زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عدالت بین دانشجویان رشته کامپیوتر و آی تی با سایر رشته ها

ارسال: #۱۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: عدالت بین دانشجویان رشته کامپیوتر و آی تی با سایر رشته ها
من یه سوال دیگه هم دارم
جالب بود واسم اینا اگه قصد کم کردن ظرفیت آیتی دارن؟پس چرا آموزش محور زیاد شده....شبانه غیر انتفاعی زیاد شده....
بنظر من که هدف درآمد زایی هس کسی بفکر بیکاری جوونا نیس
والا راه حل های بهتر از کم کردن ظرفیت میتونس وجود داشته باشه
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ
اون دوره ای که خوشبختی تو مدرک گرفتن بود خیلی وقته مرده ... الان باید کار بلد باشی ، حالا شما هی بشین درس بخون برو ارشد ، دکتری و ... خیلی خوبه ادم مدرک بالایی داشته باشه ولی سوال اصلی اینه که به اندازه ی مدرکت کار هم بلدی ؟؟
۲
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
من کارشناسی آی تی خوندم، دققیقا خاطرم هست سر چارت این رشته همیشه دعوا بود تو دانشگاه ما...! الانم میگن ریاضی مهندسی رو گذاشتن تو چارت آی تی واسه لیسانس ... دوست عزیز مشکل ما از قبل کنکور ارشد بوده! حتی سر فصل درساش معلوم نیست چی هستن، اینها هیچ ارشدم که از هر رشته ای با هر گرایشی راحت میان توش شرکت میکنن، منی که کارشناسی آی تی بودم واقعا برام سخته بخوام برق یا کامپیوتر شرکت کنم چون مدار و خیلی از درساشونو بلد نیستم ولی کامپیوتری ها یا حتی برقی ها خیلی راحت میان شرکت میکنن، دوستان گروه کامپیوتر که هوش و پایگاه داده (اونم سخت افزار)مشکل سازه واسشون که اکثرا تو دروس اختیاری پاس میکنن... به نظر من واقعا آی تی رشته نیست
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ
رشته ما مشکلش اینه که حتی اونایی هم که رشته شون این نیست میتونن بیان توش و حرفی واسه گفتن داشته باشن ! در کل باید عاشق این رشته بود تا توش موفق بود!

۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ق.ظ
دولت ما در قضیه تحصیل که مثل حیثیت و اعتبار هر ادم وکشور هست هم صرفا میخاد درامد زایی کنه
بقول بچه ها چرا پردیس بین الملل .... ازاد میاد ۴۰تا۴۰تا میگیره بعدش شریف مثلا ۸تا؟
بعدشم بچه ها من شنیده ام این ۸نفر اول شریف یا نهایتش ۱۲تا وقتی میرند سر کلاس میشند ۳۰نفر بقیه از کچا اومدن از چه فیلتری رد شدند
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۲۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ
عدالت!!!!!از چی داری صحبت میکنی.مگه اصلا همچین چیزی تو مملکت ما موجودیت داره.
شما دراید در مورد پذیرش کم صحبت میکنی
به خدا بهترین دوستهای من که خیلیهاشون معدل دیپلمشون بالای نوزده بود به خاطر مشکلات مالی نتونستن ادامه تحصیل بدن.بعضیهاشون قبول شدن و بعدا به دلیل اینکه بضاعت مالی نداشتن انصراف دادن از دانشگاه.
یک هم اتاقی داشتم که دومادشون خرج دانشگاهشو میداد.
شرمتان باد.اینا از عذاب وجدان باید بمیرن.کجای دنیا یک دانشجو و یا محصل اینقدر با سختی و تحمل مشقت داره امورشو میگذرونه.
شاید اکثرتون مرفه باشید و با همچین اشخاصی آشنایی ندارین و لی به قرآن دوستان نابغه من الان دارن تو گچ و سیمان زندگی میکنن فقط به این دلیل که بضاعت مالی نداشتن ادامه تحصیل بدن.
از این ناراحتم که این مسئولین نامسئول به قیامت هم اعتقاد دارند.
شرمتان باد شرمتان باد.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , yagmur0022 , rz.gh , kazhal@
ارسال: #۲۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  اون دوره ای که خوشبختی تو مدرک گرفتن بود خیلی وقته مرده ... الان باید کار بلد باشی ، حالا شما هی بشین درس بخون برو ارشد ، دکتری و ... خیلی خوبه ادم مدرک بالایی داشته باشه ولی سوال اصلی اینه که به اندازه ی مدرکت کار هم بلدی ؟؟

شاید یکی هدفش ادامه تحصیل باشه...عاشق یادگیری باشه...دلش بخواد تا آخر جلو بره...چرا نباید شرایط براش فراهم باشه؟

........
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  اون دوره ای که خوشبختی تو مدرک گرفتن بود خیلی وقته مرده ... الان باید کار بلد باشی ، حالا شما هی بشین درس بخون برو ارشد ، دکتری و ... خیلی خوبه ادم مدرک بالایی داشته باشه ولی سوال اصلی اینه که به اندازه ی مدرکت کار هم بلدی ؟؟

شاید یکی هدفش ادامه تحصیل باشه...عاشق یادگیری باشه...دلش بخواد تا آخر جلو بره...چرا نباید شرایط براش فراهم باشه؟

علاقه به تحصیل به کنار !

چند درصد از متخصصان ( حالا در هر زمینه ای ) در زمینه ی تخصصشان کار می کنند که دائما سواد عملی مطرح میشه !؟
بعد هم به نظر من زمینه ی کار برای خانم ها با آقایون تفاوت داره .. هر محیط و کمپانی ای مناسب برای خانم ها نیست ..!
هیئت علمی دانشگاه و ... هم نیاز به تخصص عملی نداره و صرفا مدرک نظری کاربردیه ( البته متاسفانه ) !
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
سلام به همه که دل هاشون بدجوری پره

سلام به همه که دل هاشون بدجوری پره

درسته ما توی کشوری که ادعا میکنن انقلاب ما انقلاب مستضعفین بود ولی فاصله حرف تا عمل در ایران به اندازه فاصله زمین تا اسمون هست کسی که پول نداره نمیتونه جای خوب تحصیل کنه یا شایدم اصلا نتونه درس بخونه زندگی میکنیم

ولی به این نکته مهم دقت کنیم که ما خدا رو داریم و ما باید تلاشمون رو کنیم و نتیجه رو به خدا واگذار کنیم و شک نکن که خدا برات بهترین رو میخواد

پس به امید روز های خوب و پر از موفقیت برای همه

یه روز خوب میاد
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۲۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
به نظر من ظرفیت ها بالا هست
اما
ظرفیت کل بالا هست که شامل دولتی و شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور میشه
من میگم ظرفیت دولتی بره بالا تا تعداد بیشتری از امکانات و اساتید اون دانشگاه ها استفاده کنن
نه اینکه غیر انتفاعی بیاد ۲۰ تا ۲۰ تا بگیره
مجازی ۴۰ تا ۴۰ تا
خدا تومن هم پول بگیرن ازونا و امکانات در حد صفر بهشون بدن
من خودم پارسال با رتبه ۸۰۰ غیر انتفاعی قبول شدم
یه ترم خوندم انصراف دادم
بابا ۲_۳ میلیون ترمی دادن واقعا ظلمه
۲
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
مگه ادامه تحصیل هم هدفه زندگی میشه ؟؟؟ :دی والله تو این مملکت برای درس خوندن به کسی پول نمیدن اگه به شما میدن پس به همین کار ادامه بده Smile
۰
۲
ارسال: #۲۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
مگه ادامه تحصیل هم هدفه زندگی میشه ؟؟؟ :دی والله تو این مملکت برای درس خوندن به کسی پول نمیدن اگه به شما میدن پس به همین کار ادامه بده Smile

هدف زندگی نه! امــــــــــــــــــــــــــــــــا وسیله ای برای رسیدن به هــــــدفه...(هر کس از زندگی یه چیزی میخواد! پس اونی که دنبال ادامه تحصیله حق داره که شرایط براش فراهم باشه!)

........
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , Happiness.72
ارسال: #۲۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
بعضی ها به درس خوندن علاقه دارن و اصلا هدفشون همینه ... نه پول
زیاد میشناسم از اینجور آدما

One day the hands of fate must be forced
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , Aurora , پوونه , so@ , Happiness.72
ارسال: #۲۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ
پس باید هدف بزرگی داشته باشید که با مدرک کارشناسی هنور نتونستید بهش برسید ...
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دوستان
یه سوال دارم
ایا تحصیل در مقاطع ابتدایی تا پیش دانشگاهی (ینی قبل از دانشگاه) فقط در ایران رایگانه؟ یا در بقیه کشورها هم رایگانه؟

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۵,۹۶۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  فروش کتاب های منبع رشته کامپیوتر و it Alifarki ۰ ۱,۸۷۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alifarki
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۳۸ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close