زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حقوق یک برنامه نویس متوسط چقدره؟

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ
سلام .. میخواستم بدونم حقوق یه برنامه نویس متوسط سی شارپ , در شهرستان و تهران ساعتی چقدره(یا چقدر باید باشه ؟)؟ و اینکه اصولا" باید حقوق تو شهرستان و تهران برای برنامه نویس فرق کنه ؟
و یه سوال دیگه اینکه در چه صورت کارفرما حقوق رو افزایش میده ؟ اومدن سال جدید میتونه باعث افزایش حقوق بشه ؟ باتوجه به اینکه همه چی گرون میشه خب !
اگه میشه حقوق رو ساعتی بگید ! ممنون.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
خیلی سوالتون کلی هست و سوال کلی جواب نداره!!!
ساعتی نمیشه حساب کرد چون شخص با شخص فرق داره، شرکت با شرکت هم فرق داره. بعضی شرکتها هستند که ممکنه ساعتی کار کنند که اونها هم اول میبینید سواد شخص چقدره و براون اساس میان ساعتی میدن که خیلی این اتفاق به ندرت اتفاق میفته. حالا ممکنه تمام کار نگیرن و قرارداد هفته ای مثلا نیم وقت (۲۰ تا ۲۴ ساعت) به توافق برسن و اینجوری پول بدن و نه به اون مفهوم ساعتی

حقوق یک برنامه نویس قابل استخدام (تازه کار ولی قابل قبول) تو شهرستان بتونه بین ششصد تا حداکثر هفتصد هشتصد باشه و توی تهران حدود هشتصد نهصد باشه.
یک برنامه نویس متوسط بعد از چندماه کار تو اون شرکت توی شهرستان بتونه حقوق خودش رو به یک میلیون تا یک و دویست برسونه و توی تهران بتونه تا یک و نیم میلیون از این طریق کسب کنه.
خوب برنامه نویس حرفه ای تر بتونه دو میلیون و سه میلیون هم بگیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , RASPINA , S - Is , bahman2000
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
اخه من تو شرکت کار نمیکنم واسه همین سوالم کلی به نظر میاد.تو خونه واسه کسی ساعتی کار میکنم.الان ساعتی ۶ تومن حسابم میکنه + ماهیانه پاداش + پول تلفن و اینترنت !
میخواستم ببینم میتونم درخواست افزایش حقوق داشته باشم ؟وحقوق الانم چطوره در کل ؟

۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: حقوق یک برنامه نویس متوسط چقدره؟
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اخه من تو شرکت کار نمیکنم واسه همین سوالم کلی به نظر میاد.تو خونه واسه کسی ساعتی کار میکنم.الان ساعتی ۶ تومن حسابم میکنه + ماهیانه پاداش + پول تلفن و اینترنت !
میخواستم ببینم میتونم درخواست افزایش حقوق داشته باشم ؟وحقوق الانم چطوره در کل ؟
نه عزیزم فک کنم مناسبه (چون من دیدم تو شهرستان ما با ساعت ۳ تومن هم قرار داد میبندن )ولی کلا به جامعه برنامه نویسان کم لطفی میشه . اگه کارتو بهتر کنی خب پول تخصصت رو میگیری (البته قطعا شما خیلی از من و امثال من بهتره و خودتم حتما اینا رو میدونی که اینکه چند ساعت کد مینویسی در دوره طولانی مدت مهم نیست مهم اینه که چی مینویس !!!!!!!!!!!!!!) اگه بتونی چیزی بنویسی که.......... اونوقت نیازی نداری در مورد حقوق ساعت ۶ هزار تومان یا ساعتی ۶۵۰۰ تومان با رییس صحبت کنی

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
چند روزه میخواستم چندتا سوال در این باره بذارم
اگر قرار داد به صورت پروژه ای باشه وسطح شماهم درحد همون متوسط باشه چند درصد حساب میشه؟

و یه سوالدیگه .به نظرتون قرارداد ۴ ساله بستن اونم بدون بیمه عاقلانه است
//
من منتظر راهنمایی های شمام . چون احتمالا فردا میرم تا قرار داد ببندم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: حقوق یک برنامه نویس متوسط چقدره؟
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  به نظرتون قرارداد ۴ ساله بستن اونم بدون بیمه عاقلانه است
شما که تجربه ندارید قرارداد انقدر طولانی مدت نبندید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , tabassomesayna , Riemann
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  نه عزیزم فک کنم مناسبه (چون من دیدم تو شهرستان ما با ساعت ۳ تومن هم قرار داد میبندن )ولی کلا به جامعه برنامه نویسان کم لطفی میشه . اگه کارتو بهتر کنی خب پول تخصصت رو میگیری (البته قطعا شما خیلی از من و امثال من بهتره و خودتم حتما اینا رو میدونی که اینکه چند ساعت کد مینویسی در دوره طولانی مدت مهم نیست مهم اینه که چی مینویس !!!!!!!!!!!!!!) اگه بتونی چیزی بنویسی که.......... اونوقت نیازی نداری در مورد حقوق ساعت ۶ هزار تومان یا ساعتی ۶۵۰۰ تومان با رییس صحبت کنی
ممنون از نظرتون .
اره تو شهرستان ما هم تو شرکتها من حساب کردم ساعتی ۳ تومن بهش میافته.ولی خب اونجا شاید روزی ۸ ساعت واسه شون بزنن ولی کلش ۳ ساعت مفید کار کنن ! ولی من مثلا" وقتی میزنم ۶ ساعت عین این ۶ ساعت رو کار میکنم و دیگه اینکه پروژه ای که مینویسیم قراره توزیع بشه تو بازار فکر میکنم.پروژه در حد حرفه ای هست ولی من متوسطم ..من فقط کد هر قسمتی که میگن رو میزنم.

۰
۰
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام .. میخواستم بدونم حقوق یه برنامه نویس متوسط سی شارپ , در شهرستان و تهران ساعتی چقدره(یا چقدر باید باشه ؟)؟ و اینکه اصولا" باید حقوق تو شهرستان و تهران برای برنامه نویس فرق کنه ؟
و یه سوال دیگه اینکه در چه صورت کارفرما حقوق رو افزایش میده ؟ اومدن سال جدید میتونه باعث افزایش حقوق بشه ؟ باتوجه به اینکه همه چی گرون میشه خب !

سلام
به نظر من در چن حالت میشه درخواست افزایش حقوق داد
۱- پایان قرار داد و امضای قرارداد جدید که قاعدتا با افرایش سابقه باید به حقوقتون اضافه بشه
۲- اگه از کار خودتون خیلی راضی بودین و به یه مهره کلیدی در تیم برنامه نویسی تبدیل شدین و کارفرما هم بخاطر پروژه به شما نیاز داشت میتونین درخواست افزایش حقوق متناسب با توانمندیهاتون بدین

حقوق برنامه نویس تو تهران و شهرستان باید فرق کنه. تهران حداقل ماهی ۲۵۰ تومن باید کرایه ماشین بدی فقط!
چند سال سابقه کار دارین؟ خودتونو در چه سطحی میدونین؟

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام .. میخواستم بدونم حقوق یه برنامه نویس متوسط سی شارپ , در شهرستان و تهران ساعتی چقدره(یا چقدر باید باشه ؟)؟ و اینکه اصولا" باید حقوق تو شهرستان و تهران برای برنامه نویس فرق کنه ؟
چند سال سابقه کار دارین؟ خودتونو در چه سطحی میدونین؟
سابقیه کار نداشتم .. در حد متوسط رو به بالا هستم.پیش تر پروژه دانشجویی مینوشتم.
هر کاری گفتن تا الان بیشترش رو تونستم انجام بدم .

۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سابقیه کار نداشتم .. در حد متوسط رو به بالا هستم.پیش تر پروژه دانشجویی مینوشتم.
هر کاری گفتن تا الان بیشترش رو تونستم انجام بدم .

به نظرم حقوقتون تا یکسال مناسبه. کرایه ماشینم که نمیدین ترافیکم نمیمونین.

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close