زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶ نرم و ۴ الگوریتم

ارسال: #۴۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
۶ نرم و ۴ الگوریتم
میشه برای دروس ریاضی هم توضیح بدین
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ
ارسال: #۴۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: 6 نرم و ۴ الگوریتم
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  میشه برای دروس ریاضی هم توضیح بدین

من از ریاضیات راستش گسسته فقط ۲ فصل اول رو خنودم ولی چون توو پارسه نتیجه نمی گرفتم گذاشتمش کنار .... چون واقعا خیلی بدموقع شروع کردم برای درسی که خیلی پایم ضعیف بود ... ولی ۳ تا از ۵ تا سوالی که توو کنکور زدم گسسته بود و فقط با اطلاعات عمومی دبیرستان بود همین ...
ولی به نظرم حتما کتاب گسسته پوران پژوهش رو حتما تابستون مطالعه کنید و تست هاش رو هم حتما بزنید .
برای آمار پارسه یه پی دی اف ۵۰ صفحه ای داره که توو نت هم بگردین هست که خلاصه وار هست و خیلی عالیه ... من فقط اونو خوندم البته به جز فصل آخر و توزیع گاما Big Grin و تست هاش رو هم از آمار پارسه زدم ، واقعا توو همه ی آزمونا هم میتونستم حداقل سه تا از چهارتا سوال رو بزنم ولی آمار امسال واقعا خیلی بدجور بود .
برای ریاضی مهندسی به نظرم نکته های پارسه کافیه البته من از جزوه ی دانشگاهی خودم خونده بودم ولی یک فصل پارسه رو مطالعه کردم بهتر از جزوم بود ولی دیگه وقت نبود .
برای محاسبات هم فقط پوران پژوهش و تست هاش کافیه .

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۴۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  بین شریف و تهران موندم ...
انشاالله هر چی خدا بخواد

الان درکتون میکنم Big Grin
۱
۰
ارسال: #۴۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ
تبریک و مصاحبه و منابع فراموش نشه تا به دوستان دیگه هم کمک بشه
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط mohgh.)
۶ نرم و ۴ الگوریتم
سلام
تبریک می گم بهتون...بسیار عالی
میشه یه خورده از دانشکده کامپیوتر دانشگاه تهران بگین؟ من شنیدم چون مشترک هست با دانشکده برق، اساتید بیشتر تو حوزه های برقی فعالیت دارن و طبعا سخت افزار دانشکده قوی کار می شه حتی تو مباحث هوش بیشتر توجه اساتید روی بخش هاییه که مرتبط با برقه. در نهایت به مهندسی نرم افزار خیلی توجه نمیشه و اساتید شناخته شده ای صرفا تو بخش نرم افزار وجود نداره. خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنین چون بالاخره دانشجوی اونجائید و دیدم که دو به شکید بین شریف و تهران.
بازم تشکر و تبریک صمیمانه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , gunnersregister
ارسال: #۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ
۶ نرم و ۴ الگوریتم
استارتر جوری میگه دانشگاه تهران فلان..
شما اول بیاین دانشگاه های دولتی شهرستان درجه دو رو ببینید چه افتضاحی هست
ازد و علمی کاربردی بکنار...
پروفسور نوابی جزو مغز هایی هست که FPGA رو به جهان عرضه کرده.. حتی شده باشه ساعت ۳ نصف شب هم باشه میره سر کلاس و دانشگاه.. هدفش جز درس چیزی نیست...
همین نظریه زبان و کمپایلر که شما میگین چیزی یاد ندادن من کاملا مخالفم هومورک ها ولیست گریدر ها رو دیدم خیلی ارزش میزارن
اینکه از هر ۱۰ تا درس شما بگی یکیش در حد دانشگاه تهران نیست قبول ولی بیای اینطوری بزنی زیرش درست نیست
سیستم های عامل درست هست که پروفسور جلیلی اونجا نیست ولی همین اقای کارگهی هم کم ادمی نیستن
دروس عمومی چطور بهترین اساتید ریاضی و امار داشتین تو ۴ سال اینچیزا حاصل شده.. مطالعه سریع کنکوری حتی فرضا بگم باز نتیجه بده ولی وقتی اونی که با شما تو ارشد همکلاس میشه از ازاد یا دولتی درجه دو محال هست دید عمیق علمی شما داشته باشه
دیدم که می گم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , shabnamZ
ارسال: #۵۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط shabnamZ.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  سلام
تبریک می گم بهتون...بسیار عالی
میشه یه خورده از دانشکده کامپیوتر دانشگاه تهران بگین؟ من شنیدم چون مشترک هست با دانشکده برق، اساتید بیشتر تو حوزه های برقی فعالیت دارن و طبعا سخت افزار دانشکده قوی کار می شه حتی تو مباحث هوش بیشتر توجه اساتید روی بخش هاییه که مرتبط با برقه. در نهایت به مهندسی نرم افزار خیلی توجه نمیشه و اساتید شناخته شده ای صرفا تو بخش نرم افزار وجود نداره. خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنین چون بالاخره دانشجوی اونجائید و دیدم که دو به شکید بین شریف و تهران.
بازم تشکر و تبریک صمیمانه

ممنون .. بله اینایی که فرمودید برای کارشناسی صادق هست ولی برای ارشد نرم افزار تهران در برخی فیلد ها واقعا قوی هست حالا بستگی داره چه فیلدی مد نظر داشته باشین Smile

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  استارتر جوری میگه دانشگاه تهران فلان..
شما اول بیاین دانشگاه های دولتی شهرستان درجه دو رو ببینید چه افتضاحی هست
ازد و علمی کاربردی بکنار...
پروفسور نوابی جزو مغز هایی هست که FPGA رو به جهان عرضه کرده.. حتی شده باشه ساعت ۳ نصف شب هم باشه میره سر کلاس و دانشگاه.. هدفش جز درس چیزی نیست...
همین نظریه زبان و کمپایلر که شما میگین چیزی یاد ندادن من کاملا مخالفم هومورک ها ولیست گریدر ها رو دیدم خیلی ارزش میزارن
اینکه از هر ۱۰ تا درس شما بگی یکیش در حد دانشگاه تهران نیست قبول ولی بیای اینطوری بزنی زیرش درست نیست
سیستم های عامل درست هست که پروفسور جلیلی اونجا نیست ولی همین اقای کارگهی هم کم ادمی نیستن
دروس عمومی چطور بهترین اساتید ریاضی و امار داشتین تو ۴ سال اینچیزا حاصل شده.. مطالعه سریع کنکوری حتی فرضا بگم باز نتیجه بده ولی وقتی اونی که با شما تو ارشد همکلاس میشه از ازاد یا دولتی درجه دو محال هست دید عمیق علمی شما داشته باشه
دیدم که می گم

منظور منو درست متوجه نشدید ... من قصد توهین به دانشگاه تهران و اساتید گرامیش رو نداشتم ...
اینو همه میدونن که دکتر نوابی عالیه و من هم توو حرفام از ایشون چیزی نگفتم ... و اینکه میگید دکتر کارگهی خیلی عالین باز به وضوح معلوم هست ... و از این که فکر می کنید که درس نظریه زبان های دانشگاه تهران توسط دکتر کارگهی ارائه میشه سخت در اشتباه هستید ...
و بنده حرفی هم از کامپایلر نزدم که شما مطرح کردین ....
و اینکه میفرمایین من میزنم زیر همه چی باز درست مطلب رو نخوندین .. من فقط چند تا درس رو نام بردم نه همه ی دروس رو ....
با تشکر

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohgh
ارسال: #۵۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  ممنون .. بله اینایی که فرمودید برای کارشناسی صادق هست ولی برای ارشد نرم افزار تهران در برخی فیلد ها واقعا قوی هست حالا بستگی داره چه فیلدی مد نظر داشته باشین Smile

ممنون از پاسختون
میشه لطف کنین فیلد هایی که استادای خوبی داره معرفی کنین و اسم استاتید رو هم ذکر کنین؟
من یه پست جداگونه هم گذاشتم اگه تمایل داشتید یه سر اونور هم بزنین Blush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ)mohgh نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  ممنون .. بله اینایی که فرمودید برای کارشناسی صادق هست ولی برای ارشد نرم افزار تهران در برخی فیلد ها واقعا قوی هست حالا بستگی داره چه فیلدی مد نظر داشته باشین Smile

ممنون از پاسختون
میشه لطف کنین فیلد هایی که استادای خوبی داره معرفی کنین و اسم استاتید رو هم ذکر کنین؟
من یه پست جداگونه هم گذاشتم اگه تمایل داشتید یه سر اونور هم بزنین Blush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمایشگاه هایی که فعال هستند که توو لینک زیر هم میتونید کل آزمایشگاه های نرم‌افزاری رو ببینید

اینا هستند :
۱) سیستم‌های بی‌درنگ و نهفته‌ی اتکاپذیر : دکتر کارگهی
۲) سیستم های هوشمند اطلاعات : دکتر شاکری
۳) شبکه های کامپیوتری : دکتر خونساری
۴)روش های صوری و درستی سنجی سیستم ها : دکتر خسروی و دکتر قاسمی

این چهارتا آزمایشگاه از آزمایشگاه‌های فعال دانشکده هستند مخصوصا سیستم های هوشمند اطلاعات

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , mohgh
ارسال: #۵۵
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ق.ظ
۶ نرم و ۴ الگوریتم
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  پروفسور نوابی جزو مغز هایی هست که FPGA رو به جهان عرضه کرده.
جاناتان رُز توو کانادا الانه که سکته رو بزنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , Farzamm , Pure Liveliness
ارسال: #۵۶
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  پروفسور نوابی جزو مغز هایی هست که FPGA رو به جهان عرضه کرده.
جاناتان رُز توو کانادا الانه که سکته رو بزنه.

انصافا بگم که اون پشتکاری که دکتر نوابی توو این سن و سالشون دارن من توو این سن ندارم ..
ایشون اتاقشون طبقه ی سه هست اون پله ها رو چنان محکم میرن بالا که من والله همون طبقه ی اول له له میزنم .. صبح از ساعت ۶:۳۰ دانشگاه هستند تا حداقل ۹ شب ... والله من پیر شدم به این سنم Smile)))

۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ق.ظ
۶ نرم و ۴ الگوریتم
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  انصافا بگم که اون پشتکاری که دکتر نوابی توو این سن و سالشون دارن من توو این سن ندارم ..
ایشون اتاقشون طبقه ی سه هست اون پله ها رو چنان محکم میرن بالا که من والله همون طبقه ی اول له له میزنم .. صبح از ساعت ۶:۳۰ دانشگاه هستند تا حداقل ۹ شب ... والله من پیر شدم به این سنم Smile)))
صاحبش اومد فرار کنید [تصویر:  371712_4.gif]
منم اینی که گفتید رو حاشا نکردم اما در "عرضه کردن FPGA به جهان" فکر نمی‌کنم دکتر نوابی نقشی داشته باشند چون اصلاً اون زمون (۱۹۹۲) کار ایشون یه چیز دیگه (HDL و احتمالاً تست) بود. البته با توجه به اینکه گرایش دوستمون نرم‌افزار هست، چنین اشتباه لُپی دور از انتظار نیست :') همانطور که گفتم از کسانی که به صورت آکادمیک هم کار می‌کنند Jonathan Rose و Stephan Brown رو میشه پدر FPGA نام برد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۵۸
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  انصافا بگم که اون پشتکاری که دکتر نوابی توو این سن و سالشون دارن من توو این سن ندارم ..
صاحبش اومد فرار کنید [تصویر:  371712_4.gif]
منم اینی که گفتید رو حاشا نکردم اما در "عرضه کردن FPGA به جهان" فکر نمی‌کنم دکتر نوابی نقشی داشته باشند چون اصلاً اون زمون (۱۹۹۲) کار ایشون یه چیز دیگه (HDL و احتمالاً تست) بود. البته با توجه به اینکه گرایش دوستمون نرم‌افزار هست، چنین اشتباه لُپی دور از انتظار نیست :') همانطور که گفتم از کسانی که به صورت آکادمیک هم کار می‌کنند Jonathan Rose و Stephan Brown رو میشه پدر FPGA نام برد

بله فرمایشات شما درست هستند ShyShy

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  نرم افزار بهشتی یا الگوریتم-محاسبات دانشگاه تهران؟ Sepideh96 ۱۳ ۹,۹۰۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۶۷۴ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۴۶ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  الگوریتم یا نرم افزار؟ ۵۴m4n3h ۵۵ ۴۳,۰۰۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Bazooka
  نرم مدرس یا الگوریتم تهران؟؟؟ maedehgh3 ۱ ۲,۱۷۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۸۵ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  پیاده سازی الگوریتم ژنتیک با نرم افزارهای داده کاوی azin66 ۵ ۸,۰۰۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: my major
  مصاحبه با ۴ شبکه، ۵ آیتی، ۸۰ نرم افزار، ۷۶ الگوریتم sixsixsix ۶۰ ۴۶,۳۹۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadsd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close