زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوراهی بزرگ!!!تحصیل در شهر محل زندگی یا دانشگاه بهتر؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Morza.)
سلام دوستان.من میخوام تو دوره ارشد اگه بشه درکنار تحصیل تجربه کاری هم کسب کنم و خرج خودم رو دربیارم یعنی میخوام کم کم وارد بازار کارشم.از طرف دیگه خیلی به رشته م علاقه دارم و حداقل میخوام ارشدو بخونم.
حالا موندم که تو رشت بمونم و نرم افزار دانشگاه گیلان بخونم یا ۱۰۰۰ کیلومتر دورتر جایی مثل فردوسی یا اصفهان (اگه بیارم البته) درس بخونم؟با توجه به اینکه نرم افزار گیلان ضعیفه
لطفا کسی اگه میتونه کمک کنه و تجربه داره دریغ نکنه خواهشا!ممنون.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط ali.it87.)
من که خودم جایی مثل اصفهان یا فردوسی رو ترجیح میدم .
دانشگاه اصفهان رو نرفتم ولی بری فردوسی تازه میبینی دانشگاه یعنی چی.استاد یعنی چی.
به نظرم میتونه اینده ادم رو تغییر بده.
در ثانی میتونی کنارش کار هم داشته باشی مثلا برنامه نویسی اندروید کنی یا کارهای دیگه...
من خودم الان شاغلم تو ارومیه و میتونم اینجا شبکه بخونم ولی ترجیح میدم برم تهران برای ارشد.(رتبه ۵۹)

اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد….
"حاج اسماعیل دولابی"
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ
RE: دوراهی بزرگ!!!تحصیل در شهر محل زندگی یا دانشگاه بهتر؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ ب.ظ)ali.it87 نوشته شده توسط:  من که خودم جایی مثل اصفهان یا فردوسی رو ترجیح میدم .
دانشگاه اصفهان رو نرفتم ولی بری فردوسی تازه میبینی دانشگاه یعنی چی.استاد یعنی چی.
به نظرم میتونه اینده ادم رو تغییر بده.
در ثانی میتونی کنارش کار هم داشته باشی مثلا برنامه نویسی اندروید کنی یا کارهای دیگه...
من خودم الان شاغلم تو ارومیه و میتونم اینجا شبکه بخونم ولی ترجیح میدم برم تهران برای ارشد.(رتبه ۵۹)
ممنون.یعنی اگه قصد ادامه تحصیل تو مقطع دکترا نداشته باشم و نخوام تدریس کنم چی؟
چون من علاقه ای به تدریس ندارم و دوس دارم بیرون از دانشگاه مشغول باشم.با ین وجود نظرشما و بقیه دوستان چیه؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
شما باید ببینی کجا میخوای بری سر کار. اگه همون رشت میخوای بری سر کار بهتره همون جا هم کسب تجربه کنی تا آشنا بشی با محیط تا اینکه بری یه جا دیگه بعد تازه بیای رشت.
از نظر دانشگاه که فردوسی و اصفهان خیلی سطح خوبی دارن. باید نگاه کنید در آینده چقدر مدرکتون تو کارتون موثره

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من میخوام تو دوره ارشد اگه بشه درکنار تحصیل تجربه کاری هم کسب کنم و خرج خودم رو دربیارم یعنی میخوام کم کم وارد بازار کارشم.از طرف دیگه خیلی به رشته م علاقه دارم و حداقل میخوام ارشدو بخونم.
حالا موندم که تو رشت بمونم و نرم افزار دانشگاه گیلان بخونم یا ۱۰۰۰ کیلومتر دورتر جایی مثل فردوسی یا اصفهان (اگه بیارم البته) درس بخونم؟با توجه به اینکه نرم افزار گیلان ضعیفه
لطفا کسی اگه میتونه کمک کنه و تجربه داره دریغ نکنه خواهشا!ممنون.

من هم پیشنهاد میکنم اگه براتون سخت نیست برید اصفهان یا مشهد. من هم الان شاغلم اتفاقا تو همون ارومیه Big Grin ولی برای ارشد احتمالا میرم تهران (رتبه ۱۱۴ نرم)
۲
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط Morza.)
دوستان خواهشا کمک کنید، اگه تجربه دارید در اختیار ما هم قرار بدید
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  شما باید ببینی کجا میخوای بری سر کار. اگه همون رشت میخوای بری سر کار بهتره همون جا هم کسب تجربه کنی تا آشنا بشی با محیط تا اینکه بری یه جا دیگه بعد تازه بیای رشت.
از نظر دانشگاه که فردوسی و اصفهان خیلی سطح خوبی دارن. باید نگاه کنید در آینده چقدر مدرکتون تو کارتون موثره
واقعا خودم رشتو دوس دارم ولی چهار سال خارج از استانم نمیدونم شرایط کاری چطوریه
به نظر شما چقد مدرک گیلان و جایی مثه فردوسی تفاوت داره تو آینده شغلی؟آیا برای بازار کار، اساتید بهتر میتونن تاثیر مثبت زیادی داشته باشن؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
منم توصیه میکنم دانشگاه بهتر رو چون اینده شما یه عمر درگرو سواد ومحیط اموزشیتونه هرچقدرم قوی باشید دانشگاه قویتر سرترهست ضمنا حالا۲سال کار نکنی مدرک بهتربگیری باسواد تر بشی ایندتو ساختی
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  به نظر من اول شهر خودت بعد بقیه جاها
خودم هم به همین مایل ترم
۱
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط Morza.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  به نظر من اول شهر خودت بعد بقیه جاها
خودم هم به همین مایل ترم
بچه ها من تصمیممو گرفتم.اول دانشگاه گیلان بعد اصفهان و صنعتی بعد مشهد بعدشم شیراز.
من ۴ سال تو شرایط سخت دور از خونه بودم.خودم سختی رو دوس دارم اما بیشتر از این نمیخوام خونوادمو برنجونم.آخه من برم مشهد یا شیراز مگه ترمی یه بار بیشتر میتونم برم خونه؟مگه آدم چن سال زندست که نصفش تو غربت و دربه دری باشه؟شادی پدر و مادرم از همه چیز تو دنیا برام مهمتره.عوضش میمونم شهر خودم بیشتر تحقیق و پژوهش میکنم تا حدی جبران میکنم.همش که به تعداد بالا بودن اساتید نیست.تازه نرم افزار گیلانم اونقدا بد نیست که.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , shamim_s , blx , MajidManesht2012 , سجاد۶۷
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
جالبه من تا الان سه فرصت از ۵ فرصت ویرایشمو استفاده کردم.میگم حیفه، از این دو فرصتم استفاده کنم شایدBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط MShariati.)
از ما می‌پرسی؟!!
اگه تا حالا این کارو نکردی، همین حالا پاشو برو دانشگاه ته و توشو در بیار، سیر تا پیازش رو!

این سؤال رو از بچه‌های اونجا بپرس و ببین از این که اونجا هستند راضی هستند یا نه.

من چند روز پیش با یکی از بچه‌های ارشد نرم‌افزار فردوسی صحبت می‌کردم. خودش در کل راضی بود، با اینکه از بوشهر اومده بود مشهد. می‌گفت بقیه هم راضی هستند؛ استادای جوونی داریم که بسیار عالی تدریس می‌کنن و پیرمردترها هم که دریای علم هستند. امکانات خوابگاه و سرعت اینترنت و آزمایشگاه‌ها هم در حد تیم ملی!

یکی از بچه‌های دکتری نرم اونجا رو هم دیدم که اونم در کل راضی بود، البته ایشون سطح دانشگاه اصفهان رو هم قبول داشت.

به نظرم مسیر مشهد برای شما سر راست تره، البته با رتبه‌ی ۲۰۸ امسال احتمالش ضعیفه که روزانه‌ی فردوسی رو بیارید، در مورد اصفهان نمی‌دونم.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  از ما می‌پرسی؟!!
اگه تا حالا این کارو نکردی، همین حالا پاشو برو دانشگاه ته و توشو در بیار، سیر تا پیازش رو!

این سؤال رو از بچه‌های اونجا بپرس و ببین از این که اونجا هستند راضی هستند یا نه.

من چند روز پیش با یکی از بچه‌های ارشد نرم‌افزار فردوسی صحبت می‌کردم. خودش در کل راضی بود، با اینکه از بوشهر اومده بود مشهد. می‌گفت بقیه هم راضی هستند؛ استادای جوونی داریم که بسیار عالی تدریس می‌کنن و پیرمردترها هم که دریای علم هستند. امکانات خوابگاه و سرعت اینترنت و آزمایشگاه‌ها هم در حد تیم ملی!

یکی از بچه‌های دکتری نرم اونجا رو هم دیدم که اونم در کل راضی بود، البته ایشون سطح دانشگاه اصفهان رو هم قبول داشت.

به نظرم مسیر مشهد برای شما سر راست تره، البته با رتبه‌ی ۲۰۸ امسال احتمالش ضعیفه که روزانه‌ی فردوسی رو بیارید، در مورد اصفهان نمی‌دونم.
سرراسته ولی تقریبا ۱۸ ساعت راهه.با خیلی ها تو این چن روز صحبت کردم هم با بچه های گیلان هم با فردوسی.ولی در کل باتوجه به شرایط گیلانو ترجیح دادم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  با خیلی ها تو این چن روز صحبت کردم هم با بچه های گیلان هم با فردوسی.ولی در کل باتوجه به شرایط گیلانو ترجیح دادم
خیلی خوبه.
خوبه که از همین الآن تکلیفتون مشخص باشه و منتظر اما و اگرهای قبولی نباشین و کم‌کم می‌تونین دست به کار بشین برای یک دوره‌ی تحصیلی موفق.
به لحاظ فرصت‌های کاری و خانواده و انشاءالله ازدواج هم گیلان برای شما بهتره.
موفق باشید!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morza
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  با خیلی ها تو این چن روز صحبت کردم هم با بچه های گیلان هم با فردوسی.ولی در کل باتوجه به شرایط گیلانو ترجیح دادم
خیلی خوبه.
خوبه که از همین الآن تکلیفتون مشخص باشه و منتظر اما و اگرهای قبولی نباشین و کم‌کم می‌تونین دست به کار بشین برای یک دوره‌ی تحصیلی موفق.
به لحاظ فرصت‌های کاری و خانواده و انشاءالله ازدواج هم گیلان برای شما بهتره.
موفق باشید!
ممنون.بله دقیقا با توجه به شرایط کاری بهتر و رضایت خانواده و ازدواج و ... رشت رو انتخاب کردم.در ضمن به احتمال زیاد برای مقطع دکترا اقدام نمی کنم(با توجه به اوضاع الان کشور) پس به نظر خودم موندن تو شهر خودم بهتره.این انتخاب براساس معیار های خودم بوده ولی شاید برای کس دیگه انتخاب دیگه ای بهتر باشه.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۷۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۲۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close