زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه ۹۴ نرم افزار ، ۷۱ الگوریتم

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط hosein70.)
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
[/b]
حسن منظری توکلی متولد ۱۳۷۰ اهل شهرستان بافت استان کرمان رتبه ۹۴ نرم افزار ۷۱ الگوریتم

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار کارشناسی پیوسته ،تموم کردم

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

راستش من اصلا به این رشته غلاقه نداشتم حتی باورتون نمیشه متنفر بودم اخه من سال سوم دبیرستان درس مبانی کامپیوتر رو به زور میفهمیدم ولی داخل انتخاب رشته کنکور سراسری کد رشته مهندسی کامپیوتر رو اشتباها انتخاب یازدهم خودم زده بودم دیگه خلاصه مجبوری اومدیم این رشته ترم اول و دوم هم هر چی تلاش کردیم برا انتقالی به یه رشته دیگه نشد این کارا باعث شد دو ترم اول زیاد درس نخونم بخصوص درس های کامپیوتر را،خلاصه اینکه نرم افزار شد رشته ام و دیگه مجبور بودم باهاش کنار بیام و تلاش کنم از ترم سه دیگه درسا رو میخوندم

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

ولی عصر رفسنجان

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

کلی دانشجوی متوسطی بودم

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

من راستش از همون اول میگفتم هر رشته ای که بخونم ادامه میدهم ولی به صورت جدی از پایان ترم ۶ شروع کردم

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

اره من همین رشته رو میخواستم شرکت کنم(سال گذشته هوش امتحان دادم ولی خب امسال نظرم به دلایلی عوض شد)

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

خب گفتم سال دومی هستم سال اول ۶۰۷ هوش شدم
ریاضی ۳۵/۴۲
مشترک۳۵/۹۰
تخصصی نرم ۴۱/۶۷

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

خب خوندن برای امتحانات پایاترم با خوندن برا کنکور خیلی تفاوت داره همین جور امتحاناتشون
اره داخل دانشگاه ما معمولا همون رتبه برترا ادامه تحصیل دادند البته تا حالا اینجور بوده

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

از ماه رمضون ، طیق برنامه پیش رفتم وعقب نموندم که برنامه رو مجبور شوم تغییر بدم

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

من برنامه ام رو ننوشته بودم ولی خب تقریبا حساب کرده بودم که چجوری هر درسی پیش میره و کی تموم میشه و بعدش چیکار کنم ، چون منظم پیش میرفتم از عقب نیفتادم که خب بخوام اصلاحی انجام بدم

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

نه من اصلا اینجوری نبودم همه رو میخوندم ولی خب مثلا یه درسایی مثل مدار منطقی ، کامپایلر ، پایگاه و سیستم عامل و امار رو خیلی بهشون امید داشتم که خداروشکر خیلی خوب بودندبرام

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

من درسی رو که ضعیف بودم تقریبا سعی میکردم بیشتر روش تمرکز کنم ولی درسی رو که قوتیتر بودم همون وقتو روش میذاشتم تستای بیشتری ازش میزدم

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

اره مانشت کمک خیلی زیادی بهم کرد که چه منابعی رو بخونم

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

زبان که نخوندم (البته برای کنکور نخوندم)
ریاضی مهندسی :پارسه
امار:پارسه
محاسبات:پوران
ساختمان داده:فقط پوران خوندم که کافی نبود
اتوماتا:پوران
منطقی :پوران
معماری:پوران
سیستم عامل:پارسه
کامپایلر : کتاب فردین شاپوری
زبان های برنامه سازی : مقسمی
پایگاه:مقسمی
طراحی الگوریتم:پوران (اصلا کافی نبود)
من برا کنکور از مرجع ها استفاده نکردم هر چند کتاباشون رو داشتم مثلا اتوماتا پیتر لینز ، معماری پترسن ، سیستم عامل استالینگز و...
ولی اگه کسی وقت داره کتاب مرجع پرات رو برای زبان های برنامه سازی بخونه واقعا خوبه هر چند حجمش زیاده ، برا پایگاه هم کتاب حق جو کتاب خوبی من اینو دوران کارشناسی خوندم ولی برای کنکور نه

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

معماری و زبان برنامه سازی

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

اره من معماری پترسن ، زبان های برنامه سازی پرات ،اتوماتا پیتر لینز رو استفاده کردم

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

ربانم خوب نیست دارم سعی میکنم تقویتش کنم

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

برعکس زبان ، ریاضی رو خوب میفهمیدم و به خاطر همین ریاضی مهندسی و اما و محاسبات رو خوندم ازمونا خوب میزدم کنکور انتظار بیشتری داشتم ولی بارم خداروشکر

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

برا کنکور ۹۴ من از ماه رمضون شروع کردم تابستون میخواستم ۴ تا کتاب رو بخونم (ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، سیستم عامل ، کامپایلر) که خداروشکر خوب پیش رفت و خوندم وعقب نموندم البته خلاصه این کتابا رو برداشتم
بعد از کتابایی که تابستون خوندم تقریبا یه استراحت یه هفته ای کردم از اول مهر شروع کردم به خوندن بقیه کتابا (وقتی دو تا از این کتابا تموم شد خلاصه ها اونا هم شروع کردم به خوندن) که خوندن اینا تا تقریبا اواسط اذر ماه طول کشید خب از اواسط اذر ماه مرور میکردم

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

من تنها داخل خونه میخوندم رفع مشکلم رو بادوستم تلفنی انجام میدادم

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

اصلا سرعت مطالعه برام هم نبود فقط مهم بود بفهمم

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

نه من تعداد ساعت اصلا زیاد نکردم تابستون حدودا روزی ساعت میخوندم از مهر هم روزی تا اخر دیگه تقریبا ۷ یا ۸ ساعت ،چون برنامه ام طولانی مدت بود پس عقب نمی افتادم که بخوام سریع جبران کنم

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

من فقط روی نرم تمرکز کردم

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

اره کند بعضی وقت ها میشد خصوصا اوایلی که شروع کردم و اذر ماه ، ازمونا خیلی تاثیر داشت به خودم میگفتم ازمون بعدی حتما باید رتبه هام بهتر بشه به خاطر همین تلاش میکردم البته هیچ گاه وقتی که حس درس خوندن نداشتم نخوندم معمولا جاش فیلم میدیدم

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

خیر

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

اره پارسه شرکت کردم ۵ مرحله تا ۵۰ درصد و ۳ تا ۱۰۰ درصد که خیلی خوب بودند خب خیلی بهم امید میدادند راستش رتبه هام خیلی خوب میشد مخصوصا جامع ها به خاطر همین خیلی امیدوار بودم به کنکور و میگفتم که خیلی رتبم خب میشه که نشد ولی بازم خداروشکر اینو گفتم که گول ازمونا رو نخورید ولی خود ازمونا به خودی خود و بدون توجه به رتبه واقعا عالیند

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

جمع بندی من از اواسط اذر ماه شروع شد

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

اخرین مرحله پارسه فک کنم ۱۱ بهمن بود یه هفته قبل از کنکور من ازمونو همونجور که میخواستم دادم و واقعا قبل از کنکور خیلی به منمور امید داشتم

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

اره روز قبل از کنکور به خودم میگفتم مثلاب باید کامپایلر و پایگاه همه رو جواب بدم چون زبان های برنامه سازی و طراحی تستاش سخترند که خداروشکر پایگاه هر ۴ تا و کامپایلر هر ۳ تا رو درست جواب دادم همینجور منطقی

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

نه اصلا ناامید نشدم چون ریاضی رو جواب دادم امیدوار شدم همش میترسیدم قبل از کنکور که نتئنم ریاضی جواب بدم ولی وقتی که جواب دادم استرسم ریخت و خیلی روحیه گرفتم

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

اره من طبق ازمونا اول ریاضیات رو جواب میدادم بعد مشترکا رو دقیقا طبق ترتیب دفترچه

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

فقط برای منطقی و الگوریتم این انتظار رو داشتم چون چندین بار این اتفاق سال های قبل رخ داده بود

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

اره وقت کمک اوردم چون میخواستم برگردم روی ریاضیات که اصلا وقت نشد

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

اره چک کردم که داخل مانشت هم گذاشتم فقط درصد مشترکم یه سوال سیستم عامل جوابش داخل کلید نهایی عوض شد

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه تحصیلی، دانشگاه کارشناسی-برنامه ریدی برای کنکور-کلاس کنکور کنکور ازمایشی –شرایط سر کنکور – شرایط مطالعه و زندگی
این برای هر کسی میتونه متفاوت باشه برای من پایه تحصیلی ۶۰ درصد ، دانشگاه برای من تاثیری نداشته (البته برای هر کسی فرق میکنه) ، برنامه ریزی برای کنکور ۳۰ درصد ، بقیه موارد هم ۱۰ درصد

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

راستش هدف اصلیم استاد یه دانشگاه خیلی معتبر است انشاا..

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

همش که کمک خدا بوده اگه که نبود مثل سال گذشته قبول نمیشدم

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

خانواده ام خیلی کمکم کردن در کنار خانواده ام دوست صمیمیم امید کیانیان که ارشد سازه صنعتی اصفهان میخونه خیلی بهم همیشه امید میدادو البته دوستم عبدالله بودری که باهاش رفع مشکل میکردم خودش رتبه ۱۹۶ شد

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

اره اگه میشد برا ساختمان داده و طراحی الگوریتم حتما از منابع بیشتری استفاده میکردم و برای زبان های برانامه سازی متاب پرات رو میخوندم

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

من انتخاب رشته رو با توجه به راهنمایی هایی که از اساتید و دوستانم گرفتم انجام دادم

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

بچه ها اصلا شعار نمیدم باور کنید کنکور اصلا سخت نیست فقط باید تلاش کنید امیدوارم که همه تون موفق باشید و گفت هایم براتون مفید باشه

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

نه سوال خاصی به ذهنم نمیرسه دوستان اگه سوالی داشتند بپرسند

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

[/quote]
مانشت که عالی بود از هر نظر بخصوص در پیدا کردن منابع و حل مشکلات

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , gunnersregister , m.teymourpour , roodantnt , bluebaran , 10:30 , Avril89 , Nesyan , mjs2 , mohsen-z , Ms. Saba , captain , website.expert , elahe-comp , tohidi4503 , Mahmood sadati , parazit , IT.girll , zahra.gh , MajidNasiri
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط hosein70.)
RE: مصاحبه ۹۴ نرم افزار ، ۷۱ الگوریتم
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  با عرض تبریکSmile
فقط درصداتون از نظر تایپی یکم مبهم بودBig GrinBig Grin
مرسی ممنون
خب دوباره تایپ کردم(از چپ بخوانید درصدارو)
ریاضی ۳۵/۴۲
مشترک ۳۵/۹۰
تخصصی ۴۱/۶۷

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
سلام منم تبریک میگم یه سوال داشتم من کتاب طراحی پیاده سازی پرات ترجمه جعفرنزاد قمی رو دارم این خوبه ؟ و اینکه شما میدونید چنتا فصلشو باید بخونم ۱۲ تا فصل داره چاپ ۴ هم هست
سوال دومم در مورد پایگاه داده رانکوهی هست اون باید چنتا فصلشو بخونم ما تو دوره کارشناسی همشو نخوندیم؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط hosein70.)
سلام من خودم پرات ترجمه جعفر نژاد رو دارم اینکه کدوم فعلا رو باید خوند الان یادم نیست روی سر فصل پارسه یا هر موسسه دیگه ای نگاه کنید نوشته کدوم رو بخونید برای پایگاه داده رانکوهی هم همش رو لازم نیست بخوانید فقط تا پایان فصل نرمال سازی باید خوند

۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام.

بهتون تبریک میگم.
من ریاضیم ضعیفه اگه بخوام دو درس از ریاضی رو بخونم شما چی پیشنهاد میدید؟ و سعی کنم جطور بخونمش؟
شما بعد از مطالعه هر درس تستش رو هم بلافاصله بعد از خوندن می زدید یا خیر؟
سیکل درس خوندنتون چی بود؟ سعی می کردید صیحها چه درسهایی رو بیشتر بخونید و عصر های چی می خوندید؟

با تشکر از شما.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط hosein70.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  سلام.

بهتون تبریک میگم.
من ریاضیم ضعیفه اگه بخوام دو درس از ریاضی رو بخونم شما چی پیشنهاد میدید؟ و سعی کنم جطور بخونمش؟
شما بعد از مطالعه هر درس تستش رو هم بلافاصله بعد از خوندن می زدید یا خیر؟
سیکل درس خوندنتون چی بود؟ سعی می کردید صیحها چه درسهایی رو بیشتر بخونید و عصر های چی می خوندید؟

با تشکر از شما.
سلام
مرسی ممنون
نمیدونم بستگی به علاقه تون داره ولی به نظرم خوندن آمار و محاسبات بهتره
من معمولا درسای سنگین رو صبح ها میخوندم شبا هم معمولا نمیخوندم یا اگه میخوندم درسای مثل زبان های برنامه سازی و پایگاه رو میخوندم
من معمولا تست های هر فصل هر درسی رو یک هفته بعد از خوندن اون فصل میزدم ولی نه همیشه ولی اگه وقت داشته باشید خیلی بهتره که تست های هر فصل رو با فاصله از خوندن اون فصل بزنید

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
سلام یه سوال داشتم شما کلا (حدودا) چنتا سوال از کل سوالای کنکور رو جواب دادین؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام یه سوال داشتم شما کلا (حدودا) چنتا سوال از کل سوالای کنکور رو جواب دادین؟؟
سلام فک کنم ۳۰ تا که ۲یا ۳ تاس اشتباه شد

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close