زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۹۴ معماری ۳۵۹ نرم افزار

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط Aurora.)
بنام خدا
به همه عزیزانی که امسال وسالهای قبل قبول شدند تبریک میگم وآرزومی کنم اونایی قبول نشدن یا راضی نبودند سال دیگه بتونن موفق بشن .ازاینکه قابل دونستید ومن رو به مصاحبه دعوت کردید تشکر می کنم .پاسخ سوالات مشترک مصاحبه روبه ترتیب وتاحدامکان مختصرتقدیم حضور می کنم:
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

۱-من معظم منجم متولد۱۳۵۷ درشهرسبزوارخراسان رضوی هستم رشته کارشناسی ام مهندسی نر افزارهست درگرایش معماری رتبه بهتری نسبت به سایرگرایشها دارم(۱۹۰) واگه خدابخوادمیخوام همین گرایش رودنبال کنم.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

۲-من درسال ۷۵ وارددانشگاه خوارزمی که درآن موقع اسمش تربیت معلم تهران بود شدم .سال دوم بود که این دانشگاه رشته کامپیوتررو اضافه کرده بود البته رتبه ام ۶۰۰ بود ولی درانتخاب رشته بعداز بهشتی این دانشگاه رو زده بودم.آخه اون موقع کسی نبودکه راهنماییم کنه وبنابراین اشتباه کردم.ودرسال ۷۹ مدرک گرفتم.

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

۳-ازسال اول دبیرستان با بچه های سوم ریاضی مدرسه دوست شدم ریاضی روخیلی دوست داشتم وبنابراین وارداین رشته شدم .سال سوم درس مبانی وکاربرد کامپیوترداشتیم تقریبا تنهاکسی درکلاس بودم که برنامه ها بااشتیاق می نوشتم وخطاهاشو برطرف می کردم .اونجابود که تصمیم گرفتم کامپیوتربخونم وفقط وفقط همین رشته رو می خواستم .

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

۴-کارشناسی ام پیوسته بود.

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

۵-درترم های اول افت کردم ولی بعد دوباره شروع کردم وهمه درسها را خوب می خوندم ولی نمراتم معمولی بوند درمحدوده ۱۴ تا ۱۷/

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

۶-درترم پنجم ازدواج کردم وتصمیم گرفتم بعد از تولد اولین فرزندم ادامه تحصیل بدم که البته بدلیل مشکلات مربوط به سقط واین مسائل ۱۴ سال طول کشید.

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

۷-قصدداشتم نرم افزار بخونم ولی بااومدن رتبه ها تصمیمم عوض شد.

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

۸- سال اول بود که شرکت می کردم ودرصدام زبان ۵۵/۵۶، ریاضی ۲۰/۸۳ ,مشترک ۲۶/۹۲ وتخصصی نرم ۶/۵ بود البته درمجموع نسبت به اون چیزی که فکرمی کرددم ۲۲ درصد مشترک وتخصصی ام کم شد!

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

۹-فکرمیکنم دروس دانشگاه برای کنکورارشد لازم بود اما کافی نبود.

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

۱۰- من تقریبا از اواسط اردبهشت شروع کردم تا دیماه البته درمجموع حدوددوماهش رونتونستم بخونم بهرحال هم سرکار میرفتم وهم مسئولیت فرزندم روداشتم.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

۱۱- ازهمون ابتداکه کتابها روتهیه کردم برنامه ریزی کردم وحدوداروزی ۳۰ صفحه میخوندم تاآخرشهریورکه دوراول تموم شد دوردوم روزی پنجاه صفحه البته ایناکه میگم دقیق نبود چون باید هرمطلبی رو یاد می گرفتم بعد مطلب بعدی رو می خوندم وبنابراین کم وزیاد میشد.

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

۱۲-امسال ضرایب خیلی بهم نزدیک بود من فقط درس آمار واحتمال ومحاسبات عددی روبطورکامل حذف کردم بقیه رو همه روبه یک اندازه خوندم.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

۱۳-۱۴- درسهای منطقی ومعماری بانک وزبانهای برنامه سازی برام آسونتربود بنابراین درساعات انتهایی مطالعه روزانه اونارو قرارداده بودم ولی نه اینکه کمتربخونم فقط سریعتر پبش می رفت ودرعوض ریاضی مهندسی نظریه وطراحی الگوریتم را معمولا طرف صبح می خوندم.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

۱۵-برای بعضی درسها کتاب می خوندم وبرای بعضی جزوه واین بستگی به استادداشت که کدوم رو بعنوان منبع امتحان پایانترم تعیین می کرد.

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

۱۶- براساس تحقیقاتی که داشتم پکیج کامل مربوط به رشته مون رو از مدرسان شریف خریدم وفقط همونا روخوندم . دیماه البته کتاب تست هم از همون مدرسان گرفتم که کل تستهای دروس مشترک مربوط به حدود ۱۵ سال روداشت وهمه روزدم.

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

۱۷-فکرمیکنم کتاب همیشه ازجزوه بهتره چون هم کاملتره وهم خطای نوشتاری کمتری داره.

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

۱۸- من قبلا کانون زبان درس خوندم ومدرک سینیور گرفتم البته ۶ سال پیش .میخواستم زبان روهم مفصل بخونم اما باتوجه به زمانی که داشتم زیادروش نمیتونستم وقت بذارم.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

۱۹-من ازدرسهای ریاضی دوتادرس رو کامل حذف کرده بودم وازریاضی مهندسی هم مبحث معادلات دیفرانسیل رو نرسیدم که بخونم بنابراین درمجموع ۸ تااز سوالات رومیتونستم جواب بدم که به ۶تا جواب درست داده بودم. فکرمیکنم باکاروحل تمرین میشه ریاضی را خیلی خوب زد.

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

۲۰-فکرمیکنم برنامه ریزی خیلی مهم هست حتی مهمتر ازخوندن.بویژه برای کنکورارشدحتما باید مشخص کنیم که کدوم درسها روبهتربلدیم وکدوم روکمتر.چطوروقت بذاریم وکدوم درسارو حذف کنیم.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

۲۱-همیشه تنها بودن رادرموقع درس خوندن ترجیح می دم احساس میکردم تمرکزم بیشترمیشه واتلاف وقت کمتر.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

۲۲-من درهیچ کلاس کنکور یا کنکورآزمایشی شرکت نکردم اما بعد از گذشت اون همه مدت از زمان گرفتن مدرک احساس می کردم شدیداکند هستم وحتی محاسبات ساده ریاضی روهم اشتباه انجام میدادم ومجبورمیشدم چندبار تکرار کنم ولی هرچی پیش می رفتم این کندی کمتر می شد. درمجموع با برنامه ریزی که داشتم وحذف مواردی که گفتم دودوررا کامل کردم ولی راضی نبودم.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

۲۳- وقتی برای جبران نداشتم وهمین شد که زبان وبخش معادلات دیفرانسیل ریاضی مهندسی روهم کنارگذاشتم.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

۲۴-دلم میخواست نرم افزاربخونم ولی الان فکرمیکنم هیچ ایرادی نداره که تغییرگرایش بدم به معماری چون اطلاعات سخت افزاریم واقعا کم هست وهمین تغییررشته باعث میشه معلوماتم رو دراین زمینه هم تقویت کنم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

۲۵-بله همونطورکه گفتم اولش خیلی کندبودم ولی بعدش خیلی بهترشدم.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

۲۶- احساس ناامیدی گاهی به سراغم میومد همیشه دراین جورمواقع به سراغ دیوان حافظ می رفتم یه فال می گرفتم وآرومتر می شدم.یادمه که اولین فالم این بود:
من ترک عیش وشاهد وساغرنمی کنم صدبارتوبه کردم ودیگر نمی کنم.
اما هیچوقت خسته نمیشدم هرچی می خوندم مشتاقتر وپرانرژی تر می شدم

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

۲۷- اصولا چون وقت نداشتم هیچ کنکورآزمایشی شرکت نکردم.فقط خودم توخونه تست میزدم وزمان می گرفتم.وبعددرصد حساب می کردم.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

۲۸- دیماه شروع به جمع بندی کردم وهمزمان تست های ۱۵ سال را زدم البته برادروس مشترک.براتخصصیا سه سال بیشترنرسیدم بزنم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

۲۹- کنکورهای سالهای قبل رو متوسط زده بودم ودهمون حدهم توقع داشتم.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

۳۰- میدونستم که میانگین درصدها معمولا از ۶۰ بالتر نمیره وفکرمی کردم درحدود ۳۰ تا۳۵ باشم.

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

۳۱- سرجلسه احساس بدی نداشتم ولی چون شب قبلش خوب نخوابیده بودم تمرکزم کم شده بود .

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

۳۲-به ترتیب دفترچه جواب دادم چون میترسیدم جوابارو جابجا بزنم .

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

۳۳-جزیک سوال کامپایلر ودوسوال برنامه سازی مشابه همه سوالات رو دیده بودم.

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

۳۴- وقت کم آوردن دلیل اصلی کم شدن درصدای مشترکم شد. حتی استرس وقت باعث شد سولاتی که بلدبودم روغلط بزنم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

۳۵- جوابامو میدونستم وقتی رسیدم خونه همه رونوشتم وبا کلید تطبیق دادم تخصصی ام افتضاح شده بود وبقیه همونجوری بود که خودم تخمین زد ه بودم.

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

۳۶-همه عواملی که فرمودین درجای خودشون بسیارمهم هستن من اگه دانشگاه بهتری رفته بودم، بچه وزندگی وکار نداشتم ،فرصت شرکت در کلاس کنکور وکنکور آزمایشی داشتم اگه شب کنکور مریض نمیشدم و خلاصه اگرشرایط یک جوون ۲۲ ساله روداشتم شاید نتیجه اصلا به این بدی که الان هست نمی شد ولی بهرحال بازهم خداروشکر میکنم وراضیم.

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

۳۷-من درحال حاضر دبیرکامپیوتر هنرستان هستم وطبیعتا همین کاررو ادامه خواهم داد امااگه خدابخواد قصددارم دکترا بگیرم ومدرس دانشگاه هم بشم.

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

۳۸- سعی می کنم همیشه به خداتوکل کنم وامیدوارباشم. چون یک بار ناامیدده بودم ونتیجه اش یکسال افسردگی شدید بود که باعث شد به دکترروانپزشک مراجعه کنم. الان دیگه خیلی سخت نمی گیرم وفقط از خدا میخوام آینده رو به خیر تقدیرکنه.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

۳۹- به نظرمن خانواده خیلی مهم هست همسرمن خیلی موافق ادامه تحصیل نیست اما چون علاقه وتلاش منو میدید واقعا تاجایی که می تونست ازم حمایت کرد.

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

۴۰- منابعی که خونده بودم کامل بود ودرتمام اشتباهاتی که توکنکورداشتم فقط استرس زمان وکم شدن تمرکزموثربود.

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

۴۱- احتمالات که دوباره به سمت خوارزمی میره ولی خودم بهشتی رو خیلی دوست دارم.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

۴۲- ازهمه دوستان می خوام که درکناربرنامه ریزی ومطالعه حتما به شرایط جسمی وروحی خودشون هم توجه کنن وبویژه در روزهای قبل از کنکور استراحت کافی داشته باشند .درس رو برای یادگیری بخونن نه برای رتبه چون استرسشون خیلی کمترمیشه وبهتربه سوالا جواب میدن.

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

۴۳- به نظرم سوالات شما جامع بودن ونیازی به طرح سوال دیگه نیست.

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

۴۴- ازمانشت بخاطرترتیب دادن این مصاحبه تشکر می کنم وبرای همه آرزوی سربلندی وپیروزی دارم.

ا
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , ریحان , gunnersregister , Mahsash , ziba.O , m.teymourpour , hamsargol , mjs2 , rz.gh , RASPINA , elhamgh , fahimeh1234 , mzha , elahe-comp , kazhal@ , IT.girll , haveking , alimorady , jparisa
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
تبریک...هنرمند...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ممنونم خانمی.لطف دارین
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ
تبریک میگم خانم معلم.........
چه دلم میخواد در کنار کارم هنرستان تدریس کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
ممنون ازشما.امیدوارم به خواسته تون برسین.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close