زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۸۷ تجارت ۶۹۳ شبکه

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ
۶۸۷ تجارت ۶۹۳ شبکه

درصدام خیلی بد نبود ! ولی چون زبان و مدیریت و معماری رو خالی گذاشتم خیلی بد شد Sad
آیا امکان قبولی تو پردیس دانشگاه تهران واحد قم رو دارم ؟ یا پردیس های دیگه به غیر از خود گردان ها ! ؟

اگرم کسی از خود گردان ها و مزایا و معایبش چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه !

از دوستانی که سال دومشون بود و موفق شدن نتیجه خوبی بگیرن، یا کسانی که مشغول خوندن ارشد هستند میپرسم، چقدر می ارزه آدم یه سال دیگه هم بخونه ؟ البته من ۳ سال بعد از کارشناسی شرکت کردم و الان ۲۵ سالمه
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ
۶۸۷ تجارت ۶۹۳ شبکه
به نظر من وقتتو تلف نکن ممکنه سال بعدم رتبه ای که میخوای نیاری .....پردیس های خود گردان هم شهریش بالاست خیلی
غیر انتفاعی قم حتما میاری
۲
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
۶۸۷ تجارت ۶۹۳ شبکه
اگر سربازی نرفتی نمیدونم اما اگر رفتی دوبار هبخون کنکور راحت میشه قبول شد بشرطی که ۱سال نه ۸ماه از الان لذتهای زورگذرو بیخیال بشی ۷۸ماه خودتو نگه دار
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: 687 تجارت ۶۹۳ شبکه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  درصدام خیلی بد نبود ! ولی چون زبان و مدیریت و معماری رو خالی گذاشتم خیلی بد شد Sad
آیا امکان قبولی تو پردیس دانشگاه تهران واحد قم رو دارم ؟ یا پردیس های دیگه به غیر از خود گردان ها ! ؟

اگرم کسی از خود گردان ها و مزایا و معایبش چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه !

از دوستانی که سال دومشون بود و موفق شدن نتیجه خوبی بگیرن، یا کسانی که مشغول خوندن ارشد هستند میپرسم، چقدر می ارزه آدم یه سال دیگه هم بخونه ؟ البته من ۳ سال بعد از کارشناسی شرکت کردم و الان ۲۵ سالمه
آخی
مدیریت که یه درس کاملا حفظیاتیه و منبعشم که مشخصه رو اگه میخوندین با این درصدای تخصصی و مشترک خوبتون رتبتون زیر ۱۰۰ میشد.

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
سهراب سپهری
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۸۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۴۶ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۳۰۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۲۰۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۷۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۳۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close