زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اقامت دایم(یا موقت) به کشوری دیگر؛ متاهلی یا مجردی؟

ارسال: #۱۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ
من بقیه جوابا را نخوندم ولی فک میکنم اگه قبل از ازدواج گرین کارت بگیرین که خودبخود وقتی میرید سفارت تو ارمنستان یا ترکیه تو مصاحبه سفارت میگین من ازدواج کرده ام. و مشکل خیلی طول نمیکشه و حل میشه.یه فرمی هم انگار اونجا باید پرکنید و اونا متوجه میشن که دارن به یه آدم متاهل گرین میدن و مشکلی دیگه نداره.
اگه بعدگرین کارت ازدواج کنید فکر کنم بیشتر طول بکشه. ولیمزیتش اینه که چون گرین کارت دارید برای همسرتون دعوت نامه میفرستین و میبریدش امریکا. سه ماهه میتونید دعوتش کنید و تمدید کنی تا شش ماهه و اونجا باشه خودبخود کارها حل میشه.

با همه این ها اینهمه سایت در اینمورد هست که فکر کنم سوال شما جزء سوالات رایجشون باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed90
ارسال: #۱۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
RE: اقامت دایم(یا موقت) به کشوری دیگر؛ متاهلی یا مجردی؟
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  من بقیه جوابا را نخوندم ولی فک میکنم اگه قبل از ازدواج گرین کارت بگیرین که خودبخود وقتی میرید سفارت تو ارمنستان یا ترکیه تو مصاحبه سفارت میگین من ازدواج کرده ام. و مشکل خیلی طول نمیکشه و حل میشه.یه فرمی هم انگار اونجا باید پرکنید و اونا متوجه میشن که دارن به یه آدم متاهل گرین میدن و مشکلی دیگه نداره.
اگه بعدگرین کارت ازدواج کنید فکر کنم بیشتر طول بکشه. ولیمزیتش اینه که چون گرین کارت دارید برای همسرتون دعوت نامه میفرستین و میبریدش امریکا. سه ماهه میتونید دعوتش کنید و تمدید کنی تا شش ماهه و اونجا باشه خودبخود کارها حل میشه.

با همه این ها اینهمه سایت در اینمورد هست که فکر کنم سوال شما جزء سوالات رایجشون باشه.

ضمن سپاس. بخش فنی و تجربی مورد ؛اشنا هستم. بحثم بیشتر روی بخش روانی و تنهایی و… این مورد است. چون بعد از مدتی از اشنایان کشور مقصد جدا شده و شهری دیگر را برای اقامت در نظر دارم به خاطر شرایط ادامه تحصیلم و کاری و.... واین یعنی تنهایی نسبتا بلند مدت شاید. و بیشتر خواستم رو این بخشش دوستان نظر بدهند که شرایط تجرد سخت است یا تاهلی که دردسر هایی را باخود دارد تا با شرایط کاری و دانشگاهی مقصد و خدمات دولتی و… اونجا اشنا و وفق داده شوم؛ در کشور مقصد ؟
با سپاس
موفق باشید
ارسال: #۱۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
من که گفتم.
شما برای ویزای تحصیلی هم که میرید واسه مصاحبه ازتون میپرسند که مجردین یا متاهل. حالا کسی واسه گرین کارت میره دیگه این رو حتما" ازش میپرسن. بعدشم واسه ویزای تحصیلی من شنیده ام زودتر میشه اقدام کرد و کسی همسرش را ببره. واسه گیرین کارت باید این کار حتما" زودتر انجام بشه.
حالا بازم بپرسین.
تبلیغ نباشه ولی تو ماهواره هم یه کانالایی هست باین سوالات راحت جواب میدن.بخصوص در مورد امریکا و کانادا.
البته در انتخاب کانال هم باید دقت کنید Smileطرف واقعا" وکیل مهاجرت باشه وگرنه زیادن هموطنانی که رفتن و کانال اجاره کردن و .....Smile
ارسال: #۱۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ
دوستان عزیز

بنده به عنوان زننده تاپیک تصمیم خودم رو گرفتم و نهایی شده است.

اما از دوستان دیگر میخوام

این بحث رو به صورت کلی تر و نه موردی ادامه بدید تا شاید به کار باقی دوستان هم بیاید و کمک کننده باشد.

سپاس
شادباشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۵,۹۸۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۳۵۴ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۲۲ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۲۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  فروش یا معاوضه کتاب های ارشد کامپیوتر و آی تی به دلیل خریدکتاب درس های دیگر niu7475 ۲ ۲,۶۴۴ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: m.ahmadi1600@gmail.com
  نسبت مرتبه زمانی دو تابع به یک دیگر Big-Oh است آنگاه.... sMohammad ۱ ۱,۶۸۵ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  گواهی موقت فارغ التحصیلی kharazmy ۲ ۲,۶۸۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۴۰۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  انتقال واحد های درسی به واحد دیگر در صورت قبولی AH64D ۱ ۱,۲۶۱ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: AH64D

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close