زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۴۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در تخصص کاربر @F@GH هست این کارا. با لانچیکو هم بلد بزنن تو سر ملت.
آخه میترسم آفاق یه جوری بزنه تو سرم که مرگ مغزی بشم. Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
فارغ التحصیلا هم میتونن بزنن تو کله شما؟
من اعلام آمادگی می کنم.
البته من چپ دست هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , kora , salam5
ارسال: #۴۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
چقد خوبه اینجاBig Grin
من از دبیرستان با اقای توکلی مشکل داشتم
مخصوصن اون وقتی که حسینی بای میرفت باهاش صحبت میکرد
از هردوشون بدم میاد منو یاد زامبی میندازن!Dodgy

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , khordad.girl
ارسال: #۴۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  چقد خوبه اینجاBig Grin
میخواید محروم بشید مشکلتون ریشه کن بشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , maryam.raz
ارسال: #۵۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
شما هم مثل آفاق همش از لانچیکو و زدن حرف میزنید خب .. ترسناکید مثل اون. Big Grin
ولی اگه جوری میتونید بزنید که فقط ضربه مغزی بشم و مغزم از این حالت آکبندی دراد و تاااازه تضمین هم بکنید که بعد از این ضربه مغزی حتما شریف قبول میشم خیلی هم خوشحال میشم که بزنید تو سرم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369
ارسال: #۵۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
میتونی از کاربر بلک بخواید دست راستش مرحمت بفرمایند ایشون شریف درس خوندن!!!!!!! : پیش کسوت هم هستن دیگه اثرش چند برابره! از اونجایی که بنده به توانمندی هام آگاهم هرگز دلم نخواسته برم شریف! برم اونجا که دیگه برنگردم! Big GrinBig GrinBig Grin ولی کاربر پونه شما نارحت نباش انشاالله اونی بشه که دلت میخواد و خیرش توشهWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۵۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  شما هم مثل آفاق همش از لانچیکو و زدن حرف میزنید خب .. ترسناکید مثل اون. Big Grin
ولی اگه جوری میتونید بزنید که فقط ضربه مغزی بشم و مغزم از این حالت آکبندی دراد و تاااازه تضمین هم بکنید که بعد از این ضربه مغزی حتما شریف قبول میشم خیلی هم خوشحال میشم که بزنید تو سرم Big Grin
تضمین می کنم ضربه مغزی بشید ولی شریف رو نمیتونم تضمین کنم، اونو باید از آقای توکلی بخواید. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۵۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  چقد خوبه اینجاBig Grin
میخواید محروم بشید مشکلتون ریشه کن بشه؟

اگه محروم بشم تمام جوونای یه ملت به خونخواهی من شورش میکننSleepy
اونوقت توکلی رو منقرض میکننBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: kora , amir.monfared1369
ارسال: #۵۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  اگه محروم بشم تمام جوونای یه ملت به خونخواهی من شورش میکننSleepy
تمامی جوون ها محروم میشن، تمامی مدارکشون ملغی اعلام میشه، شاخص سواد ایران سقوط میکنه به ۲%
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , amir.monfared1369
ارسال: #۵۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  میتونی از کاربر بلک بخواید دست راستش مرحمت بفرمایند ایشون شریف درس خوندن!!!!!!! : پیش کسوت هم هستن دیگه اثرش چند برابره! از اونجایی که بنده به توانمندی هام آگاهم هرگز دلم نخواسته برم شریف! برم اونجا که دیگه برنگردم! Big GrinBig GrinBig Grin ولی کاربر پونه شما نارحت نباش انشاالله اونی بشه که دلت میخواد و خیرش توشه
جواب کاربر بلک رو دریاب Big Grin
شریف رو تضمین نمیکنن خب من واسه خاطر شریف میخوام ضربه مغزی بشم Big Grin
،
امسال که من قبول نمیشم.. واسه سال بعد دارم نقشه میکشم. Sad
مرسی رفیق جان. ایشالا شما هرجایی که دلت میخواد قبول بشی و موفق بشی.

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تضمین می کنم ضربه مغزی بشید ولی شریف رو نمیتونم تضمین کنم، اونو باید از آقای توکلی بخواید.
خوبه دکتر توکلی شما بودینااا. حالا یا شما واقعا خود دکتر توکلی هستین یا هم از اقوام نزدیک دکترین. -_-
نمیشه از بند پ استفاده کنید من شریف قبول بشم؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۵۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  جواب کاربر بلک رو دریاب Big Grin
شریف رو تضمین نمیکنن خب من واسه خاطر شریف میخوام ضربه مغزی بشم Big Grin
از دید من اون قسمت کتکش مهمه خوب Big Grin من کتکشو میزنم همتش با شما. بالاخره باید تقسیم کار کرد.
من چند تا حرف جدی میخواستم به شما بگم اما حسش نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , salam5
ارسال: #۵۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  اگه محروم بشم تمام جوونای یه ملت به خونخواهی من شورش میکننSleepy
تمامی جوون ها محروم میشن، تمامی مدارکشون ملغی اعلام میشه، شاخص سواد ایران سقوط میکنه به ۲%

آقا میشه مذاکره کرد؟؟
مذاکره کنیم
تمام جوونای یه ممکلت + ۱
هوم؟؟DodgyDodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۵۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از دید من اون قسمت کتکش مهمه خوب Big Grin
من چند تا خرف جدی میخواستم به شما بگم اما حسش نیست.

عه؟ پس اینطوریاس؟Big Grin
فکر کنم لازمه بگم که خودم تو زدن استادم. از همون دوران طفولیت تا همین امروزش دست بزنم خوبه Big Grin Big Grin
،
کاش حسش بود اینطوری که فقط من کنجکاو شدم.احتمالا میخواستید بگید آرزوی درس خوندن تو شریف انقدرها هم آرزوی بزرگی نیست و اینا Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , kora
ارسال: #۵۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  آقا میشه مذاکره کرد؟؟
مذاکره کنیم
تمام جوونای یه ممکلت + ۱
هوم؟؟DodgyDodgy
نه، اما میتونید مشکلات خودتون رو به سامانه سازمان سنجش بفرستید.

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  کاش حسش بود اینطوری که فقط من کنجکاو شدم.احتمالا میخواستید بگید آرزوی درس خوندن تو شریف انقدرها هم آرزوی بزرگی نیست و اینا Big Grin
دو سه تا مساله هست. یه پستی زده بودید تو هرچه میخواهد که دو تا نکته به ذهنم رسید ولی نگفتم دیگه. یه نکته دیگه هم الان به ذهنم رسید که نمیدونم با قبلیا اورلپ داره یا نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , kora , پوونه , salam5
ارسال: #۶۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دو سه تا مساله هست. یه پستی زده بودید تو هرچه میخواهد که دو تا نکته به ذهنم رسید ولی نگفتم دیگه. یه نکته دیگه هم الان به ذهنم رسید که نمیدونم با قبلیا اورلپ داره یا نه.
ممنون میشم اگر حوصله داشتید اون نکات رو بگید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۷۳۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۴۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۳۸۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۴۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۴۶۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close