زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به کجاها دعوت شدید؟؟؟

ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
Rainbow به کجاها دعوت شدید؟؟؟
سلام
دوستان به کجاها دعوت شدید؟
من به روزانه و شبانه علم و صنعت
روزانه و شبانه اصفهان
و روزانه کاشان دعوت شدم.
دوستان کسی هست این دانشگاه ها رو برای نرم افزار انتخاب کرده باشه؟
رزومه ها در چه سطحی هست؟

هر کسی در قفس ذهنی خود زندانی است،
ذهن بی پنجره دود آلود است،
ذهن بی پنجره بی فرجام است ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
کسی میدونه زمان انجام مصاحبه ها کی هست؟؟؟ یعنی حدودا چند روز دیگه باید برای مصاحبه مراجعه کنیم؟؟؟

من شبانه اصفهان دعوت شدم.
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: به کجاها دعوت شدید؟؟؟
من به روزانه و شبانه مشهد-روزانه شیراز -شبانه اصفهان و علم و صنعت
بچه ها من در دانشگاه شیراز از آخرین رتبه ۴۰ من شدم ۳۶ نظرتون چیه که اصلا نرم چون ارشدم هم آزاد بوده
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط peyman.rasouli.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  کسی میدونه زمان انجام مصاحبه ها کی هست؟؟؟ یعنی حدودا چند روز دیگه باید برای مصاحبه مراجعه کنیم؟؟؟

من شبانه اصفهان دعوت شدم.

زمان مصاحبه تو سایت سنجش برای کل دانشگاه ها و رشته ها هست، اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  من به روزانه و شبانه مشهد-روزانه شیراز -شبانه اصفهان و علم و صنعت
بچه ها من در دانشگاه شیراز از آخرین رتبه ۴۰ من شدم ۳۶ نظرتون چیه که اصلا نرم چون ارشدم هم آزاد بوده

به نظر من حالا که دعوت شدی برو چون از این به بعد به رزومه ات بستگی داره که قبول میشی یا نه، شاید قبول شدی و اگه قبول بشی خیلی بهتر از اینه که شبانه قبول بشی چون شبانه حول و حوش ۶۰ تومن هزینه داره
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
من رشته فناوری اطلاعات هستم، پنج انتخاب اول را دعوت شدم
صنعتی شیراز
اصفهان
خواجه نصیر
تبریز
تربیت مدرس
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
دوستان به نظر شما رفتن شبانه برای کسی که هیئت علمی نیست و حق التدریسیه کار درستیه؟؟خیلی فکری شدمممممممممم!!!!!!
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
با ۳۶ فقط علم و صنعت دعوت شدم تو تهران !!! حتی بهشتی هم دعوت نشدم !!!!

ای بابا

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما رفتن شبانه برای کسی که هیئت علمی نیست و حق التدریسیه کار درستیه؟؟خیلی فکری شدمممممممممم!!!!!!

بستگی به هدفتون از دکتری داره. من اگر شبانه شهر خودم داشت حتما میرفتم ولی الان واسه روزانه شهر دیگر مردد هستم. چون هزینه و آرامش شبانه شهر خود آدم خیلی بهتره تا چهارپنج سال شهر دیگه روزانه باشی.
ولی اگر هدفتون از دکتری اینه که نهایتا هیئت علمی بشید شاید خیلی ارزش نداشته باشه. اکثرا شبانه ها اگر هشت ترمه تمام کنید بین شصت تا هفتاد پاتون میفته، یکجایی مثل شبانه امیرکبیر که بالای صد میلیون در میاد (لیست شهریه ها رو نگاه کنید).
خوب بنظرم اگر فقط هدفتون هیئت علمی شدن هست واسه حقوق دو سه میلیونی اونم چهارسال دیگه که معلوم نیست چه خبره، به جای دادن صد میلیون همون پول رو بذارید تو بانک ماهی دو میلیون از همین فردا توی حسابتون هست نمیخواد هم چند سال صبر کنید.
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  با ۳۶ فقط علم و صنعت دعوت شدم تو تهران !!! حتی بهشتی هم دعوت نشدم !!!!

ای بابا

شانس ماست دیگه مهندس، از بس که بدشانسیم همیشه هر وقت به ما میرسه ظرفیت ها کم میشه الان نتنها ظرفیتها کم شده بلکه ضریب دعوت به مصاحبه هم کم شده. دیگه چیزی ندارم بگم. واقعا برای خودم متاسفم. منم مثل شما
ارسال: #۱۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
با ۴۲ فناوری اطلاعات، انتخاب آخرم دعوت شدم، دانشگاه قم مدیریت سیستم های اطلاعاتی. شبانه هم نزده بودم،
به نظرتون برم؟؟
ارسال: #۱۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  با ۴۲ فناوری اطلاعات، انتخاب آخرم دعوت شدم، دانشگاه قم مدیریت سیستم های اطلاعاتی. شبانه هم نزده بودم،
به نظرتون برم؟؟
به نظرم ضریب دعوت به مصاحبه را کم کردند. با این حالا وقتی شما دعوت شده اید یعنی هیچ تفاوتی با رتبه ها بهتر ندارید. اگر رزومه خوب و علاقه دارید حتما بروید. چون هفتاد درصد مصاحبه است.
ممکن بفرمایید که آیا صنعتی شیراز ، تبریز و ارومیه را انتخاب کرده بودید یا نه؟
اگر انتخاب کرده بودید در هر کدام چه رتبه ای به دست آورده اید؟ این مساله برام خیلی مهم است و می خوام بدونم تقریبا چه رتبه هایی و چند نفر به صنعتی شیراز می آیند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas
ارسال: #۱۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط imantexas.)
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  با ۴۲ فناوری اطلاعات، انتخاب آخرم دعوت شدم، دانشگاه قم مدیریت سیستم های اطلاعاتی. شبانه هم نزده بودم،
به نظرتون برم؟؟
به نظرم ضریب دعوت به مصاحبه را کم کردند. با این حالا وقتی شما دعوت شده اید یعنی هیچ تفاوتی با رتبه ها بهتر ندارید. اگر رزومه خوب و علاقه دارید حتما بروید. چون هفتاد درصد مصاحبه است.
اگر انتخاب کرده بودید در هر کدام چه رتبه ای به دست آورده اید؟ این مساله برام خیلی مهم است و می خوام بدونم تقریبا چه رتبه هایی و چند نفر به صنعتی شیراز می آیند.
شیراز رو زده بودم فقط، انتخاب هامو پیوست کردم:

که آخری قم هست. سایر کد رشته ها هم این ها هستند:

۱
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۵

۲
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۶

۳
دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۷

۴
دانشگاه تربیت مدرس|مدیریت سیستم های اطلاعاتی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۸

۵
دانشگاه تهران|شبکه کامپیوتری|پردیس فنی|مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۳

۶
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۴

۷
دانشگاه صنعتی شریف -تهران|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۵

۸
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|امنیت اطلاعات||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۸

۹
دانشگاه صنعتی شیراز|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۶

۱۰
دانشگاه اصفهان|امنیت اطلاعات||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۷

۱۱
دانشگاه قم|مدیریت سیستم های اطلاعاتی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۹

----

من کلا همون تجارت الکترونیک رو دوست داشتم که برم و چیزی در مورد مدیریت سیستم های اطلاعاتی نمی دونم ولی به هر حال دانشگاه قم هم خوب نیست. از طریق استعداد درخشان هم امیرکبیر و علم و صنعت اقدام کردم (با یه مقاله ISI، یه علمی پژوهشی، یه کنفرانس، آیلتس نمره ۷ و رتبه اول تا سوم ارشد) به نظرتون شانسم اونجا چطوری هست؟
ارسال: #۱۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
بچه ها منم روزانه هیچ جا دعوت نشدم!!! رتبه م ۷۲ نرم افزار بود. جاهایی که دعوت شدم بترتیب :
فردوسی شبانه
علم وصنعت شبانه
اصفهان شبانه
پردیس امیرکبیر
پردیس شهیدبهشتی
من همه جا رو زده بودم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahim06
ارسال: #۱۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
با سلام و احترام
در تکمیل حرف دوستمون که گفتند مصاحبه ۷۰ درصد تاثیر دارد به بند ۳ اطلاعیه سنجش اشاره می کنم که یعنی بعد از دعوت به مصاحبه از سوی سازمان سنجش بقیه اش به دانشگاه و فقط مصاحبه بستگی دارد و دانشگاه میتواند فقط نمره نفرات واجد شرایط خودش را ارسال نماید و بشکلی بقیه را حذف نماید.
متن بند ۳:
(۳)- به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط موسسه ذیربط به سازمان اعلام گردد و داوطلبانی که نمره‌ای برای مصاحبه آنان اعلام نشود از پذیرش در کدرشته آن موسسه حذف خواهند شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahim06
ارسال: #۱۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  با ۴۲ فناوری اطلاعات، انتخاب آخرم دعوت شدم، دانشگاه قم مدیریت سیستم های اطلاعاتی. شبانه هم نزده بودم،
به نظرتون برم؟؟
شیراز رو زده بودم فقط، انتخاب هامو پیوست کردم:

که آخری قم هست. سایر کد رشته ها هم این ها هستند:

۱
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۵

۲
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۶

۳
دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران|تجارت الکترونیکی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۷

۴
دانشگاه تربیت مدرس|مدیریت سیستم های اطلاعاتی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۸

۵
دانشگاه تهران|شبکه کامپیوتری|پردیس فنی|مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۳

۶
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۴

۷
دانشگاه صنعتی شریف -تهران|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۵

۸
دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران|امنیت اطلاعات||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۸

۹
دانشگاه صنعتی شیراز|شبکه کامپیوتری||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۶

۱۰
دانشگاه اصفهان|امنیت اطلاعات||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۴۷

۱۱
دانشگاه قم|مدیریت سیستم های اطلاعاتی||مهندسی فناوری اطلاعات|روزانه | ۴۰۳۹

----

من کلا همون تجارت الکترونیک رو دوست داشتم که برم و چیزی در مورد مدیریت سیستم های اطلاعاتی نمی دونم ولی به هر حال دانشگاه قم هم خوب نیست. از طریق استعداد درخشان هم امیرکبیر و علم و صنعت اقدام کردم (با یه مقاله ISI، یه علمی پژوهشی، یه کنفرانس، آیلتس نمره ۷ و رتبه اول تا سوم ارشد) به نظرتون شانسم اونجا چطوری هست؟
ممنون ، لطف کردید
به نظرم هر دو را پیگیری کنید همین استعداد درخشان و هم دانشگاه قم
امیدوارم موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۷۱۲ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۶۴۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۵۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۹,۱۰۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
  شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ shahmorteza ۲۱ ۱۳,۳۴۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دعوت به همکاری aflak ۰ ۱,۹۴۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی ۹۶ alilash ۵ ۳,۴۴۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۵۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  دعوت به همکاری برنامه نویس دات نت a.kam ۱ ۲,۷۴۱ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: a.kam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close