زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۰۱ نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید رجایی هست؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط masud66.)
سلام
این کارنامه منه. بالاخره این پیام نور و معدل ضربه شو به من زد. اگه معدلم ۱۶ میبود الان رتبه م نصف این بود. البته خودم فکر میکنم ۹ درصد از تخصصیم کمتر شده.

دوستان من معلمم ابتدایی ام و شنبه تا چهارشنبه تو مدرسه! نمیدونم با این رتبه چقدر شانس قبولی دارم برای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، ولی به فرض قبولی:

۱-کلاسهای این دانشگاه کدوم روزهای هفته ست؟
۲-دوستانی که تو این دانشگاه ارشد نرم افزار خوندند میتونند درباره سطح دانشگاه توضیح بدن؟
۳-خوابگاه داره؟
۴-من به اپلای و دکتری هم فکر میکنم، در باره تعهد خدمت و امکان پرداخت هزینه برای خلاص شدن از تعهد و اینکه چقدر اعتبار داره این دانشگاه هم ممنون میشم توضیح بدید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sosyas
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ
RE: 601 نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید رجایی هست؟
اقای masud66اگر طبق پارسال مقایسه کنم بله انشالا قبولید، رتبه ۹۰۰ هم تو کلاسمون داشتیم،کلاسارو سه روز اول هفته میچینند و اساتید خوبی هم داره،بیشتر درسامون هوش مصنوعی هست تا نرم افزار ولی من باتوجه به فیلدی که برای پایان نامم در اون وارد شدم از این دانشگاه راضی هستم،خابگاه پسرانه در خیابان حافظ هست و برای اپلای هم بخودتون بستگی داره که چقد پژوهشگر خوبی باشید و چقد مقاله بدید.موفق باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masud66 , kaviresabz , npour , maryam.raz , amin4000
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)pamta نوشته شده توسط:  اقای masud66اگر طبق پارسال مقایسه کنم بله انشالا قبولید، رتبه ۹۰۰ هم تو کلاسمون داشتیم،کلاسارو سه روز اول هفته میچینند و اساتید خوبی هم داره،بیشتر درسامون هوش مصنوعی هست تا نرم افزار ولی من باتوجه به فیلدی که برای پایان نامم در اون وارد شدم از این دانشگاه راضی هستم،خابگاه پسرانه در خیابان حافظ هست و برای اپلای هم بخودتون بستگی داره که چقد پژوهشگر خوبی باشید و چقد مقاله بدید.موفق باشید.
سلام
چون دوستمون توضیح دادن من فقط تایید می کنم
البته یه نکته هم بگم اینکه رجایی تنها دانشگاه تهران هستش که رتبه های شبانه بهتر از بچه های روزانه استBig Grin
البته جسارت نباشه خدمت دوستان فقط جهت اطلاع گفتم
سالم باشید و شاد

تلاش تلاش تلاش
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masud66 , npour
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
ممنونم
خوابگاه متاهلی هم داره دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی؟
اساتید برای حضور و غیاب سختگیرن؟ میشه واحدها رو طوری برداشت که دو روز هفته فقط کلاس داشت؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط npour.)
سلام
ضمن تایید حرفهای دوستان
سیاست این دانشگاه بر اینه که حتی الامکان در ترم اول دانشجو پوست بیاندازه ..پس به هیچ عنوان روی دو روز حساب نکنید..
اساتیدی هستند که حضور و غیاب براشون مهم نباشه ولی برنامه تون رو در سه روز جوری میچینن که حتما یه استاد سخت گیر به حضور و غیاب در هر روز داشته باشید..پارسال با ظرفیت بیشتر این دانشگاه رتبه های قبولی بالا بود، امسال دو نفر دبیر روزانه میگیره که ایشالا یکیش شما هستید..سطح دانشگاه رو که خب سطح دانشجوها تعیین میکنن و در این مورد نظری ندارم..اساتید با سواد هم داره که استفاده ازشون بستگی به خودتون داره...من شبانه این دانشگاه رو به روزانه شهرستانهای متوسط و پایین و یکسال پشت کنکور موندن ترجیح دادم..در مورد شما هم اگه جسارت نباشه فکر میکنم با توجه به رتبه تون بهترین انتخاب و شاید تنها انتخاب دانشگاه دولتی اونم از نوع روزانه باشه...پس تردید نداشته باشید و انتخابش کنید.
موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masud66
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تایید حرفهای دوستان
سیاست این دانشگاه بر اینه که حتی الامکان در ترم اول دانشجو پوست بیاندازه ..پس به هیچ عنوان روی دو روز حساب نکنید..
اساتیدی هستند که حضور و غیاب براشون مهم نباشه ولی برنامه تون رو در سه روز جوری میچینن که حتما یه استاد سخت گیر به حضور و غیاب در هر روز داشته باشید..پارسال با ظرفیت بیشتر این دانشگاه رتبه های قبولی بالا بود، امسال دو نفر دبیر روزانه میگیره که ایشالا یکیش شما هستید..سطح دانشگاه رو که خب سطح دانشجوها تعیین میکنن و در این مورد نظری ندارم..اساتید با سواد هم داره که استفاده ازشون بستگی به خودتون داره...من شبانه این دانشگاه رو به روزانه شهرستانهای متوسط و پایین و یکسال پشت کنکور موندن ترجیح دادم..در مورد شما هم اگه جسارت نباشه فکر میکنم با توجه به رتبه تون بهترین انتخاب و شاید تنها انتخاب دانشگاه دولتی اونم از نوع روزانه باشه...پس تردید نداشته باشید و انتخابش کنید.
موفق باشید
خیلی ممنونم از توضیحات مبسوط و دلگرم کننده تون.
به نظر میاد شمام نظرتون اینه که با ظرفیت دو‌نفر خیلی بعید باشه امسال بشه با این رتبه قبول شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط npour.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ)masud66 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تایید حرفهای دوستان
موفق باشید
خیلی ممنونم از توضیحات مبسوط و دلگرم کننده تون.
به نظر میاد شمام نظرتون اینه که با ظرفیت دو‌نفر خیلی بعید باشه امسال بشه با این رتبه قبول شد.
البته من اطلاع زیادی از رتبه های فرهنگیان محترم ندارم ولی به نظر رتبه تون در سهمیه خوب هست و امکان قبولی تون بالاست
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
دوستان لطف میکنید از وضعیت خوابگاه ها بگید؟ خودگردان هستن یا نه؟( واسه غیر فرهنگی ها )

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ق.ظ
سلام
کارنامه من:

من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته شبانه شهید رجایی ام.
امیدوارم ارشد هم اینجا قبول شم.
ظرفیتها برای روزانه ها و سهمیه فرهنگیان به ۳ و برای شبانه ها از ۳ به ۶ نفر افزایش پیدا کرده است.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ
سلام
بنظر من هم با این رتبه قبول هستید اما جدا از این مساله میخواستم بگم که دمتون گرم که با وجود معلمی (اونم دوره سخت ابتدایی) و مشغله تونستید همچین رتبه ای بیارد.انشالله که موفق و سربلند باشید Smile

The Show Most Go On...!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ق.ظ)heart-land نوشته شده توسط:  ن دانشجوی کارشناسی ناپیوسته شبانه شهید رجایی ام.
ظرفیتها برای روزانه ها و سهمیه فرهنگیان به ۳ و برای شبانه ها از ۳ به ۶ نفر افزایش پیدا کرده است.
ان شاالله قبول میشید.
منبع خبرتون کجاست؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  نظر من هم با این رتبه قبول هستید اما جدا از این مساله میخواستم بگم که دمتون گرم که با وجود معلمی (اونم دوره سخت ابتدایی) و مشغله تونستید همچین رتبه ای بیارد.انشالله که موفق و سربلند باشید
خیلی ممنونم.امیدوارم شما هم هر جا دوست دارید قبول بشید. علاقه زیاد باعث شد من از صفر شروع کنم به خوندن، اون هم تو پیام نور، که اساتید بیسواد اکثریت داشتن. متاسفانه پارسال فقط یه ماه خوندم. قبول نشم امسال میخونم برای شریف به امید خدا.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۹ ب.ظ)masud66 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ق.ظ)heart-land نوشته شده توسط:  ن دانشجوی کارشناسی ناپیوسته شبانه شهید رجایی ام.
ان شاالله قبول میشید.
منبع خبرتون کجاست؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  نظر من هم با این رتبه قبول هستید اما جدا از این مساله میخواستم بگم که دمتون گرم که با وجود معلمی (اونم دوره سخت ابتدایی) و مشغله تونستید همچین رتبه ای بیارد.انشالله که موفق و سربلند باشید
خیلی ممنونم.امیدوارم شما هم هر جا دوست دارید قبول بشید. علاقه زیاد باعث شد من از صفر شروع کنم به خوندن، اون هم تو پیام نور، که اساتید بیسواد اکثریت داشتن. متاسفانه پارسال فقط یه ماه خوندم. قبول نشم امسال میخونم برای شریف به امید خدا.

خود سازمان سنجش تو اطلاعیه برای اصلاحیه بعضی رشته محلها اعلام کرده بود.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط shahmoradi.)
RE: 601 نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ ب.ظ)masud66 نوشته شده توسط:  سلام
این کارنامه منه. بالاخره این پیام نور و معدل ضربه شو به من زد. اگه معدلم ۱۶ میبود الان رتبه م نصف این بود. البته خودم فکر میکنم ۹ درصد از تخصصیم کمتر شده.

دوستان من معلمم ابتدایی ام و شنبه تا چهارشنبه تو مدرسه! نمیدونم با این رتبه چقدر شانس قبولی دارم برای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، ولی به فرض قبولی:

۲-دوستانی که تو این دانشگاه ارشد نرم افزار خوندند میتونند درباره سطح دانشگاه توضیح بدن؟
۳-خوابگاه داره؟
۴-من به اپلای و دکتری هم فکر میکنم، در باره تعهد خدمت و امکان پرداخت هزینه برای خلاص شدن از تعهد و اینکه چقدر اعتبار داره این دانشگاه هم ممنون میشم توضیح بدید.
دوستان یک سوال کاملا جدی برای من پیش اومد.
یعنی واقعا میشه با رتبه بالای ۵۰۰ تهران (حتی شبانه) قبول شد؟

تا اونجایی که من میدونستم برای قبولی نرم افزار تهران باید حدود نهایتا ۱۳۰ بیاری.
یکی از دوستان گفته پارسال رتبه ۹۰۰ هم رجایی قبول شده، ممکنه؟ یا اینکه این رتبه برای فرهنگیان بوده؟
لطفا جواب بدید. ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ
RE: 601 نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید رجایی
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ب.ظ)shahmoradi نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ ب.ظ)masud66 نوشته شده توسط:  سلام

۳-خوابگاه داره؟
دوستان یک سوال کاملا جدی برای من پیش اومد.
یعنی واقعا میشه با رتبه بالای ۵۰۰ تهران (حتی شبانه) قبول شد؟

تا اونجایی که من میدونستم برای قبولی نرم افزار تهران باید حدود نهایتا ۱۳۰ بیاری.
یکی از دوستان گفته پارسال رتبه ۹۰۰ هم رجایی قبول شده، ممکنه؟ یا اینکه این رتبه برای فرهنگیان بوده؟
لطفا جواب بدید. ممنون میشم.

سلام
با اون رتبه فقط فرهنگیان قبول میشن.
البته فکر کنم دانشگاه داره سیاست هاش رو برای پذیرش عوض میکنه البته پذیرش امسال هم تغییرات زیاد داشت.

تلاش تلاش تلاش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close