زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟

ارسال: #۴۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ
فکر می کنم ما دانشجویان مهندسی تو مسیری که اومدیم حداقل یکبار به این موضوع که شاید مسیر اشتباهی اومدیم فکر کردیم و جای بسی تاسف داره برای مملکتمون و جای تعجب هم نیست که چرا همه به فکر مهاجرت هستند....

-------------------شد که چه بهتر نشدم فدا سرت زندگی جریان داره------------------
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , sepanta1990 , zahra_ce87
ارسال: #۴۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ
سلام. جالبه این تاپیک!Smile من به عنوان کسی که ابتدا مسیر پزشکی رو انتخاب کرده بودم به واسطه ی اطرافیانم و... و در همون اول سریعا برگشتم به حوزه فنی و مهندسی؛ جالب بدونین که واقعا اون زمان با اطلاع و توجیه ودلیل مسیرم رو عوض کردم البته نسبت به اون زمان و هم سن وسالام اطلاعات کمی نداشتم هر چند خیلی زیادم نبود اطلاعاتم. یادم هست همراه دوستم که هر ۲ نفرات برتر کلاس و مدرسه و ناحیه بودیم و رتبه دار المپیاد فسقلی دبیرستان هم بودیمSmile هر ۲ در یک اقدام انتحاری که یک مسیر رو انتخاب کردیم (پزشکی) سپس هر دو مسیرمون رو عوض کردیم و دوستم رفت عمران فردوسی و منم حوزه کامپیوتر و ای تی. یادم نمیاد تا به حال از پشیمونی مسیر باهم صحبت کرده باشیم. الان هر ۲ به نحوی چیزایی بدست اوردیم که نگم آرمانی اما قابل قبول است؛کلی گفتم. یک توصیه به همه ی شما عزیزانی که خیلی هاتون از من بزرگترین بکنم این که: بدونید توی یک مسیری اگر دیدید داره از لحاظ نیرو انسانی پر حجم میشه(پزشکی و فنی از این لحاظ هیچ تفاوتی ندارند) پس بایس دنبال مسیرهای جدید-کارهای جدید-و تنوع مسیر باشین و توی هر فیلد و زمینه ای سعی کنید به سمت بهترین بودن حرکت کنید. ببینید بعد مالی قضیه تو نسل پدران ما صادق است نه تو نسل های ما که از این لحاظ بی تفاوت است و حجم نیروی انسانی زیاده. عزیزان سعی کنید چون متغیر های بیرونی زیادی تو کشورمون هست باید چند مسیر رو هدف بزارین که یکی به سر انجام برسه با کیفیت خوب.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , nanajoon
ارسال: #۴۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
منم با حرف یکی از بچه ها موافقم
خیلی ها پزشکی میخوونن نه برای خدمت به خلق
میخونن برای پرستیژ و وجه اجتماعی و پوشش ضعف هاشون و شاید هم پول
خیلی از این قشر محترم میان شرکت ما (کارم طوری که با همه نوع قشری از جامعه سرو کار دارم)
بعضی هاشون وارد که میشن میگم " من دکتر فلانی هستم " با یک لحن متکبرانه ای!!!!!!
و این اتفاق اینقدر زیاد میفته که گاهی همکاران به شوخی میگن ما هم باید بهشون بگیم " من مهندس فلانی هستم " از منشی وقت گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته این فقط یک مزاح بود ولی متاسفانه واقعیت جامعه همینه
و خانم دکتری همین دو روز پیش اومدن و با من صحبت کردن و بعد از معرفی خودشون ، مشکلشون رو بیان کردن و در پایان فرمودند :"متاسفانه اینترنت ایران افتضاحه اونم وقتی که بیمار تو مطب نشسته و من با این اینترنت صعیف مجبورم دنبال اسم دارو و خواصش بگردم!!!!!!!!!!!"
صد افسوس !!!!!!!!!!!!
و دکتری دیدم که نه مطب داشت و نه ویزیت میگرفت با اون که هیچ مشکل قانونی نداشت . رایگان ویزیت میکرد و نسخه مینوشت و واقعا دکتر بود . مال اون زمانای قدیم هم نبود . جوان و خبره. الانم کار میکنه !!!!
هرکاری اگه عشق توش باشه و ذکاوت هم بزاری کنارش و وجدان رو سرمایه کار منی میشه ازش پول ساخت . اونم پول با برکت نه پولی که .....................
نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۴۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ق.ظ
RE: در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟
الان مساله فقط پوله! چی کار کنیم پول دارشیم ! سوال اساسی اینه من برم چه رشته ای که درآمد ساز باشه؟ خوب اگه فکر میکنید قابلیت بودن در محیط سخت و سرو کله زدن با بیمار و وجدان خودتون رو دارید راه مشخصه! ولی جالبه واقعا تو مملکت عزیزمون آیا میشه برای ۱۰ سال آینده انقدر شیک برنامه چید؟ نه اصلا تو دنیای واقعی وقتی آدم از دو ماه دیگه اوضاع خبر نداره چه طور انقدر راحت میشه برنامه ریزی بلند مدت کرد؟ اگر میشد با اظمینان حداقل ۳۰ درصد هم برنامه ریزی کرد و به نتیجه رسید من کلا مسیرم رو به سمت متفاوت عوض می کردم! ولی آیا شدنیه؟ ای کاش شدنی بود! من همیشه کسانی که دقیقا حتی با اصراربر روی نظرشون پافشاری میکنند تحسین میکنم چون یا بسیار امیدوارند یا خیلی قوی! بنابراین موفق باشید چه اونهایی که می مونند تو ایران چه میزند . چه کسانی که به دنبال پول هستند و چه کسانی که در دنیای ایده الیستی شخصی به وسعت کاسه سرشون زندگی میکنند. موفقیت یعنی اینکه دقیقا بدونی چی میخوای بدونی چه وقت خوشحالی و خودت باشی حتی اگه دنیا باهات مخالفت کنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۵۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  فردا ممکنه پزشکا بریزن به مانشت و این تاپیک هم مثل سریال درحاشیه اعتراض کنن.

من نمیدونم چرا بدون توهین به یه شغل یا ا فراد نمیتونیم نظرمون را بگیم.
آقا کی میگه همه پزشکان بدند؟؟؟؟ پزشک خوب هم زیاده و وجود داره.

پزشک خوب داریم.چند سال پیش تو شهر ما یکی بود که از کسایی که به نظرش فقیر بودن هزینه ای نمیگرفت ولی بعدش پزشکای هممون شهر دست به یکی کردن و اوون بنده خدا فرار کرد.تازه اوون بنده خدا اصلا اهل استان ما هم نبود.
پزشک خوب داریم ولی مگه چند درصد جامعه رو تشکیل میدن؟

حالا چرا رکود مملکت دامن پزشکا رو نمیگیره؟ حتی تو کشورهای جنگ زده سوریه و عراق یا افغانستان یا کشورهای آفریقایی تا برسه به کشورهای شرق اروپا یا کشورهای تاپ دنیا اوضاع اینطوری نیست. باور کن فقط ایران اینطوریه.
درآمد یه کارمند عادی رو تو آمریکا با درآمد یه متخصص آمریکایی مقایسه کن.مگه متخصص آمریکایی زحمت نکشیده؟
من به شخصه دریافت رشوه از قشر ضعیف جامعه رو بدتر از بالا رفتن از دیوار تو روز روشن میدونم.
بارها پزشکایی رو دیدیم که با تشخیص غلطشوون زندگی مردم رو گرفتن.خیلی خونسردانه با مسئله برخورد کردن وککشون هم نگزیده.شمارشون هم کم نیست.
ما بخیل نیستیم و نگامون به جیب مردم نیست ولی با صحبتتاوون مخالفم.اگه خدای ناکرده راهتوون به بیمارستان بخوره تازه عمق فاجعه رو درک خواهید کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۵۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
این بحثا بیشتر به کل کل کردن شباهت داره
از صحبتهای من به دلخواه خودتوون برداشت نکنید.
بحث دزد و اختلاس چی و دلال و ... یه چیز جداست;
(به قول دوستم که همین الان گفتش اینجا ایرانه و این حرفا بی فایدست)
کسی که ثروتمنده ایرادی به کارش نیست.
ضمنا میتونید برای مقایسه مشاغل مختلف تو آمریکا یه سرچ ساده بکنید. منظورم اینه که درآمد یه پزشک تو آمریکا ، آلمان ، ژاپن ،فرانسه و ... دویست برابر (یا هزار برابر) یه معلم نیست. ضمنا (البته بلانسبت دوستان عزیز به کسی برنخوره)(البته به دزان غیرمحترم هم برنخوره) اونا حاضر نیستن بیان جایی زندگی کنن که رییس بانک ملیش ۳۰۰۰ میلیارد یه جا برداره و در بره و البته موارد مشابه که شکر خدا کم نیست.

ما پزشکای محترم هم دیدیم و مثال هم زدیم دوست عزیز.

میشه یه پزشک شرافتمند بود. میشه یه پزشک متعهد بود و میشه از نوامیس کسی سوء استفاده نکرد. اینا همه خوبه.
ولی واقعیت جامعه ما این نیست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , kora , sepanta1990
ارسال: #۵۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
دوستان عزیز صد البته پزشک خوب داریم کم هم نیستن و این که وقتی مریض میبینه دکتر هم اخلاق داره هم کارش بلده میگه نوش جونت این پول حلالت باشه ولی دوستان میدونید مشکل جامعه امروز چیه صرفا یه عده بخاطر پول میرن پزشک میشن ما که نمیگیم پول بده یا نباید به درامد و آینده شغلی توجه کرد ولی دقیقا از وقتی این طرز تفکر در جامعه ما جا افتاد پزشکان پولی ظاهر شدند!!! اینو کسی میفهمه که عزیزش زیر تیغ جراحی همچین کسانی رفته و اگه زنده بیرون اومده با نقص عضو همراه بوده و بدتر این که خدایی نکرده اگر ازشون شکایت بشه انقدر پروسه حقوقی اون طولانی و وحشتناک که کلا بیخیال باید شد! من به شخصه خاله جوانم رفت پیش یه متخصص جراح عمل پروتز لگن انجام داد کلی هزینه کرد پزشک عوضی کلی پول گرفت و پروتز مزخرف براش گذاشت و کلا زد نصف استخون لگنش از بین برد حالا خاله ی جوون من نقص عضو داره یه پاش کوتاه بلند شده دیگه نمیتونه دو قدم خیال راحت راه بره شما اصلا میتونید تصورش کنید شکایتشم بعد ۳ سال هنوز تو مرحله اداریه و کلی مشکلات اینجوری افسردگی و ... بماند هنوز ایشون جراحی میکنه تا حالا تکلیفش روشن شه والان هرجا دیگه غیر ایران بود طرف بهچهارمیخ میکشیدن!!!!!!! شما باید از نزدیک این جور موارد ببینیدبرید یه سر پزشکی قانونی از نزدیک با گندایی که پزشکان محترم میزنند روبرو بشید بعد بگید مدینه فاضله است!باون وقت پزشکا سریع بهشون برمیخوره به یه مجموعه طنز که تازه ادم خوب هم توش هست و مثلا کادر بیمارستانش بی سوادن و با رانت اومدن گیر میدن! تا وقتی این فرهنگ انتقادپذیری نباشه وضع ما همینه که هست. بله من به شخصه به کسانی که ۱- اخلاقو شرف انسانی دارند و از خدمت به انسان ها لذت میبرند ۲- به پزشکی علاقه دارند ۳- دنبال شغلی با منزلت اجتماعی و صد البته درآمد عالی هستند توصیه موکد دارم برن پزشکی بخونند خودمم اگه خواهر برادر داشتم همینو بهش میگفتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , sepanta1990
ارسال: #۵۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ
بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟

سلام
با دیپلم ریاضی میشه شرکت کرد. با داشتن لیسانس هم میشه شرکت کرد (و احتمال زیاد اگه دولتی قبول بشه اصلا شهریه هم نمیخواد). زمان ثبت نام کنکور ۹۴ هم گذشته (ثبت نام آذر و بهمن ۹۳بود) ولی میتونن سال بعد شرکت کنن.

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۵۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟

با هر دیپلمی میشه شرکت کرد البته اگه دروس پیش نیاز تجربی رو گذرونده باشی(زیست و شیمی).
با لیسانس هم میشه شرکت کرد و شرایطش مثل بالاست.
اگه لیسانست قبلا دولتی بودی باید در صورت قبولی حتی با رتبه خوب هزینه شبانه رو بدی.مساله سربازی برای آقایوون هم که مطرحه.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  با هر دیپلمی میشه شرکت کرد البته اگه دروس پیش نیاز تجربی رو گذرونده باشی(زیست و شیمی).
با لیسانس هم میشه شرکت کرد و شرایطش مثل بالاست.
اگه لیسانست قبلا دولتی بودی باید در صورت قبولی حتی با رتبه خوب هزینه شبانه رو بدی.مساله سربازی برای آقایوون هم که مطرحه

سلام دوست عزیز
درمورد مطلب اولتون.منظورتون چیه دروس پیش نیاز رو گذرونده باشی؟ من همچین چیزی نشنیدم. فقط از زیست در کنکور سوال میاد که قاعدتا باید برای کنکور مطالعه بشه
در مورد هزینه هم اگه اطلاعات موثقی دارین بفرمایین. چون تا جایی که پرس و جو کردم و از دانشجوهاتی این رشته پرسیدم گفتن هزینه ای نداره ( گفتن تو کلاسشون همچین مواردی دارن و شهریه هم نمیدن)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  با هر دیپلمی میشه شرکت کرد البته اگه دروس پیش نیاز تجربی رو گذرونده باشی(زیست و شیمی).
سلام دوست عزیز
درمورد مطلب اولتون.منظورتون چیه دروس پیش نیاز رو گذرونده باشی؟ من همچین چیزی نشنیدم. فقط از زیست در کنکور سوال میاد که قاعدتا باید برای کنکور مطالعه بشه
در مورد هزینه هم اگه اطلاعات موثقی دارین بفرمایین. چون تا جایی که پرس و جو کردم و از دانشجوهاتی این رشته پرسیدم گفتن هزینه ای نداره ( گفتن تو کلاسشون همچین مواردی دارن و شهریه هم نمیدن)

من تو تالار apllyabroad و تو بخش موضوعات تغییر رشته به دندان پزشکی، پزشکی با داشتن لیسانس گشتم و تمومش رو خوندم و البته تو سایتهای موثق هم زیاد گشتم.
اولا باید امتحان دبیرستان درس زیست و شیمی رو امتحان بدی.
سازمان نظام پزشکی برش زیادی تو وزارت بهداشت داره و یه طورایی اونا تصمیم گیرنده هستن.اونا فیلترهای زیادی و اعمال میکنن که افراد کمتری سمت این رشته ها برن.
هزینه:
اگه الان دولتی میخونی و بعدش کنکور تجربی شرکت کنی و پزشکی قبول شی باید هزینه شبانه ها رو پرداخت کنی. ولی دانشگاه آزاد محدودیتهاش کمتره.پردیس بین المللی هم هزینه هاش بسیار بالاس.
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  با هر دیپلمی میشه شرکت کرد البته اگه دروس پیش نیاز تجربی رو گذرونده باشی(زیست و شیمی).
سلام دوست عزیز

من تو تالار apllyabroad و تو بخش موضوعات تغییر رشته به دندان پزشکی، پزشکی با داشتن لیسانس گشتم و تمومش رو خوندم و البته تو سایتهای موثق هم زیاد گشتم.
اولا باید امتحان دبیرستان درس زیست و شیمی رو امتحان بدی.
سازمان نظام پزشکی برش زیادی تو وزارت بهداشت داره و یه طورایی اونا تصمیم گیرنده هستن.اونا فیلترهای زیادی و اعمال میکنن که افراد کمتری سمت این رشته ها برن.
هزینه:
اگه الان دولتی میخونی و بعدش کنکور تجربی شرکت کنی و پزشکی قبول شی باید هزینه شبانه ها رو پرداخت کنی. ولی دانشگاه آزاد محدودیتهاش کمتره.پردیس بین المللی هم هزینه هاش بسیار بالاس.

درمورد هزینه خیلی مطمئن نیستم و دارم تحقیق میکنم
اما درمورد گذروندن درس شیمی و زیست تقریبا مطئنم که همچین چیزی نیست. ما دبیرستانمون کلا ریاضی بود ولی یکی از همکلاسیامون کنکور تجربی داد و رفت پزشکی. امتحان نهایی رو هم با ما میداد و کلا چیز اضافه ای نگذروند جز اینکه کنکور تجربی داد. این لینکم میتونین بخونین. نفر دوم تجربی رشته ش ریاضی بوده

۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط peroshatperoshat.)
بچه ها هنوز وقت هست برای کنکور دانشگاه ازاد امسال ثبت نام کنم؟؟مهلت ثبت نام گذشته؟حضوری برم سازمان سنجش ثبت نام می کنن؟برای دندو پزشکی باید برم سنجش؟اخه من ن که ریاضی بودم بعد مهندسی خوندم //نمی دونم برای دندون باید برم سنجش ؟؟ حیف عمر به هدر رفتم
خدا وکیلی شما اگه جای من بودین می رفتن ارشد شبکه دولتی تهران یا دندون پزشکی ازاد اونم از اول راه؟؟ من یکم خجالت میکشم از اول برا دندون شروع کنم
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط sepanta1990.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  بچه ها هنوز وقت هست برای کنکور دانشگاه ازاد امسال ثبت نام کنم؟؟مهلت ثبت نام گذشته؟حضوری برم سازمان سنجش ثبت نام می کنن؟برای دندو پزشکی باید برم سنجش؟اخه من ن که ریاضی بودم بعد مهندسی خوندم //نمی دونم برای دندون باید برم سنجش ؟؟ حیف عمر به هدر رفتم
خدا وکیلی شما اگه جای من بودین می رفتن ارشد شبکه دولتی تهران یا دندون پزشکی ازاد اونم از اول راه؟؟ من یکم خجالت میکشم از اول برا دندون شروع کنم

سلام
وقتش که گذشته. بعید میدونم راهی باشه برای ثبت نام ولی اگه پیدا کردین به ما هم بگین.
کنکور سراسری و آزاد ادغام شدن و ثبت نامش از سایت سنجشه .اگرم ثبت نام کنید با توجه به اینکه تا حالا برای کنکور نخوندین و الانم حدود دو ماه تا کنکور مونده خیلی بعیده بتونید قبول بشین چون آزاد تهران رتبه ی بالایی میخواد (حداکثر تا ۱۰۰۰ )
میتونید برای سال بعد مطالعه کنید و کنکورشو شرکت کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۸۹۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۰۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۴۷ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۸۸۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۱۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close