زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟

ارسال: #۴۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)saba01 نوشته شده توسط:  شاید این آخرین پست باشه واس این موضوع
دلم از همه بی عدالتی ها گرفته
از تلاش کردن ها و نرسیدن ها
از زمانه که خیلی دلمو شکست

ایستادگی ،حرف آخرمه
خدایا تو شاهد باش

دوست عزیز، این حستونا درک میکنم
چون هم امسال این بلا سرم اومد هم پارسال خودم خراب کردم
رشته ما همینه! دروسش سخت، داوطلبا زیاد، پذیرش کم! یه سوال سرنوشت آدما تغییر میده
من تازه فهمیدم، دنیا خیلی بزرگه که به یه شکست و قضاوت افرادی که هیچ چیز نمیدونند، ختم بشه! زندگی پر ازشکست هایی است که ممکنه دلیلی هم نداشته باشه! به جای چرایی شکست و آزار خود، تجربه کسب کنیم و ادامه بدیم

بچه ها؟؟ من میگم نا امید نشیییم
درسته، که سنجش زیر بار نمیره
اما یه نامه کتبی حتما بنویسیم همین چنتا که خیلی معترضیم امضاش کنیم
یا یه تایپیک تویه مانشت بذاریم، کلی شلوغش کنیم، مطمعنا افراد بیشتری پیدا میشند
اما حتما یه اقدامی کنیم، لا اقل خودمون آروم بگیریم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , ali babalhavaeji , maryam.raz , یا مهدی
ارسال: #۴۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
سلام
چیزی تو این اعتراضا نیست !! مطمئن باشید..
یادم میاد یه زمانی یه بدبختی واسه کارشناسی رتبه ۱ تجربی شده بود که سنجش بهش شک کرد و دوباره ازش تست گرفتن حالا این سنجش خان بیاد به این اعتراضا گوش کنه ؟؟؟

ولی در مورد درصدا فک کنم بعضی از سوالا ارزش بیشتری دارند یعنی ارزش همه ی تستای یک درس برابر نیستن که مثلا اگر یه درسی ۵ سوال داشته باشه و شما ۴تا درست زده باشید درصد شما ۸۰ شود شاید ۵۰ شود !!!
ارسال: #۴۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)download69 نوشته شده توسط:  سلام
یادم میاد یه زمانی یه بدبختی واسه کارشناسی رتبه ۱ تجربی شده بود که سنجش بهش شک کرد و دوباره ازش تست گرفتن حالا این سنجش خان بیاد به این اعتراضا گوش کنه ؟؟؟
بله، اما فایده هم نداشته باشه دلمون خنک میشه! و برایه سال دیگ میفهمند کلیدا را دقت باید کرد
بله دقیقا، مشکل ما همین سوالایه آسونه که مطمعنیم درست زده، اما... با تعریفیم که شنیدم فکر نکنم اشتباه از جانب ماها باشه
ولی در مورد درصدا فک کنم بعضی از سوالا ارزش بیشتری دارند یعنی ارزش همه ی تستای یک درس برابر نیستن که مثلا اگر یه درسی ۵ سوال داشته باشه و شما ۴تا درست زده باشید درصد شما ۸۰ شود شاید ۵۰ شود !!!
ارسال: #۴۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)download69 نوشته شده توسط:  سلام

بله، اما فایده هم نداشته باشه دلمون خنک میشه! و برایه سال دیگ میفهمند کلیدا را دقت باید کرد
بله دقیقا، مشکل ما همین سوالایه آسونه که مطمعنیم درست زده، اما... با تعریفیم که شنیدم فکر نکنم اشتباه از جانب ماها باشه
...
اما مثل اینکه کلا همه بیخیال شدیم، اینطور که پیداست
ارسال: #۵۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط kazhal@.)
هر چیزی راهی داره...مطمئن باشید اگه راهشو درست انتخاب کنید اعتراض هم نتیجه میده...

........
ارسال: #۵۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  هر چیزی راهی داره...مطمئن باشید اگه راهشو درست انتخاب کنید اعتراض هم نتیجه میده...

نتیجه هم نده، لااقل آروم میشیم؟؟
لااقل میفهمند دور ازجون، با یه مشت گاو سر و کله ندارند
میفهمند این رشته ما حتی ١ سوالم براش ارزش داره، بازی با سرنوشته، اینجور احمالی ها...
بیخیاااااال نشییییم فقط
ارسال: #۵۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
فک میکنین باید چکار کنیم ؟و چطوری؟
من هستم

در سکوت اشتباه نیست. (سقراط)
ارسال: #۵۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
اول باید ببنیم تعداد کسانی که قصد اعتراض دارند چند نفر هست...با یکی دو نفر کاری نمیشه کرد...اینطوری هم نباشه که یکی بگه من شهرستانیم یکی بگه من وقت ندارم و...

........
ارسال: #۵۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
کسی سابقه داشته از این اعتراض ها جواب بگیره؟ اگه می شناسید معرفی کنید ببینیم چی کار کرده؟
ارسال: #۵۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط ali blhj.)
الان دقیقا باید چیکار کرد؟ باید برم سنجش یا کار دیگه ای بکنم؟

اینترنتی که جواب دادن "بررسی شد و نتیجه تغییری نکرد"
ارسال: #۵۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  الان دقیقا باید چیکار کرد؟ باید برم سنجش یا کار دیگه ای بکنم؟

اینترنتی که جواب دادن "بررسی شد و نتیجه تغییری نکرد"

الان دقیقا باید دید چه کسایی اعتراض دارن و میخوان پیگیر موضوع باشن...با یکی دو نفر کاری از پیش نمیره...

........
ارسال: #۵۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
یه تایپک راه بندازیم، یا همین تایپیک را ادامه بدیم
۳تا چیز را مشخص کنیم اول ازهمه....
من نظر خودما میگم بقیه هم بگند تا به نتیجه برسیم، کاشکی یه راهنمای با تجربه کمکمون میکرد!
۱/ تعداد افراد معترض زیاد باشند یا کم؟؟ من میگم زیاد نباشند، چون با عقل جور در نمیاد سنجش رتبه ۱۰۰تو هر زیر شاخه تغییر بده! درضمن شلوغش کنید هرکسی میگه من معترضم.... اما از طرفی تعداد بیشتر زور بیشتر
۲/ دفترچه تونا مشخص کنید! چون من خودم امکان اشتبا تو تغییر گزینه های دفترچه ها میبینم... من خودم d بودم
۳/ رویه اعتراض خود مطمعن باشیم، تا بتونیم محکم حرفمونا بزنیم. از یه راهنما کمک بگیریم
پ ن: ما نهایت تلاش و پیگیری را میکنیم، نتیجه با خدا و تقدیرمون
به دنبال یک راهنمایه موثر باشیم
نظراتونم بیان کنید
ارسال: #۵۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ
در جواب اعتراض اینترنتی به من گفتن پاسخنامه به صورت دستی بررسی شده و نتیجه تغییری نکرد. به بقیه هم همینو گفتن؟ اگه این رو گفتن حاضر می شن در اعتراض حضوری حرفشونو عوض کنن؟ به هر حال اگه واقعا تاثیر داره باید بریم. اگه یه نمونه واقعی از افرادی که نتیجه گرفتن پیدا بشن خیلی بهتره.
ارسال: #۵۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ
با سلام.
من تو سایت سنجش اعتراض زده بودم و بعد از اعتراض یه درخواست جدید عمومی گذاشتم و توش پرسیدم که کی جواب اعتراضا میاد. هفته پیش رفتم دیدم درخواست تقاضای بررسی مجدد نمره ام هنوز در صف بررسی هست ولی اون درخواست عمومی م رو این طوری جواب دادن:
"با سلام
پاسخنامه شما به صورت دستی مورد بازبینی قرار گرفت ، براساس بررسی های به عمل آمده نتیجه اعلام شده مجددا مورد تائید گردید
با سپاس"
من یاد حرف اون دوستمون افتادم که تو همین تاپیک نوشته بود پارسال حضوری رفته بود و کتبی اعتراض زد و بعد دو سه هفته نامه ای با همچین متنی در خونه شون رفت.
اون وقت فهمیدم کلا اعتراضا کشکه! واس زیر سوال نرفتن اعتبار سازمان سنجش هم شده نباید تغییری تو جوابا داده بشه.
ولی با همه این حرفا من نمی تونم تا تهران بیام واگه بخوام کاری کنم ترجیح میدم نامه ای کتبی به سازمان سنجش بفرستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali blhj
ارسال: #۶۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ
به نظر من هم حاضر نمی شن تغییری بدن. چون تغییر حتی یک سوال در ارشد یعنی جابه جایی زیادی در رتبه که این برای اعتبار سنجش اصلا خوب نیست. اگه برای یک نفر این کار رو بکنن اون وقت باید به خیلی های دیگه هم جواب بدن. اگه بدونم تغییری می دن حتما می رم. کاش لاقل یه نفر که قبلا جواب گرفته می شناختیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۴۹ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۴۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close