زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بارکد و استفاده از آن

ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
بارکد و استفاده از آن
درود به همه
راجع به بارکد یه سرچ تو نت زدم و اطلاعات کلی بدست آوردم مثل با خواندن بار کد میشه قیمت یه کالا را بدست آورد ، انواع روش بارکد ، تاریخچه بارکد و ....
اما سوال من اینه که آیا بارکد برای هر محصول منحصر بفرد(unique) ؟
مثلا وقتی از سوپر مارکت یه چیزی خرید میکنم فروشنده با بارکد خوان ، بارکد اون محصول میخونه بعدش نام کالا وقیمتش و... روی صفحه مانیتور و برنامه مربوطه(مثل برنامه هلو) نمایش داده میشه حتی در مورد کالاهایی که یک قیمت دارن.
بنابراین من فکر میکنم هر کالایی بار کد مخصوص به خودش داره که با خوندن اون بارکد میشه اطلاعات کالا مثل قیمتش را بدست آورد.!!!!!!!!
حالا این بارکد کجا و چجوری تولید میشه و چطوری میشه بدستشون آورد سوالاتی که برام پیش اومده ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۵۴ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۳۰۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۴۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۵۹ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  آنیل کوک raha701 ۰ ۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: raha701
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۸۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۹۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۶۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close