زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۹۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط alphax.)
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  لحن صحبت من چه ایرادی داشت؟
چه توهینی کردم

ایران چه ربطی به غرب داره؟
وقتی بخشنامه رسمی و قطعی در همین سایت موجود هست دیگه عرضی ندارم

انسان همیشه رک و بدون کنایه حرفشو میزنه نه مثل جامعه دوروی امروز ما با کنایه و دم پهلو پشت سر...
اگر منظروت منم رک حرفتونو وبزنید رکت تر جوابتو بگیرید.
شمابعنوان نمونه یه ادم المانی بیار یه سوال ازش کنید ببینید چطوری پاسخ میده؟ همیشه صادق با کمترین مکث جوابتو میدن اگر ازت خوشش نیاد رک جلو چشمات بهت میگه. نه مثل من نوعی من من میکنه نه گوشه کنایه میزنه....
وقتی بارها ذکر شده رفته زیر مجموعه کامپیوتر دلیلی بر کش دادنش نیست.

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  اولا لحن صحیت کردنت را درست کن
دوما همه که نامه را ندیدن(حتی سنجشی ها هم همه نمیدونن) از کجا معلوم سنجش دوباره مثل پارسال اعلام نکنه و دوباره اعتراض شکل نگیره
سوما ما که نمیگیم برگرده زیرگروه آیتی میگیم طی یک اعلامیه رسمی در سایت سنجش اعلام کنه تا خیال ما راحت بشه
چهارما شاید برای شما هیچ و پوچ باشه برای ما آینده امان هست

=================

من با اما اگر بلد نیستم زندگی کنم با واقعیت زندگی میکنم.
ضمنا من خودم ایتی هستم استاد عزیز...

واقعیت امروز ما هم این هست که شبکه وامنیت زیر مجموعه مهمنسی نرم افزار شده.
شما هر جور مایلین فکر کنید. شما از هر نظر ازادی

دوست عزیز اصلا معلومه چی میگی واسه خودت Big GrinBig GrinBig Grin
اول که میگی ما کاری به غرب نداریم، درست تو ۴ تا خط بعد آدم های آلمانی رو مثال و الگوی خودت میگیری، من و امثال من اونقدر وجودشو داریم که از یه آلمانی احمق پیروی نکنیم. اینقدر خودمون الگو داریم که نخوایم از غرب پیروی کنیم. آلمان وقتی مرد که هیتلر مرد، الان هم داره اسم اونموقعشو یدک میشه و تمام قدرتش از همنیشینی با کشورهای پیشرفته هست

در کلام آخر شما که رو حرف خودت ثبات نداری، مثال نزن یا کمتر حرف بزن

در وهله دوم لطفا کل تاپیک رو بخون و بعد اظهار وجود کن. اون مثالی که من اوردم از دانشگاه CIA، بخاطر این بود که امثال شما بی خبر از همه جا و حاضر به اظهار نظر در همه جا، میومدند و میگفتن تو تمام دانشگاه های مطرح دنیا شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر هست، من هم یه مثال آوردم از CIA که دیگه بحث در اون مورد خاتمه پیدا کنه

در وهله سوم دوستان فقط بحث میکنن که خیالشون راحت بشه، شما اگه مطمئنی بشین سر درسو مشقت و تو کار بقیه دخالت نکن. الکی تاپیک رو جنجالی میکنی و این همه توهین رو به جون خودت میخری

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  لحن صحبت من چه ایرادی داشت؟
چه توهینی کردم

ایران چه ربطی به غرب داره؟
وقتی بخشنامه رسمی و قطعی در همین سایت موجود هست دیگه عرضی ندارم

انسان همیشه رک و بدون کنایه حرفشو میزنه نه مثل جامعه دوروی امروز ما با کنایه و دم پهلو پشت سر...
اگر منظروت منم رک حرفتونو وبزنید رکت تر جوابتو بگیرید.
شمابعنوان نمونه یه ادم المانی بیار یه سوال ازش کنید ببینید چطوری پاسخ میده؟ همیشه صادق با کمترین مکث جوابتو میدن اگر ازت خوشش نیاد رک جلو چشمات بهت میگه. نه مثل من نوعی من من میکنه نه گوشه کنایه میزنه....
وقتی بارها ذکر شده رفته زیر مجموعه کامپیوتر دلیلی بر کش دادنش نیست.

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  اولا لحن صحیت کردنت را درست کن
دوما همه که نامه را ندیدن(حتی سنجشی ها هم همه نمیدونن) از کجا معلوم سنجش دوباره مثل پارسال اعلام نکنه و دوباره اعتراض شکل نگیره
سوما ما که نمیگیم برگرده زیرگروه آیتی میگیم طی یک اعلامیه رسمی در سایت سنجش اعلام کنه تا خیال ما راحت بشه
چهارما شاید برای شما هیچ و پوچ باشه برای ما آینده امان هست

=================

من با اما اگر بلد نیستم زندگی کنم با واقعیت زندگی میکنم.
ضمنا من خودم ایتی هستم استاد عزیز...

واقعیت امروز ما هم این هست که شبکه وامنیت زیر مجموعه مهمنسی نرم افزار شده.
شما هر جور مایلین فکر کنید. شما از هر نظر ازادی

اول که میگی ما کاری به غرب نداریم، درست تو ۴ تا خط بعد آدم های آلمانی رو مثال و الگوی خودت میگیری، من و امثال من اونقدر وجودشو داریم که از یه آلمانی احمق پیروی نکنیم. اینقدر خودمون الگو داریم که نخوایم از غرب پیروی کنیم. آلمان وقتی مرد که هیتلر مرد، الان هم داره اسم اونموقعشو یدک میشه و تمام قدرتش از همنیشینی با کشورهای پیشرفته هست

در وهله دوم لطفا کل تاپیک رو بخون و بعد اظهار وجود کن. اون مثالی که من اوردم از دانشگاه CIA، بخاطر این بود که امثال شما بی خبر از همه جا و حاضر به اظهار نظر در همه جا، میومدند و میگفتن تو تمام دانشگاه های مطرح دنیا شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر هست، من هم یه مثال آوردم از CIA که دیگه بحث در اون مورد خاتمه پیدا کنه

در وهله سوم دوستان فقط بحث میکنن که خیالشون راحت بشه، شما اگه مطمئنی بشین سر درسو مشقت و تو کار بقیه دخالت نکن. الکی تاپیک رو جنجالی میکنی و این همه توهین رو به جون خودت میخری
۴
۱۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , akilis
ارسال: #۹۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط flowerirani.)

[/quote]

================================================================================​=
۱- اولا با ادبیاتت فرهنگ خانوادگیتو نشون نده .
۲- مادر من هیچوقت بهم یاد نداده بی جهت به کسی توهین کنم . المانی ها که در تکنولوِی جز۵ کشور اول دنیا هستن احمق هستند شما که توهین می کنید عاقل؟
۳- من تورو دوست خودم نمیدونم و دوست شما هم نیستم چون دوست کلمه مقدسیه و شما هیچوقت لیاقت دوستی من رو نخواهید داشت چون ادب ندارید .
۴-شما که قدرت استنباط ندارید من گناهم چیه؟ البته من هم قبول دارم مثال ۲مقوله مختلف منظورم بود و چون بلافاصله اوردم متوجه نشید. مجبورم قضیه رو باز کنم شاید شاید شخص شما یکی متوجه شدی شاید اگر هم نشدی بگو باز بیشتر توضیح بدم!!!!
منظور من از مثال اول از ایران و غرب در دانشگاه که یک سیلابس ندارند و این یک بعد قضیه ست که لزوما کشور ما با غرب یک الگو رو ندارند کشور ما در تمدن و بزرگیش شکی نیست اما ایا شما نبودید گفتین کشور غرب رو الگو برداری نمی کنید؟
پس چرا توقع دارید در نظام اموزشی کشور دقیقا پیرو غرب الگو برداری بشه و به نظام اموزشی کشور خودت احترام نمی ذارید؟
به جامعه ایی که در اون زندگی میکنی احترام نمیذاری؟ اگر میخای تعغیرش بدی برو یه چیزی بشو بیا تغییرش بده.
ضمنا شما در چه جایگاهی هستی که بخواید واسه یه مملکت تصمیم بگیرید؟
جایگاه خودت کجاست؟
مثال دوم من هم از مثال المانی فرهنگ رک گویی و صداقت و یک رویی شون بود که توی وجود خیلی از افراد کشورم نمی بینم.
بیچاره دختری که جزوات درسی نیاز داره جرات نداره به من اعتماد کنه زنگ بزنه چرا؟ چرا به من اعتماد نداره ؟ مجبور میشه داداش زنگ بزنه.

۵- من به هیچ عنوان هیچ جایی نگفتم شبکه زیر مجموعه مهنددسی نرم افزار هست عرض کردم طبق بخشنامه سال قبل در کشور ما رفته زیر مجموعه مهندسی نرم افزار خود نامه اش هم همین سایت در بخش مربوطه موجد هست.
۶- من خودم رشته ایتی دارم اگر صحبتی کردم از سر دلسوزی بوده واسه کسی که نمیدونه به طور کامل بخشنامه سال قبل ابلاغ شد..
شما هم اگر قصد خود شیرینی و جنجالی کردن تاپیک ونشون دادن فرهنگ خانوادگیتو بیشتر نداری هر حرفی داری پیام خصوصی بدید تا جوابتو بزرگتر بشنوید.
مردم هم قضاوت کنند چی در این دو صفحه بین ما رد و بدل شد.
۹
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ق.ظ
هِلِه! عامو چه خبره؟! سیچه جر میکنید؟
خب عده ای که مطمئن هستن برن درسشونو بخونن!
این تاپیک واسه کسایی هست که مطمئن نیستن!
خیلی هم روشن!
عده ای وایسادن به تفسیر و توضیح و دعوا و چمیدونم عده ای رشته شون رو به رخ میکشن و هووووووووووووووووووو!
عجب روزگاری داریما! نیم ساعت طول کشید تاپیکو بخونم .
انصافا! انصافا! ۵ تا پستش شاید مفید بود! بقیه وایسادن به تفسیر کردن!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan sadat , Behzad TP
ارسال: #۹۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ق.ظ
چه توهینی کردم

به نظر شما جمله
شماها مثلا .....
یعنی چی؟Huh

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۱
ارسال: #۹۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط farhadhma.)
مدار منطقی رو هم اضافه کن

بچه ها بیخیال ما همه با هم هم مسیریم از بحث کردن بیخودی مشکلی حل نمیشه و فقط داریم زمان رو از دست میدیم ولی اگر میخواید واقعا مطمین بشید باید یه تعدادی جمع بشیم مثلا ۱۵ نفر بریم اونجا ببینیم تکلیف چیه اولیش خود من
واقعا انتظار نداشته باشید یه ارگان دولتی اونم توی ایران با تلفن جوابتونو بدن
یا اینکه یه نفر بره اونجا بخوان جواب قطعی بدن بهش
الان دو ماهه توی این تاپیک همه میگن هماهنگ کنید بریم اما کی معلوم نیست...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۹۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط flowerirani.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  لحن صحبت من چه ایرادی داشت؟
چه توهینی کردم

به نظر شما جمله
شماها مثلا .....
یعنی چی؟Huh

==============
من نمیخواستم دیگه اینجا جواب بدم اما اگر شما حس می کنید من با اینجمله توهین کردم من عذر میخام
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , bazardeh
ارسال: #۹۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ
بحث از موضوع منحرف شد
دوستان کسانی که توانایی حضور در تهران را دارند اعلام کنند من نمیتونم هر کی میتونه بگه ببینیم چند نفر میتونن حضوری برن

۱
۱
ارسال: #۹۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ
من هستم.
۳
۰
ارسال: #۹۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ
ولی دوستان منم با شما موافقم .ای کاش همکاری کنیم بچه های مانشت مثله پارسال ابان برن سازمان سنجش چون خودتون بهتر میدونین تلفنی معمولا میپیچونن .من از یه جایی شنیدم که سازمان سنجش گفته بوده اردیبهشت اطلاعیه میزنن راجع به ای تی و شبکه الان کم مونده تیر بشه ولی خبری نیست .

میدونین من چرا ناراحتم یه رشته ای هست نمیخام اسمشو بیارم ظرفیت پذیرشش پارسال ۶۰۰ بوده کردنش ۷۰۰ خوب اخه بی انصافا چی میشه یه فکری به حال ای تی بکنین نخاستیم افزایش بدین حداقل کاهش ندین .بخدا به قران کشور ما به این رشته ها نیاز داره ای کاش میتونستم قدرت داشتم میرفتم حضوری این حرفا رو به اونایی که بی دلیل این تصمیم هارو میگیرن میگفتم
۳
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ
من به سنجش گفتم اکثریت نمیخوان شبکه و امنیت از گرایش IT حذف بشه ولی بهر صورت لطفاً هر تغییری میخواید بدید از الان اعلام کنید!! در اسرع وقت جواب دادن که ما مجری ظوابط و اوامر وزارت علوم و دانشگاه هستیم. Cool خب دیدم راست میگن.
منم ایمیل زدم و همینو به وزارت علوم گفتم اما هربار میگه صندوق گیرنده پر است!!! و ایمیلم بلوکه میشه. Undecided من نمیتونم بیام تهران ولی کاش دوستان تهرانی قرار بذارن و حضوری اقدام کنن. Rolleyes
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Behzad TP
ارسال: #۱۰۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط armin.sheikh.)
من هم برای مراجعه حضوری هستم، وژدانن الان دیگه وقتشه اعلام کنن، البته باید چند نفر بشیم که جوابگو باشن اگر دوستان خواستن برن من هستم، فقط این ترم چند روزش امتحان دارم که اونم اگر قرار بر رفتن شد با دوستان هماهنگ میکنم.
Dodgyجای بحث بین خودتون هم هر کسی که میتونه یا میشناسید که میتونه هماهنگ کنیم که بریم. حیف نیست به خاطر چند نفر بی مسئولیت که اون بالا نشستن و تکلیف ما رو روشن نمیکنن الکی بین بچه ها دلخوری پیش بیاد،(من خودم به شخصه فقط برام مهمه که تکلیف روشن شه که بدونم تابستون باید چی بخونم)

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۳
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ
شبکه و امنیت یه سری درس هایی هستند که باید زیر شاخه کامپیوتر باشن . من نمی دونم چرا می خاین تابت کنین اینا زیر شاخه ای تی حساب می شن . شبکه و امنیت به ای تی که تقریبا یه درس مدریتی هست اصن مربوط نمی شه خب . مخصوصا توی ایران که ای تی باید درس های صنایعی پاس کنن
۳
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۰۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)saser نوشته شده توسط:  شبکه و امنیت یه سری درس هایی هستند که باید زیر شاخه کامپیوتر باشن . من نمی دونم چرا می خاین تابت کنین اینا زیر شاخه ای تی حساب می شن . شبکه و امنیت به ای تی که تقریبا یه درس مدریتی هست اصن مربوط نمی شه خب . مخصوصا توی ایران که ای تی باید درس های صنایعی پاس کنن
دوست عزیز لطف کن دیگه پست نامربوط نذار این تایپیک فقط برای پیگیری هست دوستان لطفا نظرهای نامربوط را برای خودشون نگه دارن یا یه تایپیک جدا باز کنن اینجا فقط پــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــگــــــــــــیــــــــــــــ​ری

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , flowerirani , v.i.d.a , web132 , Behzad TP
ارسال: #۱۰۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ
به غیر از farhadhma و armin.sheikh کس دیگری براش ممکن نیست بره تهران؟

۱
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
خوب دوستان لطفا یه روز و ساعتی رو اعلام بفرمایید تا ما هم موافقت یا مخالفتمون رو اعلام کنیم برای اومدن.
فقط نشستن و پست گذاشتن و جر و بحث کردن بیخودی ؛ مشکلی حل نمیشه!!
مثلا روز یکشنبه ی هفته ی آینده ( ۲۴ خرداد ) بین ساعت ۱۱ تا ۱ عصر خوبه قرار بذاریم جلوی درب وزارت علوم؟؟!!
اگر روزه دیگه ای مد نظرتونه لطفا تاریخ بگید تا به یک جمع بندی برسیم!
والا با این نوناشون!‌Smile

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۳۲ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۴۹ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۹۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close