زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ی ۶۰ علوم کامپیوتر

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط salam az ma.)
سلام خدمت همه ی مانشتی ها
اول از همه به مدیرهای محترم این سایت بگم سؤالات مربوط به مصاحبه هاشون رو خوندم ولی ترجیح میدم به صورتی که فکر میکنم میتونه مفیدتر باشه متن رو نوشتم.
از زمان ورود به دانشگاه شروع میکنم:
من کارشناسی روزانه داشگاه سیستان و بلوچستان انتخاب شدم اول که این که این دانشگاه سال ۸۸ ورودی مهر قبول شدم وقتی به دوستام میگفتم قبل از اینکه تبریک بگن میگفتن زااااااهداااااان منم سرم رو پایین مینداختم و میگفتم آره .(آخه ما خونمون شاهین شهر بود ) البته دوران دبیرستان بچه درس خونی نبودم که توقعات ازم بالا باشه همین که دانشگاه دولتی قبول شده بودم واسه خودم که معرکه من جزو دانش آموزهای تقریبا ضعیف دبیرستان بودم معدل دیپلمم ۱۲/۴۹ بود. بعد با خودم که فکر کردم دیدم اگر این ترس مردم از زاهدان وجود نداشت من اصلا بارتبه ۲۰۰۰۰ دانشگاه دولتی قبول نمیشدم در مورد رشتم هیچی نمیدونستم من حتی بلد نبودم نیو فلدر بسازم خلاصه من با این پایه ی قوی دبیرستان رفتم دانشگاه .
از همون اول تصمیم به درس خوندن گرفتم اول فکر میکردم فقط خودم این رشته رو انتخاب نکرده بلکه در اومده بعد متوجه شدم از بین ۴۰ نفر شاید ۶ تا ۷ نفرشون دقیقا میدونستن این رشته چیه تو ترم اول که ترم بسیار مهمی محسوب میشه خیلی ها این رشته رو دوست نداشتن یا از ریاضیش متنفر بودن یا از کامپیوترش همین باعث میشد خیلی ها دنبال تغییر باشن که آخر هم همون ها ضرر کردن چون نه تغییر رشته تونستن بدن نه تونستن به درسهاشون برسن من از همون اول تو فکر بودم درسها رو بخونم و بفهمم شاید باورتون نشه ولی اصلا تو این باغها نبودم معدل الف چیه شاگرد اولی یعنی چی مثل دوران دبیرستان به دانشگاه هم نگاه میکردم دوست داشتم اگر دو خط میخونم از اون دو خط لذت ببرم با اینتفاوت تو دورتن دبیرستان اصلا نمیخوندم.
خیلی ها ترم اول به خاطر درسهای ریاضیاتی عقب افتادن و بعضی ها هم به خاطر درسهای کامپیوتری که خودش باعث شد خیلی از بچه های رشتمون خودشون رو ببازن البته این تنها دلیل نبود استادهای کامپیوتر خوب نداشتن هم باعث میشد بچه هایی که علاقه به کامپیوتر دارن خیلی سست بشن البته من اصلا این چیز ها رو متوجه نمیشدم چون همون جوری که گفتم من از کامپیوتر سر در نمیاوردم حالا اگر کسی یکم بیشتر از من بلد بود برا من همه چی تموم بود.
من تو دانشگاه فقط تو فکر درس خوندن نبودم فعالیتهای سیاسی داشتم شدیدا هم عاشق فوتبال بودم اتاق ما از اون اتاقهایی بود که هر کی میخواست فوتبال بازی کنه حتما یه سری به این اتاق میز یا بخواد کال آف بزنه یا بخواد مافیا بازی کنه میخوام بگم اصلا بچه ه ا اینجور نبودن تو فکر درس باشن درس همیشه اولویت دوم بود حتی برا خودم که تصمیم داشتم درس بخونم خیلی وقت هدر دادم ولی خوب از این قضیه ناراحت نیستم حداقل تو زندگیم کاریو کردم که دوست داشتم من از این دسته آدمها نیستم که یه دوران به خودت سختی بده بعد یه دوران راحت زندگی کن.من معتقدم انسان باید در طول زندگیش از زندگیش استفاده کنه.
من از آخر ترم ۷ تصمیم گرفتم برا ارشد بخونم خیلی ها بهم گفتن از حالا زوده کسی هم پایه نبود که با هم بخونیم هیچی ازتابستون دست و پا شکسته خوندم حوصله ی خوندن نداشتم ولی به خودم میگفتم این کاملا عادیه برای شروع هیچ کی حوصله نداره برا همین اولا با روزی چند ساعت شروع کردم به خوندن اونم درسهایی که علاقه داشتم اولاش خوب شروع کردم و به ساعتهای مطالعم بر اساس شناختی که از خودم داشتم اضافه کردم همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه مجبور شدم برای دو تا امتحان از خونه به داشگاه برم هیچی رفتن به دانشگاه همانا رفتن به اون اتاق همانا درس رو بوسیدن کنار گذاشتن همانا دو ماه آخر کنکور رو هیچی نخوندم کنکور ۹۳ رو خراب کردم رتبم دقیقا یادم نیست فقط میدونم نزدیک به هزار شد.
برای سال بعد هم از مهر شروع به خوندن کردم با روزی ۳-۴ ساعت شروع کردم تا روزی ۵-۶ ساعت مطالعه ی مفید رسوندمش ولی این سال تا یک روز مونده به کنکور به همین روال خوندم روزهایی هم پیش میومد اصلا نخونم ولی سست نمیشدم و میگفتم کسی موفق میشه که تا آخرین لحظه تلاش کنه و دوباره خودم رو جمع میکردم و شروع میکردم به خوندن که رتبم سال دوم ۶۰ شد الحمدلله.
اینها رو گفتم که زندگینامم رو تا حدودی بدونین که اگر میگم روزی ۵-۶ ساعت خوندم پایه ی درسیم چه جوری بوده و جزوه هام در چه سطحی بوده.اینم بگم که کتاب محور بودن من خیلی به من کمک کرد.
قبل از اینکه بخوام منابع درسی رو بگم اول از همه به حمتون توصیه میکنم یه جستجو کنین و دروسی که میخواد برای تو کنکور سال آینده بیاد رو پیدا کنید بعد سر فصلهای همون دروس رو از سایت وزارت علوم برای ورودیهای همون مقطع پیدا کنین مثلا برای کنکور سال ۹۵ ببینین چه درسهایی میاد بعد برید سایت وزارت علوم ببینید سر فصل همین دروس برای بچه های ۹۱ چی در نظر گرفتن به نظر من خیلی میتونه کمکتون کنه.
از اونجایی که برای رشته ی علوم کامپیوتر تغییرات زیاد بوده و مؤسسات هم به این رشته اهمیتی نمیدن و مثل رشته ای مثل آی تی کتاب به وفور براش نیست باید بگم نمیتونم تو بعضی درسها کتاب مشخصی بگم.(البته این مسائلی که گفتم میتونه باعث بشه خیلی ها به فکر امتحان دادن برای ارشد تو این رشته رو نداشته باشن که این برای کسانی که از این موقعیت میتونن به نفع خودشون استفاده کنن میتونه مفید باشه مثلا تو گروه ما از بین ۴۰ نفر فقط دو نفر برای این رشته خوندیم که به نظرم ما از این جهت برد کردیم)
############################################################
دروس پایه مربوط به گرایش علوم کامپیوتر شامل مواد درسی:
ریاضیات عمومی: نخوندم فقط رفتم قسمت سریها رو که زیاد میومد خوندم
مبانی علوم ریاضی: نخوندم
مبانی ماتریس‌ها و جبر خطی : کتاب مدرسان شریف
مبانی آنالیز ریاضی:نخوندم
مبانی آنالیز عددی :نخوندم
مبانی احتمال: کتاب جواد بهبودیان لازمم نیست همش رو بخونین فقط همون سرفصلهایی که وزارت علوم تعیین کرده من تا صفحه ی ۱۶۰ رو توصیه میکنم
دروس تخصصی مربوط به گرایش علوم کامپیوتر شامل:
مبانی ترکیبیات: کتاب خاصی نتونستم براش پیدا کنم من که کتاب پوران پژوهش رو که از قبل داشتم خوندم راضی هم نبودم توصیه هم نمیکنم این کتاب بیشتر تو طراحی بهم کمک کرد
ساختمان داده ها و الگوریتم ها:پوران پژوهش
مبانی نظریه محاسبه:پوران پژوهش به خصوص سه فصل آخرش
مبانی منطق و نظریه مجموعه ها:فکر کنم تو دروس تخصص این به داد من رسید برای این درس لین و لین و فصل اول کتاب گسسته پوران پژوهش و فصلهای مربوط به منطق کتاب هوش مصنوعی
زبان: من رو دروس عمومی بیشتر از دروس تخصصی وقت گذاشتم ولی نتیجه ای نگرفتم توصیه میکنم رو قسمت تخصصی سرمایه گذاری کنین کلمات انگلیسی آخر هر کتاب مرجع گسسته ای که دارین و کلمات آخر کتاب لین و لین وکلمات انگلیسی در کتاب های پوران مربوط به درسهای طراحی الگوریتم و ساختمان من خودم زبان رو ۱۵ در صد زدم ولی من زبانم خیلی ضعیف بود و با این درصد هم راضیم.
##################################################################
در آخر هم چند توصیه دارم:
۱)تا آخرین لحظه بخونین دست بر دار نباشین حتی اگر دیر شروع کردین یا حتی اگر از برنامه ریزیتون عقب افتادین یا اگر خسته شدین بدونین تلاشتون وقتی نتیجه میده که تا لحظه آخر دست از تلاش بر ندارین (فکر کنم این اصلیترین دلیل موفقیتم بود(البته بعد از مدد خداوند))
۲)سعی نکنین برای یک درس چندین کتاب بخونین سعی کنین یک کتاب رو چندین بار بخونین
۳)اگر تواناییش رو ندارین رو دو گرایش تمرکز نکنین که اینجوری به هیچ کدومش نمیرسین
۴) یک کتاب مرجع انگلیسی مربوط به یکی از درسهاتون رو مطالعه کنین حتی شده هفته ای یک ساعت خیلی تو زبان کمکتون میکنه.
۵)دو ماه آخر رو بذارین برای دوره درسهایی که قبلا خوندین و لازم نیست بترسین که یه سری درسها رو مطالعه نکردین البته این دو ماه رو با توجه به خودم گفتم منظورم اینه که حتما برای دوره مقت در نظر بگیرید که اگر این کار رو نکنین ضررش رو میبینین.
تمام چیزهای گفته شده در باب توصیه هست و هر کس بهترین مشاور خودش هست قرار نیست شما مثل من رفتار کنین و مثل من نتیجه بگیرین اینها فقط برای تصمیم بهتر گرفتنه.
ببخشید از اینکه اینهمه وقتتون رو گرفتم گفتم شاید به درد یک نفر بخوره همون برای من کافیه.
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
ببخشید یادم رفته بود ولی باید این رو میگفتم شاید یه مقدار کوچیک از دینش ادا بشه "اگر شهید گمنامی تو دانشگاهتون دارید ازش غافل نشید":
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
و هرگز گمان مبر کسانى که در راه خدا کشته شدند مرده‏اند، بلکه زنده‏اند و در نزد پروردگارشان روزى داده مى‏شوند
ان شا الله که موفق باشید.
۱۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , arefeh.hp , moohammad.pn , ماه و خورشید , Pure Liveliness , tohidi4503 , mjs2 , ƊƦЄƛM , RASPINA , Zahra.70 , غضنفری , Aurora , Ms. Saba , hmd1 , mrsh1372 , yamahdi , elahe-comp , morteza1993 , IT.girll , ریحان , so@ , download69 , davood_2016 , قاصدک۲۳ , jparisa , ali2016
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
ایول داری .از هر نظر من علوم کامپیوتر بودم ولی آیتی شرکت می کنم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ق.ظ، توسط RinoOo.)
تبریک میگم
انتخاب رشتتون چجوری بود؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ی ۶۰ علوم کامپیوتر
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  ایول داری .از هر نظر من علوم کامپیوتر بودم ولی آیتی شرکت می کنم.
ممنون لطف داری.
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  تبریک میگم
انتخاب رشتتون چجوری بود؟
خیلی ممنون در زیر میتونین انتخاب رشته رو ببینین.
۱- تهران علوم کامپیوتر روزانه
۲-صنعتی شریف علوم کامپیوتر روزانه
۳- امیر کبیر علوم کامپیوتر روزانه
۴-شهید بهشتی علوم کامپیوتر روزانه
۵-شهید بهشتی نظریه محاسبه روزانه
۶-تربیت مدرس محاسبات علمی روزانه
۷-تحصیلات تکمیلی زنجان سیستم های هوشمند روزانه
۸-تحصیلات تکمیلی زنجان نظریه محاسبه روزانه
۹-علامه طباطبایی سیستم های هوشمند روزانه
۱۰-علامه طباطبایی سیستم های کامپیوتری روزانه
و...
به طور کلی همه ی روزانه ها رو انتخاب کردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ق.ظ
بهتون تبریک میگم.ایشالله که همیشه موفق باشید.میشه بگید نحوه مطالعتون چطوری بود؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
بهتون تبریک می گم و موفق باشد

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  اگر شهید گمنامی تو دانشگاهتون دارید ازش غافل نشید":
بله واقعا همین طوره. وقتی میری پیش شهدا حال آدم عوض میشه. مخصوصا شهدای گمنام . من واقعا حس می کنم یه جای زیارتی اومدم. جواب میدن...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ق.ظ)naiad نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم.ایشالله که همیشه موفق باشید.میشه بگید نحوه مطالعتون چطوری بود؟
سلام جوابتون رو به این شکل میدم:
برای مطالعه روی کلیات برنامه ریزی کنید و زیاد ریز نشید که با مشکل مواجه میشید . مثلا من خودم میگفتم در تابستون ۳تا کتاب رو تمام میکنم و از کتابهای ساده شروع کردم و دیگه تاریخ مشخصی برای شروعش تعیین نمیکردم ولی برای پایان چرا . مثلا نمیگفتم از شنبه ساعت ۷/۳۰ . اتفاقا از اینجور برنامه ریزی کاملا متنفرم چون باعث میشه از همون اول اگر نتونستی انجامش بدی با شکست برنامت رو شروع کنی و عذاب وجدان آزارت میده. برای مثال شاید روز اول رو بر خلاف تصور خیلیها از صبح شروع نکردم و از بعد از ظهر شروع به خوندن کردم. برای من خصوصا این قضیه خیلی صدق میکنه که به خودم نگم از صبح ساعت ۸ یا ۹ میگفتم هر وقت که از خواب بیدار شدم میرم کتاب خونه و واقعا هم همین کار رو میکردم شاید یه روز ظهر از خواب بیدار میشدم میرفتم کتابخونه. آقا آدمهای اطراف خیلی مهمن اگر دیر بری با نگاه تمسخر آمیزش کوچیکت کنه یا بگه دیگه چه اومدنی یا اصلا چیزی نگه ولی روت نشه وارد کتابخونه بشی یا پیش خودت بگی امروز دیر شد از فردا صبح میرم کتابخونه در مورد این موارد بگم برایمواردی مثل دیر بری با نگاه تمسخر آمیزش کوچیکت کنه یا بگه دیگه چه اومدنی یا اصلا چیزی نگه ولی روت نشه وارد کتابخونه شی پیشنهاد میکنم جایی بری که کسی تورو نشناسه که خودم همین کار رو کردم و جواب گرفتم در مورد امروز دیر شد از فردا صبح میرم کتابخونه بهت بگم الکی خودت رو گول نزن و نه وقت همین لحظه ای که داخلش هستی رو از دست بده اگر میخواهی متوجه بشی داری خودت رو گول میزنی بگو چرا از همین الآن نرم چرا از فردا صبح به نظرم اینها میتونه خیلی بهتون کمک کنه در مورد جزییات مطالعه هم بگم هر شب در مورد کارهای فردات برنامه ریزی کن به نظرم اینجوری کمتر تو برنامه ریزیت شکست میخوری و از قبل هم بگم این احتمال رو بده که به برنامه ریزیهای ماهانت نرسی .
حالا یه جمع بندی کلی اول یه برنامه ریزی کلی در مورد یک ماه یا یک فصل دوم در مورد کارهای فردات امشب برنامه ریزی کن سوم در مورد اتفاقات و شناختی که از خودت داری واقع بین باش چهارم در مورد مسائلی که نمیتونی پیش بینی کنی به خدا توکل کن اون نتیجه رو جوری رقم میزنه که بهترینه شک نکن هرچقدر هم از نظرت بد باشه.
موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ق.ظ
واقعا ممنون از راهنماییتون.موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سلام.
ممنون از راهنمایی و کمک هاتون...
برای ما هم دعا کنین Smile
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ق.ظ)naiad نوشته شده توسط:  واقعا ممنون از راهنماییتون.موفق باشید.
خواهش میکنم شما هم موفق باشید
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)vida71 نوشته شده توسط:  سلام.
ممنون از راهنمایی و کمک هاتون...
برای ما هم دعا کنین Smile
سلام خواهش میکنم
منم محتاجم به دعاتون

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط download69.)
سلام

ممنون از توضیحاتی که دادین. شما هم یه جورایی شبیه من هستید و یا من شبیه شما هستم Smile (از نظر درس خوندن)

من که دفترچه پست کردم و تاریخ اعزامم هم ۱ اسفنده. امشب یکدفعه سر شام به سرم زد که چون آزمون ارشد بهمن هستش بشینم بخونم واسه بار دوم (تجربه خوب خوندن و روزانه قبول شدن رو چون داشتم به این فکر افتادم) و کلی خوشحال شدم بابت افتادن این فکر به سرم.......

ولی الان اومدم و رفتم سایت سنجش میبینم تاریخ رو به اردیبهشت تغییر دادن !! منم که اون موقع اعزام شدم و اگر هم تا اسفند بخونم یه دو ماهی از درس دور میشم که کلا فایده نداره بخونم Sad Sad

از بچگی من شانس نداشتم. UndecidedUndecidedUndecidedConfusedConfused
آرزوی موفقیت دارم براتون
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ)download69 نوشته شده توسط:  سلام

ممنون از توضیحاتی که دادین. شما هم یه جورایی شبیه من هستید و یا من شبیه شما هستم Smile (از نظر درس خوندن)

من که دفترچه پست کردم و تاریخ اعزامم هم ۱ اسفنده. امشب یکدفعه سر شام به سرم زد که چون آزمون ارشد بهمن هستش بشینم بخونم واسه بار دوم (تجربه خوب خوندن و روزانه قبول شدن رو چون داشتم به این فکر افتادم) و کلی خوشحال شدم بابت افتادن این فکر به سرم.......

ولی الان اومدم و رفتم سایت سنجش میبینم تاریخ رو به اردیبهشت تغییر دادن !! منم که اون موقع اعزام شدم و اگر هم تا اسفند بخونم یه دو ماهی از درس دور میشم که کلا فایده نداره بخونم Sad Sad

از بچگی من شانس نداشتم. UndecidedUndecidedUndecidedConfusedConfused
آرزوی موفقیت دارم براتون
سلام الآن حرف زدن در مورد خوش شانسی یا بد شانسی خیلی زوده شاید سربازی رفتن بهتر باشه براتون و این رو یه روزی متوجه بشید امیدوارم که همین طور بشه براتون
شما هم موفق باشید

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  سلام اسم انتشارات کتاب مبانی ریاضی لین و لین چیه؟
سلام ظاهراً جواب سوالتون رو گرفتین
موفق باشید

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط baharkhanoom.)
سلام و عرض تبریک
کلا چندتا سوال زدید؟چندتاش درست وچندتاش غلط بود ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۱۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۳۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۷۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close