زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شریف، یا هوش تهران

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
هوش شریف، یا هوش تهران
دوستان با تجربه و دانشجویان عزیز شریف و تهران لطفا نظراتشوون رو بگن.
از بین این دو دانشگاه کدومشوون بهتره (سطح بالاتری دراه)؟

لطفا مقایسه هاتوون رو اعلام کنید و ما رو بی نصیب نذارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
هوش شریف، یا هوش تهران
بستگی داره که به چه مباحثی و فیلدی علاقه داشته باشید. همونطور که احتمالا میدونید هوش شریف بیشتر دست برقی هاس و بیشتر مباحث پردازش سیگنال و تصویر کار میشه که بستگی به سلیقه ای که دارید ممکنه خیلی علاقه داشته باشید یا برعکس ولی دانشگاه تهران تا اونجا که من اطلاع دارم مباحثه دیگه ای هستش ، یکی از کاربرا توی یکی از تاپیک ها دانشگاها هوش رو بر اساس فیلدشون دسته بندی کرده بود دانشگاه تهران رو هم نوشته بود(کنترل ،رباتیک و فازی) حالا اگه پردازش سیگنال دوست دارید شریف و اگه رباتیک و فازی و اینجور چیزا رو دوست دارید دانشگاه تهرانو انتخاب کنید
اگه دانشگاه تهرانو انتخاب کردید ایشالله همکلاسی میشیم :دی
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط sepanta1990.)
هوش شریف، یا هوش تهران
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  دوستان با تجربه و دانشجویان عزیز شریف و تهران لطفا نظراتشوون رو بگن.
از بین این دو دانشگاه کدومشوون بهتره (سطح بالاتری دراه)؟

لطفا مقایسه هاتوون رو اعلام کنید و ما رو بی نصیب نذارید.

سلام
حالا که بین شریف و تهران شک دارین. برین تهران بذارین یک نفر دیگه به آرزوش برسه. میدونید چقدر دعاتون میکنه Big Grin

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farzamm , hamedfayez , faza
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ق.ظ
هوش شریف، یا هوش تهران
من با دیدن ظرفیتهای دانشگاه شریف و دانشگاه تهران حسابی مردد شدم.
شریف ۲۱ نفر هوش میگیره ولی تهران در مجموع ۸ نفر
اینکار کیفیت شریف رو پایین نمیاره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedfayez
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط alisahaf70.)
هوش شریف، یا هوش تهران
دوست عزیز فیلد کاریتو در نظر بگیر کاری به ظرفیت واینا نداشته باش اگر به فیلدهای پردازش سیگنال علاقه مندی مثل پردازش تصویر، صوت و ... برو شریف بدون شک اگر به مسائل یادگیری و NLP و رباتیک علاقه مندی برو تهران
تهران گروه نرمش قوی نیست سر همین استادای هوش یه سری از نرم افزاریها رو هم میگیرن و اونجا میخوان که دانشجوهاشون سه ساله تموم کنن ولی شریف تاکیدش روی دو ساله و مجبرتون میکنه نهایتا ۵ ترمه تموم کنید ولی تهران انقدری نمره تشویقی گذاشته که بدون هیچ مشکلی میتونید سه ساله بخونید و اساتید هم تشویقتون میکنن به این کار . اینکه اونجا دانشجوها معمولا سه سال میمونن و هوشیها از دانشجوهای نرم میگیرن باعث میشه ظرفیت اعلامی هر سالشون کمتر از شریف باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedfayez , raminfa , gunnersregister
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط Farzamm.)
RE: هوش شریف، یا هوش تهران
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  من با دیدن ظرفیتهای دانشگاه شریف و دانشگاه تهران حسابی مردد شدم.
شریف ۲۱ نفر هوش میگیره ولی تهران در مجموع ۸ نفر
اینکار کیفیت شریف رو پایین نمیاره؟

خیر / این نشون میده که شریف چقدر تو فیلدهای رشته هوش مصنوعی استاد خبره و تخصصی داره که مجبوره ۲۱ نفر بگیره که به هر استاد ۲-۳ دانشجو برسه / تهران استاد به اندازه ی شریف نداره که همونایی هم که داره اکثراً شاگردهای اساتید شریف بودند و بنابراین مجبوره کم بگیره
در ضمن شریف ۲۱ نفر فقط کنکور میگیره / ۸-۷ نفر هم استعداد درخشان (شاگرد اول های خودش و دانشگاه های برتر دیگه یا المپیادی و غیره) میگیره که مجموعاً حدود ۳۰ تا میشه

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را از طریق پیام ارسال کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedfayez , rz.gh , gunnersregister
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  خیر / این نشون میده که شریف چقدر تو فیلدهای رشته هوش مصنوعی استاد خبره و تخصصی داره که مجبوره ۲۱ نفر بگیره که به هر استاد ۲-۳ دانشجو برسه / تهران استاد به اندازه ی شریف نداره که همونایی هم که داره اکثراً شاگردهای اساتید شریف بودند و بنابراین مجبوره کم بگیره
در ضمن شریف ۲۱ نفر فقط کنکور میگیره / ۸-۷ نفر هم استعداد درخشان (شاگرد اول های خودش و دانشگاه های برتر دیگه یا المپیادی و غیره) میگیره که مجموعاً حدود ۳۰ تا میشه
شریف امسال مجموع روزانه و شبانه و استعداد ۳۰ نفر میگیره؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  دوست عزیز فیلد کاریتو در نظر بگیر کاری به ظرفیت واینا نداشته باش اگر به فیلدهای پردازش سیگنال علاقه مندی مثل پردازش تصویر، صوت و ... برو شریف بدون شک اگر به مسائل یادگیری و NLP و رباتیک علاقه مندی برو تهران
تهران گروه نرمش قوی نیست سر همین استادای هوش یه سری از نرم افزاریها رو هم میگیرن و اونجا میخوان که دانشجوهاشون سه ساله تموم کنن ولی شریف تاکیدش روی دو ساله و مجبرتون میکنه نهایتا ۵ ترمه تموم کنید ولی تهران انقدری نمره تشویقی گذاشته که بدون هیچ مشکلی میتونید سه ساله بخونید و اساتید هم تشویقتون میکنن به این کار . اینکه اونجا دانشجوها معمولا سه سال میمونن و هوشیها از دانشجوهای نرم میگیرن باعث میشه ظرفیت اعلامی هر سالشون کمتر از شریف باشه

سلام دوست عزیز من رتبه نرم افزارم ۲۶ شده، شما از کجا اطلاع دارید که نرم افزاره تهران خوب نیست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mahsa-frj نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  دوست عزیز فیلد کاریتو در نظر بگیر کاری به ظرفیت واینا نداشته باش اگر به فیلدهای پردازش سیگنال علاقه مندی مثل پردازش تصویر، صوت و ... برو شریف بدون شک اگر به مسائل یادگیری و NLP و رباتیک علاقه مندی برو تهران

سلام دوست عزیز من رتبه نرم افزارم ۲۶ شده، شما از کجا اطلاع دارید که نرم افزاره تهران خوب نیست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من خودم اطلاع مستقیم ندارم دوست عزیز بهتره یه جست و جو کنید برای این اینجا این قضیه رو مطرح کردم که تاپیک هوشه ولی یکی از دوستانم که نرم تهرانه رفت تو آزماشگاه هوش سر نبودن فیلد مناسب و دوستای دیگم که نرم شریفن برای یک نفر امسال ازشون راهنمایی گرفتم برای نرم گفتن که نرم تهران اصلا قوی نیست نسبت به شریف و استادای نرم شریف بهترن ولی چون رشته خودم هوشه جست و جوی دقیقی نکردم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  دوست عزیز فیلد کاریتو در نظر بگیر کاری به ظرفیت واینا نداشته باش اگر به فیلدهای پردازش سیگنال علاقه مندی مثل پردازش تصویر، صوت و ... برو شریف بدون شک اگر به مسائل یادگیری و NLP و رباتیک علاقه مندی برو تهران

دوست عزیز ممنون از پاسختوون.
مطمئنید که شریف بچه ها رو مجبور میکنن که ۵ ترمه تموم کنن؟ بله تهران رو فک کنم تا ۶ ترم هم مجازن که طولش بدن.
ممنون میشم که توضیح بدید.
تازه احتمالش هم هست که ما چند واحد پیش رو بخونیم. اینطوری کار سختتر میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط alisahaf70.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  دوست عزیز فیلد کاریتو در نظر بگیر کاری به ظرفیت واینا نداشته باش اگر به فیلدهای پردازش سیگنال علاقه مندی مثل پردازش تصویر، صوت و ... برو شریف بدون شک اگر به مسائل یادگیری و NLP و رباتیک علاقه مندی برو تهران

دوست عزیز ممنون از پاسختوون.
مطمئنید که شریف بچه ها رو مجبور میکنن که ۵ ترمه تموم کنن؟ بله تهران رو فک کنم تا ۶ ترم هم مجازن که طولش بدن.
ممنون میشم که توضیح بدید.
تازه احتمالش هم هست که ما چند واحد پیش رو بخونیم. اینطوری کار سختتر میشه.

من خودم شریف رو میزنم و حتی اگر برام پیش نیاز نزنن سیگنال و مهندسی رو میفتم به پاشون که بذارن برم چون کل ارشد هوش شریف روی پایه این دو تا درسه پس حداقل واسه پیش نیاز این دو درس آماده باشید
بله از دانشجوهای شریف پرسیدم گفتن که فورس روشونه که چهار ترمه یا نهایتا پنج ترمه تموم کنن ولی خودم آخرین بار که اونجا بودم دیدم زده بود آخرین مهلت دفاع ارشد ۹۱ هوش تابستون امسال یعنی سه سال البته انگار به شدت ازشون نمره کم شده بود سر همین بعید میدونم کسی بتونه آنقدر کشش بده تهرانم نمره کم میکنه ولی بعدش آنقدر bonus گذاشته مثلا مقاله بدی انقدر اضافه میشه و ... که میصرفه حتی سه ساله خوند بدون اینکه نمره ای از دست بدی کلا تهران شدیدا پشت دانشجوهاشه بهترین جاست از نظر ساپورت دانشجو
خیلی بهتره اگر یکی از بجه های هوش شریف مانشت تو این زمینه راهنمایی دقیقی به همه بکنه من اطلاعاتم از نرم افزاریاست
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
هوش شریف، یا هوش تهران
بچه های هوش شریف و هوش تهران ما منتظر نظراتشوون هستیم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۱۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۹ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۱۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close