالا با کسی برخورد نکردم که از عید شروع کرده باشه و موفق باشه. البته انسان ها با هم فرق می کنند ولی به نظرم از تابستان کافی باشه.
البته در تایید این صحبت ها باید بگم که انتخاب زمان شروع درس خوندن برای کنکور به ۲ فاکتور اساسی بستگی داره:
۱/ وضعیت درسی فرد (اینکه چقدر توی درس ها قوی هست و چقدر زمان اولیه برای برطرف کردن ضعف ها نیاز داره)
۲/ نحوه و عادات درس خوندن (تند یا آروم درس خوندن، میزان تکرار و مرور های مورد نیاز برای هر فرد، میزان گیرایی توی دروس مختلف و غیره)
پس زمان شروع میتونه کاملا متغیر باشه و ممکنه کسی زود یا دیر شروع کنه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F , همیلا , neda_Network , کوثر۱۳۹۳ , Behzad TP
ارسال: #۲۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سلام خدمت دوست عریز آقای MSZ
۱- میشه درباره درس زبان که اکثریت بچه ها در مورد منبع این درس مشکل دارن توضیح بدین؟؟؟
۲- درباره درس انتقال داده ها چه منبع ای خوب است و حالا که درس انتقال داده ها در کنار درس شبکه اومده امکانش هست که برای درس شبکه از لایه های دیگه سوال بیاد؟؟؟
با تشکر

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Behzad TP , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۲۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوست عریز آقای MSZ
۱- میشه درباره درس زبان که اکثریت بچه ها در مورد منبع این درس مشکل دارن توضیح بدین؟؟؟
۲- درباره درس انتقال داده ها چه منبع ای خوب است و حالا که درس انتقال داده ها در کنار درس شبکه اومده امکانش هست که برای درس شبکه از لایه های دیگه سوال بیاد؟؟؟
با تشکر
سلام
۱) متاسفانه زبان در کنکور منبع مشخصی نداره و هرچی خونده بشه ممکنه کم باشه. حتما لغات ۵۰۴ و تافل رو بخونید و English Grammar in use هم خونده بشه
۲) کتاب لئون گارسیا و کتاب دکتر فروزان رو در کنار هم پیشنهاد میکنم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Behzad TP , EMAD.F , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۲۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوست عریز آقای MSZ
با تشکر
سلام
۱) متاسفانه زبان در کنکور منبع مشخصی نداره و هرچی خونده بشه ممکنه کم باشه. حتما لغات ۵۰۴ و تافل رو بخونید و English Grammar in use هم خونده بشه
نیازی هست کتاب ۱۱۰۰ خونده بشه؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F
ارسال: #۲۶
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
با تشکر
سلام
نیازی هست کتاب ۱۱۰۰ خونده بشه؟
بصورت معمول، خیر. این کتاب لغات بسیار سطح بالاتر از نیاز کنکور رو داره و بیشتر به عنوان یکی از منابع مقدماتی برای آزمون GRE استفاده میشه. ولی اگر وقت اضافی داشته باشید و این کتاب رو هم بخونید و لغاتش رو حفظ کنید، ضرری نکردید.
۳
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
با تشکر
سلام
ببخشید این سول رو اینجا مطرح میکنم.
میشه کتاب ۵۰۴ و کتاب تافل رو اسم مولفین ش رو بگین؟؟؟

۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  ببخشید این سول رو اینجا مطرح میکنم.
میشه کتاب ۵۰۴ و کتاب تافل رو اسم مولفین ش رو بگین؟؟؟
البته این سوال ارتباطی به این تاپیک نداره ولی کتاب ۵۰۴ اصلا فرقی نداره مال کی باشه. میتونید فلش کارتش رو هم تهیه کنید.
کتاب تافل هم اسم کامل کتاب این هست: Essential Words for TOEFL
که نویسنده اش یادم نیست ولی به هر کتاب فروشی ای بگید کتاب رو میده بهتون چون یه کتاب مشخصه. برای این هم میتونید فلش کارت هاش رو بخرید و مهم نیست مال چه انتشاراتی باشه
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  نیازی هست کتاب ۱۱۰۰ خونده بشه؟

سلام.
یه کتاب مقسمی داره که کنکور های ۱۵ سال اخیر رو داره.گرامر و کلمات لازمش رو هم داره.به نظرم مفید هست.

۱۱۰۰ تو کنکور ۹۳ زیاد اومد و تو کنکور ۹۴ هم بچه ها می گفتن اومده.
به نظرم ۵۰۴، ۴۰۰ و ۱۱۰۰ رو بخونید.(روزی ۱۰ دقیقه کافیه)گرامر هم یک کتاب خلاصه گیر بیارید.بعدم کنکور های مقسمی رو بزنید کاملا کافیه.
امیدوارم مفید بوده باشه براتون.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F , MSZ , کوثر۱۳۹۳ , mrsh1372 , Behzad TP , عزیز دادخواه , alim93
ارسال: #۳۰
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  سلام.
یه کتاب مقسمی داره که کنکور های ۱۵ سال اخیر رو داره.گرامر و کلمات لازمش رو هم داره.به نظرم مفید هست.

۱۱۰۰ تو کنکور ۹۳ زیاد اومد و تو کنکور ۹۴ هم بچه ها می گفتن اومده.
به نظرم ۵۰۴، ۴۰۰ و ۱۱۰۰ رو بخونید.(روزی ۱۰ دقیقه کافیه)گرامر هم یک کتاب خلاصه گیر بیارید.بعدم کنکور های مقسمی رو بزنید کاملا کافیه.
امیدوارم مفید بوده باشه براتون.
سلام، ممنون از راهنماهیتون
برای کتاب گرامر نظرتون درباره کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین چیه؟؟؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close