زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه اصفهان

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ ق.ظ
دانشگاه اصفهان
۱) از نظر مکانی در جنوب شهر اصفهان قرار گرفته. به مرکز شهر و خیابان‌ها و فروشگاهها و اداره‌ها و سازمان‌ها (مثل شرکت برق‌، گاز، آب، سازمان برنامه بودجه )نزدیک بوده و مهمتر از همه در نزدیکی آن ترمینال مسافر بری صفه قرار دارد. (همین طور به ایستگاه قطار بین شهری و در آینده نزدیک به ایستگاه مترو(قطار شهری) نیز نزدیک است.)
۲) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و هنرستان فنی مهاجر و دانشگاه اصفهان در داخل یکدیگرند. ولی از نظر مساحتی به قدر بزرگ هست که این سه مجموعه تقریبا کاری با هم ندارند.
۳) دانشگاه اصفهان بقدری وسیع است که معمولا برای رفتن ار یک دانشکده به دانشکده دیگه باید از اتو بوس استفاده کرد. هنوز بخش زیادی از دانشگاه زمین های بایر است و این نشان دهنده قابلیت بالقوه رشد و توسعه این دانشگاه می باشد.
۴) محل خوابگاهها با سلف فاصله زیادی داره که این باعث می شه که ظهر‌ها اتوبوس‌ها از اتوبوس های شهری هم شلوغ‌تر بشند. (هر جند که یک سلف جدید و مجهز در نزدیکی خوابگاهها در حال ساخت است و تقریبا در اواخر مراحل ساخت بسر می برد)
۵) این دانشگاه را بیشتر به دانشگاه غیر مهندسی و علوم پایه می شناسند. هر چند که گروه مهندسی کامپیوتر قوی (حتی به نظر برخی بهتر از گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان) دارد. دانشکده ای خاص گروه کامپیوتر ندارد و همه دانشکده های مهندسی در دانشکده فنی و مهندسی قرار دارند که این باعث شلوغ شدن دانشکده شده است.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , **sara** , Jooybari , kerm , The BesT , ana9940 , mahsa_mb , robot110 , Happiness.72 , احسان مومنی , eng_majid , bahar davudi
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: دانشگاه اصفهان
نقل قول: حتی به نظر برخی بهتر از گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان

من شک ندارم که از صنعتی اصفهان بهتره.

محوطه زیبای دانشگاه رو یادتون رفت توصیف کنید. الان که من حرف می زنم احتمالاً چمن کاری های دانشگاه تموم شده و آب پاش های دانشگاه دارن کار می کنن. زمان ما حدود ۱ میلیون متر مربع فضای سبز در دانشگاه وجود داشت و بالاترین آمار کشور توی محیط های دانشگاهی بود.

غذای سلف دانشگاه تقریباً دو برابر غذای شریف کیفیت داره و می شه گفت کیفیت غذاش در حد دانشکده فنی تهران و حتی بالاتر هم هست.

شما حرف های منو ادامه بدین!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , kerm , The BesT , Engineer , sahar bano , Aref Safari , احسان مومنی , bahar davudi
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ ب.ظ
نقل قول: غذای سلف دانشگاه تقریباً دو برابر غذای شریف کیفیت داره و می شه گفت کیفیت غذاش در حد دانشکده فنی تهران و حتی بالاتر هم هست.

جناب تنهایی کاش زودتر می گفتین که کیفیت غذای دانشگاه تهران بالاتر هستش از شریفIdea... حالا خیلی‌ها انتخاب رشته کردن... این موارد تو انتخاب رشته نقش بسزایی دارن! از ما که گذشت امیدوارم بقیه دقت کنن...Angel
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
نقل قول: غذای سلف دانشگاه تقریباً دو برابر غذای شریف کیفیت داره و می شه گفت کیفیت غذاش در حد دانشکده فنی تهران و حتی بالاتر هم هست.

جناب تنهایی کاش زودتر می گفتین که کیفیت غذای دانشگاه تهران بالاتر هستش از شریفIdea... حالا خیلی‌ها انتخاب رشته کردن... این موارد تو انتخاب رشته نقش بسزایی دارن! از ما که گذشت امیدوارم بقیه دقت کنن...Angel

کیفیت غذای شریف رو باید در تاپیکی جدا بحث کنیم. اما همین رو بگم که تقریباً کیفیتش از همه دانشگاه های ایران پایین تره. Confused

۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ق.ظ
دانشگاه اصفهان
احتمالا با این کیفیت غذا بعد از دو سال باید وزنم دوبرابر شده باشه
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ
دانشگاه اصفهان
ظاهرا سهم امسال من از کنکور ارشد اینجاست.
بسم الله الرحمن الرحیم
الهی به امید تو
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  ظاهرا سهم امسال من از کنکور ارشد اینجاست.
بسم الله الرحمن الرحیم
الهی به امید تو

گل گفتی البته یه چیزه دیگم باید اضافه کنی => تلاش

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۱ ق.ظ
از دوستان ارشد نرم افزار اصفهان کسی می تونه بگه کلاسای ارشد چند روز در هفته هستش ؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۳ ق.ظ
دانشگاه اصفهان
بستگی به خودتون داره، معمولاً واحدهای ارشد حالت اختیاری دارند و خودتون می تونید برنامه اتون رو بچینید.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ ق.ظ
یعنی میشه یه طوری برنامه رو چید که تمام هفته کلاس نباشه راستش من نمی تونم تمام طول هفته اصفهان باشم بایستی بشم مارکوپلو بین اهواز و اصفهان یا بایس برم هوش چمران راستش من از هوش زیاد خوشم نمی یاد اما مجبوریه اما اگه بتونم برم وبیام برای نرم افزار برنامه ریزی می کنم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط mahditorki.)
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یعنی میشه یه طوری برنامه رو چید که تمام هفته کلاس نباشه راستش من نمی تونم تمام طول هفته اصفهان باشم بایستی بشم مارکوپلو بین اهواز و اصفهان یا بایس برم هوش چمران راستش من از هوش زیاد خوشم نمی یاد اما مجبوریه اما اگه بتونم برم وبیام برای نرم افزار برنامه ریزی می کنم .

فعلا برای ترم ۱ به ما ۱۲ تا دادن که ۳ تاش رو بچه های نرم مثه من پیش خوردن(سیگنال سیستم)
سه روز در هفته
شنبه - یکشنبه - دوشنبه
از صبح ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر مثه تراکتور Big Grin
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بستگی به خودتون داره، معمولاً واحدهای ارشد حالت اختیاری دارند و خودتون می تونید برنامه اتون رو بچینید.

راستی دکتر حق با شما بود در مورد غذا...
البته انصافا به پای غذای خونه نمیرسه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۲
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یعنی میشه یه طوری برنامه رو چید که تمام هفته کلاس نباشه راستش من نمی تونم تمام طول هفته اصفهان باشم بایستی بشم مارکوپلو بین اهواز و اصفهان یا بایس برم هوش چمران راستش من از هوش زیاد خوشم نمی یاد اما مجبوریه اما اگه بتونم برم وبیام برای نرم افزار برنامه ریزی می کنم .

فعلا برای ترم ۱ به ما ۱۲ تا دادن که ۳ تاش رو بچه های نرم مثه من پیش خوردن(سیگنال سیستم)
سه روز در هفته
شنبه - یکشنبه - دوشنبه
از صبح ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر مثه تراکتور Big Grin
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بستگی به خودتون داره، معمولاً واحدهای ارشد حالت اختیاری دارند و خودتون می تونید برنامه اتون رو بچینید.

راستی دکتر حق با شما بود در مورد غذا...
البته انصافا به پای غذای خونه نمیرسه
همه ترما این طوریه یا فقط ترم اول ؟ راستی ممنون ازتون برای راهنمایی.

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ
دانشگاه اصفهان
اقای تنهایی خیلی از دانشگا اصفهان حمایت میکنی معلوم میشه سال های خوبی رو اونجا بودی واقعا خوش بهت گذشته

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۵ ب.ظ
کار نشد نداره....
در ضمن ترمهای بعد واحد هاتون کمتر میشه
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۶ ب.ظ
دانشگاه اصفهان
تو ارشد هر چی جلوتر برید درسهای کمتری بر می دارید و دستتون هم برای انتخاب واحد بازتر می شه. چون باید درسهای مربوط به پروژه را بردارید.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۷,۹۵۱ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۴۷۹ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  امنیت دانشگاه اصفهان sadjad313 ۰ ۱,۶۴۴ ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sadjad313
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close