زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد دانشگاه آزاد ارزش داره ؟

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ
ارزش داره ۲ سال برم ارشد دانشگاه آزاد بخونم ؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
اینکه این سوال رو میپرسی یعنی خودت هم ته دلت راضی نیست بری آزاد. در هر حال شما از ما نظر خواستی ما هم باید جواب بدیم. اما قبلش یه سوال دارم : هدفت از درس خوندن چیه؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
RE: ارشد دانشگاه آزاد ارزش داره ؟
ارشد ازاد به شرطیکه بخواید دکتری را ازاد بخونید بله قظعا دارای ارزشه...

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  ارشد ازاد به شرطیکه بخواید دکتری را ازاد بخونید بله قظعا دارای ارزشه...
راستش دیگه پول دکتری آزاد خوندن رو ندارم ،به تنهایی دارای ارزش هست یا نه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  اینکه این سوال رو میپرسی یعنی خودت هم ته دلت راضی نیست بری آزاد. در هر حال شما از ما نظر خواستی ما هم باید جواب بدیم. اما قبلش یه سوال دارم : هدفت از درس خوندن چیه؟
راستش حس می کنم ارشد برای من یه جنبه روانی داره ،الان احساس موفقیت نمی کنم ،حس می کنم اگر ارشد بخونم احساس موفقیت بیشتری می کنم ،و این که فکر می کنم اگر ارشد نخونم ار بقیه پایین تر هستم چون الان تقریبا همه ارشد می خونن.
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
راستش منم مثل شما انگیزم فقط حس خوب موفقیته وگرنه گوربابای زندگی و آینده.اما بدیش اینه که من فقط بهترین دانشگاه ایران اون لذته رو بهم میده البته این چندان چیز بدی نیست چیز بد اینه که اندازه آشی که هوس کردم پول ندارم. شنیدی میگن قصر فردوس به پاداش عمل می بخشند. به نظر من بشین یه تعادلی توافقی بین آرزو و همتت برقرار کن بعدشم آستین رو بزن بالا و به قول دوستم یا علی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kader , neda_Network , sahar salehi
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ق.ظ، توسط ali0281.)
راستش منم این مشکل دارم امسال کنکور دادم کلی کلاس پارسه رفتم مردانه وار خوندم واسه کنکور ولی شاید تهران قبول نشم چون کنکور آسونی بود و درصدها میاد بالا به ما نمیرسه
حالا موندم آزاد برم اصلا یا نه شبکه باراجین قزوینم تو دانشگاه های آزاد اوله ولی از خیلی از اساتید بزرگ و با تجربه همونجا (چون کارشناسی خودم اینجا بودم )بالای ۱۰ نفر مشورت کردم همه به اتفاق هم مخالف با اومدن به آزاد بودن همه میگفتن واست ارزشی نداره از نظر آینده کاری اصلا غرقی نمیکنه وقتتو بذار یه کار دیگه بکن یا پولی که میخا بدی
دوستامم هستن که الان ارشدشونم گرفتن بیکارن یا در نهایت نصب دوربین انجام میدن و در سدد خوندن واسه دکتران که هزینش خیلی بالاست چون شما ارشد بری آزاد دکترا هم دانشگاه آزاد باید یاشی که هزینه خیلی بالایی داره .
از طرفی شما ارشد بخونی سطح انتظار دیگران ازت خیلی بالاتر میره اگه بازم کاری نتونی واسه خودت محیا کنی سرخورده تر میشی
کاش واقعا بتونم تصمیم درست بگیرم بین ارشد آزاد یا اصا یه شغل آزاد که هیچ ربطی به درست نداره ولی درآمد داره و آینده
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , AmiriManesh , neda_Network , flowerirani , emahii , nazanin1
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط yayarety.)
سلام

ارزش چیه؟

اگه ارزش، ترفیع علمی و آشنایی با روش های تحقیق و کار علمی هست، بله چه آزاد قزوین و چه سراسری ارزش داره
اما آزادهای دیگه به هیچ وجه
البته خب مسلما سطح علمی و شیوه کار و کیفیت تحصیلات در ایران کلا قابل مقایسه با خیلی کشورها نیست و پایینتره

ولی اگه ارزش، رسیدن به شرایط شغلی هست، اونوقت حرف اول رو مهارت می زنه نه تحصیل خالی

تحصیلات به تنهایی و بدون مهارت (یعتی آشنایی با ابزارها، برنامه نویسی و ...) شاید فقط برای کار آکادمیک به درد بخوره اون هم باید حتما تادکترا بخونین تا توی دانشگاه هیات علمی بشین، تازه باز هم اگه مهارت خوبی کسب نکرده باشید تبدیل به استادی می شوید که همه می گن هیچی بلد نیس، اگه فقط هم فوق لیسانس بگیرین نهایتا می شین استاد حق التدریس با یه حقوق آخر ترمی بصورت ساعتی و احتمالا آواره شهرهای مختلف برای پر کردن روزهای هفته واسه تدریس

به نظر من برید مهارت یاد بگیرید و زندگی شخصی تون رو پیش ببرید یعنی کار و ازدواج و ...
اونایی که خیلی عاشق علم هستن، باید زندگی شخصی شون رو یه جورایی فدا کنن و اگه توجیه فلسفی در زندگی براش نداشته باشن بعدا از شرایط موجود (خصوصا در ایران) نا امید و سرخورده می شن
اونایی که تحمل سختی ها و ناملایمات رو دارن و همچنان بعد از چندسال تدریس دانشگاهی از کیفیت کارشون کم نمی شه و
علاقه شون از این نمی ره هم خیلی کم هستن و هم خیلی آدمای خاصی هستن: عاشق واقعی، قوی و پوست کلفت!!!
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , AmiriManesh , zahra_ce87 , zorkide , gunnersregister , neda_Network , post98 , emahii , ali0281
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط itplus.)
آقا کسی میدونه واسه دانشگاه آزاد قبول شدن دانشگاه های تهران رتبه چند میخواد؟

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ
به نطر من دانشگاه آزاد مفت نمی ارزه ، والا دوست من همه درصداشو منفی زده بود فقط یکیشو ۱۰% زده بود واسه ارشد دانشگاه آزاد قبول شد، دانشگاهی که اینجوری پذیرش میکنه و مدرک میده دو سه سال دیگه مدرکش از الان خیلی بی ارزش تر میشه
۱۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , mjjoon , emahii
ارسال: #۱۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط:  به نطر من دانشگاه آزاد مفت نمی ارزه ، والا دوست من همه درصداشو منفی زده بود فقط یکیشو ۱۰% زده بود واسه ارشد دانشگاه آزاد قبول شد، دانشگاهی که اینجوری پذیرش میکنه و مدرک میده دو سه سال دیگه مدرکش از الان خیلی بی ارزش تر میشه
همه واحد هاش این طور نیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , emahii
ارسال: #۱۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  راستش منم این مشکل دارم امسال کنکور دادم کلی کلاس پارسه رفتم مردانه وار خوندم واسه کنکور ولی شاید تهران قبول نشم چون کنکور آسونی بود و درصدها میاد بالا به ما نمیرسه
حالا موندم آزاد برم اصلا یا نه شبکه باراجین قزوینم تو دانشگاه های آزاد اوله ولی از خیلی از اساتید بزرگ و با تجربه همونجا (چون کارشناسی خودم اینجا بودم )بالای ۱۰ نفر مشورت کردم همه به اتفاق هم مخالف با اومدن به آزاد بودن همه میگفتن واست ارزشی نداره از نظر آینده کاری اصلا غرقی نمیکنه وقتتو بذار یه کار دیگه بکن یا پولی که میخا بدی
دوستامم هستن که الان ارشدشونم گرفتن بیکارن یا در نهایت نصب دوربین انجام میدن و در سدد خوندن واسه دکتران که هزینش خیلی بالاست چون شما ارشد بری آزاد دکترا هم دانشگاه آزاد باید یاشی که هزینه خیلی بالایی داره .
از طرفی شما ارشد بخونی سطح انتظار دیگران ازت خیلی بالاتر میره اگه بازم کاری نتونی واسه خودت محیا کنی سرخورده تر میشی
کاش واقعا بتونم تصمیم درست بگیرم بین ارشد آزاد یا اصا یه شغل آزاد که هیچ ربطی به درست نداره ولی درآمد داره و آینده
راستش منم چند وقتیه درگیرم که با همین لیسانس برم یه تخصصی بگیرم و برم سر کار یا ارشد دانشگاه آزاد بخونم ،منم مثل شما با خیلی ها مشورت کردم اکثرا میگن با ارشد دانشگاه آزاد فقط مدرکت بالاتر می بری و بدون دکتری هم ارزشی نداره ،راستش منم دیگه پول دکتری آزاد ندارم ،خلاصه چند وقته با خودم درگیرم ،هر چی بیشتر فکر میکنم بیشتر سر درگم میشم.منم امیدوارم یه تصمیم درست بگیرم تا بعدا پشیمون نشم .
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط:  به نطر من دانشگاه آزاد مفت نمی ارزه
با اینکه از جبهه گرفتن بدم میاد ولی بهتر شما فردا هر داشگاهی که درس می خونی بری انصراف بدی و بجاش بری مهد کودک تا یکم حرف زدن یاد بگیری خیلی بهتره ! ! !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۷
۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: man123 , miss msv66
ارسال: #۱۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  ارزش داره ۲ سال برم ارشد دانشگاه آزاد بخونم ؟؟

سلام.
به نظرم اول باید ببینیم اصلا ارشد ارزش داره؟ Big Grin

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  راستش منم این مشکل دارم امسال کنکور دادم کلی کلاس پارسه رفتم مردانه وار خوندم واسه کنکور ولی شاید تهران قبول نشم چون کنکور آسونی بود و درصدها میاد بالا به ما نمیرسه
اساتید دانشگاه بهتون گفتند ارزش نداره و بهتره این پول یه جای دیگه هزیه کنی و دانشگاه آزاد نری؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۷۵۲ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close