زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا کمک کنید هوش مصنوعی اصفهان و خوارزمی کدام را در اولویت قرار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ
لطفا کمک کنید هوش مصنوعی اصفهان و خوارزمی کدام را در اولویت قرار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشان دوستانی که بیشتر تجربه دارند کمک کنند بین هوش مصنوعی صنعتی اصفهان و اصفهان وخوارزمی تهران کدام در اولویت قرار بدم ؟؟؟
پارسال رتبه های قبولی در خوارزمی بهتر از اصفهان بود لطفا کمک کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط mk1992.)
اگه بخوایم این سه تا رو مرتب بکنیم، این ترتیب به نظرم منطقی میاد:
۱- اصفهان
۲- صنعتی اصفهان
۳- خوارزمی
به طور کلی دانشگاه های اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و فردوسی مشهد سطحشون از خوارزمی بالاتره.
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ
برحسب مسافت بزن.
اگه شاغلی بمون شهر خودت.
اگه مشکل خانوادگی داری بمون پیش خانواده.
اگه افسرده ایی صنعتی اصفهان نزن.
اگه فکر اپلی هستی بزن صنعتی اصفهان.
اگه فکر زندگی کردن هستی برو سراغ زندگیت اراجیف مردم گوش نده فلان جا سطحش گودزیلاست جای دیگه سوسکه. Smile)
۰
۱
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط raghsebad14.)
RE: لطفا کمک کنید هوش مصنوعی اصفهان و خوارزمی کدام را در اولویت قرار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  برحسب مسافت بزن.
اگه شاغلی بمون شهر خودت.
اگه مشکل خانوادگی داری بمون پیش خانواده.
اگه فکر زندگی کردن هستی برو سراغ زندگیت اراجیف مردم گوش نده فلان جا سطحش گودزیلاست جای دیگه سوسکه. Smile)
دوست عزیز شهر خودم هوش نداره
و بعدشم مسافت تقریبا برابر
؟؟

میگن برا کار کردن خوارزمی تهران بهتره ولی برا مدرک اصفهان
ولی من میخوام هم کار کنم هم ادامه تحصیل بدم نمی دانم چه کار کنم خودم موندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
RE: لطفا کمک کنید هوش مصنوعی اصفهان و خوارزمی کدام را در اولویت قرار بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اگه افسرده ایی صنعتی اصفهان نزن.
دوست عزیز افسردگی چه ربطی به صنعتی اصفهان داره؟
مدرکش برام مهمه ولی تهران میتونم کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
خوارزمی رو تنها در صورتی انتخاب کن که بخوای کار کنی در تهران در غیر این صورت بزن اصفهان
یه پست گفته بودم مزایا معایب خوارزمی تو همین فروم بگردی پیداش میکنی دوست عزیز Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close